Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość nieshatyn
Polska stacza się po równi pochyłej, jest rozgrabiana ekonomicznie, uzależniona od innych krajów. By to zmienić potrzebny jest zryw narodu - powiedział m.in. w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" o. dr Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja. Jako konsekwencję komunizmu uznaje on bardzo słabą świadomość Polaków. Skutkiem tego jest daleko posunięta obojętność ludzi na to, co się dzieje wokół nas, "niszczy się ducha, myślenie, wychowanie". Jego zdaniem "to, co się zdarzyło 10 kwietnia pod Smoleńskiem, w innych państwa, np. w USA, doprowadziłoby do zupełnego przewrotu, a u nas jakby nic się nie stało". Uważa, że obserwujemy obecnie zmowę rządzących i mediów, co ułatwia wyrafinowaną manipulację. "Musimy mieć świadomość, że Polska może zostać zniszczona. Widzę za mało świadomości w narodzie o rozmiarze niszczenia, jak tragiczne rezultaty może przynieść to atomizowanie, skłócanie, wzbudzanie nienawiści" - powiedział o. Rydzyk. Jego zdaniem potrzebny jest zryw narodu, by zmienić ten stan rzeczy. "Tylko jako naród silny i piękny będziemy się liczyć na świecie. Inaczej będziemy przysłowiowym pucybutem Europy" - powiedział. I niby taki głupi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, potrzebny jest zryw... Rydzyk powinien się zerwać z tego kraju, jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHAMSTWO WG OTULONEJ SNEM : Są ludzie wulgarni na tym topiku w najgorszym tego słowa znaczeniu: - shatyn - obywatel - i paru innych To są chamy ... Są też ludzie o "barwnym " języku, ludzie którzy swoimi pełnymi polotu wypowiedziami tylko dodają koloru do jałowej rozmowy: - Wawcia _powraca ( 2,3 ,4 i 5 ...... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O Otulona snem stosuje podwójne standardy moralne dla swoich kolegów z topika oraz dla innych ... pomyslec że gorliwie do kościółka chodzi ... :-O dewocja w najlepszym wydaniu :-O Może cytacik ????? " 22:35 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem wawcia majac w powazaniu bany, zawsze nie przechodzil obojetnie wobec debiloty a ze wyraza to dosc ekspresywnym, barwnym jezykiem to juz taki jego urok " A więc wawcia jest bohaterem dla otulonej ( ma gdzieś BANY - cóż za męstwo i odwaga :D :D ) i ma swój urok :D No cóż ...... 22:48 [zgłoś do usunięcia] iftar Uprawiasz otulona czysty, żywy relatywizm moralny. Nikogo nie oszczędzisz, każdego oplujesz. Nawet stivie, który generalnie stał po twojej stronie. Żegnam. -------------------------- GENIALNE PODSUMOWANIE TEJ ZAKŁAMANEJ OSOBY ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie było z ocenami wypowiedzi takich ludzi jak Kutz / Bartoszewski - potępienie Ale wystarczyło zadac pytanie o Poncyliusza i jego wypowiedz ... - " nie znam kontekstu " :D :D :D Dawno tak stronniczej persony nie widziałem na forum :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kto probował sie sprzeciwcic słowom shatyna, to był własnie w taki sposob obrazany i tego zapomniec sie nie da " Ja się wielokrotnie nie zgadzałem , nigdy mnie nie obraził \ ( sprawy aborcji , parad gejów itp. ) więc nie manipuluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
Shatyn kiedys tez bronil kogos chyba z politykow , za barwny jezyk. Jak widzisz nie tylko otulonej mozesz to zarzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
Obywatel, dlatego, ze on wiedzial ze jestes jego sprzymierzencem. Stad mogłes miec inne zdanie. tak to widze, bo wiele razy sie przekonalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' dlatego, ze on wiedzial ze jestes jego sprzymierzencem. " Czy ty jesteś w piaskownicy czy na publicznym forum ?????? Jakim sprzymierzeńcem ? Zbieżnosc poglądów na 80 % spraw to nie przymierze :-O dziecinada .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do.....................
bajki o tym, że ktoś z bliskich współpracowników go nie zna są żenujące Shatyn nie pisał o wspólpracowniku za to pisał o tym, ze ten człowiek jest z Kanady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 09:53 [zgłoś do usunięcia] ciebie także obywatelu można podsumować jak otuloną " No to masz zakrzywienie percepcji ... idź do lekarza :-) Nigdy nie obrażam jeżeli ktoś mnie pierwszy nie zaatakuje Mało tego potrafiłem napisac że Shatyn za dużo się kłóci Potrafiłem potępic słowa Bartoszewskiego ale także Poncyliusza widzisz podobieństwo ???? to ja ci dziękuje za rozmowe miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
Jak sie komus przyklaskuje, to trudno go obrazac, ale obywatel, tego jakos nie moze zrozumiec. Ja nigdy np nie obraziłam wulgarnym słowem nikogo, ale za to dostało mi sie za odmienne zdanie, wiec o czym w ogóle mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
obywatel, to Ty zachowywales sie tutaj czasami jakbys byl w piaskowncy....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek a to co to jest?
