Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

a ze tak spytam ... Vonk jak idzie twojej mamie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w swiecie przytomnych...:) Wczoraj połozyłam sie spac o 17.00 i wstalam dziś o 7.00 :D:D Odespałam bale i poprawiny....:P Bo ja nie należę do "nocnych Marków" :) Widze tu Teysi, Gosie, Pysie...witajcie babki, skoro tu trafiłyście to liczcie się z tym,że Was szybko nie wypuscimy- mówie poważnie. Tu przebywa sama elita, tak więć to do czegoś zobowiążuje- do BP:) Trzymam za Was kciuki:) Złośliwiec- przybywaj, mamy nowych mieszkańców na topiku....:) Lorika- motyle w brzuchu?:D No to powodzenia:) Pozdrawiam serdecznie- Regres nie gniewaj się, bo na topiku jesteś jednym z 2 rodzynków:) Można się zgubić w tłumie:P:P Pozdrawiam serdecznie...wiecie co? Jeszcze czuję ten smród fajek z imprezy....bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres nie gniewaj się, bo na topiku jesteś jednym z 2 rodzynków" to mnie musicie wygrzebać:P Joviś jak ja mogę sie na ciebie gniewać ? To niemożliwe :D Fajnie że przybyły nowe osoby :D I tak jak Jovik pisze jak już tu traficie to szybko was nie wypuścimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj załogo :D:D jestem szczęśliwa bo sesje zaliczyłam baardzo pozytywnie, a w dodatku jade wkrótce na pare dni w Bieszczady z kuzynami :) nowym osóbkom gratuluje tafnej decyzji i bede trzymac kciuki, za mnie tez trzymali wiec teraz sie rewanzuje :D aber123, pysia35, mamuska44, regres, jovik, zlosliwiec, lorka i tych których pominełam - pozdróweczki 🌻 a do gośki dymacej jeszcze- wiem, to 'trudna' decyzja, pełno pytan nad dreczy- czy wytrzymie? jak sie bede czuła? czy nie przytyje?, ale nie bedziesz wiedziała dopoki nie spróbujesz. Moja kolezanka mowiła mi , ze nie potrafiła rzucic ze wzgledu na słaba silna wole, wiec zdenerwowana postanowiła zrobic pewnego dnia 'eksperyment' jak to ujeła metoda małych sukcesów- zaczeła pewnego ranka i załozyła sobie ze nie bedzie palic do południa, od południa ze nie zapali do wieczora. Nastepnego dnia, przysięgła sobie potrafi nie zapalic cały dzien i tak oto nie widziałam jej z fajką juz tydzien :) wiec może to nawet jest jakas metoda. Jak to ktoś kiedys powiedział "nikt nie powiedział, że życie nie jest usłane rózami"- tak samo tutaj, wiadomo ze nie bedzie łatwo, ale od czego jest ten topki i ludzie na nim- bedziemy wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taki skapy ruch?? widze ze jak mnie nie ma to pograzacie sie w zalobie;) he he nie mialam ostatnio na nic czasu ani tez weny do pisania,zagladalam czytalam i znikalam,ale zawsze duchem byla z wami a wiecie ze za niedlugo stukna mi 3 latka?? 23 lutego w samo poludnie :) witam nowe osoby 🌼 tutaj znajdziecie to czego szukacie i po latach nadal tu bedziecie :) z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko poprosimy o nową liste :D Mamy nowych załogantów :D Dobrej Nocy :D 🖐️ide spać bo ledwo już patrzę dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i starym zwyczajem życzę miłego pachnącego 🌻 dnia. Spadam popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam życze miłego pachnącego dnia ciesze sie ż enasze pachnące grono sie powiekszyło przypominam nasze motto MY NIE PALIMY A PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie wyspałem :D 🖐️ troche pracy dzisiaj mam w robocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika... a kto to zna scieżki studenta????? Gdzie się szlaja?? Wiem tylko,ze o 21.20 byłą na gg w domu:P:P:P A co? Sobowtóra spotkałąś? Wiesz Lorika, te motyle to są nie zaleznie od wieku zakochańca, ja chyba jeszcze jakiegos jednego mam...:D No załogo, rozpoczynamy dzień słonecznie, wyobrażamy sobie te pąki na drzewach, to pachnące wiosna powietrze!!!!! Złosliwiec- kaj jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ułozona