Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość No własnie i to cała wawunia
a moderatornia nadal jest w błogim śnie To nic, że wawunia ma bana, nadal pisze i nadal zachwyca się sobą i swoim chamstwem Co tam regulamin kafe, nie ma to dla wawuni żadnego znaczenia i nie tylko dla niego, dla moderatorów również :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, u mnie przecieka ale wały trzymają. Ręce mam do kolan, a nogi w d... Brakuje worków i piachu. Za godzine wracam do roboty. W Kotowicach wszystko się leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Wewo, ale mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Może dojdą do was worki z piaskiem. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy się. Coś przekąszę i wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, no tak. Już się wyłączam. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar wzajemnie. Nie bądź na siłę wszechwiedząca. Dobra. Wracam do łopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Witaj "wawa_powraca5" . Przecież jeszcze nic nie napisałam , to co mnie uciszasz mój przyjacielu . Coś tam znowu narozrabiał , ze masz 5 z tyłu ? Leczysz dalej te swoje kompleksy czyimś kosztem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, bez złośliwości proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
"wawa_powraca5' To nie było do mnie ? " moglabys sie raz zamknac wredna babo" Myslałam , że tylko do mnie tak miło piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
"wawa_spokojnie chłopcze , bez nerwów . Ja tylko tu zaglądnęłam , jeszcze nic nie zdążyłam napisać a tu czytam : " moglabys sie raz zamknac wredna babo " .... No to co miałam pomyśleć ??? "wawa powraca 5" ma cos wspólnego z parapsychologią ! Nie inaczej ! Skąd u Ciebie takie czarne myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
To nie mnie "o co chodzi z tym wpisem " , tylko o co Tobie , mój przyjacielu chodzi z tym wpisem " kamila gówno szatynowa " ? Masz kompleks Shatyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
"Wawciu _" dziękuje za komplement . "Dziewczyno..." - jak to miło usłyszeć ! Jak chcesz to potrafisz być miły !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
"wawa.." tak , Liga Mistrzów dzisiaj . Moi Panowie opanują telewizor . Za kim to kibicujesz ? Moje chłopaki za Murinio ! Strasznie przeciwko Niemcom . Na dwie godziny będzie przynajmniej spokój od tych nieszczęść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
No , gdzieś znikł narwańcu ? Sama z sobą rozmawiać nie będę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda w moim miejscu opada, choć wały w kilku miejscach są przerwane, ale teraz jest przekroczony stan alarmowy o 123 cm. Podobno jutro znowu ma padać, jeszcze nie koniec walki z powodzią. Witamn wszystkich nie witanych. Wewo trzymaj się, mam nadzieję,że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
http://www.pardon.pl/artykul/11609/oto_dowod_na_polska_glupote Pardon jak to pardon na o2.pl , ale ten artykuł znakomity . Wart przeczytania . Polska głupota nie ma sobie równych w świecie ! Oj , Rydzyku choć raz coś mądrze powiedziałeś w tej Ameryce "jaki głupi ten polski naród "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilo ... takich wsi i
osiedli jak w Wrocławiu jest więcej Urzędnicy u nas nie odpowiadają za swoje idiotyczne decyzje, a potem ... larum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według tzw. elity PiS ...
czym gorzej dla Polski i Polaków tym lepiej jest dla PiS. PiS = V kolumna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ...........................
