Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość nie, a fajna?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jurgiel nie do końca to przemyślał. Jego obecność jednak, niewiele by zmieniła. Widać to jaskrawo teraz przy konsekwentnej budowie "Europy dwóch prędkości". Mimo protestów Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I to na tyle, bo nie chcę prowokować nikogo moją obecnością. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka inna trochu
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm, to ciekawe
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co je ciekawe i inne trochu
bo nie chce mi sie czytac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosunek przy zapalonym
świetle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest stosunek
bo zapalac swiatło chyba potrafię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsyłam do 3. zasady dynamiki
pana Niutona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z fizyki pamietam tylko ruchy
i przyspieszenia :classic_cool: a i wektory chyba były :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z fizyki pamietam tylko ruchy
przypomniały mi sie jeszcze łaczenia równolegle i jakies, ale ztego zawsze dostawałam dwójke, wiec nie oczekuj wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar to kto jezdzi tym porsche :D:D?? bo az mnie to zaciekawilo :D:D ps. faktycznie oblakana baba ale co sie po niej spodziewac skoro to ona sciagnela tutaj na forum kolejnego oblakanca shatyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze teraz wierzymy wszyscy ze powstana super hiper nowoczesne prywatne szpitale dla kazdego i na kazda kieszen tak :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia to taki głupiomądry
pedałek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedalek to cie zrobil i nie zwracaj sie do mnie w ten sposob bo doskonale wiesz ze brzydze sie pierdolonymi pedalami ktorych bym wszystkich zagazowal bo to jest nienormalne wiec wykurwiaj na szczaw leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca10
nie zwracaj sie do mnie w ten sposob bo sie poplacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignorowanie to bedzie dla ciebie najlepsza kara mozesz sobie popisac sam do siebie a potem wylizac sobie dupe z radosci cfelku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem, że nie radzisz sobie
ze snami w których robisz laskę facetowi, nie wypychaj tego wawcia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzę o solidnej analnej penetracji, sama myśl o grubym zylastym penisie wwiercajacym się w mój nawazelinowany odbyt napawa mnie niewypowiedziana rozkoszą a mój chudy penisek pręży się niczym gumka recepturka w dłoniach muskularnego farmaceuty ❤️ 👄 http://www.planetclimax.com/freesites/gay-sex/ Luknijcie tylko jak oni wyglądaja, czyz moze byc piękniejszy widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem skąd biorą się
tutaj tacy niby faceci jak Zastępczy ... czy Wielbiciel ... Co to za durnie, nic do nich nie dociera. Swoje kompletne braki w wiadomościach starają się przykryć agresją w stosunku do iftar czy inncy kobiet. Po prostu dno. Zastepczy ... czyli zastępcza inteligencja przoduje, potem nie dziwię się, że go żona zostawiła po prostu olała, bo jak z takim kretynem można wytrzymać ... potem sa rozwody :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to on miał żonę?
Serio go zostawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem skąd się biorą
tutaj takie dziwadła jak iftar- nie dziw że panienka w wieku 41 lat. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wam ten zastępczy
zawadza!!! szczególnie parce: Shatyn-iftar zalazł wam za skórę, biedaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 12:31 Anouk Odnosnie nurtujacej niektorych bardziej kwestii biedronek i fur na parkingu. Roznie jest, ale im lepsza dzielnica i zamozniejsi mieszkancy, tym lepsze auta na parkingu lokalnej Biedronki. Czy to az takie trudne? Jedni w glebokiej wygooglanej analizie dowodza, ze same auta kiepskie stoja. Ma prawo tak sadzic. Ale to analiza na podtawie fragmencika rzeczywistosci, ktory na dodatek jest obecny ww necie. Ale moze wielbiciel uwaza, ze skoro nie ma w necie, to cos nie istnieje? Przypominam po raz kolejny o zdrowym rozsadku." "Na podstawie fragmencika rzeczywistości..." ?? a czego ty oczekujesz? że wkleje fotki ze wszystkich Biedronek w PL? :D:D:D "...który na dodatek jest obecny w necie" ?? Czyli twierdzisz, że fotka z netu jest nierzeczywista?? Nieprawdziwa?? Ktoś w Photoshopie namalował Biedronki i powklejał przed wejściem same kilkunastoletnie graty akurat mi na złość?? buahahahaha, jesteś tak samo obłąkana jak iftar, słowo daję :D:D Któraś z pomarańczowych szczekaczek czując się urażona stwierdzeniem "Biedronka dla najbiedniejszych" zaczęła ujadać na J.K. jaki on durny twierdząc, że wystarczy spojrzeć jakie lux-fury stoją przed Biedronkami - w domyśle: jakimikolwiek Biedronkami, bo przypomnę, że J.K. odnosił się do całej sieci dyskontów, a nie jednego wybranego w najdroższej stołecznej dzielnicy. Nie wierząc tym bzdurom chciałem zobaczyć owe fury, więc poprosiłem o dowody, jakiekolwiek foty, własne czy z netu, gdyż przejeżdżając koło Biedronek ani razu nie zauważyłem tam wypasionego wozu - a mieszkam w 8 co do wielkości mieście. Nie chcąc być gołosłownym wkleiłem kilka fotek z googli, m.in. ze Szczecina i Wrocławia, czyli z dużych miast, z dużych Biedronek. Nie dopatrzyłem się ani jednego. Ten mały wycinek wystarcza, by udowodnić, że nawet w dużych miastach biedronkowe parkingi przeważnie zawalone są starymi gratami, więc kłamliwe było stwierdzenie szczekaczki. I pytam nadal, gdzie widzicie ten luksus?? Fotki, adresy, itp., czekam a ty mi tu imputujesz brak zdrowego rozsądku??? tak samo jak 2 dni temu imputowałaś Kaczyńskiemu, że zakupiony chleb, cukier, ziemniaki wyrzuca do kubła?? na jakiej podstawie te wymysły?? skąd wiesz, że J.K. chleba nie jada czy cukru i wyrzuca do kubła???!! przy okazji wyzywasz go od niemoralnych, zakłamanych rozpustników (z powyższego "powodu") :o:o to zwyczajne podłe skurwysyństwo rodem z Wyborczej... całkowicie bezpodstawne chore insynuacje, paranoidalne urojenia! to sie leczy! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po sposobie pisania od razu
można poznać, że wawcia to pedał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie robi skriny
i wiesza nad łózkiem, zjeb :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×