Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Madziuchna 04 dzięki za dobre słowo:) Czasami przraża mnie myśl, że tak dużo osób odpada, a potem uświadamiam sobie, że zawsze możemy próbować być BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.madziuchna04 dzięki za słowa wsparcia:)Pozdrawiam was wszystkim serdecznie. Ja paliłam 18 lat, jet to moja 3 próba. Jedna trwała 8 miesiecy, druga 16 miesięcy obecnie nie palę 29 dni. To co najbardziej mnie przeraża to fakt ile osób wraca do palenia mimo długiego stanu abstynecji.LIFE is BRUTAL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.madziuchna04 dzięki za słowa wsparcia:)Pozdrawiam was wszystkim serdecznie. Ja paliłam 18 lat, jet to moja 3 próba. Jedna trwała 8 miesiecy, druga 16 miesięcy obecnie nie palę 29 dni. To co najbardziej mnie przeraża to fakt ile osób wraca do palenia mimo długiego stanu abstynecji.LIFE is BRUTAL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPRASZAM ZA TYLE WPISÓW ALE COŚ MNIE ZAWIESIŁO, A POTEM SZALAŁO I WPISAŁO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dniu jakoś żyję dalej BP jutro będzie 40 dni ech najgorsze wariactwo (czyli natrętne myśli) już minęło ale teraz też nie jest wcale łatwo... pozdrowionka dla madziuchny Grzesława Regresa jovik złośliwca kaajka tyle nie paliłaś wcześniej kurde po co człek znowu zaczyna palić?! ale myślę i tłumaczę sobie, że palenie to nic fajnego skoro tylu ludzi rzuca palenie żeby nie palić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola18 już mineło 40 dni ( to tak jak 40 dni postu) trzymaj się dzielnie i wal do przodu bp. Pozdrawiam całą pachnącą ekipę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:) I witam wszystkich 🖐️ Martwie się, gdzie Złośliwiec:( Jak możesz, to napisz, chociażby przecinek:) Dzięki za głos Grzesław...:D mariola-🖐️ widzę,że się trzymasz dzielnie. mamuska:) kaajka07-> z nami dasz radę, ale warunek taki,ze sama chcesz to rzucić i nie smierdzieć jak popielniczka:( Spróbuj rzucić, to nic nie kosztuje a nawet zarobisz- stawka ok. 10zł. dziennie:) Ja dziś mam lenia:( cos ostatnio częsciej:( o urlopie moge zapomnieć, bo czekam na to sanatorium i musze wypoczynkowy zatrzymać na ten wyjazd...wszyscy tu w pracy wybieraja się na wczasy a ja jak stróż, będe tu siedzieć;( No, ale jak sie wypuszczę to na 3 tygodnie:D:D Regres:) przypominam się ;) Zostawiam link i proszę o głosy: http://100latnivea.pl/glosowanie/rejestracja?inv=zabawnyplac DZIEKUJE🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oK Jovik głosowanie bedzie z mojej strony :) mariola18 dziękuję za pozdrowienia :) no własnie gdzie złoslwiec? farbowana,ojejkujejku? i inni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,mam wielki problem i kreca sie mysli aby zapalic,sni mi sie po nocach,to straszne,szkoda mi tych prawie z mala 300 dni rozumiem glupota,do potegi,jednak boje sie ze nie zapanuje,,,,,,,,,zapale to i tak problemu nie rozwiaze,doskonale rozumiem ,niby czlowiek wie ze zle mysli ,co to jest???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaajka07 --ty tez z takim stazem tak sie dalas ,tego wlasnie sie boje.,wytrwalosci Ci zycze i wszystkim --moze mi tez sie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja ło matko :O 300 dni ? i ty chcesz to zmarnowac ? nie szkoda ci tylu dni? pomyśl o płucach i swoim oddechu chcesz miec czysty czy świszczący jak u nałogowego palacza? Pomyśl o raku płuc,paląc szybciej sie przyczyniasz do jego zdiagnozowania ... a może chcesz raka krtani? od wypalanych substancji smolistych? wiesz masz wybór :) ja jestem z ciebie dumny że mam tu koleżankę