Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

"jakie macie wytłumaczenie na te rzady? czy nie zgodzicie sie, ze jednym z osiagniec PO jest skuteczne odsuwanie oszołomów politycznych od władzy? " PO kręci lody i sprzedaje naszą ukiechaną Polskieee :-( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów mi o Polonii, szczególniej tej osiadłej w Jackowie od 20 lat, która mówi "tutaj u nasz, jak to sze mówi, też very good bigosx jest". Nie powinni mieć prawa głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty mieszkasz i co w zwiazku z tym jak nie wiesz co sie dzieje do okola ciebie skoro piszesz ze jest wspaniale :) nie widze roznicy i powodu czemu nie mieli by glosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn wklej prosze
ten post w ktorym napisane sa wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego min o tym że nie bedzie premierem gdy jego brat zostanie prezydentem. Pilnie tego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jest jak jest
Nie mów mi o Polonii, szczególniej tej osiadłej w Jackowie od 20 lat, która mówi "tutaj u nasz, jak to sze mówi, też very good bigosx jest". Nie powinni mieć prawa głosowania. chyba z shatynem się na rozum zamieniłaś:( Polonia to nie tylko sprzątaczki kibli i żony murzynów:O i zmartwie cię:( wlasnie ci z jackowa to potencjalni wyborcy komora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest jak jest Nie mów mi o Polonii, szczególniej tej osiadłej w Jackowie od 20 lat, która mówi "tutaj u nasz, jak to sze mówi, też very good bigosx jest". Nie powinni mieć prawa głosowania. chyba z shatynem się na rozum zamieniłaś Polonia to nie tylko sprzątaczki kibli i żony murzynów i zmartwie cię wlasnie ci z jackowa to potencjalni wyborcy komora Jeeezzz... a kto mówi o sprzątaczkach i żonach murzynów??? Człowieku, litości. Mówię o Polakach, którzy na nową Ojczyznę wybrali sobie Hamerykę, tam żyją, pracują, płacą podatki i pracują na swoją emeryturę. Jakim prawem mają wybierać dla MNIE Prezydenta??? Wytłumacz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn wklej prosze
bardzo dziekuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura wypowiedzi zwolenników PIS 25.04.2010] 12:48 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 spieprzaj dziadu to jest najlepszy tekst jaki do niego mozna napisac ludzie i pamietajcie on nie popiera tuska i po on ich nie lubi ale da sie pokroic za nich tutaj na forum ten zalosniak razem ze swoim chlopakiem obywatelem nowym przydupasem ciotą forumową a mnie mowili ze to "maly prezydent" ktos tu klamal http://demotywatory.pl/1374618/Historyczna-c hwila--Putin-przeprasza 12:49 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 i nie pisz szmaciarzu w moja strone w ogole nic bo cie zniszcze bo skonczyl sie dla ciebie okres ochronny pedale zaj**any a mnie mowili ze to "maly prezydent" ktos tu klamal http://demotywatory.pl/1374618/Historyczna-c hwila--Putin-przeprasza 12:55 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 no i pedaly poszly akurat jak wpadlem zrobic porzadek spieli poslady i uciekli ciekawe w jakiej pozycji leza a mnie mowili ze to "maly prezydent" ktos tu klamal http://demotywatory.pl/1374618/Historyczna-c hwila--Putin-przeprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespełnione obietnice tuska
>>>Obietnica nr 1: zmniejszenie dziury w budżecie >>>Obietnica nr 2: szybka i czysta kolej >>>Obietnica nr 3: waluta euro w 2011 roku >>>Obietnica nr 4: sprzęt dla żołnierzy w Afganistanie >>>Obietnica nr 5: utworzenie 12 metropolii >>>Obietnica nr 6: reforma emerytalna >>>Obietnica nr 7: obniżenie podatków >>>Obietnica nr 10: powrót migrantów do kraju >>>Obietnica nr 11: zniesienie meldunku >>>Obietnica nr 12: by dzieciom żyło się lepiej >>>Obietnica nr 13: lepsza służba zdrowia więcej? http://tnij.org/donaldek miłego dnia obłudnicy :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
klotnia na tym temacie niczym sie nie rozni od klotni o to ktory samochod jest lepszy czy bmw czy mercedes :D :D :D ale fajnie sie poklocic z kims kto naprawde mysli ze ma jakis wyplyw na losy tego kraju :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfvvwew
wawcia_powraca3 skoro szanowna redakcja mnie banuje za moj jezyk to poprosze o bana rowniez dla musztardy vs. keczup za wyzywanie mnie od gejow. pozdrawiam :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Podaj raczej te obietnice Tuska których realizacja była zależna tylko od jego woli... tzn moze po polsku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
WIEMY WIEMY KRYZYS MU NIE POZWOLIL ALE TY PRZECIEZ NA NIEGO NIE GLOSOWALES TY GO NAWET NIE LUBISZ :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie nie śpijcie !
