Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość
sadny fzień a masz ty łobuzie :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga takie jest prawo niepisane naszych tesciowych,dopoki bylam mezatka nieznosilam swojej tesciowej bylo dokladnie to samo co u ciebie,ja mowilam zeby dziecko nie szlo tam bo zimno a kicha to bylo ze przegrzewam a raczki miala lodowate tak ze tej wojny nie wygrasz a nie probuj palic bo zobaczysz wszystkich swietych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagle i po diable
rzuciłam palenie ot tak, 8 08 2008 roku i wlasnie to sobie uswiadomilam, ze nie pale juz tak dlugo a prob mialam 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sadny dzien 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez Wam troche pomarudze i poplacze tez ten smierdziel nie odpuszczal mi kurde tak bym chciala zeby w koncu to sie skonczylo bo ja wysiadam,bralam juz te faje do reki i tak patrzylam na nie wziac czy nie wziac mowie Wam to mnie strasznie meczy,popatrzylam na ceny,potrzymalam i zaczelam sama do siebie gadac przecierz ja nie chce palic znom ja nie pale i tak w kolko,dobrze ze nie bylo klijentow :D Teraz mnie puscilo troche ide zara troche na ogrod podlubie w ziemi to mi sie odechce fajczenia. Wiec sie pochwale jeszcze: Nie pale juz 55 dni(+09g25min) Ilosc niewypalonych papierosow 1111 Bede zyc dluzej o 3 dni(+20g35min) Zaoszczedzone pieniadze 527,72zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj trzymajmy się dzielnie bo czarne chmury nad naszym topikiem sie pojawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika 🌼 dzięki za życzenia:) bardzo długo już nie palisz. Wiesz, jak Ci zazdroszczę, nie? :). Dziś rozmawiałam z koleżanką palaczką i powiedziałam, że jestem BP, a ona: Ale Ci zazdroszczę, ja też tak chcę:))) żabka 🌼 dzięki za bukiet, ale pachnący, skąd wiedziałaś, że lubię same kwiaty bez łodyg, he? hihi Żabko daj sobie spokój z tą teściową, bo jeszcze przez nią zapalisz. Ja w ub. roku zapaliłam po 8 miesiącach, bo mnie rodzinka wkurzyła i co? Nic, rodzinka nadal jest taka jaka jest a ja paliłam jeszcze do niedawna. Zapalenie fajki niestety nie rozwiązuje sytuacji, choć nam się tak zawsze wydaje. Poza tym uważaj kochana, bo sądny dzien wyraźnie preferuje kuchnię francuską hehe. Regres 🌼 dla mnie Twój tort do rewelacja. Ponadto uwielbiam, kiedy mężczyzna spełnia się w kuchni:). To jest dopiero prawdziwy facet! :) DZIEWCZYNY 🌼 zamiast o fajkach, pogadajmy o zabiegach ba przepaloną śmierdziuchami twarz. Macie jakieś pomysły na renowację? Jakieś pilingi, nawilżanie? Ja do tej pory nie inwestowałam, bo szkoda było kasy na to, skoro i tak by to wszystko poszło z dymem (dosłownie i w przenośni). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPOSOBY RADZENIA SOBIE W TRUDNYCH MOMENTACH Kochani, proponuję, żebyśmy zrobili sobie listę sprawdzonych sposobów na przetrwanie w tych najgorszych momentach. Co Wy na to? Wpisałam kilka sytuacji, kiedy zapominam najczęściej o fajkach: 1. Po wysiłku fizycznym, ćwiczeniach. 2. Troszkę po zielonej herbacie pomieszaną z melisą. 3. Kiedy jestem spokojna i nikt mnie nie drażni - czyli kiedy jestem sama hehe. 4. Kiedy przebywam wśród niepalących 5. Kiedy zajmuję się czymś konkretnym umysłowo, np. coś związanego z pracą zawodową. 6. Kiedy czytam pasjonujący wątek na kafe z Regresem w roli głównej:) 7. 8. 9. 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witwm pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ :D BP Paulina 36 🌼 🌼 🌼 z okazji urodzin 101 LAT !!! 101 LAT !!! 101 LAT !!! wszystkiego naj naj naj :D Picollo jest super :D dziewczynki nie narzekać tylko trzeba pogodzić się z tym ze już się nie zapali ja przeprowadziłem rozmowę sam ze soba i pogodziłem się z tym ze już nigdy nie zapale bo ja nie chce palić było mi bardzo żal rozstać się ze śmierdzielem taki żal jak bym stracił kogoś kogo najbardziej kocham jest jeden warunek żeby rzucić palenie to trzeba tego chcieć nie tak powierzchownie ale trzeba chcieć tak od środka od serca tak naprawdę chcieć paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie udało się i nie myślę o śmierdzielu tak samo nie myśle o księżycu bo i tak tam nie będę wam wszystkim tez się uda pokonać śmierdziela