Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Ponieważ informacja
o odznaczeniu Rosjan przez marszałka Komorowskiego przeszła przez media zupełnie niezauważona, cytujemy oficjalny komunikat zamieszczony 6 maja na stronie Kancelarii Prezydenta KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 1. mjr Balakin Vitaliy 2. Chernolikhova Irina 3. Chizhova Elena 4. mjr Gaenkov Sergey 5. Khizhniak Andrey 6. mjr Kremen Pavel 7. Kryukov Roman 8. Leonov Sergey 9. Lyanenko Vladimir 10. Makarova Olga 11. Momot Dmitriy 12. Moshenskaya Svetlana 13. por. Naryshkin Andrey 14. Nazarov Igor 15. Nikonov Dmitriy 16. Reshetun-Belikov Aleksey 17. Reunov Denis 18. kpt. Spravceva Olga 19. Utenkova Rogneda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czego się boi marszałek
Komorowski? http://wszolek.salon24.pl/ Adam Bielan w Radiu Zet: Nasz sztab przyjął zaproszenie na debatę za tydzień, 13 czerwca, jeszcze przed pierwszą turą. Jak rozumiem, spotkają się czterej kandydaci ugrupowań parlamentarnych i będzie sporo czasu, żeby różnice między nimi przedstawić. Bronisław Komorowski: Słyszałem, że pan Bielan coś takiego powiedział, na dodatek jeszcze powołując się na nieistniejące ustalenia z moim sztabem wyborczym. No, to kłamstewko. Może nie takie wielkie, nie takie groźne, ale kłamstewko. Źle zaczynać od kłamstewek propozycję wspólnej debaty. (...) Ale dzisiaj już wiemy, że to jakaś partyzantka pana Bielana, dlatego, że pani Kluzik-Rostkowska nic na ten temat w ogóle nie wiedziała. 13 czerwca to termin debaty 4 najpoważniejszych kandydatów w wyborach w TVP. Komorowski, Kaczyński, Napieralski, Pawlak - oni mieli ze sobą rozmawiać w tym terminie. Adam Bielan nie sprecyzował w Radiu Zet, że chodzi o telewizję publiczną, jednak łatwo się było domyślić, oglądając ostatnio choćby "Wiadomości". Tymczasem kandydat PO zarzucił mu kłamstwo i sam...skłamał. Adam Bielan na Twitterze: Mówiłem oczywiście o debacie w TVP. Na PAP jest już moja wypowiedź w tej sprawie. Zdębiałem jak usłyszałem BK. Okazuje się, że sztab Komorowskiego nie przyjął zaproszenia na debatę w TVP. "Dziennik GP":Jednak apele szefowej sztabu Jarosława Kaczyńskiego trafiły w próżnię, bo Bronisław Komorowski nie pojawi 13 czerwca w studiu TVP. Jak powiedział szef sztabu kandydata PO, ma on na ten dzień inne plany. Debata zapewne dużo zmian nie wniesie, natomiast to już norma przed wyborami, że kandydaci spierają się publicznie poglądami, by przekonać elektorat niezdecydowany. Poza tym sam zadałbym chętnie pytania Komorowskiemu, a tak chciałbym usłyszeć odpowiedzi nt. WSI, afery marszałkowej czy dumy po słowach Jaruzelskiego o "charyzmie" marszałka. Czego boi się Bronisław Komorowski? Pytań o "komitet honorowy", w którym "zasiadają" Jaruzelski, Urban, Kwaśniewski i Dukaczewski? Czy może wyliczania wszystkich wpadek z ostatniego miesiąca? A może właśnie kwestii WSI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów____
a co na to salon wyborczej i tvnu......tak strasznie domagający się debat ??? co na to MiecugOF ? Powiesz pan coś na ten temat w POwskim szkle kontaktowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowski będzie miał orędzie
