Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

No proszę. Mam wilczy wyraz oczu, czyli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepper o Kaczyńskim
Nie wierzy pan w przemianę Jarosława Kaczyńskiego? - Absolutnie nie wierzę w przemianę Kaczyńskiego, bo to jest tylko gra pozorów i kiedy dostałby władzę, to byłoby nieszczęście dla Polski. Co pan chce przez to powiedzieć? - Jarosław Kaczyński jest niebezpieczny dla Polski i dla demokracji. Gdy byliśmy wspólnie w rządzie, to on cały swój czas poświęcał służbom specjalnym. On nie interesował się gospodarką, rolnictwem, polityką społeczną, przemysłem, miejscami pracy, bo większość czasu poświęcał na kontakty ze służbami specjalnymi. Jarosław Kaczyński jest bardzo niebezpieczny. A w jakim celu tak bardzo skupiał się na funkcjonowaniu służba specjalnych? - Po to, żeby zbierać haki, robić prowokacje, czego ja też jestem przykładem. Jego obarczam wymyśleniem "afery gruntowej". On wszystko o tej prowokacji wcześniej wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoików nie ma wielu
Charakterystyczną cechą psychopaty jest też tak zwany "gadzi wzrok", gdyż gady nie posiadają układu limbicznego, który odpowiada za emocje i uczucia. Badania nad pracą mózgu psychopatów wykazały znikomą aktywność tej części lub całkowita dysfunkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była presja oj była
Edmund Klich, który poznał zapisy czarnych skrzynek, twierdzi, że nie padł rozkaz o lądowaniu na lotnisku w Smoleńsku. --------- G...prawda. W wywiadzie Edmund Klich mówił jak było i że owszem, presja była :) Klich: "Teraz wiem więcej, bo otrzymałem pełny zapis rozmów - mówił. Na pytanie Konrada Piaseckiego: - Była osoba na minutę przed? - Klich odparł: - Z tego tak wynika. Głos był więc nagrany na minutę przed katastrofą, po minięciu drugiej radiolatarni (czyli na 6 km przed lotniskiem - tłumaczył Klich). - Jeżeli głos został nagrany, to znaczy, że była bardzo blisko (pilotów) - tłumaczył. Co mówił tajemniczy głos? - To nie była presja, że "musicie lądować" - zdradził Klich. - Ale jeśli jest głos na minutę przed, to sama świadomość obecności jest jakąś formą tego, że to jednak ważna sprawa - dodał. - Ja bym to tak odebrał, gdybym pilotował ten samolot - powiedział." http://tinyurl.com/23e95bs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe presja
na minutę przed lądowaniem ...presja na pilotów ...aby lądowali - dobre sobie :P - wy to nawet łykniecie g..bez papierka i bez proszenia z ręki ...haha i takie są objawy PARANOI, przyPISywanewj komu innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po świeżych jeszcze w pamięci wydarzeniach w Gruzji i tego co po nich nastąpiło każdy następny lot A.Protasiuka , który wtedy był II pilotem i znał całą sprawę od podszewki , z L.Kaczyńskim bez wątpienia był obciążony presją . Co do tego rozbieżności nie ma . Tak samo jak nie ma wątpliwości , że ostateczną decyzję o lądowaniu musiał podjąć kpt. samolotu . B. dużo wyjaśniają wyjaśnienia kpt. Jaka 40 . Powoli ujawnia się prozaiczność całego tego zdarzenia . W lotnictwie to dość powszechne . O wielkich katastrofach decydowały jakieś absurdalnie małe sprawy . Trzeba jeszcze poczekać . Głęboko wierzę , ze sprawa zostanie wyjaśniona do końca . Właściwie oprócz tego , że samoloty VIP ów zazwyczaj nie ulegają katastrofom , od początku nic szczególnego w tym wypadku nie było . Wbrew opinii tych nieszczęśników , którzy doszukiwali się w tym rzeczy strasznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor pierwszego filmiku z miejsca katastrofy do którego dotarli polscy dziennikarze był w szoku kiedy dowiedział się ile zamieszania narobił umieszczonym w internecie swoim filmem . Wprost nie mógł uwierzyć, że takie bzdury mogły powstać na kanwie tego filmiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonomie
" Wprost nie mógł uwierzyć, że takie bzdury mogły powstać na kanwie tego filmiku ." Że bzdurne teorie powstają to dość powszechne . Gorzej , ze znajdują się ludzie , którzy w nie święcie wierzą . A już najgorzej , że wierzą w nie ludzie właściwie jednej , jedynie słusznej , prawej i sprawiedliwej opcji politycznej . To jest przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosz
nie trzeba było długo czekać, a shatyn na orange znów przypełzł :O człowiek bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Wewo, że jakoś się uchowałeś. Ja jadę dziś sprawdzić wały i most u mnie w mieście. A potem do znajomych. Trzymajcie się. Anouk,Wewo powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
{ " 10:32shatyn to człek z podstawówką jego wypowiedzi na orange są na poziomie człowieka od rur wodno-kanalizacyjnych " } Gdybyś tak starał się czytać to co ten straszny i niedobry SHATYN pisał i zaprzęgnął przy tym głowę do myślenia to szybko okazałoby się , że ten poziom jest znacznie wyższy niż tu powszechnie stara się imputować . Fakt , że się z kimś nie zgadzamy i mamy inny pogląd na wiele spraw jeszcze nie świadczy , że ten ktoś nie ma racji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz esbeckie nawyki. Nie chodzi o żadną "wiarygodność" tylko o ciekawy przekaz z miejsca zdarzenia. Można wszystko kręcić w studio i non stop pokazywać gadające głowy siedzące za biurkiem w ciepłym, widnym studio tv tylko co to za nudna telewizja by była. } Hmm.. Znaczy się nie wiem czy chodziło o ciekawy przekaz z miejsca zdarzenia.. czyli jak będzie pożar niech wejdzie w płomienie? :D I dla czego to ze mi sie cos takiego nie podoba ma świadczyć o esbeckich nawykach? Gie prawda. Może taki tani chwyt mi się nie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to też mój głos
10:20 [zgłoś do usunięcia] ja nie płaczę 10:15 [zgłoś do usunięcia] on tego nie zobaczy niezależnie od tego, co się napisze na temat shatyna, wiem jedno nikt nie przekona osób, które miały z nim do czynienia i zostały ostro zjechane tylko za różnicę poglądów a było takich wiele sama to widziałam, choć podczytuję topik od niedawna prawdą jest, że było mnóstwo wyzwisk pod jego adresem ale on nie zadał przez moment sobie trudu, aby oddzielić osoby, które go obrażają od tych, które mają inne zdanie wszystkie traktował tak samo źle dlatego uważam, że jest zły i jeżeli się pojawi znów na forum napiszę do dyrekcji, aby go zablokowała ten człowiek jest chory na nienawiść i nawet się z tym nie krył nie tylko do nas, inaczej myślących forumowiczów, ale też do osób publicznych to, co sobą reprezentował to nie spójne pogądy, ale skrajna nienawiść do każdego, kto ma inne zdanie ponieważ było mnóstwo osób, którym jego postawa i zachowanie nie pododabły się, nie dziwi mnie, że w stosunku do osób, które tolerowały jego zachowanie, starał się być uprzejmy i w miarę powściągliwy nie miał wyjścia, gdyż inaczej zostałby zupełnie sam zagranie czysto polityczne mojego zdania nie zmienię, gdyż mnie obraził, gdy mu o tym napisałam, nie przeprosił, powiedział, żebym zmieniła komusze poglądy to cały on-człowiek bez skrupułów, chory na nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to też mój głos
Jedynym usprawiedliwieniem jest to, że życiem tego człowieka jest jedynie topik z kaczkami w tle (ten i poprzednie). Tutaj usiłował wykreować swój wizerunek i tutaj odreagowywał swoje kompleksy- brak wysokiego pochodzenia, bogactwa, wykształcenia, znajomości wśród elity, pięknej żony etc. To jedyne usprawiedliwienie, ale jednocześnie to w pewnym sensie stanowi rozgrzeszenie dla tego człowieka. On to robi mimowolnie- jego życiem jest nienawiść do kościoła i PiS-u. Może tym epatować tylko tu. I dlatego to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci sie w tym nie podoba ?
jego życiem jest nienawiść do kościoła czym sie ta nienawiśc manifestuje bo ja tego nie zauważyłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci sie w tym nie podoba ?
wcale sie nie dziwie shatynowi ze was olał. pluć na niego potraficie ale nie potraficie napisac za co. ignoranci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci sie w tym nie podoba ?
