Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam wszystkich Przepraszam,ale mam teraz bardzo dużo pracy- Jest piękna wiosna-dużo spacerków,rowerków i pachnących dni,spóżnionych życzeń,i pachnących uśmiechów. Ja niestety noc i dzień praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolik123 współczuję non stop bycia w pracy , no bo dzień i noc cocała doba! Ja własnie przyjechałam i maluję dla Was kochani wiosenne 🌻 🌻 🌻, myślę, że wyszedł bukiet. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wcten wiosenny u nas w trojmiescie sloneczny ale jeszcze chlodny dzionek moja rodzinka jakos ciagle lapie infekcie ja znowu mam katar chyba musze znowu pic aloes z cytryna ale nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloes z cytryną? Nigdy nie słyszałam o takim sposobie na przeziębienie... ale na pewno spróbuje bo nawet brzmi smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlym roku cala zime i wiosne pilam aloes taki kupiony w aptece czy zielarskim do tego wyciskalam cytryne czasem lyzke miodu w tym roku olalam sprawe i ciagle cos lapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije tran regularnie a i tak byłem przeziebiony 2 razy w tą zimę :O 🖐️ załogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całą załogę w ten słoneczny ale chłodny warmiński dzionek, a do jolika to nie musisz przepraszać za to, nie masz czasu, bo pracujesz, a że przy tym jeszcze nie palisz to tym lepiej pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco i BP :D U mnie w wielkopolsce też bardzo słonecznie ale powietrze jeszcze ostre. Dobob i mi by się przydał jakiś uodparniacz:-) ten aloes z cytrynką brzmi naprawdę smakowicie:D Fajnie bez śmierdziela ale mnie jeszcze kusi oj kusi :-( ale gnam go jak tylko mogę..żebym chociaż wzieła się za jakieś ćwiczenia byłoby ok a tak doooopppsko tylko rośnie mam 3kg na plusie Pozdrawiam pachnąco🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga mar-po najpierw zwalcz w sobie jeden nałóg (ten papierosowy) tak ok. 1.5 roku,życzę ci z całego serca byś dala z nim radę, a potem się weźmierz za ten drugi czyli odchudzanie ,takie jest moje zdanie, nie musisz brać jego pod uwagę. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam całą załogę BP :) Fajnie jest nie palić,nie? :) U mnie, za 15 dni, będzie 2 m-ce BP - c u d o w n i e :):):) Pozdrawiam i życzę Wam i sobie miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich 🌼 To już 2 tygodnie BP dzięki Wam! ;) Jak ten czas leci :) Wczoraj pobiegałam z pieskami, tak że dzisiaj mam zakwasy :p Dzisiaj sobie odpuszczę. Poza tym zajęłam się ogródkiem, w końcu wiosna ;) Pierwszy raz będę siała własne warzywa :) Już część posiałam do doniczek i już wyszły pierwsze pomidorki i bruksela :) Musiałam się czymś zająć a, że pracuję w domu to mam dużo wolnego czasu i coś zamiast palenia peta trzeba robić :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... Wreszcie podjelam decyzje mam nadzieje ze juz ostateczna - od dzis koniec z fajami. Palilam ładnych 6 lat i od jakiegos czasu zauwazylam, ze po fajce czuje sie gorzej, nie za kazdym razem ale przewaznie tak wlasnie jest.... za młoda jestem na dziadzienie!! :D trzymajcie za mnie kciuki, bede tu zagladac w momentach kryzysu, które z pewnością nadejdą, pierwsze pewnie juz za pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaam wszystkich... Wreszcie podjelam decyzje mam nadzieje ze juz ostateczna - od dzis koniec z fajami. Palilam ładnych 6 lat i od jakiegos czasu zauwazylam, ze po fajce czuje sie gorzej, nie za kazdym razem ale przewaznie tak wlasnie jest.... za młoda jestem na dziadzienie!! :D trzymajcie za mnie kciuki, bede tu zagladac w momentach kryzysu, które z pewnością nadejdą, pierwsze pewnie juz za pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
queen of nowhereland dawaj,dawaj ja juz trzymam za ciebie kciuki Dasz radę ... zdawaj relacje jak ci idzie z nałogiem w razie potrzeby pytaj o co chcesz a sukcesami sie chwal ile wlezie :D Lumena no widzisz 2 tygodnie mineło i co ? da sie zyć bez fajki? Po twoim przypadku śmiało można powiedziec ZE DA A SIE :) Elegancko że nie palisz Oby tak dalej 🖐️ załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik32
ja paliłam 16 lat najdłuzej wytrzumałam 10 godz .dla mnie rzucenie fajek było nieralne....i nagle stało sie jak narazie nie pale 5 tyg sama jestem w szoku ..wielkim szoku sa moi znajomi bo ja plaiłam duzo i czesto.To co przeszłam w pierwszym tygodniu nie palenia to nie da sie opisac masakra .ale wytrzymałam ..JEDNYM ZDANIE nie ma rzeczy nie ralnych wszystko sie da zrobic jak sie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