w TV! http://dzida.salon24.pl/ Z ostatniej chwili! Bronisław będzie miał orędzie w TV! Udało mi się dotrzeć do prawie ostatecznego draftu, z anonimowego źródła zbliżonego do sztabu wyborczego Kandydata! ________________________________________________ Orędzie kandydata PO, Bronisława Komorowskiego do Narodu. Drogi Elektoracie miast i wsi, Zgoda buduje - to moje niebanalne hasło wyborcze, w przeciwieństwie do "Polska jest najważniejsza" jednego z kandydatów, pełnego agresji nekrofila, hodowcy zwierząt futerkowych, przeciwko któremu muszę toczyć wojne domową, aż do wyrżnięcia ostatniej watahy. Ojczyzna Wasza jest w trudnej sytuacji. Zaprzyjaźnione media, powołując się na anonimowe źródła, potwierdzą niedługo straszną prawdę, że winę za katastrofę ponosi Prezydent Kaczyński, który na nieopublikowanych jeszcze materiałach wydał komendę "ląduj dziadu", co doprowadziło do katastrofy. Szczegóły śledztwa pozna jednak najpierw Rada Bezpieczeństwa Narodowego, którą powołałem bo ktoś mi powiedział, że mogę (teraz już wiem, że mogę bo wyczytałem w Wikipedii). Potem i tak zrobię co uważa Donald Tusk. Następnie szczegóły pozna może Prokuratura, ale muszę sprawdzić w Internecie czy może. Muszę też zaciągnąć opinii naszych przyjaciół na Kremlu, którzy dochowują wszelkich starań aby wyjaśnić katastrofę w sposób rzetelny i bezstronny. Wiem, że strona rosyjska ma duże doświadczenie w dochodzeniu przyczyn takich tragedii - wspomnę choćby profesjonalną akcję badającą katastrofę Kurska (na jej czele też stał Pan Putin), wybuchy w metrze czy badanie śmierci dziennikarki Anny Politkowskiej (zabójstwa dziennikarzy nieprzychylnych władzom zdażają się wszak masowo w ugruntowanych demokracjach) czy Pana Litwinienki zabitego przez kryminalistów w Londynie za pomocą niezwykle popularnego i łatwo dostępnego polonu. Jestem też przekonany, że śledztwo prowadzone przez Rosję będzie jak zawsze obiektywne, bo zapewnił mnie o tym sam Premier Putin. Jak twierdzą władze na Kremlu, klimat między naszymi krajami wyraźnie się ocieplił i na tej zapowiedzi chcę oprzeć naszą politykę zagraniczną. Ostatnio też spotkała nas powódź. Jest to wydarzenie, którego w żaden możliwy sposób nikt, kompletnie nikt w rządzie nie mógł przewidzieć bo nie wpłynął projekt zalania kraju do laski marszałkowskiej. Będę chciał odbyć debatę w tej sprawie z Wielką Wodą, być może przekonam ją argumentami do powrotu do koryta rzeki. To nasz sprawdzony sposób rozwiązywania problemów kraju (potem konferencja prasowa, wywiad w zaprzyjaźnionych mediach i kolejny sukces rządu). Miałem przyjemność wizytować tereny powodziowe, ale ludzie są już przyzwyczajeni bo woda ma to do siebie, że spływa w końcu do Bałtyku, a więc nie trzeba się przejmować. A minister Miller potwierdzał, że druga fala nam nie grozi, a to co nadchodzi to wina prezesa PIS, który obiecał dać więcej niż rząd i powódź chciała zobaczyć czy to prawda. Ale jakby co to polecę tam jeszcze raz choćby na drzwiach od stodoły. Bo najważniejsza jest odwaga. Chcę aby Naród widział, że najwyższe władze kraju, fotografując się na tle umordowanych strażaków czuwają nad sytuacją i nie ma na to wpływu fakt, że wycofałem z obrad Sejmu projekty ochronny przeciwpowodziowej autorstwa opozycji (bo były przedwyborczą agitką). Niezmiernie cieszą mnie wysokie poparcie w sondażach, szczególnie wśród kobiet, które są w Polsce urodziwe a nie jak kaszaloty z Danii. I moja żona też pochodzi z Polski. I tak wiem, że mnie poprzecie bo jestem z PO, partii smaku, elegancji i salonu, więc chodźbym był psem Sławka Nowaka to miałbym Wasze poparcie. I za to Wam dziękuję! Wasz Bronek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta PiS
Kaczor ucieka przed dziennikarzami. Boi sie pytań. Wychodzi z nory tylko jak wyczuje kogoś z mediów które są opanowane przez PiS - tam na pewno nie będzie trudnych pytań i spontaniczności Debata w TVP to jakby zrobić debate w siedzibie PiS-u ze wskazanymi przez pis dziennikarzami i w formule która odpowiada Yarusiowi. Szkoda czasu na takie bzdety, do wyborów dwa tygodnie, nic już się nie zmieni a jak Jarkacz chce sie pokazać to niech idzie do Moniki Olejnik na dywanik. Mnie już ta kampania, ta dziwna kampania, znudziła i czekam tylko aż zniknie to z mediów 2 tygodnie i po ptakach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta PiS
