Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam Pachnąco 🌻 neri11 Gratulacje dwa latka to już kawał czasu myślę że już taka pachnąca pozostaniesz na zawsze tego oczywiście Ci życzę 🌻 🌻 🌻 ale zaległości miałam w czytaniu ... wszystkim gratuluję wytrwałości i pozdrawiam pachnąco mamuśka ale szczęściara z Ciebie dwa malutkie skarby naraz to z Ciebie prawdziwa Babcia zdrówka maleństwom życzę 🌻 ja też babcia podwójna jedna wnusia prawie pięciolatka (też wcześniak 7 miesięczny z wagą urodzeniową 2370) druga ma 8 miesięcy teraz ... sama radość a o pomarańczowo rudych włosach marzę od lat ale się boję zmiany i ciągle jestem blondynką (co jakiś czas kupuję farbę ale wyrzucam bo traci termin ważności) teraz czeka farba garniera nr 746 ..miodzio tak że monomas podwójne gratki dla Ciebie za kolorek piękny i Twoje sto dni BP 🌻 🌻 🌻 Dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kochani, nawet jeśli by się miało mało fajny nastrój, to wchodząc tutaj i czytając Was, gęba sama się śmieje :) Vonk--> no i jak Cię nie kochać za te słowa? młodziej, to nie wiem, czy wyglądam, ale wiem, że dużo "młodsze" pomysły krążą mi po głowie, ale co tam... pożyjemy, zobaczymy... :) sadny dzien--> podbojami bym tego nie nazwała, ale jest sympatycznie... :) mówisz, żeby szaleć? :) przekonujesz mnie :P lorika--> moja rudość zostaje tylko do soboty, bo jednak lepiej czuję się w jasnych włosach :) Ale cieszę się, że choć przez tydzień byłam "inna" :) Ostrożność mi radzisz, skorzystam z tej rady... :) bella 1962--> dziękuję :) Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się mamuska44. Gratuluję Moni z okazji 100.🌻 Gratuluję neri11 🌻 za 2 latka. Wszystkim Wam gratuluję za to, że tu jesteście 🌻 Większa kruszyna z moich "bliźniaczek" jest od piątku w domu, a ta mała kruszynka ma być dziś. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44--> super, że Twoje dzieciątka będą już w domu ;) Oby zdrowo rosły i były pociechą dla Rodziców i Babci, oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was z pracy....jestem dziś w pracy 6 dzień po 12h i mam dziś olewatorskie do niej podejście....no ,nie tak do końca,bo lubię moją pracę,ale chyba zmęczenie materiału już... monamas---kochana szalej...wspomnienia chociaż mieć będziesz... lorika---kolor fajny,ale chyba nie dla mnie... ja właśnie w piątek na poprawę nastroju(o ile pomoże...😠 ) idę do fryzjera... dobrego dnia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas-----tak jak IRA apiewa "zyje tym co czuje,z zycia biore to co mi smakuje" neri---spoznione ale szczere gratki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jaki czad ten steper :) super,cala mokra jestem,mykam do wanny,swietna sprawa takie urzadzonko :) nawet jesli nie schudne to chociaz te moje sflaczale miesnie sie w miare uksztaltuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) lorika--> nie było krytyki, jednak ja sama doszłam do wniosku, że lepiej się czuję w blondzie :) sadny dzien--> tak właśnie robię i dobrze mi z tym :) Na razie jest OK :) Pozdrawiam w przeddzień weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 330 dni (+ 00g40m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 9900. Będę żyć dłużej o 75 dni (+ 15g09m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3960,33 zł! Idę prasować pajacyki. 🌻 poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam z wieczorka cale grono pachnace 🖐️🌻 U mnie caly czas pod gorke,teraz jeszcze mi dokucza ten bok co byl ciety--nie wiem czy ktos mial bil albo slyszal o takim bolu,piekacy bol skory na czubku glowy to jest straszne i w takich momentach to mi sie nic niechce,a do prcy trzeba chodzic i jeszcze myslec bo wiadomo kasa musi sie zgadzac nie mam sily no jeszcze te smierdziele mi tez dokuczaja siedza w tej glupiej glowie :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -13 08 2010 1. Zlosliwiec ------------->1951 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 4 mies 5dzień) 2. Jovik-------------------->1741 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 9 mies 8dni) 3.Balbina------------------> 908BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 5 mies28 dni) 4. Sadny dzien -----------> 902 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 5 mies21dni) 5. Neri11 ------------------> 733 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 3dni) 6. Bella 1962 -------------> 653 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 10 mies 15dni ) 7. Pachnąca aga ---------->617BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies 13dni) 8. Ojejkujejku ------------>616 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies 5dni) 9. Madziuchna 04 ------- >581 BP ❤️ ( 10.01.2009)🌻 (1 rok 7 mies 3dzień) 10. Regres ---------------->469 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 3 mies12dni) 11.Vonk ------------------->341BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 11 mies 8 dni) 12 Jullka 01--------------->334 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (11mies ) 13.Mamuska44 ---------->331 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (10 mies 28 dni) 14.Farbowana_lisica ---->308BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (9mies 5dni) 15 Lorika ----------------->214 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (7 mies 2dni) 16.Witch321 ------------->208 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (6 mies 27dni) 17 Grace R --------------->202 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (6 mies 21dni) 18.Basiek1 ---------------->150 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (4mies 28 ni) 19.Monamas -------------->105 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (3 mies 12 dni) 20.