14:51Shatyn (Shatyn@chello.pl) Czasmi dla odreagowania i wyluzowania lubie dowalić takim pokrakom umysłowym... BARDZO PODOBAJĄ MI SIE TE POSTY. POKAZUJA WPROST JAKI MARNY POZIOM MAJA ZWOLENNICY KACZYŃSKICH I RYDZYKA. WIĘCEJ TAKICH POSTÓW !!! NIECH WSZYSTCY WIEDZA JAKIE JESTESCIE DNO I POMYJE ORAZ ODPADKI LUDZKIE !!!!! jezyk milosci ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
09:56 [zgłoś do usunięcia] Do..................... bajki o tym, że ktoś z bliskich współpracowników go nie zna są żenujące Shatyn nie pisał o wspólpracowniku za to pisał o tym, ze ten człowiek jest z Kanady Ja czytałam o wspólpracowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 09:57 [zgłoś do usunięcia] ja nie płaczę Jak sie komus przyklaskuje, to trudno go obrazac " Jeżeli uważasz że ja przyklaskiwałem Shatynowi to cierpisz na tą samą przypadłosc jak wielu uzytkowników tego forum kto się zgadza z Shatynem ... jest jego przydupasem rozumiem że zbieżnosc poglądów to przyklaskiwanie Żal mi ciebie :-O to już choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGIE POMARAŃCZKA :-) dziękuje za jakże konstruktywną krytykę polegającą na zlepku obserwacji i ping-pongu słownym i zyczę miłego dnia :-) ŻEGNAM ps. na koniec napiszcie coś jeszcze o mnie żeby utwierdzic się w swoich przekonaniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
Dobrze, zle uzyłam sformuowania, byles po jego stronie kiedy obrazal innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do.....................
NIECH WSZYSTCY WIEDZA JAKIE JESTESCIE DNO I POMYJE ORAZ ODPADKI LUDZKIE !!!!! No to zadnie jest po prostu zenujace... Powiedz mi obywatel, jak sie maja czuc osoby, ktote tak sie traktuje? A skad wiesz czy nie zasłużyli na takie okreslenia ? Najpierw podaj na jakie posty padło takie stwierdzenie Shatyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" No to zadnie jest po prostu zenujace... Powiedz mi obywatel, jak sie maja czuc osoby, ktote tak sie traktuje? " Na pewno źle ... potępiam takie wypowiedzi ... To może teraz dla odmiany odnieś się do tego: 25.04.2010] 12:48 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 spieprzaj dziadu to jest najlepszy tekst jaki do niego mozna napisac ludzie i pamietajcie on nie popiera tuska i po on ich nie lubi ale da sie pokroic za nich tutaj na forum ten zalosniak razem ze swoim chlopakiem obywatelem nowym przydupasem ciotą forumową a mnie mowili ze to "maly prezydent" ktos tu klamal http://demotywatory.pl/1374618/Historyczna-c hwila--Putin-przeprasza 12:49 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 i nie pisz szmaciarzu w moja strone w ogole nic bo cie zniszcze bo skonczyl sie dla ciebie okres ochronny pedale zaj**any a mnie mowili ze to "maly prezydent" ktos tu klamal http://demotywatory.pl/1374618/Historyczna-c hwila--Putin-przeprasza 12:55 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 no i pedaly poszly akurat jak wpadlem zrobic porzadek spieli poslady i uciekli ciekawe w jakiej pozycji leza a mnie mowili ze to "maly prezydent" ktos tu klamal http://demotywatory.pl/1374618/Historyczna-c hwila--Putin-przeprasza MIŁEJ LEKTURY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do.....................