która potrafiła rzucić ten cholerny nałóg jestem dumny że nie palisz 300 dni ... wiesz ty zawsze masz wybór bo jestes wolnym człowiekiem ale w takich chwilach słabosci warto sie zastanowić czy warto po takim czasie na nowo sięgać po nikotyne ? moje zdanie to że NIE WARTO PS.weź rower i zrób 20 km szybkim tempem gwarantuje ci że ci sie odechce a jesli to nie pomoże to może sobie poczytaj : http://www.eioba.pl/a/1jbj/cialo-palacza ps.Kaju mam nadzieję że nadal będę mógł z tobą rozmawiać na temat jak to fajnie jest nie palić :D mam nadzieję,nie zawiedź jej pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam pomachać 🖐️ wlaśnie wróciłam z pracy,ale zaraz spowrotem do niej uciekam... :( kaajka---niema zaco poto tu jesteśmy... ale niewarto zaczymnać bo bedziesz żałować jak ja ;) no wlasnie on czycha za rogiem i tylko czeka na okazję-na naszą slabośc...czytałas ksiązkę Allana Caar... ;) przeczytaj raz jeszcze....ale niesięgaj po fajke... ;) mariolka----3maj sie cieplo...i cieszę się że jutro stuknie Ci 40ka... ;) dzieki za pozdro... dla Ciebie 👄 mamuśka---🖐️ i 👄 jovik----złosliwiec odpoczywa od nas :p może to na tą pogodę masz lenia?a gdzie jedziesz do sanatorium?ale pomyśl wszyscy wrócą a Ty bedziesz się byczyć i relaksować...kiedy jedziesz? 👄 regres---🖐️ kaja----niewarto zaczynać...bedziesz żałować jak ja... :( dalej bądz dzielna... sądny---spróbuję olejem... :( ale kilka centymetrów spadło w tali i na wadze raptem kg.od piątku... hura...oby tak dalej...(ale niecieszę się za wcześnie) :) ja deptać bedze ok.19:00 umnie dziś ponuro,szaro,caly dzień i noc leje...juz mam dosyc tej pogody :( chce słońca... dla reszty miłego popołudnia oraz serdeczne pozdrowienia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam :D 🖐️ macham do wszystkich :D jovik 🌼 pachnaca aga 🌼 madziuchna04 🌼 mariola18 🌼 kaja__ 🌼 mamuska44 🌼 kaajka07 🌼 sadny dzien 🌼 Kaśka-czewa 🌼 Vonk 🌼 zabka:D 🌼 basiek1 🌼 monamas 🌼 xx444 🌼 loris 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️ Piotrus 🖐️ i dla wszystkich nie wymienionych 🌼 🖐️ za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D a dla tych podupadających na duchu na wzmocnienie :D palilem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie a to jest mój bilans BP :D Nie palę już 2279 dni (+ 21g03m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 136792. Będę żyć dłużej o 1044 dni (+ 22g39m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 45 825,54 zł! 🌼 bo nie palić to jest coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich. Mariolka dzięki za pozdrowionka:-) Regres kupiłem pakiet startowy Orange i będę dziś testował, Madziuchna olejem na słomke kilka kropęl wystarczy (by nie pobrudzić podłogi (sprajów nie radzę, bo olej siada na meblach) klikam w podróży, wracam rowerem do domu z miasta, u mnie jest pochmurnie, ale nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Złośliwiec za pozdrówki. Kaja postaraj się, przecież to robisz dla siebie, my naprawdę wiemy, co znaczy palić, postaraj się, prosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw ja nie wiedzialam ze z Ciebie taka fachura odnosnie smarow i olejow :) ja to bardziej na olejach silnikowych sie znam i to bardziej do duzych silnikow diesla no i na oleju napedowym :) zawsze dobrze jest pogadac bo ktos moze cos madrego doradzic :) no nic zrobie sobie herbatke i biore sie za deptanie :) Zlosliwiec---nasz Guru 🌼 Galaretka trzymaj sie dzielnie kochana 😘 Jovik,Kaja,Kajka,Madziuchna deptaj deptaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres właśnie złożyłem Simma Orange i rozszyfrowałem twoją stopkę audio. Sądny.... moje