Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diaratek

Mieszkania Warszawa?

Polecane posty

Gość nio nio
ale wola to wola sper lkalizacja, a bialoleka coz.. wioska, to juz lepiej zabki albo marki plowe taniej a ez wioska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahoma
No niestety, dopóki nie będzie mostu północnego to Białołęka jest kiepska lokalizacją. Wola, wiadomo, że to co innego. Blisko centrum i dużo ilość komunikacji miejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamae
To sprawa gustu. Mnie tam bardziej podoba się Wola niż Białołęka. Ktoś się pytał tutaj o to, czy osiedle jest monitorowane. Najlepiej zadzwonić do biura dewelopera i o wszystkie istotne szczegóły dopytać się na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotorH
To że to sprawa gustu to oczywiste, ale trzeba być też praktycznym, z tego co wiem to raczej Wola jest bliżej i ma lepszy dojazd niż Białołęka. A z deweloperem można się też skontaktować elektronicznie podejrzewam, ale lepiej jak ma się chwile pojechać do nich osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i białołęka to wiocha, ale za to jest spokojniej niż na woli, a ja lubie spokój mieć :) no i sama lokalizacja jest poprostu ładniejsza, fakt może dalej ale za to ładniej i mieszkanie tańsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futbolufka
Każdy ma swoje potrzeby i swoją wizję własnego mieszkania. Każdemu się nie dogodzi nawet najwspanialszym projektem w najlepszej lokalizacji. Jeden woli spokój, kosztem dojazdów kto inny zdecyduje się na centrum. Ważne w tym wszystkim jest to żeby mądrze szukać i wybierać najkorzystniejsze oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakipi
Ja dlatego postawiłem na sprawdzonego dewelopera, który ma duże doświadczenie na Polskim rynku i sporo oddanych inwestycji. [ponadto dowiedziałem się bardzo dużo na temat samej inwestycji nie tylko u źródła no i zbadałem okolice i to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, według mnie solidny deweloper to podstawa, ale nie bez znaczenia jest też samo miejsce - lokalizacja, ja np. nie chciałabym mieszkać w samym centrum - zbyt duży zgiełk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egosum
Mnie centrum nie przeszkadza byle wszędzie blisko było i żebym miał samochód gdzie zaparkować. Sprawdzę ofertę Dolcana skoro tak zachęcanie może znajdę coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_patrycja
Dolcan z tego co kojarzę ma bardzo fajna inwestycję blisko centrum nie daleko teatru na Woli. proponuje Ci sprawdzić to na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiemon
Wiem chyba o czy mówisz to się nazywa OS. SKIERNIEWICKA to jest ten 17 piętrowy budynek z podziemnym garażem i innymi bajerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronir
A jak według Was jest najlepsza dzielnica do mieszkania w Warszawie? Pewnie każdy ma swoje zdanie, ale chętnie poczytam co wami kieruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - każdy pewnie ma jakieś "ulubione" warunki mieszkania, ja jak już pisałam, nie lubie zgiełku - wole troche dalej od centrum, żeby spokojniej było i może troche więcej zieleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FSO
ja mieszkam na Żeraniu od 20 lat i teraz jakbym miał się przeprowadzać to tylko dalej na Białołękę. Tyle tam teraz się mieszkań buduje i tyle fajnych osiedli. Bez sensu się pchać do centrum i szukać miejsca postojowego przez 20 min codziennie jak można miec spokój pod blokiem i w 20 min być w centrum jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollkaa
Ja uważam, że Wola jest OK. Wszędzie jest blisko, a na dodatek dzielnica z roku na rok robi się bardziej atrakcyjna. Jak dla mnie Wola jest the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawira
Ja bardziej wolałabym Włochy. Tam jest spokojniej, więcej zieleni, ale też w razie czego jest kilka centrów handlowych jak trzeba się wybrać na zakupy i na dodatek bardzo dobry dojazd do centrum. Ja się rozglądam właśnie za mieszkaniem w tych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem widze, że spokój jest w cenie :) w sumie jak sie cły dzień w zgiełku pracy spędza to fajnie odpocząć w miłej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megg_92
Ja to albo zdecydowałabym się zamieszkać gdzieś na Zaciszu, na Targówku albo właśnie na Woli. Dojazd jest tam niezły, a jak zostanie wybudowana druga linia metra, to już zupełnie będzie można dojechać wszędzie w błyskawicznym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronir
Rozejrzałem się trochę po inwestycjach warszawskich i bardzo fajne lokalizacje są tez na przykład w Ząbkach. No i jest o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tribord
Zdecydowanie tak. Takie miejsca jak Ząbki są tańsze ze względu na to, że jest dalej do centrum. Ale za to jest ciszej i spokojnie co mnie przekonuje zdecydowanie bardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyzzy
Zakipi, a o którym deweloperze piszesz, bo było tutaj wymienionych kilku. I w jakiej dzielnicy kupiłeś/aś to mieszkanie? Pod wynajem czy dla siebie do użytkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerek45
No Zacisze jest "ciche" jak sama nazwa wskazuje, ale jest tam całkiem przyjemnie. Moja siostra tam się wyprowadziła 2 lata temu i się właśnie zastanawiam, czy nie zrobić tego samego, no ale muszę znaleźć jakąś dobrą ofertę w tamtej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albego
Ktoś wcześniej wspominał, że Dolcan ma coś na Zaciszu to sobie może to sprawdź. Ja myślę, że Tarchomin nie jest zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gama5
Tak, na Zaciszu jest budowana inwestycja Dolcana - Osiedle Zacisze, tyle że to nie są bloki, tylko domy bezczynszowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albego
Jak to domki bez czynszowe? Co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selmana
To znaczy, że nie ponosi się większości opłat stałych, tj. opłaty eksploatacyjne i nie trzeba wpłacać na fundusz remontowy. W praktyce oznacza to sporą oszczędność. Ponosisz minimalne opłaty, tj. np. za wywóz śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albego
AHA...to interesujące rozwiązanie. Wspomnę o tym koledze on był zainteresowany domem to pewnie takie rozwiązanie będzie mu odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cklocus
Pewnie, ze jeszcze budują mieszkania spółdzielcze. Nie jest ich tak dużo, ale z tego co wiem to są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×