Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Ja dziś też mam ciężką próbę, siedzę z przyjacielem który pali jak smok a mnie zamiast odrzucac, to jakieś wstrętne myśli nachodzą, że też bym zapalila może.. jak zawsze.. ale jeszcze sie nie dałam ;) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak jest ciężko na początku BP.Jannu,żabko wierzę w Was pordzicie sobie.Już jest noc,jutro nowy,pachnący dzień i fajnie jest.Kolorowych snów Wam życzę,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam niedzielnie 🌼 życzę miłego dnia :D Wszystkim pięknym i pachnacym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba zapraszam na kawę i herbatkę :D na wszystkich chętnych czeka zaparzona :D jovik 🌼 kaj jestes ?? :D 🖐️ zabka 🌼 Jannu [kwiatek za wszystkich potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP a to na doping dla tych co maja chęć rzucić palenie a odwagi brak :D palilem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie Nie palę już 2661 dni (+ 13g14m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 159693. Będę żyć dłużej o 1219 dni (+ 21g04m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 53 497,19 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentolowa
Witam wszystkich aktywnych na tym topiku, noszę się z zamiarem rzucenia palenia i będę potrzebowała wsparcia. Problem jest taki, że ja lubię palić i brakuje mi motywacji żeby rzucić, ale dojrzewam do tej decyzji, sumuję minusy palenia i jestem coraz bliżej rzucenia. Palić zaczęłam w wieku 19-20 lat. W sumie palę już naście lat z przerwami na ciąże, karmienie, rzucanie... po odjęciu dni bez papierosa z 10 lat zostanie. W różnych okresach paliłam różnie - słabsze, mocniejsze, kilka-kilkanaście dziennie... Na dzień dzisiejszy palę mentolowe cienkie lekkie - średnio paczka na 2-4 dni. Moje palenie jest dziwne... kiedy pracuję palę sobie rano do kawy, albo w drodze do pracy i później dopiero wieczorem. W dni wolne sięgam po papierosa częściej, odruchowo, ale jak gdzieś wychodzę to nigdy nie palę. Kiedy jest impreza, alkohol, wtedy paliłabym najchętniej jeden za drugim... na szczęście to się zdarza rzadko. Generalnie lubię palić po kilka na raz. Jak już wieczorem po całym dniu mam chwilę dla siebie siadam na tarasie z jakimś "napitkiem" i palę, palę, palę... Zimą jest gorzej, bo w domu nie palę i muszę kombinować, wtedy palę mniej, ale palę. Analizowałam czy muszę, dlaczego palę... mam znajomych w pracy, którzy muszą wyskoczyć na papierosa, wychodzą co 2-3 godzinki. A ja nigdy nie czułam, że muszę, raczej lubię i przyzwyczaiłam się. I motywację do rzucenia mam słabą, tak jak i do odchudzania ;-), bo skoro lubię to dlaczego mam odmawiać? Chciałabym jednak skończyć z paleniem, tylko jak się zmotywować, jak zastąpić przyzywczajenie? Czytam sobie Was, może czasem się włączę do rozmowy/jeżeli mogę?/ i wierzę, że będzie łatwiej i podjąć decyzję i przejść przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w Niedziele,Żabko,Jannu jak Wam przebiega dzień BP? Najmniej myślcie o tym to sukces murowany!. Mentolowa jak chcesz "pogadać" zaczernij się obowiazkowo! Pomarańcze nie są tutaj mile widziani,po prostu nie są wiarygodni. Pamiętam niemile sytuacje z ich udziałem! Miłej niedzieli dla; Złośliwca,@gusi,żabki,Jannu,Grzeslawa,Regresa,przepraszam że nie wymieniam Was w kolejnosci,ale WSZYSTKICH WAS POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zdecydowanie lepiej niż wczoraj nosi mnie ale wtedy wychodze na spacer najgorsze ze teraz papierosy leza w domu bo tata pali i co jakas godzinke czuje ten zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Żabko,świetnie Ci idzie.:) Jannu:)Tobie też. Teraz dołączy do Was Mentolowa i żadna z nie