I teraz będzie płacz do kamer "państwo niech nam da". Albo "czemu nie zatopili wsi żeby nas ratować?" NAS, wielkomiejskie jaśniepaństwo. A guzik. Sami się budowali to niech sami sobie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam -------
gdzie jest ten Czarnecki który w poprzednich wyborach startował do PE właśnie z Wrocławia gdzie ten tchórz się schował? niech wyjdzie o powie społeczeństwu co zrobił dla Wrocławia aby nie dopuścić do ponownego zalania! niech także się wypowie co zrobił aby obecnie województwo Kujawsko-Pomorskie uchronić przed zalaniem! no ale ten człowieczek tylko gadać na innych potrafi i plotkować bo pracować dla ludzi mu się niechce bo nie płacą tak jak PE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy mogą
mieszkac w "stolicy"... Ludzie stawiają domy tam,gdzie ziemia jest tania,bo prawie każdy dorosły człowiek myśli o założeniu rodziny i własnym dachu nad głową.Czasami sytuacja ludzi zmusza do tego,że ryzykują... Taki samiec modliszki chce sobie za wszelką cenę podupczyć,mimo tego,że po kopulacji zostanie zjedzony przez samicę. Głupotą Polaków jest to,że wybierają na urzędy jednych i tych samych cwaniaków i nierobów,pozorujących,że ciężko zarządzają gminą,powiatem, województwem i krajem...Tyle urzędasów,tyle niby tęgich łbów,a nikt nie potrafi stworzyć(i wdrożyć) rozsądnej i mądrej gospodarki wodnej. Nakłania się ludzi żeby zakładali rodziny i rozmnażali się,ale gdzieś ci ludzie muszą mieszkać ze swoimi rodzinami.Co,mają brać kredyty w banku i iść do jakiegoś tfu!, dewelopera,który ich wy..... i oskubie z pieniędzy? Biorą sprawy w swoje ręce i sami się budują jak mogą,albo dziedziczą domy i działki po przodkach,którzy się pobudowali na terenach zagrożonych powodzią. Po to obywatele płacą podatki na nierobów urzędasów i polityków,aby im stworzyli godziwe warunki do życia.Po powodzi w 1997 miał powstać cały system przeciwpowodziowy,jakieś monitoringi i ch... wi co jeszcze. Pieniądze rozpieeerdolono,a ludzi woda dalej zalewa. Monitory,kamery,czujniki i komputery nie załatwią sprawy,tylko rozsądne i planowe inwestycje w zbiorniki retencyjne,solidne wały przeciwpowodziowe, meliorację terenów(są miejsca,gdzie brakuje wody,ale są miejsca gdzie powinno się osuszyć teren) i regularną konserwację przepustów wodnych,tam wodnych i drenów. Widocznie to za duży problem dla tępych urzędasów i zamiast tego,wolą budować stadiony na Euro2012...Ludzie potracili dorobek życia,ale za to będą mieli mistrzostwa w piłce nożnej. Żadne rządy nic nie zrobiły Tama we Włoclawku by ła zbudowana na 15 lat jest juz 40 lat i ledwo trzymie sie kupy. brak slów na nasza gospodarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie szlag jasny trafia
jak powódź nie schodzi z czołówek mediów informacyjnych. Niedawno była żałoba 24 h na dobę , teraz 24 h na dobę powódź. Niedawno szły trumny bam bum bum bum bam bum bum bum Teraz Piotr Krasko tak się wczuł w swoją rolę i robi wszystko żeby widzowi się lepiej oglądało, że facet łączył się z wody na żywo, stojąc w wodzie powyżej kolan i przekazywał z wody głos reporterce z kablem w... wodzie. Nie wiem czy on myśli, że my odniesiemy wrażenie, że on jest bardziej wiarygodny stojąc w wodzie ? Ciekawe co zrobi on i jemu podobni kiedy będzie relacja z pożaru czy np. ... Kraśko na stole operacyjnym, a może ... ??????????? Już zaczynam się bać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak podaje "Rzeczpospolita":