wykształcenie zawodowe to rolnik-mechanizator to znajomość takich rzeczy to podstawa, nie jestem specem od smarow, a jedynie używam tych produktów (ale wieśniak się odezwał, no nie:-D) tak że one nie mogą być mi obce:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik duże diesla, podejrzewam, że masz na myśli maszynownie lokomotywy, a miałem już okazję ten motor widzieć z bliska:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mialam na mysli lokomotywy spalinowe z silnikiem diesla :) ale ja nie pracuje w lokomotywowni tylko w laboratorium chemicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja trzymaj się. Nie brakuje mi samego palenia, ale nie umiem jeszcze znaleźć zamiennika. Było mi źle-fajka paradoksalnie -było dobrze też fajka. Teraz czasmi nie umiem się cieszyć i złościć tak normalnie bo czegoś mi brakuje. Jak Was czytam to widzę, że jesteście silni i powiem, że to pomaga wszystkim podczytującym:) Pozdrawiam wszystkich wieczorową porą i mykam spać bo jutro do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec kłaniam się i podziwiam wytrwałości zwłaszcza, że staż w paleniu miałeś powalający. Pytanie do stepujących dużo się spala na tym ustrojstwie? Dobra uciekam bo mnie sen ominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście o lokomotywie to nie do Jovika tylko do Sądnego:-) jovik zagłosowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka złoslwiec ma cały czas nie miał;) zreszta nasz złośliwiec to godny wzór do naśladowania dla wszystkich :) Tyle lat bez fajki ... i niech ktos powie że sie nie da :) dla złosliwca --> 🖐️ Witam wszystkich 🖐️ i co Grześ fajną mam piosnkę w stopce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jovik duże diesla, podejrzewam, że masz na myśli maszynownie lokomotywy, a miałem już okazję ten motor widzieć z bliska.."-----> Grzesłąw, nie wiem, o czym piszesz:D:D Nie mam fioletowego pojęcia o smarach, olejach i dieslach:D:D Ale wiem,że pomyliłes nicki a miało byc do sądnego:P Pozdrawiam wszystkich, wczoraj zaliczyłam siłownie :D Jeszcze gnaty mnie nie bolą:D Dzis tez idę, basen u nas w remoncie to terapia zastępcza to siłka:D:D Dziękuję Regres, Grzesław i inni za głosowanie, cóż, wakacje- spadamy w rankingu ale zbieramy pkt. na następna edycje, głosy przechodzą, wiec mam nadzieję,ze damy radę;D:D Dzieki Wam możemy tego dokonać;D http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876?inv=zabawnyplac Pozdrawiam i trzymam kciuki za nowych. Nie palcie, to smierdzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana nadal nie pale :):):) Regres dzieki ,dzieki Twoje slowa potraktowalam doslownie,wiesz co wywolaly u mnie usmiech,potrafisz wspierac ,jestes tu potrzebny,Twoja lektora oooooooooooooo dala mi do myslenia na nowo odswiezylam umysl jak szkodzi palenie ,fajny link , mozesz czesciej go posylac. chcialabym dotrzymac slowa kyore chce dac ze nie zapale aby nie zawiesc nadziei wiem ze bylabym zlym przykladem dla poczatkujacych a nie chce ble ble NIE PALIMY i to najwazniejsze madziuchna 04 😘 dzieki napewno bym zalowala wiem jednak sa takie chwile zle i ten pet kojazy sie ze stresem ale mialam gdzie sie wyplakac i Wy choc malym a dla mnie wielkim slowem wesprzecie Grzeslaw dzieki🌻 sadny dzien 😘 kaajka07 😘 chce byc dla Was dobrym przykladem, badz dzielna zlosliwiec 🖐️ kogo nie wymienilam tez dzieki jestescie swiadectwem ze mozna zyc bp milego dnia:):):) poczytam sobie jeszce lekture od regresa -polecam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich już i dopiero co niepalących w pochmurny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×