Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

to nie szefowa dala wypowiedzenie zabka pamietacie afere w kwietniu jak cale laboratorium prezes W chcial na chama przenosic do Rybnika?? mysmy wtedy sie postawily i nie zgodzilysmy sie.Teraz ja i druga kolezanka mialysmy umowy do konca lipca.nasza szefowa w stoeownym momencie napisala wnioski o nowe umowy tym razem na stale i nawet podala wyzsze pensje niz mialysmy.Puscila to w obieg czyli do kierownika oddzialu rybnickiego pod ktory my nalezymy.Ten kierownik pan K w porozumieniu z prezesem W przetrzymali te wnioski do ostatniej chwili po czym prezes W nie wyrazil zgody na nasze dalsze zatrudnienie i podsunol to do podpisu niemieckiemu prezesowi panu S w momencie jak ten sie pakowal do niemiec i prawdopodobnie nawet nie zajarzyl ze znowu jest afera z laborem i to podpisal. Prezes W liczyl na to ze pozbedzie sie 2 laborantek z Rudy,zostanie tam szefowa z 1 laborantka i przestana mu sie stawiac,grzecznie sie spakuja i przeprowadza na Rybnik.I tu sie pomylil bo obie zagrozily ze jak nam nie dadza tych umow to rzuca papierami JOVIK-----------sytuacja wyglada w ten sposob jezeli dopchaja sie w koncu do niemieckiego prezesa S najpozniej do jutra (teraz mailowo,bo znowu w niemczech jest) i da zgode wtedy wypisza nam umowy od 1 sierpnia,bedzie ciaglosc pracy a na te 2 tygodnie wypisza nam urlopy,lecz jesli S nie odezwie sie teraz tylko dopiero po weekendzie sie do niego dostana wtedy jeszcze beda probowac uzyskac zgode na umowy,lecz juz nie bedzie ciaglosci wiec znowu umowy by byly na czas okreslony i od rnia po 16 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle rozsylam cv wyslalam do 42 firm :( masakra jakas poprostu jakos nie wierze zeby S odebral tego maila od dyrektorki HR-u, ktora razem z nasza szefowa i zwiazkowcem walczy o nas jak matka :( ,teraz mial u nas urwanie glowy,bo drugi wazniejszy prezes jest chory i do S nikt sie dopchac nie mogl ze sprawami jego wlasnego pionu,bo musial zalatwiac sprawy tego chorego. Teraz pewnie odpoczywa w niemczech i nawet nie zajrzy na @ :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka 😘 mysle ze juz zniszczylas ta fajke ktora kusi, ktos kiedys powiedzial ze rzucenie palenia jest bardzo proste,no tak bo i ja rzucalam kilka nascie razy i to bardzo latwe.heh glupota bylo zaczynanie tego swinstwa znowu ,jeden papieros a pozniej paczka . Nie wiem jaki byl Twoj staz najdluzszy ale to nie wazne .wazne ze dzis nie palisz i powiesz i zrobisz to samo jutro i tak do konca swiata Czasami mi juz wstyd bylo bo niby nie pale a po dwoch tyg znowu ,kolezanki czasem pytaly sie palisz ?????czy znowu nie??????? Teraz we wrzesniu bedzie rok ,niektorzy nie wierza w to a jednak ani ani jednego dymka . wytrwalosci wszystkim 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 😘 ten Twoj nik pasuje teraz do tego co przezywasz ,przytulam cieplo ,badzmy dobrej mysli,i nie palimy ,nie daj sie zlamac ,jestes silna 🌻 Truffelka 😘 -gratuluje i tak trzymaj 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruch dzisiaj :) pozdrawiam całe dzisiejsze zacne grono pachnacych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu bardzo Cię rozumiem co to znaczy mieć głód nikotynowy.Jeszcze nie zapomniałam jak to bywało ze mną.Miałam takie dni,że beczałam z bezsilności,ale przetrwałam.Rzucałam palenie kilkanaście razy i wreszcie udalo się.Tobie MUSI się udać! Trzymam mocno za Ciebie kciuki i za Sadna również.Niech ten koszmar wreszcie się skończy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skończy się, palacza zawsze będzie ciągnęło. To tak jak z alkoholem, nałóg można jedynie zaleczyć, a nie wyleczyć, nałogowcem jest się całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truffelka🌻 🌻 żabka :) 🌻 sadny dzien🌻 Grzeslaw🖐️ Regres 🖐️ xx444🌻 zlosliwiec 🖐️ jovik 🌻 Milego bezdymnego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani.Dziś jestem ostatni