"W aneksie rozbieżności do protokołu z wyborów przewodniczącego komisja skrutacyjna zawarła informację, z której wynika, że - jak poinformował oficjalnie na zjeździe przewodniczący tej komisji, w trzecim głosowaniu liczba głosów jaką uzyskali obaj kandydaci wynosiła odpowiednio: za Raczkowskim - 158, za Tyszkiewiczem 157. Obie te liczby dają łącznie 315 głosów, podczas gdy w głosowaniu wzięło udział 307 delegatów. Przy podaniu wyników nie wyjaśniono skąd się wzięły te rozbieżności, ale zaznaczono, że pomimo to "Raczkowski wygrał wybory"."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam, padamy... Przewiozłam znajomych graty do rodziców (bo się wynieśli z mieszkania na ten okres), potem ich znajomych, pokłóciłam się z policjantem na skrzyżowaniu, bo powiedział, że wjazd niebezpieczny. Siła argumentu poskutkowała. Auto mam w środku mokre, ale nic to:D Mój ledwo żyje, kręgosłup go boi:( nanosił się. Idę spać... Ifcia, nie bądź taka dla Wewo, bo tu są nerwy niepojęte.... Nie denerwuj się na mnie za tę wrzutę... WeWo, trzymaj się dzielnie! Wierzę, że Wam się uda, jak Wielkiej Wyspie w 97 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Iftar, nie napadaj na Wewo. Anouk współczuję Twojemu, ale dobrze, że pomagaliście. I spadam. Wewo, Anouk i inni trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka głupoty polskiej
{ " 21:49 [zgłoś do usunięcia] dfdddddddddddddddddddddddddd http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/05/21/ eksperci-od-nawigacji-satelitarnej-to-byl-zamach/ " } Jeszcze lepszy jest jeden z komentarzy : { "kazimierz Says: Od 10 kwietnia dzwonilem do BBN ,MON i wyslalem e-maile ,ze to byl zamach. Panowala cisza,jakloby nic sie nie stalo. Nikt nie odbieral telefonow. ( ?) Dlaczego? Dopiero po trzech dniach dodzwonilem sie , ale w moje FAKTY ( nie podejrzenia) nikt nie wierzyl . Powiadomlem PiS, wiele gazet i stacji telewizyjnych. (CISZA). Teraz widze ze zdrajca Komorowski ma za soba 51 wyborcow. Zobaczcie jacy ci p o l a c y sa D U R N I E. (Kocham Putina -pisza zdrajcy) Apel ! Piszcie wszedzie , zdrajcow zadnych wladzy publicznie oskarzyc . Mysle ze tylko ULICA nas ratuje. Teraz widzimy kim jest Walesa, Tusk-kominiarz, komorowski -stary komunista, Wajda, no i cale PO. Polacy musimy sie zjednoczyc ,bo to jest koniec naszej Polski. Rusek i Niemiec nigdy nie byli naszym przyjacielem. Tylko PO w to wierzy . Zdrajcy, kazimierz " } To na pewno był zamach ! W końcu w samolocie tym lecieli wyjątkowo niebezpieczni dla bezpieczeństwa narodowego Rosji ludzie ! To chyba normalne , że Rosja przedsięwzięła tak drastyczne środki dla ich usunięcia ! Przecież to było pewne , że jeśli Rosja dalej będzie wzbraniała się przyznać do zbrodni Katyńskiej to nasz śp. Prezydent wymusi siłą akt przyznania . A karne wstrzymanie wszelkich dostaw na wschód mogłoby się tragicznie odbić na potędze Rosji . Istniało duże prawdopodobieństwo wstrzymanie tranzytu gazu na zachód Europy . W wyniku tylu niebezpieczeństw jakie stwarzał dla Rosji nasz śp. Prezydent pewne jest , że postanowiono się Go pozbyć za wszelką cenę . Itd.... " a świstak dalej przypierdala z tymi sreberkami "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I na pewno"po company"
Tak zrobi. W końcu na ostatnich wyborach opowiadali,że Polska zasługuje na cud gospodarczy......Ps "a świstak dalej zapier......ze sreberkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka głupoty polskiej
Kolejny przejaw : Tusk pierwszym sekretarzem ! Coś podobnego ; ale ktoś tu ma marzenia . Polak , jak go spodka nieszczęście zaraz oczekuje , żeby mu ktoś coś dał Najlepiej BMW . Żeby dawać , trzeba mieć . A dawać też trzeba mądrze , spokojnie i przemyślanie . Rozdawnictwo bardzo psuje ludzi , a często zdarza się , że nieszczęścia ich wzmacniają . Pomóc należy . Niektórym pewnie bardziej jak rodzinom ofiar niedawnej katastrofy . Tylko z tym polskim pomaganiem jest tak , że na końcu okazuje się iż najbardziej potrzebujący dostali grosze , a ci co im się wiadro z wodą na podłogę wylało dostają krocie . My Polacy niepotrafimy gospodarować wspólną kasą . To taka wada w spadku po komunie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×