A komorowski nie boi się debaty zawsze przeciez może wziąc pod pachę rudego i razem coś wydukają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w demokratycznym kraju taki rzecznik natychmiast podalby sie do dymisji......ale dotyczy to oczywoscie demokratycznego panstwa , a w polszu jest jak jest:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie mnie nie dziwi ten unik marszalka przed debata z Jaroslawem Kaczynskim:classic_cool: przeciez Jaro rozdeptalby go po pierwszym pytaniu:P:P debata przedwyborcza to nie prawybory platformiane wyrezyserowane od a do z:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwie godziny po katastrofie
ze skradzionej Andrzejowi Przewoźnikowi karty kredytowej wypłacono w Smoleńsku parę tysięcy złotych, a miesiąc pźniej na miejscu tragedii leżały rzeczy osobiste i szczątki ofiar. Mimo to 6 maja marszałek Komorowski odznaczył 20 Rosjan za wybitne zasługi w działaniach po katastrofie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Kaczyński zapowiada,
że weźmie udział w debacie wyborczej organizowanej przez TVP w niedzielę, bez względu na to, czy będzie w niej uczestniczył także Bronisław Komorowski. "Odwagi panie marszałku. Czekamy na pana" - zachęca sztab PiS. Tymczasem Komorowski jest gotowy do debaty, ale w...TVN. Szef sztabu kandydata PO na prezydenta Sławomir Nowak powiedział, że "na dzisiaj" sztab wyklucza udział Bronisława Komorowskiego w niedzielnej debacie wyborczej w TVP. Według sztabu Komorowskiego koncepcja debaty czterech kandydatów jest niedemokratyczna i niepełna. "Trudno, żeby człowiek z takim życiorysem (jak Komorowsk), firmował taką koncepcję" - powiedział szef sztabu kandydata PO. Podkreślił, że Komorowski jest gotów do debaty "jeden na jeden" z Jarosławem Kaczyńskim, albo do debaty ze wszystkimi kandydatami. Dopytywany, czy wobec tego wyklucza udział kandydata PO w niedzielnej debacie odpowiedział, że na dzisiaj tak. Debata w TVN? Czemu nie Szef sztabu kandydata PO na prezydenta Sławomir Nowak powiedział jednak , że istnieje możliwość przeprowadzenie debaty "jeden na jeden" Bronisława Komorowskiego z Jarosławem Kaczyńskim 15 czerwca w TVN i TVN24. "Nadarza się okazja do debaty , na neutralnym gruncie, już 15 czerwca. Telewizja TVN i TVN24 wysłała i do nas i do sztabu Jarosława Kaczyńskiego zaproszenie na taką debatę" - powiedział Nowak na konferencji prasowej w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trudno, żeby człowiek z takim życiorysem (jak Komorowsk), firmował taką koncepcję" z jakim niby zyciorysem? to juz w polszu sa podludzie i nadludzie? w demokratycznym kraju taki "kandydat" od razu musialby sam sobie kupic zyrandol w hipermarkecie bo o prezydenturze musialby natychmist zapomniec:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowski boi się debaty
bo znowu powie coś czego nie będzie można później odkręcić. I od kiedy to zależy mu na debacie wszystkich kandydatów ( do dziś uważał ten pomysł za niepoważny, absurdalny, śmieszny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowski boi się debaty
Funkcjnariusze TVNu już zadbają aby pożądnie podebatowali oprocz buczenia i pohukiwania na Kaczyńsakiego przygotowano: - wyśmiewanie - rzucanie ogryzkami - rzucanie obelgami - przedrzeźnianie - zagłuszanie Do innych wyrazów sympatii POplecznicy WSI się nie będą zniżać, przecież oni są inteligentne , wykształcone i w dodatku z dużych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko załamać ręce nad głupotą
Komorowskiego: debata w 4 jest niedemokratyczna, dlatego zaprasza tylko jednego na debatę w TVN. Czy ktoś zatrzyma tę galopadę absurdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe !!!
