Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Musisz wytrzymać pierwsze trzy dni one sa bardzo ciężkie. Po nich jest już o niebo lepiej. Zapisuj sobie każdą godzinę nie palenia ja robiłam tak: dzień 1 00 1:00 2:00 3:00 4:00 5:00 6:00 7:00 (7 h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-emka
Witam Pachnące grono 🖐️ Muszę przyznać , że od dłuższego czasu Was podczytuję ;) z zamiarem pozbycia się tego śmierdzącego dziadostwa z mojego życia Odwlekałam z dnia na dzień i kupowałam te dziadostwa , dzisiaj ( a mam jeszcze 6 fajek ) postanowiłam nie kupić ich na jutro i niech się dzieje wola Nieba ! Trzymać kciuki proszę od rana , błagam ! A i tak : stara dupa ze mnie - za rok obchodzę podwójną osiemnastkę , palę jakieś 20 lat i po paczce dziennie ..masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna -----------100 latek BP duzo zdrowka i milosci kochana 😘 Galaretka-------odgon te mysli,ja w Ciebie wierze,wiesz o tym,prawda?? Zabka sie nam widze rozkrecila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Brawo Żabka za podtrzymywanie na duchu❤️ Szpilki i El-emka Trzymam za Was kciuki.Na pewno pojawi się Złośliwiec i będzie trzymać swoje dębowe i wszystko będzie dobrze,dacie radę:) Decyzja podjęta i tylko tak trzymać,ja byłam szczęśliwa i poczułam ulgę,że już to był ostatni:) Można wspomóc się Tabexem i dużo pić,uprawiać sport,cokolwiek robić,tylko BP:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-emka
Kogoś z Was muszę ładnie poprosić o namiary na ten kalkulator niepalenia , więc ... PROSZĘ o podpowiedz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-emka
ale ślepota ze mnie ;0 dzięki ! od jutra odliczam i aż się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkie swiezynki, ktore powoli dolaczaja do naszego pachnacego grona. :) szpilki - czesc! wiem, ze z poczatku jest bardzo trudno i czlowiek chcialby chodzic po suficie z braku fajek, dlatego najlepiej zainwestowac w tabex. ja juz z nim nie pale 12 dzien bodajze, a myslalam, ze nie dam rady - bo zaczelam popalac bardzo wczesnie, a jestem o rok od Ciebie mlodsza - i myslalam, cholera jasna, mlody organizm, szybciej sie uzaleznia... a tu psikus. :) najwazniejsze jest to, co masz w glowie. to nie jest to fizyczne uzaleznienie, tylko psychiczne - bo musisz zapalic, bo Ty chcesz palic, bo w sumie to lubisz i to Ci sprawia wiele przyjemnosci - chyba kazdy tak mowi. i slynne - na cos trzeba umrzec. ale po co? :) jak mozna zyc dluzej, przyjemniej, intensywniej i pachnaco! dlatego nie zaszkodziloby na poczatek wziac ksiazke allana carr'a i tabex. 😘 el-emka - 🖐️ kurcze, przypomnialas mi o moich ulubionej marce fajek. :D a niech Cie licho. :D witamy w pachnacym gronie, el-emko i na dobry poczatek radzimy nastawic sie psychicznie i... optymistycznie. :) sadny dzien - 😘 @gusia - 😘 zostal mi ostatni listek tabexu, ale od dwoch dni daje rade bez niego - jestem mile zaskoczona, bo poranny papieros byl moim grzechem - a wlasciwie trzy poranne papierosy - a teraz wstaje i nie mam nawet uczucia, ze czegos mi brakuje, albo, ze w ogole moglabym zapalic. tym bardziej, ze przez caly czas rzucania bylam narazona na wszelkie tytoniowe smrody - nie mam pojecia, jak dalam rade. :D to naprawde niesamowite uczucie, tym bardziej, ze leci juz jedenasty dzien i w ciagu tych jedenastu dni mialam fajki pod reka... w ogole mam PIEKNA POGODE :) jest cudownie, cieplo, slonecznie i pachnaco i ide sie gdzies przejsc, bo szkoda siedziec w domu. :) pozdrawiam wszystkich i zycze udanego dnia BP. 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm pozdrawiam wszystkich wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 :D a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba :D madziuchna 🌼 100 lat :D wszystkiego naj naj naj i dużo zdrowia :D Newada 🌼 12 dni 12 kwiatków :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 @gusia 🌼 po lekach i zastrzykach kręgosłup mniej boli dzięki za pamięć :D lorika 🌼 sadny dzien 🌼 jovik 🌼 zabka:) 🌼 ojejkujejku 🌼 mamuska44 🌼 pachnaca aga 🌼 mariola18 🌼 kaja__ 🌼 xx444 🌼 szpilki 🌼 el-mka 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️ lokomotywa 🖐️ za potrzebujących trzymam 2 nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:-) dzisiaj naprawdę nie miałem czasu napisać coś, bo było pogodnie i trzeba było