Bronisław K ma charyzmę !!! Skąd to wiem ? Ano właśnie oglądałem Tomasza "Falubaza" Lisa i sie okazało że jest charyzma !!! A kto ją u Bronisława K. zdiagnozował ? Według samego zainteresowanego tak tak co za skromnośc ! :) Wczoraj po defiladzie sam tow. generał Wojciech Jaruzelski to był stwierdził... Co jeszcze ciekawego było w tejże jakże pouczającej audycji ? Otórz pani Środa i Pan Kuczyński wespół z panem Tomaszem, ujawnili ociemniałemu Narodowi że sie daje wodzić za nos PiSowi ...i naród daje sie nabierać na spokojna kampanię dr Jarosława. Zamist wykazac czujność rewolucyjną i wyczuć złe podteksty ... Naskoczyli na dr Girzyńskiego i dawaj ... :) PS. Są "biedaki" kompletnie zaskoczeni przebiegiem wyborów :) i sondażami również, chcieli "nawalanki" a tu spokój ... http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/tomasz-lis-na-zywo/wideo/bronislaw-komorowski-10052010/1679321 http://vantomas.salon24.pl/180393,ludzie-nie-spijcie-bronislaw-k-ma-charyzme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
Dyskusja o obietnicach jest bezprzedmiotowa. Fakty sie liczą i to co zostało zrobione. A było tego,oj było... http://markd.pl/afery-po/ Z faktami sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeden komentarz
M.Sroda, powiedziala, ze Kolakowski powiedzial, ze charyzma jest be i ze Hilter tez mial charyzme. I klops, sztab Bronislawa cos pokrecil :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespełnione obietnice tuska
paranoję się leczy shatyn nigdzie się nie chowam, nie będę dykutować z osobami poniżej mojego poziomu liczę na to, że jednak podczytuje ten temat parę osób, do nich był ten post na pewno nie do Ciebie, dla Ciebie jest za późno na resocjalizację 🖐️ idę do szafy, czyli do pra:( żal mi Ciebie :) papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Czy ja mówiąc do Obywatela TY HETERYKU obrażam go ? TAK BO ON JEST GEJEM :D::D :D ahahahahhahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawny "przełom" w stosunkach Rosji z Polską nie jest przypadkowy pisze najnowszy "Russkij Newsweek". Zastępca szefa aparatu rządowego Jurij Uszakow, który zajmuje się polityką zagraniczną, otrzymał "dość emocjonalny" telegram z rosyjskiej ambasady w Warszawie, w którym pisano, że z powodu sprawy katyńskiej i złych stosunków z Polską, Rosja nie jest w stanie ułożyć sobie relacji z Unią Europejską. Ministerstwo Spraw Zagranicznych było kategorycznie przeciw jakimkolwiek ustępstwom na rzecz Polski. Telegram dotarł jednak do premiera Putina, który nakazał zmianę kursu o "180 stopni" opisuje kulisy podjęcia decyzji o zmianie strategii politycznej wobec Polski "Russkij Newsweek". http://wiadomosci.onet.pl/2167899,12,kulisy_zwrotu_w_polityce_rosji_emocjonalny_telegram_do_putina,item.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
No dobra, w związku z tym, że ponownie zostałam zbanowana decyzją Wszechmocnej Moheracji, nie będę się już wypowiadać w temacie, szkoda mi czasu na walkę z podszywami. :) Kcecie cukielka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Szkoda , ze tylko takie slowo rzucilo sie Panstwu w oczy w postach pisanych przez uzytkowniczke musztarde . " Szkoda że taki wawcia od kilku tygodni bana nie dostał i to po IP :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona --->>> odkąd zaczęłaś pisać o moich osobistych tragediach przestałem cię już totalnie szanować :-) bez odbioru ----------------------------------------------------- musztarda --->>> masz RACJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×