dzień w pracy,ponieważ biorę drugą część urlopu wypoczynkowego. Jestem już po kontroli w firmie więc mogę spokojnie odpoczywać. Po dwóch tygodniach wrócę do Was,żeby spotkać się z Wami.Pozdrawiam Wszystkich serdecznie,buziaczki dla całej Wspaniałej Załogi,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowa do mnie dzwonila-musimy czekac az uda sie skontaktowac z S i tak juz na tyle dlugo siedze w domu,ze guzik nie wyplate dostane we wrzesniu a tu jeszcze dzieci do szkoly,masakra jak cos sie zmieni to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 to udanego urlopu i niech cie śmierdziel nie kusi ;) i wracaj do nas szybko :D kaja dziekuje za pozdrowienia :) sądny trzymaj sie ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:-) Xx444 życzę udanego urlopu i wracaj do nas wypoczęta, Kaja dzięki za pozdrowienia, Sądny z powodu braku jednej wypłaty jakoś przeżyjesz abyś miała następne:-) Żabka trzymaj się i niepal:-) Madziuchna pozdrawiam Ciebie 👄 Jovik, a gdzie ty? Zagłosowane:-) Truffelka bądź z nami:-) Regres tylko nie przepracuj się przed komputerem:-) Złośliwiec odezwij się :-) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu mam żonę :) a w stopce to tylko foto z Demotywatorów po prostu bardzo mi sie podoba foto i tekst pod nim :) to co? Udanego i słonecznego długiego weekendu wam wszystkim życzę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka ;)
ojojoj jakie u nas pustki :) Wszyscy odpoczywają wszak to długi weekend No to żeby nie było smutno zostawiam liste:* BP 13 08 2011 1. Zlosliwiec -----------2315 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 4mies 5 dzien) 2. Jovik------------------2194 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 9 mes 8 dni) 3. Sadny dzien ---------1260 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 5 mies21 dni) 4. Ojejkujejku ------- >980 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(2 lata 7 mies2 16 dni) 5.Pachnąca Aga------979 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (2 lata 8 mies 7 dni) 6. Regres ------------- 832 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 3 mies 12 dni) 7.Vonk --------------- 704 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (1rok 11 mie 8 dni) 8.Mamuska44 ------ 694BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (1 rok 10 mies 28 dni) 9 Lorika ----------- 576 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 7 mies 2 ni) 10Grzeslaw-------- 572 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1 rok 5 mies 29 dni) 11. dodob------------- 396 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (ROK 30 dni ) 12 kaja_------------- 331 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (10mies 27 dni) 12.xx444-------------- 270 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (8 mies24 dni) 13 madziuchna ------ 264 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (8 mies 22 dni) 14monamas---------- 186 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (6 mies 6 dni) 15Mariola18-----80 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (2 mies 16 dni) 16 Trufelka------ 15 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (15 dni) 17.Żabka ----- 14 BP ❤️ (31.07.2011) 🌻 (14 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 😘 😘 😘 ale cisza .......... Grzeslaw mowiszz ze burza u Ciebie a u mnie dzis bardzo cieplo i slonce swieci. Zabko dzieki ze jestem znowu na liscie 🌻 i fajnie ze nie palisz Pozdrowka na dlugi weekend ,wracajcie wypoczeci i pachnacy dacie wiare ???????? 