Tutaj usiłował wykreować swój wizerunek i tutaj odreagowywał swoje kompleksy- brak wysokiego pochodzenia, bogactwa, wykształcenia, znajomości wśród elity, pięknej żony etc. ciekawe skąd wiesz, ze to nie jest prawda ? może to ty szkalując shatyna usiłujesz odreagować fakt, ze shatyn własnie taki jest i mówi o tym swobodnie. najpierw wykaż że tak nie jest a potem pluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYPOWY SHATYNOWSKI BELKOT
Tutaj usiłował wykreować swój wizerunek i tutaj odreagowywał swoje kompleksy- brak wysokiego pochodzenia, bogactwa, wykształcenia, znajomości wśród elity, pięknej żony etc. ciekawe skąd wiesz, ze to nie jest prawda ? może to ty szkalując shatyna usiłujesz odreagować fakt, ze shatyn własnie taki jest i mówi o tym swobodnie. najpierw wykaż że tak nie jest a potem pluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Komorowski nie
popełnia gaf. Proszę to zapamiętać! http://ksymenes.salon24.pl/ W S24 co rusz pojawiają się analizy rzekomych gaf ze strony marszałka Bronisława Komorowskiego. A to niby nieudany żart w Moskwie, a to książkę rzekomo czyta do góry nogami, a to obraził jakoby mieszkańców Poznania i Krakowa, a to znowu ... Nic z tego, Szanowni Blogerzy. Marszałek Bronisław Komorowski nie popełnia żadnych gaf, albowiem on po prostu taki jest, tzn. jest słabo rozgarnięty. Obawiam się, że jego IQ jest niższe niż Andrzeja Leppera. Mogę nawet polubić Bronisława Komorowskiego i zagłosować na niego. Jeden głos mu przybędzie, ale ani jeden punkt IQ. Wiele osób nie rozumie zażyłości marszałka Komorowskiego i posła Palikota. Ja rozumiem. albowiem poseł z Lublina stanowi dla marszałka wzór, zarówno intelektualny, jak i w zakresie doboru argumentów do dyskusji. Nie dziwię się również, że sztabowi marszałka (a być może nawet jemu samemu) niespieszno do debat, zwłaszcza gdyby trzeba było wykazać się w nich refleksem oraz inteligentnym dowcipem. Dlatego ważne jest ustalenie takich reguł gry i przygotowanie takich pytań, by marszałek miał czas przedyskutować je ze swoim sztabem co najmniej dwa razy. Tak czy siak, nie teraz to później, marszałek Bronisław Komorowski przyleciał do nas na drzwiach od stodoły i na nich odleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukarać Palikota!
http://bukojer.salon24.pl/ Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie apeluje do Prezydium Sejmu RP i Konwentu Seniorów o niezwłoczne skierowanie do Komisji Etyki Poselskiej sprawy posła Janusza Palikota, który w wywiadzie dla dziennika "Polska The Times" z dnia 21 maja br. przyznał się do wysyłania SMS-a o treści: "Dlaczego do Smoleńska wyjechał kartofel, kurdupel, alkoholik, a wrócił mąż stanu? Bo Rosjanie podmienili ciało". Uważamy, że poseł Platformy Obywatelskiej nie tylko ordynarnie, wulgarnie i po chamsku obraził pamięć tragicznie zmarłego Prezydenta RP, ale także w skrajnie nieodpowiedzialny sposób naraził na szwank stosunki polsko-rosyjskie, których jak najlepsze ułożenie deklaruje rząd, współtworzony przez jego partię. Gdyby Janusz Palikot był człowiekiem honoru, powinien po takiej wypowiedzi złożyć poselski mandat i wycofać się z życia publicznego. Śledząc jego karierę nie mamy jednak żadnych wątpliwości, że tego nie uczyni, dlatego domagamy się od władz Sejmu szybkiej i stosownej reakcji, a wszystkich posłów prosimy o zerwanie wszelkich kontaktów z nim oraz o opuszczanie sali posiedzeń plenarnych oraz komisji sejmowych, ilekroć będzie on zabierał głos. Jednocześnie wyrażamy głębokie zdumienie, że dzień po publicznym przyznaniu się do tak haniebnego czynu został on wybrany na funkcję przewodniczącego lubelskiego regionu PO, co wystawia fatalne świadectwo moralne i polityczne delegatom, którzy oddali na niego głos, akceptując tym samym kompletne zdziczenie obyczajów i popierając chamstwo jako uprawnioną zasadę uprawiania polityki przez tę partię. Poseł Janusz Palikot wiele razy przekroczył już dopuszczalne w demokracji parlamentarnej obyczaje, ale tym razem nieodwołalnie postawił się poza gronem ludzi, którym wypada podawać rękę. Majestat Rzeczypospolitej i powaga Sejmu wymagają zdecydowanej reakcji na jego zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanie podmienili ciało
