Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Bo infrastruktura nie nadąża za budownictwem. Jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, zawsze się zastanawiam, jak mogą urzędnicy wydawać tak debilne zgody na zabudową. Właśnie to mnie powstrzymuje przed budową domku pod miastem, mimo że działka juz jest i to bardzo blisko. Ale drogi fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na myślących urzędników trzeba jeszcze poczekać. Dopiero się rodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdzie Otulonej nie obrażałem, przynajmniej się starałem, ale dla mnie słowo spier**** jest słowem obraźliwym i jest inwektywą, po prostu nie odpowiadam na takie posty. Wewo, to dobrze, że się trzymasz, Anouk, a jak u Ciebie. U nas wały jeszcze trzymają, ale jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo:D:D:D:D:D:D Dobrze powiedziane, na pewno nie studiują:P:P:P:P:P Sivie, tego właśnie sie boję.Że wały pękną i zaleją domy. O siebie się nie martwię, bo i ja i prawie cała moja rodzina z DW mieszka w takim miejscu, że zalanie jest prawie niemożliwe, nawet przy pęknięciu wałów. W czasie powodzi w 97 roku nasypy pełniły rolę wałów, a ja mieszkam 2 nasypy od Odry;) Ale Kozanów ma ciepło, północny Wrocław i ten przy Odrze i ten przy Widawie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk żart taki słyszałem o powodzi sprzed 13 lat. Do nasypu kolejowego Dworca Głównego była Polska, a na południe od niego "nur fuer Deutsche".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off topik Znam Wrocław i wiem, że w 1997 Kozanów był nieźle zalany, mam nadzieję,że żadna bliska Ci Anouk osoba nie jest zagrożona. Ja martwię się o wszystkich powodzian. Cieszę się, że Tobie i Twoim bliskim nie grozi zalanie. Niestety jedną z moich znajomych zalało. Wewo zgadzam się z Tobą, że tacy urzędnicy jeszcze się nie urodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, palnąć Ciebie:P:P:P:P:P:P Ale coś jest na rzeczy:P bo Niemcy uważali te rejony za najbezpieczniejsze. Ja mam tylko nadzieję, że wały wytrzymają i jakoś to przejdzie. Wspólczuję wszystkim zalanym, bo wiem, co to oznacza. W sensie materialnym i psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puścił wał przy Ignuta na Kozanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooooooooooo, ale ten przy Ślęzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów cofka na Ślęzy :( A w niej sporo wody, ale bywało już więcej choćby w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż. Bez strat się nie obyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra , lecimy. Znajomi sobie przypomnieli, że mój ma offroad'a i chcą parę rzeczy zabrać, a mają przesiąki po kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Obywatelu. U mnie woda pod wałami, także wybacz. Anouk do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman kuśka
cześć obywatelu. pozdrawiam cię pionowym uśmiechem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzi się
[Anouk Oby jak najdłużej Teraz nawet polityka jest wtórna wobec tego, co się dzieje, choć pewnie i odbywa się. Jak już kiedyś napisałam, Tusk ma świadomość, że od niego teraz dużo zależy, jak się sprawdzi, to nabije głosów Komorowskiemu.] jestem o tym przekonana Rzad Tuska sprawdził się również w czasie żałoby i zorganizowania pogrzebów ludzi, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem Wszystko bylo zorganizowane bez zarzutu i zapięte na ostatni guzik, a przeciez to było ogromne wyzwanie dla rządu i zorganizowanie pogrzebu z udziałem najważniejszych osób na świecie ... to nie takie byle co Nikt rządowi nie może tutaj nic zarzucić Wiadomo, że ludzie zacietrzewieni zawsze coś znajdą, przeciez tak łatwo manipulować faktami, podgrzewać nastroje, dzielić ludzi na "patriotów" i tych innych "gorszych" z przeciwnego obozu. Wielu ludzi jest niestety podatnych na taką socjotechnikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburza mnie to co pisze
otulona Shatyn nikogo nie obrażał ani na tym topiku, ani na poprzednich 2 zlikwidowanych Taka jest prawda Natomiast otulona ... obrażała bardzo często i to bez powody dyskutantów ... dowód - prosze przeczytać jej posty To jest również prawda Oczywiście za wszystko ponoszą odpowiedzialnośc moderatorzy forum, ich brak reakcji na chamstwo, ubliżanie, szykanowanie Shatyna, ciche przyzwolenie i dopuszczanie do takich sytuacji. Rada jest jedna, zablokować IP otulonej..., wawci ... , offiary, Smoka ...czy Magdy nie na 48 h tylko na stałe Przecież ich chamskie posty są normą od lat. Co jeszcze muszą zrobić żeby moderatornia otworzyła oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamskie posty