"Według sztabu Komorowskiego koncepcja debaty czterech kandydatów jest niedemokratyczna i niepełna. " Ale debata we dwoje z Jarosławem Kaczyńskim już pewnie jest pełna i demokratyczna? Oczywiście ponieważ miałaby się odbyć w TVN,stronniczej, ogłupiającej i sprzyjającej PO telewizji . Hipokryzja i brak odwagi Pana Komorowskiego,tylko tyle można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDIO WSI24 .
Wejscia tylko za przepustkami. Okablowanie kandydata Gajowego pelne. Zespol czuwa. Bedzie POdpowiadal. Syfi Lis w akcji.... Pytania przygotowane, aplauz rowniez. Na telebimie POmyje w Koronie... napiecie rosnie. Mlodziez klaszcze. Teraz prosimy ujecie zachwyconych poWODZIAN NO I EMERYTOW I RECISTW. Dalej przemyka widok CZULEGO GOSPODARZA na WALACH. Oklaski.... Na dole pasek czerwone - zielone. Syfi Lis konczy program - odczytuja : 98.5% ogladaczy za TAK dla Gajowego... Ludzie Ie jeszcze tych kpin z Narodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
eejjjtam a jaki pomysł na kraj ma szanowny Kaczor? Poki co to ze dwa razy dziób otworzył. a jego sztab robi wszystko aby jak najmniej występował Dla mnie to człowiek jeszcze bardziej zakłamany i fłaszywy niz jego braciszek jeszcze wiecej w naszym kraju bedzie oskarżen polowan na czarrownice i stosów całopalnych bo sie jego umysł na średniowieczu zatrzymał Niech on nie udaje takiego bardzo zasmuconego jemu te wyboru furte do władzy otwierają i oby mu ta furta ten dziób przytrzasnęła. Jak inne dzieci byłych AKowców w PRLu biede cierpiały a ojce na zesłaniu to dwa kaczory w filmie za komuny grały ciekawe skąd takie wtyki mieli bo gęby to raczej mało wyjsciowe na gwiazdorstwo --- Podzielam twoje zdanie Juz na dzień dobry Jar Kłamczyński zaczął swoje kłamstwa i tak się zaplątał w nich, że potem nie wiedział jak wybrnąć Matka jego niby wyraziła zgodę na kandydowanie, podczas kiedy matka nie wiedziała nawet, że jej syn Lech zginął w katastrofie lotniczej Córka Lecha i Marii Kaczyńskich miała wspierać Jarosława w wyborach, podczas kiedy Marta Kaczyńska wyraźnie powiedziała po kilku dniach i nigdy nie miała takiego zamiaru, że nie będzie brała udziału w kampanii wyborczej wujka Tak to kłamstwa Jarka Kłamczyńskiego wychodzą na wierzch. Oliwa sprawiedliwa na wierzch zawsze wypływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
[Szef sztabu kandydata PO na prezydenta Sławomir Nowak powiedział, że "na dzisiaj" sztab wyklucza udział Bronisława Komorowskiego w niedzielnej debacie wyborczej w TVP.] Bardzo mądre posunięcie Wiadomo, że TVP PiSowska nie będzie uczciwa, a co za tym idzie kandydacie nie będą mieli równych szans Uważam, że sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego nie powinien się zgodzić na debatę w TVP PiSowskiej Sa inne telewizje, prywatne, wiarygiodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komorowski nie pójdzie do tvp
bo już wajda w łazienkach powiedział, ze tvn i polsat to są zaprzyjaźnione stacje a w tvp trzeba zrobic porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi ............
"Prawdziwy mężczyzna powinien posadzić drzewo, spłodzić syna i zbudować dom" - P. Poncyliusz o swoim wodzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi ............
No i Wajda ma rację TVP to telewizja publiczna a nie PiSowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:16 [zgłoś do usunięcia] ha ha ha hi hi hi ............ "Prawdziwy mężczyzna powinien posadzić drzewo, spłodzić syna i zbudować dom" - P. Poncyliusz o swoim wodzu. a komorowski jest lepszy bo zaplodnil 5razy kaszalota?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJOWY TO TCHÓRZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOŁTYS CZEREŚNIAK
JEST PRZEDSTAWICIELEM SZPAGATOWEJ "INTELIG Ę CJI" ! OGŁUPIONEJ PRZEZ TVN BEZMYŚLNEJ TŁUSZCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×