Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość pokorny
no dobrze, dobrze już wiemy, że kolega duzo rowerem jeździ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️ :D dziś piąteczek a jutro weekendeczek :D siemka :D pachnące grono 🖐️ jak dobrze ze nikt tu na razie nie ma problemu ze śmierdzielem :D az miło tu zajrzeć bo powietrze jest takie czyste świeże jak w górach :D pokorny no dobrze dobrze już wiemy ze kolega jeździ na nartach ale kolega pomylił forum, bo jazda na nartach to nie na temat 🌼 my tu nie palimy my pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorny
złośliwiec - jazda na nartach nie przeszkadza w pachnieniu - tak samo jak i jazda na rowerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorny a palisz? stałym bywalcom życzę udanego Weeku ja spadam do domu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorny
Regres - nie nie palę Życze udanego "łiku" wszystkim bywalcom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kochani,piękny i wiosenny weekend BP:) Proszę się meldować . Pozdrawiam pachnąco🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wszystkim w słoneczną sobotę ;-))) Melduję się BP Życzę wszystkim udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny wiosenny weekend a ja zas zaziebiona kicham smarkam prycham masakra,zatoki sie odezwaly :( zaraz jade po prezent komunijny dla corci - telefon nokia 500 :D blizej komuni to moze byc ciezko o fajne niedrogie nadajace sie na prezent fony,ale jak wroce to polece na solarium wygrzac zatoki.Ostatnio taki zabieg pomogl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Miałam nic nie piec,to nie piekłam,zrobiłam sernik gotowany,bo goście się zapowiedzieli. Zapraszam na kawę,herbatę i ciasto;) Miłej niedzieli BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim 🖐️ @gusia 🌼 jak zwykle pierwsza na topie :D dzięki za herbatkę super :D a o cieście już nie wspomnę pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje na pokladzie mialam racje, solarium troche pomoglo,juz mnie tak glowa nie boli i leje mi sie z nosa jak z kranu ciagle mecze ta moja Lumie :) bateria maksymalnie wytrzymuje mi 20 godzin,ale fonik jest w ciaglym ruchu :) stara nokia tez mi na poczatku tak trzymala a potem nawet 2-3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) @gusia dzięki za kawę:-) Sądmy dalej cieszy się nową nokią:-) Złośliwiec:-) u mnie niby słonecznie, ale zimny wiatr z północy wieje:( pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ...pachnących trzymam sie dzielnie ...złosliwiec miałes racje moj maz tez ma swoja 2-gą rocznice niepalenia chyba mi pozazdroscił w domku teraz az miło nie ma zapachu ze ktos z nas zapalił ..ciesze sie bardzo ze udało nam sie wyjsc z tego nałogu....palenie jest nie modne....pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooooo dudka jak dawno cie tu nie było :( 🖐️ Fajnie że zawitałas dzisiaj poniedziałek którego nie lubie ale na szczescie jest słonecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) a to, że poniedziałek to u mnie nie ma znaczenia, gorzej, że on jest niby słoneczny, ale wieje zimny wiatr:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddajcie mi moja godzine snu :(((( kurde caly dzien dzis nieprzytomna jestem,oczy mnie szczypia dobrze ze chociaz ladna pogoda jest ale o 5.30 bylo zimno,1 stopien tylko tak Grzesiu ciesze swoja nokia jak male dziecko wrecz,a dziecku tez juz na komunie kupilam nokie :) bedzie miala swoja wymarzona dotykowa :) sama sie ciesze,juz widze jej radosc jak dostanie go po powrocie z kosciola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ale ciemno jest.Niech już zostanie ta godzina i niech jej nie przesuwają w tą czy z powrotem. Jak miło,że Dudka zawitałaś do nas i że nadal jesteś pachnąca:D Panowie Panie👄 Miłego dnia:)BP🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleję liczniczek,bo go lubię:)Może też ktoś zapragnie nie palić.Nie wierzę,że żyję i mam się dobrze BP:)Minęła ta straszna chęć,że coś mi się chce i muszę zapalić,muszę! Fuj:p Teraz to ja muszę zrobić szklanę soku z marchwi i dać dzieciom i lubemu pachnącego buziaka. Tam,gdzie pracuję,na 7 osób pali tylko jedna,wydaje mi się,że niezły wynik. Nie palę już 216 dni (+ 18g09m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 3901. Będę żyć dłużej o 29 dni (+ 19g17m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2145,89 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco:) Dziękuję Grzesław;) Halo,halo,czy ktoś tu zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem @gusia - robie kawę i yerbę - ostatnio mi posmakowała - a jak jeszcze wyczyałam, że wspomaga przemianę materii i oczyszcza- no to SUPER ;) no bo czemu miałaby nie oczyszczać, jak przez dzień wypije się 2 litry wody??? no to zapraszam Pachnidełka moje śliczne na yerbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palimy dalej !!! 🖐️ muszę sie pochwalic że od 3 tygodni biegam 3 x dziennie w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich :-) a co Regres na wagę narzekasz? Może nie sprawna i źle mierzy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia, jestem melduję się i oczywiście zaglądam U mnie zimno, ale słoneczko świeci Trochę mam trudny okres i nie rozpisuję się, ale zaglądam pachnąca codziennie na topik Miłego dnia życzę Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie pustki :) muszę jutro wkleic listę bp żeby jakoś tak zapełnić stronę. Ale co się dziwić regres biega 3 razy dziennie :P sadny bawi się swoim fonem a jak się znudzi to się pobawi córki :) jovik zostanie babcią więc już czasu nie ma :) pachnąca uczy się pilnie a złośliwiec chodzi na wywiadowki :) eh kocham was wszystkich :) pojęcia nie mam co to yerba ale jak zostało jeszcze to spróbuje ha chyba nic mi nie będzie. :) ja teraz ostro wzięłam się za siebie co muszę schudnąc kilka kilo do 28 kwietnia mój brat się żeni ja jestem świadkowa suknię mam ale lepiej będę wygladala bez tych kilku dodatkowych kg. Już schudlam 1.5 kg w tydzień zaczęłam pracę i teraz siłę aqua slim cudo które dodaje się do 1.5 litra wody i się siłę przez cały dzień :) do tego mój wysiłek w pracy i nerwy i waga leci trzymajcie sie ciepło i bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yerba mate jest ulubionym napojem milionów ludzi na całym świecie! Współczesny człowiek docenia jej walory pobudzające, dodające energii, ale teraz wiemy również, że Yerba mate jest bogata w witaminy C, B1, B6, oraz niacynę, minerały takie jak wapń, fosfor, żelazo, magnez, potas oraz sód. Yerba mate ma szereg właściwości zdrowotnych: Ma działanie pobudzające, znosi zmęczenie psychiczne i fizyczne. Jest przeciwutleniaczem (antyoksydantem). Zapobiega otyłości, wspomaga odchudzanie. Obniża poziom złego cholesterolu (LDL). Działa przeciwnowotworowo. Działa przeciwzapalnie. i wiele innych... no odchudzanie Żabko polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chętnie , bardzo chętnie :) co roku to samo wiosna przyszła i takie pustki u nas :) ja w pracy muszę się wziąć za mycie okien a cholera takie są duże że nie wiem jak się zabrać do nich dodam że sztuk 20 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×