Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Sądny dzień, w/g mnie pomalować się, a ufarbować włosy to dwa różne zajęcia, a jak wygląda tropikalne mango, bo nie wiem, ale za to wiem jak wygląda kolor ecru. :-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to taka troszke ciemniejsza brzoskwinia,nie pomaranczowy nie kremowy takie cos nie wiadomoco ale ladnie na scianie wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mów, że masz włosy w kolorze ściany, bo ja naiwniak zrozumiałem, pomalowałam włosy, aby być elegancką panią:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie :D wlasnie sie wymoczylam we wannie i takie zmeczenie mnie dopadlo ze szok udaje sie na zasluzony odpoczynek :) milej reszty soboty BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia :D zapraszam na kawę i herbatę na wszystkich chętnych czeka zaparzona za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki bp 🖐️ 🖐️ 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Witam serdecznie w Palmową Niedzielę. Nadal nie palę,dziś dopiero 149 dni =22 tygodnie - dziękuję Złośliwcowi za trzymanie kciuków,Żabce,Regresow,Grzeslawowi,Lorice i pozostałym również bardzo dziękuję za wsparcie. to bardzo pomaga.Kawkę wypiję za chwilę.Muszę Wam powiedzieć,że zaraz lepiej się czuję gdy wchodzę na ten topik.Pozdrawiam Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw - lokomotywa to moja druga połowa. Żabka jeśli możesz to zmień mojej lokomotywie datę rzucenia na 16.01.2011r. bo to jego sądny dzień. Palił jak smok około 60 sztuk dziennie masakra. Teraz wpierdziela paluszki. Dla mnie jest Wielki. Miłego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo:D Dla wszystkich- miłego dnia👄 Uciekam zaraz do pracy:D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich niepalących w słoneczny poniedziałek. Nie pale już 488 dni:-D:-D:-D Dzięki mamuska44 za udzieleni mi informacji o nicku lokomotywa. Jak to dobrze przeznaczyć pieniądze nie na fajki tylko na inne wydatki. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie w robocie zapierd taki ze nawet nie moge sobie weź na forum w pracy :( echhh pozdrawiam załogę kurcze za parę dni bede jakąś flaszkę musiał postawić za 2 lata bez peta w ustach :) a co tam wkleję sobie Nie palę już 717 dni (+ 00g25m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 10038. Będę żyć dłużej o 76 dni (+ 16g20m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4768,16 zł! pozdrawiam załogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem regres źle rozumujesz nie zaoszczędzone, a nie wydane pieniądze na fajki, bo założe się, że tych pieniędzy fizycznie nie masz :-D:-D poddaje ci to pod rozwagę (ale się wymądrzyłem:O ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie tak po prawdzie to ja naprawdę nie wiem o co ci chodzi z tym zwróceniem mi uwagi:) ????? To jest licznik oblicz dni,kasę i inne pierdoły :) Skopiowałem i wszystko sobie wkleiłem,ot i tyle na ten temat :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ja jak nie kupuje szlugasów, to w te miejsce kupiłem sobie komórkę, z której teraz nadaje, teraz rozumiesz? Chodzi mi o to, że jak nie wydajesz na fajki to napewno te pieniądze wydajesz na przygotowanie ślubu, to się mogę założyć o litra, że tak jest. Powiedz, że to nie prawda i te 4000 zł. Masz w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Witam pięknie na topiku i melduję,że nadal nie palę; dziś mija u mnie 150 dni BP. na jaki cel wydam kasę to moja słodka tajemnica.Uważam,że to nie elegancko zaglądać komuś do cudzej kieszeni. Myślę,że przyznacie mi rację? Pozdrawiam Was miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo xx444 trzymaj tak dalej, najważniejsze, że nie wydajesz na fajki, raczej nie oszczędzasz (bo pieniądz jest śliski) tylko wydajesz na inny sobie wymarzony cel. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Masz racje Grzeslaw cieszę się,że nie wydaję na fajki. W dużej mierze jest to Wasza zasługa,gdyż dzięki Waszemu wsparciu rzuciłam te śmierdziele.Mam swoją tajemnicę na jaki cel przeznaczę tą kasę,teraz nie chcę zapeszać.Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zależy, Grzesław... Ja, na przykład od razu po rzuceniu co 10 dni wrzucałam na "konto typu zaskórniak" 100 zł czyli po dyszce dziennie za codzienną niekupioną pake LMów. Uzbierała mi się całkiem spora kwota i fakt, ze po tym 1,5 roku już tak regularnie co do grosza nie zbieram, ale od czasu do czasu jak mi sie wspomni z konta "wypłatowego" na "zaskórniak" leci parę stówek a konto, bo po prostu zostaje mi, to co nie zostało wypalone. Moze nie jest to co do dnia kwota jaką miałabym gdybym skrupulatnie liczyła dzień do dnia, ale jest bardzo zbliżona. Postanowiłam że dobiję do dwóch lat (oczywiście jesli zdecyduję sie wczesniej to na coś ją przeznaczę), potem już nie bedę zbierać bo skoro jestem NIEPALĄCA to ten wydatek, nawet teoretycznie skreślam z listy ;) Uzbierana kaska to taka troche nagroda za to, że byłam dzielna ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ bardzo proszę vonk, twoja wola pani. Witam wszystkich niepalących w kolejny słoneczny dzień. W dalszym ciągu nie palimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk:)szkoda,że ja tak nie zrobiłam, mogłam założyć sobie subkonto i przelewac kaskę:) Dobry pomysł:) To na jakie "Kanary" jedziesz we wrześniu???? U mnie piekne słoneczko, wręcz upał:D Pojechałam do supermarketu z zamiarem kupna baranka z cukru... niestety, wszechobecna ząjące z czekolady i kurczaki:(:(:( Komercha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :) Jovik, we wrzesniu to ja już bedę dawno po urlopie i moge zapomnieć... ;) Miałąm już parę pomysłów na ta kaske, ale zawsze zwycięza: "jak jeszcze trochę dozbieram, to mozliwości bedą większe" ;) Wiec na razie leży, chociaz nie powiem, zdarzyło mi się troche skubnąc na rózne babskie duperele, ale przecięz po to ta kasa tam jest :) Nigdy nie byłam specjalnie oszczędna (czytaj: raczej rozrzutna jak cholera;) ) dlatego takie oszczedzanie to dla mnie nowość. Moze mi tak zostanie, tylko powód trzeba znależć ;) Ogłaszam wszem i wobec że z Heinekena nie zrezygnuję, a byłoby na czym zaoszczędzić ;)) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona :D 🌼 🖐️ lorika 🌼 u mnie wszystko jest OK. pogoda świetna przed chwileczką wróciłem ze spacerku ze swoją psinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pięknie świeci słońce i bardzo przyjemna temperatura na dworze i oby tak zostało :) Załapałam jakiegoś lenia i kompletnie nic mi się nie chce, a powinnam trochę literatury "ustawowej" poczytać, bo na egzamin bym się chciała wybrać, ale chyba nic z tego. Nie chce mi się uczyć i już i nie jestem w stanie się zmusić. No nic, zobaczę jak dalej się sytuacja będzie rozwijała :) No,a tak poza tym to już nie wiem który za mną dzień BP i jestem szczęśliwa, że nie chodzi mi to po głowie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monamas powiedz mi proszę, co masz na myśli mówiąc literatura "ustawowa" czyżby nasza koleżanka wybrała się do szkoły, a może na jakąś uczelnie, a ja nic nie wiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ja jak nie kupuje szlugasów, to w te miejsce kupiłem sobie komórkę, z której teraz nadaje, teraz rozumiesz?" Grzesiu za swoje pierwsze nie palenie po roku kupiłem sobie fajny zestaw kina domowego ....ale czy wszyscy musieli wiedziec o tym? chyba nie ... "Chodzi mi o to, że jak nie wydajesz na faajki to napewno te pieniądze wydajesz na przygotowanie ślubu" ja nie mam tych pieniedzy w kieszeni z tego faktu :) ale to nie o to chodzi w tym wszystkim ... xx444 taka mała dygresja zrób sobie czarny nick,będzie lepiej i pewniej :) Ale masz rację do kieszeni innych sie nie zagląda a poza tym pozdrawiam lorikę ,vonk,złosliwca i niebieską tecze ( bo o niej ost.zapomniałem ) farbowana, ojejku , i reszte ludzi ps ....zapraszanie gosci to nie łatwa sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×