parę rzeczy porobić:-( witam nowe znajome szpilki i El-emkę, i bije brawo za decyzję, która jest najtrudniejsza czyli przerwanie palenia, teraz zostały tylko trudne dni, ale wierzę w Was dziewczyny, że dacie radę, bo ja też paliłem ponad 20 lat i na razie się trzymam i myślę, że tak zostanie:-) Nevada cieszę się, że Ty też mam twarzyszysz już 12 dzień? (popraw mnie):-) Żabka to już kawał czasu jak pachniesz, aż miło być w Twoim towarzystwie:-D @gusia Ty również ładnie paagniesz już 5 tygodni:-) Jovik jak tam samej, pewnie smutno, a da się radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia dziękuję za wspominanki :) góry faktycznie są jedynym miejscem, gdzie nie myślę o paleniu, na codzień chyba nuda powoduje takie myśli szpilki dasz radę! początek faktycznie najgorszy i zwariować można od tych natrętnych myśli, potem lżej, myśli mniej natrętne tylko motywację trzeba odnawiać więc próbuj! nie chcesz się przekonać jak to jest potem BP? :) el-emka najważniejsze że decyzja już jest! trzymam kciuki pozdrowionka dla żabka 🌻 dzielna jesteś! sadny dzien 🌻 wiem wiem madziuchna 🌻 złośliwiec 🌻 regres 🌻 grzesław 🌻 jovik 🌻 oraz wszystkich niewymienionych a dzielnych i wolnych :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziekuję jeszcze raz kochani za życzonka i pamięć :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) żabka---co do octu jabłkowego...to są 2ie łyrzeczki na szklankę wody..pijesz je przed sniadaniem,obiadem i przed snem...oczywiście ja do teego stosowałam dietę...mam ja jak chcesz mogę wyslać Ci @ ...co do Twoich obaw odnośnie ocyu...ja się czulam bardzo dobrze...i nic się niedziało...morfologia bardzo dobra,cukier ok.mocz też bo akurat musialam sobie badac... Także polecam,no chyba że bedziesz czula sie źle to odstaw...ale umnie było ok.i znam ludzi co też stosowali i stosują nadal...tylko ja lykałam tab.z octem+zielona herbatą...bo po płynnym occie wymiotowalam... no uciekam kochani jutro znowu wizyta u lekarza,więc idę spac... buziaki... kolorowych snów.. i jeszcze raz dziekuję za zyczonka i pamięc... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 dla każdego z Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:-) Sądny dzień jak tam stepper nie zudził się? Mariola Ty jak zwykle po dachach świata spacerujesz :-) tyko proszę tu i tam niepal:-) Złośliwiec Ty pewnie już dużo lepiej ze zdrowiem? Mamuska i pachnącą Aga nasze weteranki:-) Pozdrawiam Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przyjęcie do Waszego grona 🌼 właśnie wypaliłam ostatnią fajurę , na jutro nie mam NIC z czego bardzo się cieszę . Budzik nastawiam 10 min później , przed wyjściem do pracy potrafiłam dwie fajki puścić z dymem , oj niedobrze :( póki co życzę kolorowych i do juterka 🖐️ ps. licznik nastawiony i startujemy ...meliska w torebce też jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana kawka zaparzona zapraszam witam i bardzo sieciesze że grono nasze sie powieksza Trzymam za Was mocno kciuki madziuchna 04 sto lat no mykam do pracy sięszykowac życze miłego pachnacego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilki,el-emka--> gratuluję podjęcia decyzji, jesteście wielkie i teraz już będzie z górki,a jeszcze jak dorzucicie do tego myślenie, że fantastycznie jest nie palić (bo jest), to będzie całkiem łatwo. Wiem, co mówię, bo jestem weteranką w kilkakrotnym rzucaniu palenia :P Ten raz, na pewno, jest ostatnim :) Kochani... chyba się szykują zaręczyny :):):):):):) Fantastycznego dnia Wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el-emka witaj w pachnacym gronie :) zycze sukcesów a na tym topiku takie sukcesy sie odnosi bo to Magic Top ;) 🖐️ załogo :D Dziekuje wam wszystkim za życzenia szybkiego powrotu do zdrowia przyda się ... własnie jestem do poniedziałku na L4 nie dalem rady :O także byczę sie w domu i dochodzę do zdrowia Mega grypa jelitowa mnie dopadła juz dzisiaj lepiej ale wczoraj i przed wczoraj to mysłałem ze zwariuję no ale nic ... bedzie dobrze a wam życze udanego i pogodnego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani... chyba się szykują zaręczyny" monamas ❤️ :D zakochana na maxa :) Jak miło widzieć takie sprawki Zareczyny? a pozniej ślub :) to bedziesz juz drugą osobą której bedziemy tu składac życzenia na nowej drodze życia :D SUPER :) a co tam wkleję sobie i sie troszkę pochwalę :) Nie palę już 880 dni (+ 11g37m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 12326. Będę żyć dłużej o 94 dni (+ 03g54m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5855,22 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) 🌻Szpilki-dasz radę!