http://izaj.salon24.pl/185302,rosjanie-podmienili-cialo Ho ho ho Słuszną linię dowcipu ma nasza władza. I budzącą powszechny entuzjazm. Wszem i wobec. W poprzek i na skos. Na górze i na dole. A nawet zagranicą (co to wzorem nam niedoścignionym) ona ten entuzjazm budzi. Bo też i jest to dowcip przedni. Oraz wysublimowany takoż. A to do rozpuku pośmiejemy się z Dunek - kaszalotów (a fe! jakie brzydkie! he he). A to położy nas pokotem zgrabna facecja o skąpstwie poznaniaków, krakusów i jeszcze Szkotów na dokładkę (hi hi hi). To znowu niepohamowaną wesołość wywoła krotochwilne dociekanie gdzie też schodzą się nogi Jarosław Kaczyńskiego lub wizja charyzmatycznego psychopaty hodującego zwierzęta futerkowe (he he he, ho ho ho, oj nie mogę!). No komy! A już osobliwie Pan Janusz, jak coś powie, to dosłownie boki zrywać. Cały turnus (ups - oczywiście kraj) wije się ze śmiechu. Jak po tym dowcipie, który Nasz Kaowiec Kochany rozsyłał był sms-em: - Dlaczego do Smoleńska wyjechał kartofel, kurdupel, alkoholik, a wrócił mąż stanu? Bo Rosjanie podmienili ciało Oj Panie Januszu Pan przestanie bo nie wytrzymamy! Rozpękniemy się wszyscy z tej przemożnej radości. Wątroby nam przepona zamasuje na śmierć. Łzy śmiechu nas zaleją bardziej niż powódź! Paroksyzmy niepohamowanej wesołości złożą nas jak scyzoryki. I właśnie tak trzymać! Więcej jeszcze takiego dowcipu prosimy! Bo wy to tacy śmieszni jesteście jak ten Wesoły Romek z „Misia. Nie to co te ponuraki z PiSu. Ubierze się jeden z drugim na czarno i poważną miną straszy, jak na jakimś pogrzebie. Społeczeństwo on straszy nasze kochane. Inteligentów z miast, miasteczek i wsi nam on straszy. Dziecinę nam straszy i rodzica - rencistę. Stanowczo żądamy fajerwerków dowcipu. Kaowców Janusza i Kutza żądamy. I cała sala śpiewa: „Usia siusia Cepeliada http://www.polskatimes.pl/opinie/wywiady/258606,palikot-zachowania-kaczynskiego-byly-dzielem-szatana-a-ja,id,t.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. WeWo, super wieści. Myśmy chwilę temu spali. W sumie, to oprócz Kozanowa i problemów na Widawie prawie się udało. A słyszałeś wczoraj Dutkiewicza, który łamiącym się głosem mówił, że nie wie, czemu źle postawiono zapory. Ludzie na Kozanowie są wściekli, bo obiecano im po powodzi w 97 roku, że się nie powtórzy. I mają teraz pretensje, w tym do Dudkiewicza. A swoją drogą ludzie się nie uczą: znam historię pewnego małżeństwa, które postanowiło się wyprowadzić po powodzi z Kozanowa i kupiło działkę pod Wrocławiem we wsi pod Jelczem. Kończyli przeprowadzkę i zalało Kozanów (mieszkają na 7 piętrze), ale też i mają zalaną wieś, w której stoi ich nowy dom. Są tam odcięci już trzecią dobę. Na szczęście ich dom jest suchy, ale trochę tego nie rozumiem:( Stivie, już jest lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
{ " 12:16Bronisław Komorowski nie popełnia gaf. Proszę to zapamiętać! " } Wierutne kłamstwo ! Bezczelne kłamstwo w stylu ludzi małych i nie o wzrost tu chodzi ! Komorowski popełnia gafy . I nikt ich nie tuszuje . Jest zwykłym człowiekiem ze swoimi wadami , problemami , tremą przed kamerą itd... Popełnia , a kto ich nie popełnia ? Może polityczne bezwzględne cyborgi , albo politycy najwyższej klasy i doświadczenia . Tylko w Polsce jednych i drugich brak . To jest takie proste i oczywiste . Jaki kraj tacy i kandydaci na prezydenta . Mamy wolność i demokrację , nikt ich nam w teczce nie przysyła . Cieszmy się , że wreszcie możemy sami decydować kogo posadzić w Pałacu . A , że chwilowo wybór wyjątkowo trudny to i po części nasza wina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudny to mało napisane . Prawda taka , że nie ma w kim wybierać . Niby tylko dwóch liczących się kandydatów , starych przyjaciół z lat opozycji warszawskiej przed 1980 roku , kumpli których łączy wiele wspomnień i zapewne wiele wspaniałych imprez . Jeden i drugi mniej niż przeciętny , a wybór dokonywany tylko emocjonalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może wreszcie w Polsce
" Ofiary nadużyć w kościele mają gorącą linię KOŚCIÓŁ NIEMIECKI URUCHOMIŁ TELEFON ZAUFANIA " Tyle , że numer nie może być do biskupów . Tylko do prokuratury , fundacji helsińskiej i z 5 gazet równocześnie . Bo biskupi zaraz łeb ukręcą sprawie jako bezczelne pomówienia i atak na KK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, nie posiadam telewizora, także tylko czytałem o Dutkiewiczu :) Swoją drogą ja też przecież świadomie niebezpieczne tereny wybrałem :) No ale udało się. Sucho. Tylko boli mnie cały człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, polazłem na spacer. A teraz się upadlam :) Założyłem wątek o... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
A co tutaj taki spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×