Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

uf-ów ważne, że nie palisz, a na zrzucanie wagi przyjdzie czas w lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję moi drodzy👄 Sądny,ja też będę trzymać kciuki,nie zaszkodzi:) Goldena,ależ ja jestem,pewnie,że i szampan ma być,tylko bardziej czekam,aż stuknie te pół roku;to wtedy poimprezujemy:) Uf-ów,to super,że się trzymasz.Tak mnie cieszą nasze sukcesy. Grzesław:) Regres:) Do jutra:):):) Miłej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich pachnących jak zwykle miło i serdecznie.U mnie też spadł śnieg,zrobiło się przyjemnie i czysto.@gusia gratuluję 170 dni BP.za kilka dni pół roczku bez dymka. Dziś mam troszkę więcej czasu - nie byłam popływać.Na basen chodzę 3 razy w tygodniu; poniedziałki,środy i piątki po godzinie. Dla relaksu jezdziłam na rowerku rehabilitacyjnym bez obciążenia.Na szczęście waga nie idzie w górę i ku mojemu zadowoleniu wszystko wraca do normy.Pozdrawiam Was pięknie i życzę spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was milo i serdecznie.@gusia gratuluję 170 dni BP. za kilka dni będzie pół roku BP.Dziś mam troszkę więcej wolnego ponieważ w czwartki nie chodzę na basen.Zawsze w poniedziałki,środy i piątki po godzinie.Za to ćwiczę na rowerku rehabilitacyjnym bez obciążenia.Jestem zadowolona,że waga spada i wszystko wraca do normy.Dla relaksu poczytam książkę i lulu bo na godz.8,15 do biura.Taka monotonia,bo takie jest życie.Pozdrawiam cieplutko,życząc spokojnej nocy,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że się dubluję.Myslałam że mój wpis nie przeszedł.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga-dziękuję za kawę:) xx444-dziękuję.Ale masz super z tym basenem:)Świetny relaks,no i na kręgosłup rewelacja. U mnie jest -17,ale biało,ładnie. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Pachnaca Aga---To i ja poproszę małą kawke z mleczkiem :) @gusia---gratuluję 170 pachnących dni 🌻🌻🌻 ps.umnie w stolicy sloneczko i brak sniegu,ale zimno napewno jest... sądny---ja też trzymam kciuki za telefonik... wysyłam do Ciebie @----- 👄 xx444----super że trzymasz wagę...ja przez ostatnie kilka dni zgubilam 5kg.ale to stres mnie je od srodka...no i jem jedzonko na parze...a basen?no coż muszę sie przeprosić ze strojem,ręcznikiem i czepkiem...oraz zdobyc się na odwagę pójścia na basen...ale tak na kręgoslup dziala... 🌻 regres----🖐️ grzesiu-----👄 miłego dnia ja niedługo wychodze zalatwić sprawę a po południu muszę przygotowac się do szkoły..koniec ferii i laby...:) ale ciesze się bo odpocznę troche w szkole...bedę znowu wśród ludzi..juz mam dosyc L4... pa...trzymajcie sie cieplutko 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani U mnie mroźno, jak już napisała wcześniej madziuchna Ja pachnąca i BP 🌻 Wpadajcie do mnie na kawusię Sadny - do maja trzymam kciuki (cholera jedną ręką teraz muszę klikać) :-D Ja szykuję sobie kreację na studniówkę, bo niedługo obchodzę :-P Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfydfovibi
Goldena ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena jest piekna i młoda 👄 jak laleczka... ja też dzisiaj musze przygotowac sobie kreację tzn.zapakować bo w niedziele mam wyjscie do Sali Kongresowej...ach odchamie sie troche... sądny---tak(wiesz oczym pisze) no i trzymam kciuki...ale jutro na chwilę puszczę aby zrobic manicur sobie...ale jak tylko lakier wyschnie dalej bede trzymala... :D a gdzie regres,grzesiu,jovik,zlośliwiec,żabka...i inni ????śnieg Was zasypał... złosliwiec jak tam na mazurach pogoda?Duzo sniegu? caluję Was gorąco spadam pod kocyk bo coś mnie telepie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie :D życzę miłego weekendu :D madziuchna04 🌼 milej zabawy :D u mnie śniegu bardzo mało :D ale za to dużo mrozu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna też Cię bardzo lubię...:-)))) Masz rację trzeba o siebie troszkę zadbac, każda kobieta wtedy czuje się lepiej, udowodnione jest, że na doła najlepszy fryzjer,kosmetyczka, nowy ciuch. Taki sposób jest najlepszy dla każdej kobiety. Wszystkich Was lubię. Tylko nie wiem czy na swoją 100-dniówkę założyc małą czarną, czy może coś innego :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co z żabcią? Żabko kochanie, proszę się zameldowac bo martwię się o Ciebie słoneczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldena---no wiesz każdy ma swój gust...ja ostatnio szukałam małej czarnej..uf cięzko było ale znalazłam...do tego but na obcasie(pasujący)...uf cięzko było bo mam nr.40 ale jest... :D No i dodatki np.kopertówka,bizuteria i myslę że będzie ok.zrobię zdjęcie i wstawię na nk i feisie... garnitur tez przygotowany i koszula wyprasowana...bo bedziemy mieli tylko godz.na przygotowanie sie :( może dam rade... sądny---dzieki kochana jeseś... zlosliwiec----dziekuję...tęsknię za mazurami ale to juz przeszłośc... :( grzesiu----milo Cię widziec...