❤️ 🌻El-emka-dasz radę!❤️ 🌻Madziuchna,chyba miałaś urodziny wczoraj,więc życzę Ci dużo zdrowia,miłości i szczęścia i bukiecik🌻🌻🌻🌻🌻 🌻Sądny Dzień :) 🌻Żabka:) 🌻Nevada,emanujesz samą radością;) 🌻Złośliwiec,robisz,albo czy możesz robić ćwiczenie rybka? 🌻Grzesław,ja też od wczoraj ruszyłam z porządkami na dworze,byleby pogoda się utrzymała :) 🌻Mariola :) 🌻Pachnąca Aga,z przyjemnością wypiję z Tobą kawę:) 🌻Monamas,gratulacje:):):)❤️życzę dużoooo motylków;) 🌻Regres,dużo zdrówka,u mnie też już lepiej,ale paskudnie jest chorować:( Już tyle dni BP?Super:)Szpilki i El-emka,brać przykład:) dla reszty i 👄;) Uf,ale się nagadałam;)ale z przyjemnością w tak pachnącym gronie:):):) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sedrdeczniasto 🖐️ a więc moi mili : wstałam rano i mój kierunek to nie była wcale kuchnia lecz łazienka . Nie zapaliłam , bo nie miałam co :P Następnie idąc do pracy kioski mijałam szerokim łukiem ;) Nie kupię tego świństwa ani dzisiaj ani jutro ani nigdy ( mam taką cichą nadzieję ) Najgorzej boję się powrotu , w pracy nie paliłam za wiele , za to w domu nadrabiałam te zaległości :( Regres trzym sięchłopie 🌼 Ja weekend spędziłam przytulona do pana kibelka , polubiliśmy sięnieco bardziej ;) Będzie dobrze !!! I na koniec powiem Wam , że szlag mnie trafa jasny 😠 w domku ładnie wszystko poszło i mam licznik a w pracy nie mogę dziada rozpakować , 100 razy próbowałąm i nic ... wiecie może czemu ? w domu wypakowałam 7-zip i w pracy też ściągnęłam , NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El-emka-brawo!!!🌻 Na temat licznika nie pomogę Ci,bo nie znam się,wołam dzieci do wszelkich spraw komputerowych,ale na pewno ktoś Ci odpowie:) Szpilki-co u Ciebie? Jovik❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilki__ 😘 witaj el-emka 😘 witaj fajna decyzja dziewczyny ,trzymam kciuki na poczatku tabex mi pomogl naprawde to ciezkie chwile jednakl jest to mozliwe, nie pale juz ponad rok czego i Wam zycze Nevada_ 😘 razem bedziemy obchodzic rocznice 😘 zlosliwiec 🖐️ trzymaj reke nad pachnacym towarzystwem oki?????????? Grzeslaw 🖐️ Regres 🖐️ dziewczyny ze stronki wszystkie bez wyjatku pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry Może się bedziecie smiac - bo nie pale od dzisiaj - mam jednak wrażenie ze zaraz umre :O I chyba bede musiała wyjsc zaraz do sklepu. I cały czas jem. Do tego chlam się cały czas z narzeczonym, jest blisko rozstania - to 1000 razy bardziej chce mi sie palic. Tez se znalazłam moment na rzucanie tytoniu... Pozdrawiam Was - trafiłam tu przez Grzesława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) El_EMKA i SZPILKI mądra decyzja, postarajta się wytrwać w tym postanowemiu, a będziecie szczęśliwe i wolne od śmierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazurowe_Niebo 😘 witaj ,checi sa bardzo wazne ,jednak musisz chciec nie palic,moze nie jestes gotowa??????? jesli naprawde chcesc byc wolna to warto przetrzymac nerwy,checi i bedziesz wolna ,dzczesliwa Grzeslawie wspieraj kolezanke jak mozesz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chce.... Pale od 5 lat. Paka dziennie. Mam dość - ale nie ma mnie kto wspierać to tez - jak mówie, ze rzuce to słyszę komentarz "Taaa jasne, nigdy nie rzucisz.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazurowe_Niebo 😘 nikt Ci papierosa na sile do buzi nie wklada ,,to czy bedziesz palic czy nie zalezy tylko i wylacznie od Ciebie udowodnij znajomym ze potrafisz byc wolna,pachnaca,,,,,,,,,szczesliwa bez tego smierdziela😘 to jest mozliwe,,,,,sciezki sa juz przetarte,mozna zyc bez papierosa trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Wam. Ale bede próbować... Jeszcze nie poszłam po fajki... Wiec jest dobrze.. A Ty nie boisz sie ze kiedys znów zaczniesz palic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazurowe_Niebo ręcze, że takiego takich słów tu nie zobaczysz, my tu po to jesteśmy, by się wspierać, także życzę Ci abyś dała radę rzucić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×