może się ugiąć. Złośliwiec:) Iga,Twoje rady są wielką pomocą dla dziewczyn i to,że je wspierasz. U mnie imprezka-super.:D Cały czas trzeba mieć rękę na pulsie,bo chodzą takie myśli o paleniu,jak się tyle godzin przebywa wśród palaczy. Są to tylko myśli,nie ma chęci zapalenia. Życie jest piękne🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Żabko, super Ci idzie, JESTES WIELKA Jannu Tobie też, JESTEM DUMNA Z CIEBIE Mentolowa DOŁĄCZ DO NAS ZAPRASZAMY miłego dnia dla wszystkich grzesław gdzie sie podziewasz odezwij sie\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam, wszystkich w poniedziałkowy słoneczny dzionek :D chętnych zapraszam na kawę :D 🌼 ja dziś byłem u lekarza 5 dni zwolnienia 🌼 pachnaca aga 🌼 @gusia 🌼 jovik 🌼 zabka 🌼 jannu [kwiatek iga44 🌼 Furnico 🌼 sadny dzien 🌼 ojejku jejku 🌼 Hajka 🌼 monamas 🌼 mamuska44 🌼 kaja_ 🌼 madziuchna 🌼 vonk 🌼 Julka01 🌼 xx444 🌼 basiek1 🌼 Elviv 🌼 Emiiiilijka 🌼 Goldena 🌼 rzucajaca palenie 🌼 mentolowa 🌼 Regres 🖐️ graba Grzeslaw 🖐️ graba pozdrawiam tych co przez omyłkę nie wymieniłem 🖐️ :D i tych, co po cichu nas podczytują 🖐️ 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani:) Chciałam się zameldować i obwieścić, ze nadal nie palę:) We wrześniu będę świętować 3 latka:) Podczytuję Was od czasu do czasu, widzę wiele nowych "twarzy", choć i stara gwardia nie zawodzi:) Złośliwiec, Spóźnione ale szczere: 100 lat w doskonałym zdrowiu i pogodzie ducha!!!! Żabka, Fajnie, ze wróciłaś!!!! A całej reszcie ślę najserdeczniejsze pozdrowienia i mocno trzymam kciuki za tych co są na początku drogi, jestem najlepszym przykładem tego, że jak się chce to można;) Trzymajcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po weekendzie, dla mnie co prawda był on pracujący, ale za to dzisiaj odpoczywam ;) Zastanawiam się czy to normalny objaw, ale mam ostatnio straszną hustawkę nastrojów, raz myślę sobie, że super jest nie palić i, a za chwilę łapię doła i zastanawiam się po co ja sie tak męcze skoro palenie w sumie jest takie fajne, przyjemne i w ogóle.. :( Jeśli ktoś ma sposób jak radzić sobie z takimi niedobrymi myślami, to chętnie poczytam ;) Pozdrawiam serdecznie grono niepalących! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 5 Witam jest niezle Jannu bardzo dobrze cie rozumiem z tymi myślami Po co się męczyć ja mam jeszcze takie mysli a może jeszcze jeden ostatni na szczescie mysli przechodza jak sie czyms zajme i ide do przodu. ten etap że każda godzina jest cenna i oby wytrzymac jeszcze jedna Za jakis czas vbędziemy sie z tego smiać i będziemy liczyc dni potem tygodnie a potem bez listy sie nie da bo bedziemy zapominac ile toi juz jest:) Na kryzys mi pomaga niezmiennie kąpiel melisa krzyzówki spacer i zapach perfumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januu,żabka świetnie wam idzie :) Oczywisice pozdrawiam wszystkich którzy nie palą i tych co dopiero zaczynają ;) Trzymam za was kciuki Złośliwiec przyjmij i ode mnie spóznione ale szczere życzenia urodzinowe ;) Najlepszego 🖐️ nie załapałem sie na impreze ale mam nadzieję ze na następnej to juz będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jannu Nastroje są najróżniejsze,jest to całkowicie normalne,więc się nie przejmuj.Poczytaj sobie forum od początku,zobaczysz,że każdy przechodził ciężkie chwile.Najważniejsze to nie wrócić do palenia. Żabko:D Złośliwiec:)już zdrowy? Regres:) Gzrzesław? Iga:) Vonk:)\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 🖐️ jovik 🌼 kaj jesteś ? vonk 🌼 dzięki i nawzajem :D pachnac gaga 🌼 @gusia 🌼 zabka 🌼 Jannu 🌼 Regres 🖐️ dzięki za życzenia i wszystkim nie wymienionym 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem,Złośliwiec,ale faktycznie cichutko tu... U mnie dzieciaki namieszały coś w laptopie i oj,ciężko bez tego wszystkiego co mam w nim zapisane. Chyba wszyscy powyjeżdżali na wakacje:) Ja zaprawiam papierówki,są pyszne. Meldować się świeżynki 🌻nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was pachnaco. Zaganiana bylam i nie mialam czasu i sily zajrzec,ale trzymam kciuki za potrzebujacych i oczywiscie za siebie. Od dzis urlop i wyjezdzam,wiec zajrze po urlopie.Pozdrawiam Was serdecznie i znikam na lotnisko. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:-) @gusia jestem, żyje i nie pale:-) Żabko brawo za decyzję:-) chociaż topik ożyje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety musze sie pokajać :( nie udało się..nie tym razem jeszcze :( :( Niedługo znowu spróbuje, może wtedy sie odezwę. Głupio mi przed Wami i przed sobą. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jannu Przykro mi,że zaczęłaś palić.Wracaj do nas szybciutko... A,to że Ci głupio,to bardzo dobrze,masz się źle czuć z tego powodu,że zawiodłaś przede wszystkim siebie. Pamiętam,że gdy nachodziła mnie chęć,to myślałam o wszystkich tu,z topika,ze właśnie,byłoby mi głupio.Zresztą szkoda byłoby liczniczek zerować. Jannu,pięknie jest nie palić,sama wiesz:) Grzesław-witaj:D:D:D Żabko,co u Ciebie? Pozdrawiam prawie weekendowo-u mnie pogoda iście wakacyjna:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego weekendu :D @gusia 🌼 🖐️ :D zabka 🌼 odezwij się jak możesz Furnico 🌼 życzę udanego wypoczynku :D Jannu 🌼 szkoda ze się tak szybko poddałaś ja to już przerabiałem i wiem ze żal jest rozstać się ze śmierdzielem przeżyłem to tak jak bym stracił cos co najbardziej kochałem w swoim życiu ale dziś mogę powiedzieć szczerze ze warto było pomęczyć się te parę dni żeby być dziś wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D nie odchodź nie zostawiaj nas walcz ze śmierdzielem az do skutku naprawdę warto bo nie palić to jest piękna sprawa cos pięknego :D Ps. ja na zwolnieniu lekarskim do 3 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jannu zapraszamy do nas, każdy pewnie po kilka razy rozstawał się z tym swiństwem, rozumię Cie ale próbuj bo warto wiesz dobrze ŻE NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO a w chwilach zwątpienia pamietaj ze my tu jesteśmy i mocno wspieramy @gusia :) zlosliweic:) Grzesław:) Regres:) żabko :) odezwij sie a może liste czas wkleić Furnico :) milego dnia, mamy lato :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcu! Dostojny Jubilacie! Zechcij przyjąć ode mnie spóźnione, ale szczere Życzenia Urodzinowe 👄 Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie!!! Rzucałam palenie chyba rok temu ale nie udało mi się. Teraz muszę rzucić-nie mam innego wyjścia jak chcę żyć. Regres mnie chyba pamięta-pamiętam,że miał się żenić- wszystko jedno-POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich niedzielnie zapraszam na kawę :D zapowiada się znowu piękny dzionek :D monamas 🌼 wszystkiego naj naj naj 🌼 @gusia 🌼 agapachnaca 🌼 jovik 🌼 kaj jestes ? aram55 🌼 dzięki milo ze się odezwałaś :D zabka 🌼 sadny dzien 🌼 ojejku jejku 🌼 monamas 🌼 mamuska44 🌼 madziuchna 🌼 vonk 🌼 basiek1 🌼 Hajka 🌼 kaja_ 🌼 iga44 🌼 Julka01 🌼 Jolik123 🌼 słuszna decyzja witam w pachnącym gronie BP mentolowa 🌼 czekamy na ciebie czekamy :D Jannu 🌼 wracaj jak najszybciej warto Regres 🖐️ graba Grzeslaw 🖐️ graba tym co przez omyłkę nie wymieniłem 🌼 🖐️ :D i tych co nas po cichu podczytują dołączcie do nas WARTO BP :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec Z przyjemnością napiję się z Tobą kawy:) Jak u Ciebie zdrówko? Jolik Witaj i dołącz do nas.Lepiej się żyje BP! Proszę się meldować,świeżynki. Miłej niedzieli:D:D:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×