Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witajcie ja tez sie przywitam Pachnąca aga Mi tez zmarł wujek jutro pogrzeb mam :( Co bym zrobiła przełożyła wyjazd o kilka godzin jeśli to możliwe lub o dzień Ale to kwestia indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka no to tobie tez kondolencje kochana coz tak jest swiat ulozony jedni sie rodza inni umieraja niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo 🖐️ pozdrawiam serdecznie życzę miłego weekendu wszystkich chętnych zapraszam na kawę i rozpoczynam nie mila wiadomością :( pachnaca aga 🌼 kondolencje i wyrazy współczucia z powodu śmierci wujka ŚP żabka 🌼 kondolencje i wyrazy współczucia z powodu śmierci wujka ŚP ja tez w tamtym miesiącu pochowałem teścia jakiś żął smutek ale takie jest życie jeden się rodzi drugi umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 jovik------wszystkiego najlepszego duzo zdrowka,spelnienia marzen a to skromny bukieci dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻 wszystkim milego i spokojnego wekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie i ja rozpocznę weekendzik od odwiedzin ;) u nas nad morzem pogoda w kratkę ale ciepło dzisiaj mam urodziny siostrzeńca i trochę mam stracha bo siora pali al moze tym razem gupie zielsko nie wygra ze mną mam takie zajefajne nastawienie ze nic mnie nie ruszy i ze jestem twarda jak skała współczuje dziewczynkom z powodu śmierci wujków ja bym na miejscuAgi pojechala na urlop bo tak jak ktoś słusznie zauważył wujkowi obecność nie pomoże a na urlopie zawsze można wujka owspominać i zdrowaśke odmowić buziaczki pa ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj byłam w lesie i zebrałam sobie 2 litry jagód:). Będzie trochę kompociku:). Mój Kubuś się martwi teraz, bo ma objawy jakieś. Kaszel i flegma mu się czasem w gardle zbiera. Miał ktoś tak po rzuceniu palenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik---- najlepsze urodzinkowe :) wlasnie osiagnelas pelnoletnosc ;) ja-ka a ja dzis mialam na obiadek pierozki z jagodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jubilatom - 100 lat :) Wyrazy wspołczucia dla tych, którzy stracili kogoś... U mnie zmiany... na razie zmieniłam kolor włosów :) Oswajam się ze zmianą, która podoba się mnie :) Mam nadzieje, że negatywnie opinie bliskich mi osób przyjmę, jak trzeba, ale wytrwam w swojej decyzji (uczę się tego)... W pracy zmiany... na lepsze... Jeszcze tylko spotkam NORMALNEGO chłopa i będzie bosko :) Pozdrawiam i miłego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witajcie rozsypujaca sie niepalaca brygado :D ja-ka---ja do dzisiaj jeszcze od czasu do czasu kaszle a flegma odrywa sie jeszcze :) U mnie kryzys smierdzacy ciag dalszy narazie jeszcze sie trzymam :) Milej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas----moje gratulacje za 100-chne wpraszam sie na torta i lampeczke szampana :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻razy 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 326 dni (+ 02g54m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 9783. Będę żyć dłużej o 74 dni (+ 17g39m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3913,45 zł! lecę dalej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś u mnie setny dzień BP - zapraszam Wszystkich na małe conieco :) sadny dzien--> jestem teraz raczej ruda,ale choć to taki bardziej czerwony rudy... cholera, sama nie wiem co to za kolor,bo fryzjerka dwa pomieszała... Na razie, coraz bardziej mi się to podoba :) Ach, jak trudno jest mnie przekonać do zmian, ale dzielnie się uczę i wprowadzam w życie... :) No tak już mają osoby z syndromem...,który czasami przeszkadza mi żyć... Kochani, miłej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam monamas 🌼 moje gratulacje z okazji 100u dniówki BP basiek1 🌼 trzeba trochę czasu a kryzys sam minie trzymam za ciebie dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia najwazniejsze zebys sie dobrze czula w tym kolorku :) ja kiedys sprobowalam sie odblondynic,wymyslilam sliwkowa oberzyne i patrzec na siebie nie moglam,wytrzymalam tak 2 tygodnie a potem kupe czasu walczylam zeby wrocic do swoich blondasow :) nigdy wiecej,to byl koszmar w nocy moje dzieci wrocily z Kołobrzegu :) alez zachwycone,a rozcwierkane,opalone i szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie poniedziałkowo 🖐️ basiek1 🌼 gratulacje za 146 dni BP 🌼 super ze tu jesteś co dziennie ja kiedyś tez pisałem sam ze soba i pokonałem śmierdziela widze ze jesteś silną dziewczynka i dumny jestem z Ciebie bo na pewno śmierdziel nie ma żadnych szans z Tobą trzymam kciuki dwa 🖐️ 🖐️ BP nikt nie pisze :D ale po cichu podczytują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 zlosliwiec------dziekuje Ci z calego serca za te slowa otuchy sa mi naprawde potrzebne,bede szczesliwa jak ten cholerny smierdziel sie wkoncu odczepi,calusek dla Ciebie 👄 codziennie daje sobie jakis cel aby nie zapalic.......a to ze tu nikogo niema no to trudno bede sama ze soba pisac :D mamuska------jak tam Twoje ksiezniczki sie czuja :) madziuchna-------👄🌻 zabka-----👄🌻 sadny dzien----dzisiaj juz chyba lepiej glowa nie boli 🌻 Regres-----odpoczywaj sobie-- masz ladna pogode ? jovik-----gory zdobyte :) farbowana_lisica----🌻 pachnaca aga---🌻 ja-ka----trzymasz sie dziewczyno nie dalas sie skusic ? lorika----🌻 monamas---[kwiat Vonk---🌻 pozdrawiam takze tych co nie wymienilam niechcacy 🖐️ Milego dnia zycze bezstresowego i bezpapierosowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco 🌻🌻🌻 Gratulacje dla Moni z okazji setki !!!!!!! My z mamuśką już odliczamy dni do zamknięcia pierwszego roczku. Torty zamówione, alkohol sie mrozi ;) Regres sie chyba "byczy" gdzieś na wyjeździe z tego co pamiętam, bo chyba świadomi tak by nas nie zaniedbywał ;) Za to Złośliwcowi dziękujemy za jedyne męski wsparcie w tym babińcu ;) NIE PALIMY!!!! 🌻🌻🌻 PACHNIEMY!!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani 🌻 zapraszam na torta i schłodzonego szampana :D a jest co świętować :) Równo 2 lata temu rozpoczęłam walkę z nałogiem,dziś czuję się wspaniale a śmierdziel odczepił się odemnie na dobre :D czego i Wam kochani rzucacze życzę ;) A oto mój bilansik: Nie palę już 729 dni (+ 21g35m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 11678. Będę żyć dłużej o 89 dni (+ 05g02m17s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4204,22 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1-->dziękuję za piękny bukiet :* Vonk--> dziękuję za gratulację :) Wszystkim życzę wspaniałego dnia :) Ja... się chyba zadurzyłam i to w kimś, kto, na moje oko, jest sporo młodszy ode mnie... :) Ale co tam, raz się żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk--> przekonałaś mnie... 6 lat różnicy na plus dla mnie co to za różnica, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszałaś "sporo młodszy" wiec myślałam że jakiś nastolatek ;) 6 lat to zadna rożnica... Poza tym dam głowę, że i tak młodziej od Niego wyglądasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Basiek lepiej tzn glowa nie boli tylko brzuch na pogode ;/ tyle czasu padalo i nic a teraz boli ;/ moje dziecko to male wyciagnelo mnie dzis na kapielisko ja posiedzialam w wodzie troche i wyszlam bo lodowata a ta szczyga mala fioletowa byla a wylezc nie chciala :) wodnik szuwarek mi rosnie ;) monia a coz to za podboje milosne?? :) bierz i szalej kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri11-----ale super to juz 2 lata zycze Ci abys nigdy nie siegnela po smierdziela i skromny bukiecik dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pachnacej nocki wszystkim 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek 🌻 miło mi,że zauważyłaś 2 rocznicę mojego niepalenia :D Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×