Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i(n(k(A)

Nie.nie odezwe sie i nie, nie napisze

Polecane posty

Gość to juz j nie jest to samo
Cigle sie klocilismy.Nie potrafilismy sie dogadac.Moiwil ze dzis przyjedzie popoudniu.A jutro jak bedzie ladna pogoda pojedziemy gdzies na wycieczke.Wyszedl odemnie o 8.30 ja nic do niego sie nie odzywam.Czekam na jego ruch.Czy dobrze robie? A ja wstal spytal sie jak sie spalo bo mu przymnie dobrze i brakowalo mu tego. Czy powinnam poruszac temat o nas.Czy rozmawiac o czym kolwiek innym? A i tez wazna rzecz ze bede potrzebowac zeby zwiozl mnie gdzies 150 km od domu.A cieko z dojazdem.Obiecal ze mnie zawiezie ze mam mu dac znac kiedy to wezmie wolne z pracy i pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
IlonaW od tego nocnego smsa o treści,że "może razem byśmy poradzili na tę bezsenność" mój obiekt się nie odzywa. Myślisz,że powinnam coś napisać czy czekać do jutrzejszego spaceru spokojnie,skoro sam jak zwykle nie raczy pierwszy zainicjować kontaktu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentarz przypadkowy
i(n(k(A) IlonaW "moj" nie odzywa się od poniedziałku... Co mam robić ??? prosze doradz dobzre, z edalas cudzysłów, bo twój to on nie jest i nie będzie. lepiej zebys to jak najszybciej zrozumiala, bo szkoada czasu i nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdmkddsgd
hmm, faktycznie książka z cyklu mężczyźni kochają zołzy może byc myląca, bo tak jak ilona pisze bycie miłą jest b. ważne. Czytam sobie ten temat, ostatnia historia z facetem z netu z którym w ciągu 2 lat spotkałaś sie 2 razy - no comment. Tego nie mogę zrozumieć, może chodzi o to że faceci się jednak boją.. do mnie pisał raz facet z netu, kazałam mu spadać jak nie chciał się spotkać po tygodniu. Czasem sie odzywa, ja nie bawiąc sie w uprzejmości pytam "o co ci właściwie chodzi" ale chyba on sam tego nie wie :)) To nieprawda że faceci myślą logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
A ja już jestem, samotna. :P Mój Alvaro ma dzisiaj wieczór kawalerski. :) Dostałam bukiet róż, ale nie od tego faceta co trzeba. Wywaliłam, żeby nie było akcji, bo nie wiem, jak mój obecny by zareagował na bukiet od byłego, może by pytał dlaczego przyjęłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Ilona,ależ Ty to masz powodzenie.:) Ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz kwiaty dostałam od faceta-chyba dwa lata temu.:) A mój amant się nie odzywa od wczorajszesz akcji z smsami i ja też milczę, z coraz bardziej malejącą nadzieją na to że da dzisiaj jakiś znak życia. Zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem nie odwoła jutro w ostatniej chwili naszego spaceru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Milcz, milcz, może Ci się uda, ja też nieraz walczę ze sobą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Przyznam szczerze, że dzisiaj to nawet mnie tak nie korci szczególnie żeby do niego napisać. Zresztą jest na wyjeździe na jakiejś rodzinnej imprezie, także tym tłumaczę jego milczenie. Chociaż wiem,że jakby chciał to znalazłby czas na jednego smsa.:) Jeżeli będzie tak uparcie milczał do jutra,to dopiero wtedy sama napisze lub zadzwonię z pytaniem co z naszym spacerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Zaczynam ponownie czytać książkę, w tej minucie, ktoś ze mną? Niki, gg daj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdmkddsgd
chodzi ci o książkę "zołzy? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
gg?Czyżby szykowała mi się jakaś reprymenda prywatna od Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Nie, raczej mi się nudzi, a nie chce mi się odświeżać co chwilkę wpisu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Mi też się nudzi,ale idę niebawem się dotlenić.:) A to mój numer 20353960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz j nie jest to samo
A moj jak obiecal tak ptrzyjechal ale tylko na chwilke.bO kiedys zostawil u mnie jakies glosniki i przyjechal je wziasc.Wczoraj kupil sobie samochod i pojechal podlaczac glosniki.Byl u mnie ok.16.Niby ma byc dzs u mnie ale zobaczymy. Do IlonaW- Powiedz jak ja mam sie zachowywac, jak z nim teraz postepowac, ze nie palnac jakies gafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Ja już Was mylę. Nie pamiętam w ogóle sytuacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwokastarakwoka
oczywiscie zadzwonił dzis po 18 bo telefonu nie zabra ł do szkoły...oczywiscie udałam ze mi to zwisa..ale wkurzona i tak jestem..za 2 dni ciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytabe
mój dzisiaj milczał a ja wyszłam z siebie w końcu chcąc nie chcąc postanowiłam że olewam jestem za stara na gierki, przepychanki słowne, chcę więcej albo nic co więcej wszystko albo nic a piszę o facecie którego widziałam 3 razy w życiu postanowiłam uciekac pókim cała, nie będę czekac na sms nie będę myśleć co tam mam swoje życie a wam dziewczynki p-owodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hmm, faktycznie książka z cyklu mężczyźni kochają zołzy może byc myląca, bo tak jak ilona pisze bycie miłą jest b. ważne. Czytam sobie ten temat, ostatnia historia z facetem z netu z którym w ciągu 2 lat spotkałaś sie 2 razy - no comment. Tego nie mogę zrozumieć, może chodzi o to że faceci się jednak boją.. do mnie pisał raz facet z netu, kazałam mu spadać jak nie chciał się spotkać po tygodniu. Czasem sie odzywa, ja nie bawiąc sie w uprzejmości pytam "o co ci właściwie chodzi" ale chyba on sam tego nie wie To nieprawda że faceci myślą logicznie." No dokładne. Właśnie ja się spotkałam z nim dwa razy. To jest jakaś paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Wróciłam z randki. Właśnie szukam mieszkania do wynajęcia, bo to, w którym obecnie mieszkam nie jest warte swojej ceny. On zaproponował abym zamieszkałą z Nim, jeśli chcę, to dostanę osobny pokój. Co myślicie? Troche dziwny ukłąd by był, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytabe
:):) a ja Ci powiem tylko że ja go widziałam w realu, w realu poznałam tylko mieszkamy daleko hihi wszystkim dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Dziękujem, dziękujem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Ilona czyli jednak była randka wczoraj?:) Ja również doczekałam się aż mój luby sam się odezwie-cierpliwość sie opłaciła.:) hmm..a nie za szybko na wspolne mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
No właśnie wszystko idzie bardzo szybko. Nie zdecyduje się. Muszę go bardziej w sobie rozkochać, inaczej nie zniesie moich nawyków. On wie, że czegoś szukam, a że ma własne, to zaproponował pokój. :) Randka była - około północy, nad jeziorem, w świetle księżyca. A Wy dzisiaj na którą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz j nie jest to samo
Bylam glupoia i dalam sie nabrac.Wcale mu na mnie nie zalezy.Wczoraj mial przyjechac nie przyjechal.A dzis mielidsmy jechac na wycieczke. Nie wytrzymalam i zadzwonilam niedawno.Roizmawial ze mna jak z jakims natretem , arogancko bo byl w domu.Pytam sie jak z naszym wyjazdenm a on e brzydka pogoda- odezwe sie pozniej.A wczoraj przyjechakl kolega i dlatego nie przyszedl. Juz bylo dobrze( doszlam do siebie po rozstaniu) a teraz wszystko wrocilo.NIE dam sie juz wiecej nabrac.Musze zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Dokładnie. Nie jest wart Twoich uczuć. Zapomnisz, z czasem, ale zapomnisz. Nie wracaj więcej, aby historia się nie powtórzyła.. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz j nie jest to samo
A le po co on tak sie zachowuje.cO MU TO DAJE.???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Ależ romantyczny ten Twój facet Ilonka.:) Normalnie pilnuj go,żeby jakaś Ci go nie podkradła.:) A ja nie wiem nawet o której idziemy na ten spacer,bo na dokładną godzinę jeszcze się nie umówiliśmy,było powiedziane że wieczorem,bo on wrócił wczoraj późno w nocy z trasy i dzisiaj odsypia.:) Jeżeli się nie odezwie do popołudnia to zadzwonię i się zapytam. Tylko,że pogoda dzisiaj jak na złość nie dopisuje,a wczoraj było tak ciepło...Chociaż to może mieć też swoje plusy,w końcu moje dłonie będą zimne jak lód,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
U nas pogoda nadzwyczajna. Wczoraj również było pięknie, a nad jeziorkiem tak pięknie widać gwiazdy. Staliśmy wtuleni z głowami ku górze... A ja od wczoraj masakrycznie już tęsknię, ale zostawiłam Mu tylko wiadomość na gg, przed chwilką, życząc miłęgo dnia, wieczorkiem pewnie się dopiero zobaczymy, On robi remont. :) Ludzie chodzą na krótki rękaw, ale może wieczorem będzie burza. Wiem, wiem, On jest wspaniały - żadna mi Go nie podkradnie, bo to nie ten typ. Jest bardzo czuły, opiekuńczy, brzydzi się zdradą. I jak na swój wiek miał tak naprawdę niewiele kobiet - był w 3 kilkuletnich związkach. Co robicie? Posłuchajcie: http://www.youtube.com/watch?v=cjsbQtrDvvQ&feature=related Z jednej strony kusi mnie to zamieszkanie razem, z drugiej mam niemiłe wspomnienia, to byłby 3 mężczyzna, z którym zamieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Ja się zajęłam zabiegami pielęgnacyjnymi.:) Mój luby nadal się nie odzywa,żeby dograć konkretnę godzinę wyjści...coś czarno to widzę. Szkoda,że u mnie pogoda jakoś zbytnio nie nastraja do wyjścia na dwór,ale ja się tak łatwo nie dam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Co tu tak cicho?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×