👄 dla reszty 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Madziuchna-udanej zabawy::D Dla wszystkich 👄 Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie zimno 21 :D wszystkich chętnych zapraszam na herbatkę :D orbitrek tez poprawia nastrój :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie steper popsul nastruj,jak sie rozsypie to sie wsciekne zauwazylam ze jedno ramie cos ruszac sie zaczelo ;/ trudno jak zepsuje i tego to kolejnego nie kupie,ale juz bylam na stronie silowni dla kobiet :) karnet 90 zl ;/ troche duzo,ale moglabym nie tylko ze stepera korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w sobotni dzień -11 mrozno.Z samego rana zakupy,potem sprzątanie,gotowanie,pieczenie i takie tam.Jak wcześniej pisałam- monotonia; dlatego życie trzeba wykorzystać na maksa w pozytywnym znaczeniu.Mam dorosłe dzieci które mają własne rodziny a mimo to czuję sie mlodo,czego dowodem jest,że dzieci zabierają mnie na różnego rodzaju bale i nie odstaję od mlodych.Sadny moja synowa ma stoper dwa lata,a też ćwiczy jak najęta i nie słyszę,żeby się psuł.Ja mam kilka sprzętów do ćwiczeń,zakupiłam gdy rzuciłam palenie ponieważ przybierałam na wadze .Najchętniej lubię korzystać z roweru rehabilitacyjnego i basenu,mam orbiter i taki talerz na mięśnie brzucha.W mojej sytuacji stoper nie jest wskazany (mam zięcia lekarza-ortopede) odradza.Wszystkim wybierającym się na bal życzę udanej zabawy a pozostałym spokojnej soboty i niedzieli spędzonej w gronie rodziny.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani 🌻 Ja BP :-))))))))))))) Złośliwiec jestem już w drodze do Ciebie na herbatkę wpadam :-) Dziewczynki pachniemy, nie palimy i DBAMY O SIEBIE !!!!! pamiętajcie ! Idę obiadek zjeśc wpadnę niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak musze oddac steper na serwis,cos jest nie tak.z lewego tloka wycieka podczas cwiczen smar i opor staje sie nierownomierny,pedaly niby chodza normalnie a nagle ktorys bez jakiegokolwiek oporu leci na dol.to mialam na mysli mowiac ze dziwnie chodzi. tylko nie wiem jak to zrobie bo nie znam Katowic a serwis jest w katowicach.Serwisant moze przyjechac,ale licza sobie 1,20 za kilometr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zapraszam na raffaello;)a co tam w sb czy nd lubię ciasto do kawy. ww444 Dlaczego zięć nie doradza steppera? Ja też się czuje młodo,a szczególnie teraz,gdy każdy dzień BP. Właśnie wróciłam z przechadzki po lesie,bite 2godź,więc stepper dziś odpoczywa. Zmieniło sie moje zycie,czy raczej ja je zmieniłam,bo zamiast spaceru pewnie siedziałabym na kawie,papierosy i jakiś drineczek. Wolę moje życie obecne.Mam w planach nasze góry,ale kondycha niezbyt była już. xx444,czy u Ciebie też tak było?Czy zmieniło się Twoje życie?A u innych?Kontakty towarzyskie,itp Sądny,jeśli to ma sprawić Ci przyjemność,to spróbuj siłowni. Goldena:) Złośliwiec:) Grzesław;) Madziuchna,pewnie 4 godziny i impreza:) Pachnąca Aga:) Żabko,odezwij się:) Miłego wieczorku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia narazie bede serwisowac moj steper,mam na niego 2 lata gwarancji,on za duzo kosztowal zebym miala odpuscic. jak to nic nie da to zapisze sie na silownie.() zl kosztuje miesieczny karnet i moge korzystac bez ograniczen,tylko trzeba tylek z domu zabrac,w zimie to gorzej sie zebrac z cieplego domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia już jadę do Ciebie na rafaello, za pazuchą mam likierek :-))) Sądny już myślisz o cwiczeniach, a ja leniuch, siedzę i tyję (już +4kg) chyba też podeptam trochę, bo ostatnio się opusciłam :-(((( Trochę mam ostatnio doła i taka do d...y jestem :-((( nic się nie chce, nic nie cieszy. Czekam do wiosny, może będzie lepiej ;-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×