Żabka ------------------->72 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 2 mies 12 dni) 21. dodob--------------------30 BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (30 dni) 22.empatia-------------------24 BP ❤️ (20.07.2010) 🌻 (24 dni) 23.Jolazabrze----------------22BP ❤️(23.07.2010) 🌻 (21 dni) 24. nieszka-------------------18BP ❤️ (26.07.2010) 🌻 (18dzień) 25. Ja-ka----------------------14Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (14 BP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się wpadne przywitac...jak narazie dalej pachnąca...choć ochota ogromna...przez ostatnie dni...cięzko pod każdym względem....praca :( milośc:( rodzina :( kasa :( do dupy z tym wszystkim... wkleję tak dal proformy... Nie palę już 580 dni (+ 02g04m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 17402. Będę żyć dłużej o 132 dni (+ 22g28m33s)! Zaoszczędzone pieniądze: 7048,05 zł! niezawracam juz glowy swoja osobą i spadam... zostawię jeszcze pozdro dal kazdego z osobna...a niechce nikogo ominąc więc niewymienię a takzę z lenistwa... no to pa..pa.. ps.wszystkiego naj naj kto w ostatnim czasie miał cos do uczczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 72 dni (+ 03g19m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 1731. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 05g24m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 779,09 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Jakoś nie chce mi sie pisac:). Dzis ostatni dzien wolności:(... czyli urlopu. Jutro brutalny powrót do pracy na 11 godzin:(. Dziś byłam u fryzjera. Moj men sie troszke zdenerwuje bo zrobiłam irokeza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka ja też dziś fryzjera odwiedziłam:D i wiem coś o powrocie do pracy na tyle godzin,więc może to marna pociecha,ale pomyśl ,że jest ktoś kto ma podobnie jak Ty i może trochę lepiej się poczujesz:) zakupiłam również dziś nowy perfum w super promocji:D a co tam,za niezakupione śmierdziele jak najbardziej się należy:D widzę,że towarzystwo chyba już weekenduje;) pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotni deszczowy u mnie poranek:) Powiem wam tyle ze ja dzisiaj palilam w nocy jak smok--------- moze to dobry znak ze wkoncu odczepaia sie te smierdziele odemnie-------zycze Wam spokojnego wekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Dzien minal nawet dosc spokojnie -----jutro wolne moze jak pogoda dopisze to rowerek zalicze----spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 zapraszam na poranna kawusie :) z mojego rowerka chyba beda nici bo aura deszczowa :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek dzieki za kawke,wczoraj u ciebie padalo,u mnie zar sie z nieba lal,ale w nocy zaczelo padac i tak sobie pada do dzisiaj ale troche deszczu sie przyda. u nas nie moze byc normalnie albo upal 50 stopni albo deszcz taki ze rzeki wylewaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko się przywitać i pozdrowić WAS WSZYSTKICH :) trwamy w obłokach perfum a tak a'propos zapachów: jak częściej będę miała "przyjemość" wąchać w upał niedomytych palaczy, to nie wiem, czy nie zacznę palić - niestety powonienie mi się bardzo wyostrzyło i nie zawsze jestem z tego zadowolona dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku----witaj kochana :) kope lat :) a co ty za glupoty wygadujesz?? tyle czasu juz nie palisz i tak ma zostac,a co do upalu to dzis mam tylko duszno i caly dzien pada co chwile,wczoraj za to byl ukrop potworny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika---po tak długiej abstynecji śmierdziel kręci się...jeszcze bardziej niz przed?umnie już kurwa nic się chyba nieułoży...pojebane to wszystko...przepraszam za slowa... za winko dziekuję,piwko bardzo chetnie- piję co wieczór z słuchawkami na uszach i ryczę...piwko niepomaga,jeszcze bardziej doluje... umarla mi miłość---lat 35...blondynek...pamiętam ten dzień gdy przysięgał mi miłośc do grobowej deski....i zostawil mnie...TĘSKNIĘ ZANIM BARDZO...On tez walczył z moim smierdzielem...Zawsze pozostanie w moim sercu na zawsze... Basiek----umnie dzis upal...36 w cieniu było...a ok.18:30 deszcz z gradem...:( 🌻 ojejkujejku---witaj🌻 oraz dla reszty pachnideł...🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×