331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja nie ma za co każdy kto udziela sie na tym topiku jest na liście. Co pewien czas muszę ja skorygować bo mimo ze sprawia mi to frajde liczenie dla osób których tu nie ma jest bez sensowne:D Pozdrawiam I oczywiście dbajcie o to zeby po dlugim odpoczynku nadal byc pachnący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :D pozdrawiam wszystkich weekendowo 🖐️ życzę miłego dnia :D wszystkim chętnym sponsoruję kawę smacznego :D jovik 🌼 zabka:) 🌼 kaja__ 🌼 sadny dzien 🌼 ojejku jejku 🌼 pachnaca aga 🌼 Vonk 🌼 mamuska44 🌼 lorika 🌼 dodob 🌼 xx444 🌼 madziuchna 🌼 monamas 🌼 Trufelka 🌼 Regres 🖐️ graba Grzeslaw 🖐️ graba tez pozdrawiam i tych, co przez omyłkę nie wymieniłem 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie w jeszcze słoneczne popołudnie, ale chmury ciągną. Kaja niewiarygodne ale prawdziwe:-D, tak trzymaj:-) Jovik gdzie ty? zagłosowane:-) Złośliwiec witaj, dziękuję za wyśmienitą kawę:-), pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zlosliwiec----dziękuję za pozdro i kawke...bardzo mi uratowała dzisiaj życie 🌻 Grzeslaw----całuję i pozdrawiam 👄 jovik----głos też oddany👄 sądny---jak tam sytuacja👄myslę kochana o Tobie i jestem zToba👄jak dzieci po koloniach? żabka---dziekuję za listę 👄 i dla reszty👄👄 idę odpocząć....😴 ps.umnie dziś rano burza,ulewa a póxniej słońce wysoko na niebie grzało...zobaczymy co jutrzejszy dzięn przyniesie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ;-) melduję się po powrocie wciąż BP na wyprawie nawet nie miałam czasu pomyśleć o papierosie i cieszyłam się, że jestem od niego wolna :):):) po powrocie znów częstsze myśli o nim ochota na papierosa to chyba kwestia nadmiaru wolnego czasu :( żabka dziękuję za listę i gratuluję 14 dni sadny dzien kochana jak się trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochani,no paskudnie sie czuje,jakby mnie tramwaj przejechal :( od jutra znowu oczekiwanie kiedy S przyleci i kiedy sie do niego dopchaja i jaka da decyzje podejrzewam,ze przyleci znowu wieczorem dopiero,wiec przy dobrych ukladach jakies wiesci moge miec dopiero w srode,ale cv rozsylam i jesli dostane dobra oferte to nie bede czekala jak to sie rozstrzygnie,tylko pojde do nowej pracy Madziuchna dzieci z kolonii wrocily zadowolone,a od tygodznia siedza w Kolobrzegu,pogode maja beznadziejna,ale chociaz troche sie pokapali.Dzis ich namawiam zeby pojechali do Jaroslawca,to troche daleko ale slonce tam swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonaniepaleniem
hej, znalazlam ten temat, zalozylam swoj, ale widze ze juz taki istnieje od dzis rzucam palenie juz mam objawy, jestem senna boli mnie glowa, w gardle mam cos takiego chropowatego, chce mi sie strasznie jesc a to dopiero 1 dzien jest to moje kolejne podejscie moim glownym celem jest- wyjscie na prosta ze zdrowiem oraz chce uniknac poszarzalej cery (strasznie sie tego boje) kiedys chcialabym rowniez zeby wybielic, lata palenia zrobily swoje mam 23 lata, pale od 8 (mlodosci... glupia) bardzo chce rzucic, koniec z paleniem do picia, w weekendy, zadnego podpalania. Okropnie boje sie ze nie wytrzymam, juz mam ochote zmazac wszystko co napisalam, zaczac palic. Oszaleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny poniedziałek. Zmęczona paleniem, brawo za odwagę, najtrudniejszą decyzję masz za sobą, teraz tylko nie pal, to nie jest takie trudne, zapraszam do naszego pachnącego grona, Madziuchna też Ciebie ściskam i całuje👄 Mariolka jesteś pełna nowych wysokogórskich wrażeń i pewnie zadowolona z wyprawy:-) Sądny dzień tylko zachowaj spokój, proszę cie, Jovik :-) Truffelka i Żabka dobrze Wam gdzie:-) Złośliwiec dzięki za pozdrowienia Pozdrawiam was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonaniepaleniem
Dziekuje za przywitanie Mariola-swietna stopka :D I nastal wieczor, po dniu nerwowym, pelnym zlosci i checi nie zapalilam. Wiem, ze jeszcze moge to zrobic, do rana jest mase czasu, uwielbiam palic wieczorami, ale nie, chce napisac ze zaczynam odliczanie a dzis to dzien nr 1. Obym dotrwala. Zjadlam dzis mase rzeczy, boje sie utycia, zwlaszcza ze mam do tego sklonnosci, ale pakowalam w siebie po 17.00 tylko warzywa i owoce. Zobaczymy jak jutro bedzie. Zdrowie najwazniejsze, zdrowie, cera, radosc i wigor. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×