juz są przeznaczone do usunięcia Jak widac nie ma Shatyna a chamstwo nadal kwitnie i jest bezkarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dlaczego
daje się zezwolenie na budowę domów na terenach zagrożonych powodziami Oburzyła mnie wczoraj wypowiedź Pawlaka, który powiedział, że nie ma mowy żeby ludzie nie mogli stawiać domów tam gdzie chcą I to mówi wicepremier rządu Nie wiem czy on sobie zdaje sprawę z tego co mówi ? Zawsze mówiłam, że PSL to chłopki roztropki nie nadające się do rządzenia państwem Ale mają więcej szczęścia niż rozumu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stievie
Witam Obywatela. Niech nie płacze w kącie. U mnie właśnie pada. Mam nadzieję,że wały wytrzymają. Biedny Kozanów. Zgadzam się z tym, co napisała pomarańcza: " daje się zezwolenie na budowę domów na terenach zagrożonych powodziami." Też tego nie rozumiem, jak by nie można było budować trochę dalej od rzek, czy potoków... W kwietniu, czy w marcu, nie pamiętam wylała rzeczka w małej miejscowości pod Warszawą. To nawet nie była duża rzeka, ale zamieniła się w kilka chwil w taki prawie "górski" potok, która rozlewała się na pola, łąki i domy. Żywioł nie do opanowania. A co ma powiedzieć ktoś, kto ma dom w okolicy naprawdę dużej rzeki, jak na przykład Wrocław, Kraków, Warszawa... Wczoraj widziałem, w panoramie jak pokazywano walkę o umocnienie wałów na Osobowicach....Mam nadzieję, że tam wały trzymają. Mam to szczęście, że mieszkam z dala od wody i do mnie fala powodziowa nie dojdzie, ale naprawdę współczuję powodzianom, którzy stracili wszystko i zostali z tym, co mieli jak uciekali. Wydaje mi się, że powinien powstać jakiś taki sztab zarządzania anty powodziowego, który w sytuacji, gdy zanosi się na powódź, zdoła poinformować zagrożonych ludzi, by zdążyli zabrać potrzebne rzeczy, zwierzęta i uratuje co się da, bo będzie wcześniej wiedział i zdąży się ewakuować. Może to by zminimalizowało straty powodzian. Tak sobie tylko gdybam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dlaczego
i organizował seksualne orgie [Polski ksiądz pedofil zatrzymany w Brazylii. Duchowny przekształcił dom parafialny w Rio de Janeiro w erotyczne więzienie. Nastolatkowi, który chciał złożyć zeznania na policji groził śmiercią. Chłopak miał czternaście lat. NIGDY NIE POZNAMY PRADY O KSIĘŻACH PEDOFILACH?>> Wykorzystywał swoją władzę do żerowania na młodych ludziach - ocenił brazylijski sędzia Alexandre Abrahao, który zdecydował o jego areszcie. Według przecieków ze śledztwa jeden z nastolatków opowiedział policjantom, jak ksiądz zaczął go całować, a potem przykuł kajdankami do łóżka. Uprawił z nim seks oralny i analny. Od tych zeznań zaczęło się śledztwo. Trwało dwa lata. KANADYJSKI KSIĄDZ MOLESTOWAŁ POLAKÓW>> Księdzu grozi do 10 lat więzienia. Urzędnicy kościelni odmówili komentarza w sprawie.] http://www.sfora.pl/Urzadzil-erotyczne-wiezienie-i-organizowal-seksualne-orgie-a20394

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypomina mi się kawał
Jaka jest kara w Polsce za pedofilię? Przeniesienie od innej parafii! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm................
Kościół nie karze winowajców i nie wyrzucaich ze swoich szeregow, gdy wina zostanie udowodniona. Takie sprawki zamiata się pod dywanik a ludzie patrzą i nie są głupi, i skończyły się czasy, kiedy biskup był niemalże Panem Bogiem Od kościoła kat. ludzie odchodzą. I nie piszcie, zeby nie osądzać Kościoła po jednostkach! Hierarchowie sa tacy sami i na dodatek tuszują sprawy więc widać, ze popierają pedofilię! SĄ WIĘC TAK SAMO WINNI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa język miłości hi ha ha
" 10:01 [zgłoś do usunięcia] obywatelek a to co to jest? 14:51Shatyn (Shatyn@chello.pl) Czasmi dla odreagowania i wyluzowania lubie dowalić takim pokrakom umysłowym... BARDZO PODOBAJĄ MI SIE TE POSTY. POKAZUJA WPROST JAKI MARNY POZIOM MAJA ZWOLENNICY KACZYŃSKICH I RYDZYKA. WIĘCEJ TAKICH POSTÓW !!! NIECH WSZYSTCY WIEDZA JAKIE JESTESCIE DNO I POMYJE ORAZ ODPADKI LUDZKIE !!!!! jezyk milosci ? "" NIEeeeeeeeee ! To język PRAWDY ! Brutalnej , szczerej prawdy o ludziach prostych z pod znaku PiS ! Zawsze tak było , jest i będzie jak pokraką umysłowym ktoś taki jak Kaczyński da zielone światło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×