queen of nowhereland trzymaj się, dasz radę ;) Ja przez pierwsze 3 dni myślałam, że oszaleję ale teraz jest już dobrze :) wystarczy o tym nie myśeć ;) Regres da się! aż sama w szoku jestem ;) Codziennie jestem u rodziców, gdzie wszyscy palą i nawet jak ktoś przy mnie zapali to mnie nie ciągnie, ba nawet mi śmierdzi ten dym i wychodzę :) Pewnie nieraz będę miała kryzys, kiedy będę chciała zapalić ale nie dam się, tyle się namęczyłam i szkoda byłoby to wszystko zmarnować :) Żałuję, że w ogóle zaczęłam palić, tyle wyrzuconych pieniędzy i zniszczonego zdrowia... ale koniec! ;) Najlepsza jest reakcja palących koleżanek :) Obie wysoko w ciąży i obie palą :o tego już nie skomentuję ale jak przychodzą do mnie i wyciągają fajkę to aż im głupio kiedy mówię, że rzuciłam i też powinny to zrobić i co? Glupio im, zapalą jednego z zawstydzoną miną a jak mają ochotę na drugiego to już zbierają się do domu :p Mam nadzieję, że nigdy już się nie skuszę na śmierdziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niepalących życzę miłego popołudnia. Queen of... życzę ci z całego serca byś rzuciła te śmierdziele i dołączyła do nas niepalących, trzymam za ciebie kciuki, by ci się udało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Grzesław dzięki za rady masz rację ze najpierw smierdziele potem dieta ale wiesz jak to kobiety :p chcą wszystko naraz :D Lumena brawo tak trzymaj:-) Queen of.... witaj dasz radę Regres Dzisiaj mój 68 dzień BP ale cały czas muszę sie pilnowac ..jakieś 2 lata temu rzucałam i po 79 dniach niestety polegałam :-( Mam nadzieję ze tym razem wygram z tym cholernymmm smierdzielem Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mar-po, a nawet nie prubój nas już niepalących zdradzać, bo będziesz się wstydzić przed nami, a co gorsza będziesz zła na samą siebie. Już ja przypilnuje ciebie (żart :-) ) dyr nie wróciła do śmierdzieli. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław pilnuj pilnuj nawet możesz nakrzyczeć :D bo mi coś rozum szwankuje ostatnio :-)...dziękuje oj mialam ciężki wieczór i byłam strasznie denerwująca :p jak mawia mój synek gdy chce powiedzieć że jest zdenerwowany he he Kurcze najgorsze jest to że ja wiem że rzucam dla siebie że chce pachnieć że to niezdrowe ze to że tamto ale ta nachalna myśl że po co mi to wszystko po co się tak męczyc i takie tam Czytając topik od samego początku mowię o części drugiej bo w pietwszej utknełam gdzieś na początku podziwiam Regresa i Lorike to oni zawsze powtarzali że to cudownie nie palić że super jest bez papierosów a nie biadolili jak to bez nich zle...a ja ...echchch...........postaram się poprawić Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nowo przybyłych i życzę im wytrwałości jaką my mamy w byciu bp. Kończąć życzę wiosennego , słonecznego (choć się nie zanosi ) i bez śmierdziela nadchodzącego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 83 dni (+ 09g36m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 2001. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 06g57m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1120,90 zł! WITAM WAS WSZYSTKICH Widać jaki mam piękny wynik-cudownie jest nie palić!!! Witam wszystkich nowych-trzymajcie się-to wszystko jest wiele chwil słabości i zwątpienia-ja zaraz coś robiłam,albo zagryzałam albo wchodziłam na ten topik i zaraz mi mijało. Najciężej mi było gdy przez 10 dni nie mogłam się ruszyć od chorego- teraz już mogę-na pewno przez parę dni pojeżdżę na rowerku-przejdę się na działkę:)Pachnące życie jest cudowne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Jeszcze jedno to jest ostatni skopiowany licznik-teraz będę się chwalić miesiącami-to ładniej dla mnie brzmi :) Jak ja Was wszystkich kocham-nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo :)Nie palę tylko dzięki Wam-,bo u mnie to tak chyba właśnie zadziałało--WIARA CZYNI CUDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oni zawsze powtarzali że to cudownie nie palić że super jest bez papierosów " mar-pa bo tak jest Wiadomo poczatki zawsze sa trudne ale poźniej to myslę że leci juz z górki Pozytywne nastawianie to podstawa... Nie zapominajmy także o przodownikach tego forum:P złośliwiec,jovik i reszta ... to oni tu siedzą juz tyle lat i wspierają nas wszystkich ( ja tylko ok 2 lat:P) dla nich tez duży 🌻 Jolik123 bardzo dużo ludzi rzuciło fajki przede wszystkim dlatego że mieli silna motywację ale także forumowe wsparcie ... To fakt,wszyscy tutaj sobie poamagaja z nałogiem a to jak piszesz "czyni cuda" i tak jest Uważam że takie wspólne wspieranie, podpowiadanie, a czasami opieprzenie sprawia że jesteśmy silniejsi i mocniejsi w naszych postanowieniach :) i To jest fajne... dla całej załogi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mało wczoraj nie zapaliłam, miałam taką chcicę, że szok, ale dałam radę...przetrzymałam to i dziś mogę się pochwalić kolejnym dniem BP. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw
Witam wszystkich już nie palących, a do monomas, chcę cię pochwalić za taka postawę, dobrze czynisz, nie daj się i tak trzymaj,a jak już zapomisz, że paliłaś (jak ją) będziesz wtedy pachnącą i zdrowszb pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich już nie palących, a do monomas, chcę cię pochwalić za taka postawę, dobrze czynisz, nie daj się i tak trzymaj,a jak już zapomisz, że paliłaś (jak ją) będziesz wtedy pachnącą i zdrowszb pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego nadchodzącego tygodnia wam życzę. lorika myślę, że " nie popłynełaś", odezwij się. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×