dziewczynka to na pewno nie moje dziecię:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika- a zdrax, co Ty w tej galerii robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś pewnie galerjuje :P czuję że będe chory:O narzeczona mnie chyba zaraziła bo ona w domu zaśpikana :O za duzo całowania chyba było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka:) Zgdanijcie, co tak wcześnie robie przed kompem?? Ano ...gotuje fasolkę po bretońsku:D Tak przed pracą:P No musiałam, po pracy mam inne plany:p Kochani....melduje sie, trzymam za "nowych" kciuki i zwołuję stałych bywalców! Żabka- prosimy o liste, Złosliwiec- wołamy o kciuki:) Załogo- witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joviku jak tam? deptansko na steperku odchodzi?? ja wlasnie ide deptac,obiadek trzeba spalic :) milego popoludnia Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny.. własnie mi przypopmniałas,ze mam steper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D Sprzatałam na Wigilie i schowałam go do szfy:D I teraz mi przypomniałas:P ale obsuwa:(:(:( No to trzeba go odkurzyc:P Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, pozdrowionka :) U mnie już 12 dni:) bez palenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na dzisiaj skonczylam deptac :) jovik jovik ale wtopa he he jak moglas na miesiac odstawic go do szafy? :) ja juz sie tak przyzwyczailam ze nie wyobrazam sobie dnia bez godzinki deptanska,a wczoraj zapatrzylam sie na telewizornie i deptalam godzine i 10 minut :) loris :) wierze,ale pewnie pol dnia wystarczyloby zeby jakis taki cie znalazl :P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stało sie :O Jestem chory :O zaśpikany,zakasłany z bólem głowy :O przeleżę weekend w domu do poniedziałku mam nadzieje minie :D od narzeczonej odpocznę parę dni :P aczkolwiek mamy gorąca linię telefoniczną ... pozdrawiam prawie juz wieczornie nowicjusze jak tam wam idzie Pysia te 12 dni to już baaaaardzo dużo w walce z nałogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresku wracaj do zdrowia :) ja sie tez na szisiaj pozegnam ide odpoczac :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aber123
Witam Jovik ciekawe jak Twoja smakuje, ja właśnie dzisiaj swojej resztki dojadałam :P Pysia35 gratulacje :) daj nać jak sobie radzisz i czy bardzo Cię jeszcze ciągnie :) regres szybkiego powrotu do zdrowia niebieska tęcza dzięki za pozdrówki :) dla całej ekipy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien ,aber obiecuje wam ze postaram sie szybko wyzdrowieć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam życze miłego pachnącego weekendu Regres wracaj szybko do zdrowia ja tez jestem zaziebiona, słabiutko się czuje , ale jeszcze mam 2 egzaminki do zdania Jak sie uda to w pniedziałek wieczorkiem stawiam :):)i obiecuje , ze będe sie częściej pojawiać. Ostatni siepo 5 godzin bo urlopu nie dostałam i ttrza sesje zaiczać i od pracy chodzić a yu jescze dom, dziecko aj ae juz widać koniec i to cieszy no to spadam pachnąco macham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...gdzie jest DODOB??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ dawno mnie tu nie było 🖐️ :D pozdrawiam wszystkich bywalców pachnące grono 🌼 i chociaż za oknem wietrznie ponuro i deszczowo :D to życzę wszystkim miłego dnia bp wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba jovik 🌼 lorika 🌼 pachnaca aga 🌼 mamuska44 🌼 Vonk 🌼 ojejku jejku 🌼 wiewióreczka_33 🌼 farbowana_lisica 🌼 madziuchna04 🌼 zabka 🌼 sadny dzien 🌼 mordusiak 🌼 Basiek1 🌼 dodob 🌼 abert123 🌼 Pysia35 🌼 niebieska tęcza 🌼 TEYSI 🌼 Gośka dymiąca jeszcze 🌼 Regres 🖐️ pozdrawiam tez tych, co przez omyłkę nie wymieniłem 🖐️ i tych co nas po cichu podczytują i maja chęć rzucić palenie 🌼 :D bo nie palić to coś pięknego :D 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×