Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość obywatelek a to co to jest?
WAWCIA______ DO.... TO SHATYN:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
Ja bym chciala zwrócic uwage, na jedna rzecz. Wy sie kłociecie miedzy soba, kto komu bardziej dowali, ale shatyn dowala wszystkim ogólnie i dla mnie to jest roznica. NIECH WSZYSTCY WIEDZA JAKIE JESTESCIE DNO I POMYJE ORAZ ODPADKI LUDZKIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do.....................
No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
10:15 [zgłoś do usunięcia] on tego nie zobaczy niezależnie od tego, co się napisze na temat shatyna, wiem jedno nikt nie przekona osób, które miały z nim do czynienia i zostały ostro zjechane tylko za różnicę poglądów a było takich wiele sama to widziałam, choć podczytuję topik od niedawna prawdą jest, że było mnóstwo wyzwisk pod jego adresem ale on nie zadał przez moment sobie trudu, aby oddzielić osoby, które go obrażają od tych, które mają inne zdanie wszystkie traktował tak samo źle dlatego uważam, że jest zły i jeżeli się pojawi znów na forum napiszę do dyrekcji, aby go zablokowała ten człowiek jest chory na nienawiść i nawet się z tym nie krył nie tylko do nas, inaczej myślących forumowiczów, ale też do osób publicznych to, co sobą reprezentował to nie spójne pogądy, ale skrajna nienawiść do każdego, kto ma inne zdanie ponieważ było mnóstwo osób, którym jego postawa i zachowanie nie pododabły się, nie dziwi mnie, że w stosunku do osób, które tolerowały jego zachowanie, starał się być uprzejmy i w miarę powściągliwy nie miał wyjścia, gdyż inaczej zostałby zupełnie sam zagranie czysto polityczne mojego zdania nie zmienię, gdyż mnie obraził, gdy mu o tym napisałam, nie przeprosił, powiedział, żebym zmieniła komusze poglądy to cały on-człowiek bez skrupułów, chory na nienawiść PODPISUJE SIE POD TYM DWIEMA REKAMI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek a to co to jest?
BYLO OD POCZATKU WIADOMO ZE TEN SZCZUR BEDZIE TUTAJ PISAL ALE NA ORANGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
oczywiscie, ze do.... to sahtyn, przeciez to widac jak na dloni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
Jak sie siedzi kilka lat na forum, to tak nagle sie nie odejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
Mnie zadziwia fakt, ze jak udowadniamy, ze shatyn obrazal wiele osob, to zaraz cytuja posty wawci i tulonej, jakby tylko oni tu pisali, nie bierze sie pod uwage, ze shatyn obraza wszystkich inaczej myslacych niz on, ktorzy ani jednym wulgarnym slowem nie obrazli np shatyna. ale wszystkich do jednego worka bo popieraja PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
Dług publiczny Polski wzrośnie na koniec przyszłego roku do prawie 60 proc. PKB, czyli ok. 900 mld zł oceniają ekonomiści. Ich zdaniem zaciąganie kolejnych zobowiązań może się przyczynić do osłabienia złotego i odwrotu inwestorów. http://www.rp.pl/artykul/483459_Swiat_pograzony_w_dlugach.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na południu wszystko w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w Kotowicach coś się stało (4km przede mną), bo 8 jednostek straży poleciało w tamtą stronę. Witajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie:) nie chce mi się
czytać całego topiku:( możecie mi w jednym słowie powiedzieć za jaką partią jesteście?:) Ja sama nie wiem na kogo głosować:( A na kogoś w końcu trzeba będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie:) nie chce mi się
wg mnie to każdy jeden obiecuje cuda przed wyborami a potem to mają swoich wyborców głęboko gdzieś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wały przesiąkają... Kurczę..... Ciesze się, że Cię widzę, WeWo, w suchości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby jak najdłużej:) Teraz nawet polityka jest wtórna wobec tego, co się dzieje, choć pewnie i odbywa się. Jak już kiedyś napisałam, Tusk ma świadomość, że od niego teraz dużo zależy, jak się sprawdzi, to nabije głosów Komorowskiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kotowicach wojsko i straż umacnia wały. Czyli opanowali. Ale to chyba słyszałaś w PRW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że sytuacja ma przełożenie na nastroje wyborcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie radyjo, non stop. Tylko PRW i Ram;) Jakby przerwało w Kotowicach, to pływasz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pływam :) U mnie status quo jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, moja przyjaciółka zadzwoniła, że juz wie, czemu jej niedawno kupiona działka była taka tania. Pływa. Wilczyce, i co z tego, że ładnie położona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Shatyn nie obrażał, mimo różnic poglądowych. Obywatel przytoczył post Iftar, o Otulonej. Prawda była taka, że starałem się z nią normalnie porozmawiać, a ona jak do niej nic nie pisałem, odpowiadałem na post Samanty Lisiczki i Wewo bodajże, to Otulona kazała mi śpierda***.Jakim prawem powiedziała bym tu nie pisał? To jest forum publiczne. Jak Jej nie odpowiada, co piszę, to po co czyta? I po co obrzuca mnie inwektywami? Jak kogoś pisanie mi przeszkadza, to po prostu nie czytam. Tam gdzie mieszkam woda jest bardzo wysoka. Przekroczyła o półtora metra stan alarmowy, z tego co słyszałem jeszcze wały się trzymają. Anouk, Wewo, jak tam u Was, nie zalało Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam, u mnie praktycznie nie ma szans. Wewo się melduje, więc też jest nieźle:( Ja byłam tu kilkakrotnie też obrażana przez parę osób, ale uważam, że to nie powód, żeby ich obrażać. Jak się pojawia ktoś, kto wszystko czyta i tak widzi, kto co sobą reprezentuje, stivie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk u mnie też pięknie i tanio :) Stivie wały jeszcze trzymają. Poziom wody rośnie, ale już parę cm na godzinę. Od 8 siedem centymetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do kwestii. Jeśli ktoś używa inwektyw zamiast argumentów (nawet bzdurnych), to nie dyskutuję z kimś takim. Bez względu na przekonania. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myślę odnośnie dyskusji. A odnośnie miejsc: to prawda, że jest ładnie w kilku miejscach, dlatego też są ładne takie korki na tamtejszych drogach dojazdowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×