tylko ta walka jest długa i uciążliwa bo śmierdziel tak łatwo się nie poddaje trzeba trochę czasu cierpliwości i wytrwałości BP 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6. Kiedy czytam pasjonujący wątek na kafe z Regresem w roli głównej" hahahahaha :) dobre ;) czyżbyś cos fajnego znalazła ? Paulinko :) a co to za pasjonujący wątek ? podeslij mi link , to sam z checia poczytam :P ja sie załamuje :( coraz was wiecej z tą ochotą na fajkę ? co sie dzieje ? musze chyba ze złosliwcem tutaj porzadek zrobić z tymi dziewczętami i przywołać was do szeregu Miłego wieczoru ps.lorika mam nadziej ze ci mineły chore pomysły ? w postaci checi zapalenia fajki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres ja sie tez pachnaco podpisuję i musze powiedzieć , ze ja o śmierdzielu bardzo bardzo rzadko myslę, uważam ze trzeba bardzo chcieć, pogadać ze soba jak złośliwiec i wtedy jest duzo łatwiej. Tak więc pewnie bez klapsów sie nie obędzie :):):) ale jak mają pomóc miłego wieczorku i meldować sie tu pachnąco bez czarnych myśli Pamietajcie my jesteśmy silnie a papieros to takie małe gówno które chce nami rządzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie chce palic i jestem nastawiona ze nie bede palic. Tylko cholerka chyba bede musiala sie zwolnic z roboty albo zmienic tylko kto przyjmnie stara rure :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek 1 nie musisz sie zwalniać z pracy, pomyśl ze ci ludzie bez sensu kase wydają, ze Ty zamiast śmierdziela kupisz sobie super krem, bluzke a oni co z dymem kase puszczają i jeszcze ta szara cera zmarszczki Aj basiek 1 myśl o pozytywnych stronach i ciesz sie że nie śmierdzisz ze pachniech Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga regres ja sie tez pachnaco podpisuję: i chwała ci aga :) badz pachnaca juz na zawsze 🌻 basiek1 to jest najwazniejsze !!! chec nie palenia i mocne postanowienie :) basiek a ty myślisz że ci wszyscy co jaraja ci nie zazdroszcza? ze tak łatwo patrza na ciebie jak nie zacagasz sie dymem ? Otóz nie moja droga !!!! jestem 100% przekonany że zazdrosc jest ich priorytetem ze mysli "tez bysmy tak chcieli " to ich podstawowa mysl jak patrza na ciebie zachodza w głowe i myśla ....jak ona to zrobiła ze nie pali z nami , ciekawe ile kasy juz sobie zaoszczedziła? i ciekawe jak soebie radzi? to sa ich pytania gwarantuje ci basiek .... a ty ich zlewaj i smiej sie z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec 🌼 jeszcze nikt mi nie złożył 101 lat, może bez fajki to i by się rzeczywiście udało tyle dożyć, byleby humor dopisywał hehe. Dzięki!! Basiek 🌼 jakieś pomysły na zabiegi kosmetyczne? Może poszukamy czegoś dla siebie? Myślę wstępnie o pilingu migdałowym..:) Słyszałam, ze cera nabiera blasku:) Regres 🌼 niestety nie mam zapisane do ulubionych tematów z Tobą hehe. Przypadkiem wpadam na nie - ale się dzieje, nie powiem. Az się palić odechciewa, taka adrenalina. Dziewczyny polecam:) Jak się tak głębiej zastanowić, to ta Twoja kara z klapsami też działa na wyobraźnię, może i mi się zaraz zachce palić, hehe, musze się zastanowić. Tylko proszę o sprostowanie, kto ściąga spodnie, bo się pogubiłam i to nieco zmienia emocje tego wydarzenia hihi. Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika :) to dobrze ze fajka nadal toba nie rzadzi :) hahahaha dziewczyny sie rozanieliły w temacie klapsów :P Chyba czas na zmiane :P Klapsy bedą miały te co nie zapalą podejrzewam ze 99% pań zaraz bedzie pisała .... a ja nie pale i nie zapale :) Regres przyjezdzaj ;) hehehehe paulinko oczywiscie ze spodnie miały byc sciagniete winowaicy :P czyż byś zagłądała na dział uczuciowy kafeteri? a na marginesie jestem tutaj z wami tylko do Niedzieli bo w poniedziałek tzn 17.05 kłade sie do szpitala w Katowicach na Francuskiej na tydzien czasu na oddział laryngologiczny , wiec nie bede miał dostepu do neta Maja mi wycinać jakies polipy z zatok przynosowych :( w pełnej narkozie ....Trzymajcie tutaj za mnie kciuki :) i za pomyslna operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem i tylko powiem ze NIE PALE (regres podać adres ???:D} choć oj korci moje dziecko chore i biegunka wymioty i zastanawiam się czy nie będę musiała jechać w nocy na oddział Biedactwo malutkie jest