Shatyn jest kłamcą i tchórzem, cieszę się, że to wyszło na jaw Nic takiego nie wyszło na jaw. Może nie przeczytałem wszystkiego. Co skłamał i gdzie stchórzył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wAWCIA " k**wa kretynie zaj**any jeden z drugim ale chyba ten koles skierowal do was pytanie zebyscie odpowiedzieli na nie co o tym myslicie czy tak ciezko pomyslec?? czy po prostu k**wa wiecie ze was kandydat to d**a zbita i lapiecie sie za kazde przejezyczenie. co za k**wa barany j**ane. a ty keczup zamknij stara k**wo morde i ssij ch*ja " --------------------------------------------- BAWCIE SIĘ DOBRZE W SWOIM ZAKŁAMANYM SPOJRZENIU NA LUDZI Z TEGO TOPIKA :-) nie ma to jak babska przewrotnosc nie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
oczywiscie uwazam, ze pisanie, ze ktos jest pedalkiem, ciota, bo bardziej sie z kim s identyfikuje, jest niepotrezbne, i mnie tez razi. Tutaj czesto ludzie sie tak obrazaja, a zwlaszcza faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:06 [zgłoś do usunięcia] obywatelek a to co to jest? ZATKAŁO KAKAO NA TWÓRCZOŚĆ SHATYNA A gdzie ja mówię że Shatyn był idealny ????? Może przestaniesz wciąż mi wmawiac że uważam go za Anioła ?? bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do.....................
To ja na koniec dołoże jeszcze to. Przy tych wypowiedziach wypowiedzi Shatyna to szczyty kultury. " 09:05 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 haha pisman dobrze pieknie pojechales tej kreaturze j**anej. 09:06 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 skuwialy frajer kazdy news o pisie potrafi tak zinterpretowac na nie korzysc ze az czlowieka krew zalewa. j**ana manipulacja i ten stary cwel jeszcze do tego tutaj ujadajacy ciagle" " 09:08 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 j**ane PO tylko ciagle obrzuca blotem a zwala cala wine na pis a potem takie czerstwe ch*je jak obywatel czy jakas nie przeruchana musztarda odpie**alaja szopki wraz z tym sflaczalym starym cwelem ktory tutaj podaje sie za jakis autorytet i znawce kazdego tematu. wypie**alac dobrze wam napisal pisman poyebance" 09:10 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 a ile ty razy do mordy wzielas k**wo? 09:11 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 /.../ nio ten program ich to juz trwa z k**wa 5 lat to ich najwieksze dokonania. wielcy biedni poszkodowani w d**e j**ani manipulanci 09:16 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 keczup wypie**alaj parowy obciagac w tym na erotycznym tania k**ewko jestes najlepsza a nie pie**olisz o polityce i o tym co wyczytalas na gazecie.pl ch*j kogo to interesuje no chyba ze tego przebieranca zcwelowanego w tej nowej hucie. 09:21 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 sram ci do mordy musztardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie płaczę
Jak przez kilka lat wmawiano, ze Ci co popieraja Kaczynskich, to oszolomy, mohery, ludzie drugiej kategorii itp. teraz tez taki Wajda i Bartoszewski tak mówia, to o czym to swiadczy? Jednym slowem przyzwolenie dla innych. Na szczescie ludzie sie przebudzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on tego nie zobaczy
niezależnie od tego, co się napisze na temat shatyna, wiem jedno nikt nie przekona osób, które miały z nim do czynienia i zostały ostro zjechane tylko za różnicę poglądów a było takich wiele sama to widziałam, choć podczytuję topik od niedawna prawdą jest, że było mnóstwo wyzwisk pod jego adresem ale on nie zadał przez moment sobie trudu, aby oddzielić osoby, które go obrażają od tych, które mają inne zdanie wszystkie traktował tak samo źle dlatego uważam, że jest zły i jeżeli się pojawi znów na forum napiszę do dyrekcji, aby go zablokowała ten człowiek jest chory na nienawiść i nawet się z tym nie krył nie tylko do nas, inaczej myślących forumowiczów, ale też do osób publicznych to, co sobą reprezentował to nie spójne pogądy, ale skrajna nienawiść do każdego, kto ma inne zdanie ponieważ było mnóstwo osób, którym jego postawa i zachowanie nie pododabły się, nie dziwi mnie, że w stosunku do osób, które tolerowały jego zachowanie, starał się być uprzejmy i w miarę powściągliwy nie miał wyjścia, gdyż inaczej zostałby zupełnie sam zagranie czysto polityczne mojego zdania nie zmienię, gdyż mnie obraził, gdy mu o tym napisałam, nie przeprosił, powiedział, żebym zmieniła komusze poglądy to cały on-człowiek bez skrupułów, chory na nienawiść żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek a to co to jest?
DO.....Darek nie osmieszaj sie na orage:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×