Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Do .... ano....
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PLATFORMY ! Donald Tusk W ostatnim dniu kampanii wyborczej Donald Tusk na oczach telewidzów własnym podpisem sygnował 10 zobowiązań PO. DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PO Polska zasługuje na cud gospodarczy 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ 5. Uprościmy podatki wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych 6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012 7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Donald Tusk ad.1O wzroście to możemy mówić ale długu zagranicznego. W 2009 roku zadłużenie zagraniczne Polski wzrosło o 83,4 mld złotych, i to mimo pijarowskiej operacji wyrzuceniu poza nawias zadłużenia wynikającego z przekazanych składek do OFE i pożyczek Krajowego Funduszu Drogowego. Dług wyniósł więcj 49, 9 % Produktu Krajowego Brutto. W roku 2010 wg. prognoz rządu ma on wzrosnąc do 53 %. Komisja Europejska przewiduje że faktyczne zadłużenie wyniesie nawet 57 %. Najszybciej wzrasta zadłużenie sektora ubezpieczeń społecznych, zaraz potem samorządów i administracji rządowej. Wg. Brukseli już w 2011 przekroczymy granicę 60% zadłużenia co wg. Traktatu z Maastricht nie pozwoli nam na wejście do strefy euro. Łagodniejsze są prognozy Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który przekroczenie granicy 60% prognozuje na 2014 rok. ad.2 no comments ad.3 Bajki wg.Donalda Brzechwy - Tuska ad.4 NFZ ma sie coraz lepiej,a ludzie i tak chodzą prywranie lub czekają 3-6 miesięcy na wizytę np.u kardiologa ad.5 kolejna niespełniona bajeczka wg.p.Tuska ad.6 stadiony budują u nas Chińczycy,Ukraińcy,Czesi... Dla samych tylko przęseł podtrzymujących cześć zadaszenia w W-wie zaangazowano 5 firm. 4 to posrednicy,jedna pracuje... Poczekamy na koniec prac i kosztorysy... ad.7 Wojenko,wojenko...cóżes ty za pani... Bez zmian od 2007r. ad.8 a wracają,wracają Część wyjeżdża jeszcze szybciej niż wóciła,część żyje z oszczędności i czeka by "podziekowac" Donkowi ... ad.9 nawet nie chce mi sie komentować tej bzdury :o ad.10 Gdzie jest Pitera ? Gdzie jest Pitera ? No gdzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
Shatyn,znikasz ? Co zatkało kakało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespełnione obietnice tuska
jesteś żałosny, nie jestem z PiSu, nie jestem kobietą, ponieważ cały czas żyjesz w świecie ułudy i własnej imaginacji, czyli konfabulujesz, uważam, że jesteś chory naprawdę mi Cię żal, ale nie zmienia to tego, że dyskusja z Tobą i paroma innymi osobami stąd, jest poniżej mojego poziomu co więcej, zostało przeze mnie to wyraźnie napisane, co potwierdza diagnozę Ciebie, jako potencjalnego pacjenta dodatkowo - też przeze mnie napisane - wpis został dedykowany osobom podczytującym ten temat, a nie przesiadującym cały czas w celu siania chorej propagandy reasumując - żegnam i mam nadzieję, że więcej się już nie będziesz poniżać, podając swoje omamy jako oczywiste fakty? spadam, a skoro moda na podszywy, kończę rozmowę na dziś, czyli każdy kolejny wpis pod moim nikiem to nie ja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie s.
"Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, "zaściankowy" i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja panią załatwię", nieznający za to słów refrenu hymnu... Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy i prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym... W trumnie ze Smoleńska, przywieziono "wybitnego męża stanu","patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", największego Polaka", "równego królom"... Ja się pytam: kto podmienił ciało?! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>otulona_snem mniej emocji wiecej spokoju zalecam>> Otóż właśnie. Można dyskutować. Nawet wytaczając ciężką artylerię. Ale rynsztok nie przystoi. Homo Sapiens jednak zobowiązuje. Poza tym już Oscar Wilde powiedział, że można kogoś zmasakrować słownie nie używając wulgaryzmów. Wulgaryzmy świadczą zaś o braku argumentów i prymitywności interlokutora. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowski Sąd Apelacyjny
oddalił pozew adwokata Ryszarda Rydigera, który zarzucił spółce Arcana - wydawcy książki Pawła Zyzaka "Lech Wałęsa. Idea i historia" - naruszenie jego dóbr osobistych poprzez znieważenie Lecha Wałęsy. Sąd uznał, że w publikacji o Lechu Wałęsie nie doszło do naruszenia dóbr osobistych adwokata. Utrzymał tym samym w mocy wyrok sądu pierwszej instancji, który zapadł w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Otulona. Dobieranie słów również ważne. Przeczytaj, co napisałaś. A wszystkim życzę rozwagi i dojrzałości. Iftar, cześć ponownie :) Gdyby nie to cholerne Hittin... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Widzę że założony przeze mnie wątek TRWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witaj otulona 🌻 Przebrała się miarka- głosuj na Jarka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepper stwierdził, że nie ma sobie nic do zarzucenia "na niwie karnej". HAHAHAHAHH - Bo żadnym przestępcą, ani gospodarczym, ani kryminalnym nigdy nie byłem. Te wszystkie sprawy były związane z obroną ludzi, zakładów pracy (...). To były wyroki za to, że (...) mówiłem prawdę, że sprawy nazywałem po imieniu, co wielu się nie podoba - mówił podczas spotkania z dziennikarzami. Szef Samoobrony nie ukrywał zadowolenia, że radość niektórych kandydatów - w związku z wczorajszą decyzją PKKW - okazała się przedwczesna. - Niektórzy już piali do góry, że "o, w końcu załatwili go, już nie będzie mógł kandydować". Czym to spowodowane było? Ja myślę, że tym, że nadal jest nagonka polityczna na Andrzeja Leppera, na Samoobronę. Nie chce się w tej kampanii mówić o programach, o tym co mamy załatwiać, z czym wychodzimy do ludzi, tylko chce się wyciągać haki - ocenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Oto, co nieprawdziwego może pokazać Platforma Obywatelska w Jarosławie Kaczyńskim: www.youtube.com/watch?v=g8gCM0iPpMQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozdzierałem szat. Daleki jestem od tego. Nie oceniaj zbyt pochopnie, bo to potrafi się zemścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
ja ich dzis pieknie zalatwilem zamiast zajac sie dyskusja o polityce to sie zdenerwowali i dolaczyli do wojenki a mial byc ignor:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona 🌻 Mam ostatnio strasznie mało czasu. Praca i praca. Na szczęście lubie swoją pracę. Ale ponoć topik ciągle usuwali o "kaczkach" więc jestem zaskoczona , że jeszcze jest, ale fajnie, lubię tu wchodzić. Się dzieje. Shatyn widzę już na dobre zadomowił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona;) Damy radę ;) Bedę dziś wieczorem napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona ale mnie zaskoczyłaś z tym Małym Księciem , bo wczoraj go znowu przeczytałam:) Jakbyś wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy kochana duzo wspólnego;))) Ja też Biblie czytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona snem uczęszcza do
czy to nieprawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona snem uczęszcza do
ale jest cos takiego jak żal za grzechy a ty tego nie przejawiasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. Bez otulenia. Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej spójrz
na swoja ortografię, a potem rób uwagi innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forma ma akurat znaczenie. Dlatego bez otulenia, a nie otulania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i interpunkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat prof. Miodka znam osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kiedy to
NAS pisze się wielką literą ? Ty masz poważne problemy z ortografią i interpunkcją :( Polecam SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY i niech to będzie twoja lektura OBOWIĄZKOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj otulona
wytykanie Ci błędów - jakichkolwiek - ma na celu jedynie zdyskredytowanie całości Twoich wypowiedzi, pod którymi w większości mogę się podpisac obiema łapami nie daj się socjotechnikom i psychomanipulacji :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×