taki wymęczony że zasnął w trzy minuty. :( Regres Na pewno wszystko się uda trzymam kciuki :D Całuję kochani trzymajcie się dzielnie niestety ja spadam pilnować malucha 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko-będzie dobrze,musi:) Regres- dasz radę!ja dałam ,Ty też dasz:)Też tydzień byłam ,ale na neurologii,więc oddział masakryczny:( Kilku badań to nawet wrogowi bym nie życzyła,fuj.... a ten adres to podałeś tak na wypadek gdyby któraś chciała Cię odwiedzić?;) :p Co do zabiegów dla "piękności' to ja za zaoszczędzone pieniądze jadę sobie na tydzień nad morze!!!:D:D:D To jest dopiero motywacja!!! Już pomału dni odliczam:) Buziole dla wszystkich i dobrej nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, będę trzymała kciuki, żebyś pełen werwy wrócił do nas, bo przecież ktoś musi nam tu dawać te klapsy, nie? :) Wracaj szybciutko zdrów! Nie ma innej opcji i koniec!!! Pozdrówki pachnące dla wszystkich. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - wszystko będzie w porządku i trzymaj się mocno chłopie, my tu będziemy mocno ściskać , zeby Ci było lżej. Żabka jak mój wnuk miał wymioty dołem i górą oraz gorączkę to wylądowaliśmy na 10 dni w szpitalu. Z powietrza dostał zapalenia jelit. To był szok. Oby Twoje maleństwo tego nie miało. Dziś wychodzi na dzień dobry słońce, więc i ja słonecznie WAS pozdrawiam BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres juz zaczynam trzyamć kciuki a ze będzie dobrze bo innej wersji nie ma to Ty się nie przejmuej My bedzimey Cie dzielnie wspierać naszymi pachnącymi myślalmi mamuska44 u mnie mgła paskudna Ty masz dobrze zę słoneczko Cie wita ale ja mimo tej pogody mocno sie o Was usmiecham ;D:D i miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry BP i bez ochoty na papierosa :) Regres--> będziesz w szpitalu bardzo blisko miejsca mojej pracy :) Rzut beretem,rzekłabym :) Dziewczyny--> im bardziej żałujecie, że nie możecie zapalić (a tak naprawdę, to możecie, nikt Wam nie zabroni...tylko, czy chcecie?), tym większą rangę i wartość nadajecie papierosom... Tylko po co się tak katować? Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć, że od dziś prowadzę dietę ŻP (żryj połowę) i nie NŻS (nie żryj słodyczy), na której mam zamiar schudnąć 3 kg. Ustalam konkretne godziny zjadania małych posiłków i do tego trochę ruchu i będzie super :) Pochwalę się, że gdy rzuciłam palenie w 2005r., to też postanowiłam schudnąć - udało się zrzucić 16 kg :) Teraz chcę schudnąć tylko 3 i wiem, że mi się uda :) Już oczami wyobraźni widzę siebie bez papierosa i z boską figurą :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas, fajnie , że masz tylko 3 kilo do zrzucenia, ja co namniej 6 i cholera nie chce spaść. No ale próbuję może się uda tak jak z papierochami. Oby. Najważniejsze , że pachnę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ... jak wszystkie jak tu piszecie bedziecie trzymały kciuki za mnie to mnie wypisza ze szpitala po 2 dniach :P jak tylko wróce z niego , to zaraz tutaj skrobnę do was :) Ale tymczasem do niedzieli siedzimy jeszcze razem :) monamas , to jak by co to mi podrzuć jakiegoś Playboya do czytania ;) :) Dzieki że jesteście :) to co ? Nie palimy dalej ? :D !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim:) \ Monamas - fajne postanowienie z tym ŻP. Ja też zamierzam zrzucić kilka kg - dokładnie 4:) i będzie idealnie. Ale dziś już zjadłam batonika, hehe. NO ale raz nie zawsze przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) ja też nie jem słodyczy ,ale raczej dlatego ,że mi się odechciało...WTF?:D Ale to w sumie chyba dobrze:) A może herbaty-czerwona i zielona taki wpływ mają?:) W każdym razie powiem Wam tylko tyle,że na mnie niejedzenie słodyczy nie ma najmniejszego wpływu.Znaczy,na moją wagę,hmm.Mam nadzieję,że tylko ja mam jakiś dziwny organizm a u Was przyniesie to wymierne efekty:) Buziole kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowana lisica:) mnie w zeszłym roku, kiedy rzucałam palenie bardzo pomogła zielona i czerwona herbata. Właśnie przestawiam sie na zieloną i jeszcze na czerwoną bym chciała, bo rzeczywiście ona fajnie działa nie tylko zdrowotnie ale i do słodyczy tak nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×