Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Jestem pierwsza,więc zapraszam na kawę,herbatę:) U mnie w nocy przymroziło,a pogoda,jak to pogoda, dla mnie w porządku. 🌻nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja trzecia i piję chętnie z Wami kawę - :) Serdeczne życzenia świąteczne dla wszystkich bywalców tego przesympatycznego topiku - mimo brzydkiej pogody - wiosennych humorków - buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny dzien 🖐️ z racji że dzisiaj trochę wczesniej wychodzę z pracy a jutro może nie być czasu to chciałem juz teraz wam wszystkim bez wyjatku złożyć zyczenia Wesołych Radosnych i Spokojnych Swiąt Wielkanocnych byście za bardzo się nie przejedli i nie "przepili" ;) dziewczynom życze Miłego drapania jajek :P a panom szybkiego poswiecenia owych jaj ;) Zycze także przy tej okazji dalszego niepalenia oraz udanego Dyngusa ... pozdrawiam ciepło na święta Regres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis nie bylam w pracy wogole,bo szlam z mala do ortodonty,ale z tego co wiem to pol firmy (jeden pion) szlo do domu o 12 a drugie pol bakalo do 14 w tym moj labor,bo prezes naszego pionu nie wyrazil zgody-mowa miotla to zamiata jak trza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych swiat kochani,zdrowych ,rodzinnych no i oczywiscie pachnacych:):):) Fajnie jest nie palic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnąco polewam ciepłą wodą i pewnie dlatego Was nie widzę :):) pochowali sie :):) Wróciłam po świętach do domu oj cieżko mi w brzuszku od jutra ostra dietka :):):) Trzymajcie su e moje pachnidełka ciepło Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. I już po Świętach...W pierwszy dzień byliśmy w gościach,a drugi my gościliśmy. Myśli o papierosku nie było,tylko wróciłam śmierdząca,bo jedna palaczka nas truła:p Pachnąca Ago,też objedzona jestem:D Teraz do zwykłych obowiązków należy wrócić,a niedługo to będzie dopiero długi weekend;) Żabko :)pięknie prawda,już nam leci do trzech setek.Ja raczej umiem żyć BP,tzn nie dręczą mnie ciągłe myśli,że muszę palić.Wspaniałe uczucie,takiej wolności:) Proszę się meldować pachnidełka i kto chętny do zerwania z tym paskudztwem to zapraszam i zapewniam,że dasz radę palaczu żyć i to jeszcze jak świetnie BP! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś w nocy paliłam :(, ale tylko we śnie...............nie wiem jak dawno tego nie robiłam - jednak podświadomość zadziałała :( no to zapraszam : kawa, herbata, yerba???, a do tego mazurki poświąteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam urlop do konca tygodnia :P długie swieta sobie zrobiłem :D 🖐️ udanego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ojejkujejku,napiję się chętnie kawy. Regres,to rzeczywiście wybyczysz się;) Goldena,napisz cosik... U mnie piękna,słoneczna środa,a mi nie chce się jakoś wracać do obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ojejkujejku,napiję się chętnie kawy. Regres,to rzeczywiście wybyczysz się;) Goldena,napisz cosik... U mnie piękna,słoneczna środa,a mi nie chce się jakoś wracać do obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po świtecznie:-) już na szczęście nie śnie z papierosem:-) święta miałem w domu i się nie przejadałem pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po świtecznie:-) już na szczęście nie śnie z papierosem:-) święta miałem w domu i się nie przejadałem pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem @gusia Nie pisałam bo trochę byłam zapracowana i póżno wracałam z pracy i czas przygotowań do świąt.... Ale jestem i trzymam się dzielnie Trzymajcie się kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam na kawke, herbatkę dziś u mnie słoneczka nie widać, ale moze wyjdzie potem :):):) Ja dziś dalej prowadzę warsztaty , cały dzień poza domem wóce koło 20,00 Ciężko ale cóż trzeba Życczę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Ago,dziękuję za kawę:) U mnie dziś pogoda taka wiosenno-deszczykowa;) Wczoraj było iście wiosennie:D Mam pracę na dworze,ale jakże okrutnie chce mi się spać,więc dziś niech sobie pada,a ja poczytam książkę....oj,jeszcze mam furę rzeczy do prasowania💤 Goldena,to dobrze jesteś zapracowana,nie myślisz o fajeczce.Ja czasem o niej myślę,bo była mi towarzyszem przy różnych pracach,ale to tak sporadycznie. Jeszcze tak długo od nastu lat nie żyłam BP.Bardzo się z tego cieszę:D to taki nowy etap w moim życiu,lepszy etap,przestałam się się obwiniać,że palę. Miłego dnia ps,Grzesław,ale dostaliśmy czkawkę,hi hi ,chyba poświąteczną:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry śpioch wstawać i zapraszam na kawkę, sernik. Pogoda brzydka tak wiec myślę że czas sobie osłodzić dzisiejszy dzień. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dawno sie nie udzielalam ale to pewnie z braku sily przebicia. jak sie dopcham do komputera to zaraz mnie wykopia ;) u mnie tez brzydko,pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich, a u mnie nie pada (przynajmniej na razie), bo rano było słonecznie:-) Sądny, a z komórki nie można?:-D miłej niedzieli życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw ja Ci juz to kiedys tlumaczylam i nie zamierzam sie powtarzac. Chociaz moglabym, bo mam windows phona. Z komorki korzystaj Ty skoro tak wolisz,ja od tego mam komputer,z komorki nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziękuję za kawę i sernik-pycha:D Tydzień zaczynamy deszczowo,ale to nic,w ogródku mam porobione to i deszczyk nie groźny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piję z Wami kawkę :) ło matko- ale pogoda :(, kwiecień-plecień......... kwitnie magnolia i tarnina, to tak będzie, a może nawet przymrozki :( - aby do maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×