Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i(n(k(A)

Nie.nie odezwe sie i nie, nie napisze

Polecane posty

Gość niki:)
Napisałam wersję pierwszą i wysłałam,a teraz zobaczymy jak będzie reakcja i czy w ogóle jakaś będzie. Aż się boję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Ja na Twoim miejscu w ogóle bym się nie wdawała w ponowne relacje z byłym, bo z własnego doświadczenia wiem, że nigdy nic dobrego z tego nie wychodzi. Ale jest jeszcze jedno pytanie-czy Ty nadal czujesz coś do niego i chciałabyś zby wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swieczzkaa
Cos jezcze do niego cuje.Ale nie rozumiem jego zachowania.Moze ktos mi to wytlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Może to jest typowe zachowanie psa ogrodnika-czyli, że sam nie weźmie, ale komuś też nie odda. A może nie wciąż jest jeszcze samotny, nie może sobie nikogo znaleźć i pomyślał, że skoro tak to warto znów zkręcić się koło byłej. Zerwał on czy Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swieczzkaa
W sumie to w kklotni kazalam mu sie wynosci bo mieszkalismy razem.I wygonilam go z domu.Chcialam zeby przemyslal sowje zachowanie.Ale on powiedzial " wyrzucilam mnie z domu 1 i ostatni raz'.I ze on musi sobie wszytko przemysleci poukladac.I wrocil do rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
To długo myślał, skoro aż 1,5 miesiąca. A nie możesz się go wprost zapytać o co mu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swieczzkaa
Juz 2 razy od czasu rozstania chcial wrocic ale potem cisza na 2-3 dni.I odzywa sie gdyby nic.On rozstania mamy caly czas kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Wiem, że pewnie mi teraz jest łatwo to pisać, ale ja bym go olała. I nie mówię tego od tak sobie, bo sama byłam w 5 letnim związku,który kończył się kilka razy a potem zaczynał bo coś tam jeszcze czuliśmy do siebie,ale to napewno nie była miłość. Przyznam na początku było mi ciężko bez niego,ale teraz nie żałuje. Poza tym dziewczyny dostałam odpowiedź na swojego smsa następującą-No nie wiem... Mogę się jedynie domyślać. Odpisywać coś znów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
IlonaW co Ty myślisz,co odpisać?:) Bo dajesz przyzwoite rady.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona W.
Chyba to nie dziwne, że Ciebie. ;) - ps. jakis on niedomyślny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona W.
"Chyba to nie dziwne, że Ciebie. Ale temat moich myśli jest o wiele głębszy niż by się mogło wydawać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Kurcze już mu napisałam smsa z zapytaniem czego takiego się domyśla. Domyślny to jest,ale oczywiście udaje, że nie wie o co chodzi.:) Myślisz,że wyjdę na zbyt nachalną jak wyślę drugą wiadomość z Twoją radą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona W.
Ja bym poczekała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona W.
Skoro wysłałaś już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
To w takim wypadku zaczekam. Zobaczę czy w ogóle odpiszę cokolwiek na moją ostatnią wiadomość czy już się mnie wystraszył.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Dostałam odpowiedź na pytanie,że każdy niewa czasem kosmate myśli.:) niektórzy nawet częściej niż czasem, a potem nie mogą usnąć po nocach.:P I co teraz? Odpisać poprzednim stwierdzeniem czy coś nowego Ilonaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Insynujesz, że to ja miewam takie myśli częściej niż inni? Czy mówisz teraz o sobie? :) A może oboje miewamy rzadziej niż inni te kosmate myśli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA zawsze juz bede sama
Dziewczyny.Widze ze ci wasi faceci sa z innych miast.To gdzie ich poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Na portalu randkowym, ale jest z tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA zawsze juz bede sama
A jaki to portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Już nie działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
mój obiekt westchnień jest z tego samego miasta co i ja.:) IlonaW znów wymyśliłam coś sama i wysłałam.:) Znów też dostałam odpowiedz i zastanawiam się jak zareagować.;) Jego odpowiedź mówi,że to ja w nocy nie mogę spać bo mam kosmate myśli:) A wyglądam tak niewinne jak aniołek.:) Co odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Często aniołek ma diabelskie myśli, co nie oznacza, że nie ma jednocześnie anielskiego serca. ;) A Ty jestes diabelkiem czy Aniolkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno skąd Ty bierzesz takie fajne teksty?:) Musisz być naprawdę super kreatywna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Się pracuje w przedszkolu, to kreatywność jest potrzebna na codzień. :) Jestem flirciarą i podrywaczką, to może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze każdy facet mówił, że jestem straszną kokietką ale przy tym normalnie coś mnie zatkało.:) Może to dlatego,że zależy mi bardzo na tej znajomości i nie chce palnąć jakiegoś głupstwa i dlatego wolę skonsultować swoje słowa z kimś obiektywnym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
IlonaW radź co odpisać na to.:) Możesz mieć rację,że mamy częściej niż inni kosmate myśli.:)ale nie prowadzę badań w tym zakresie,więc nie zapewnię Cię czy jesteśmy zboczeni ponad przeciętną krajową.:P Chciałabym jakoś delikatnie doprowadzić, aby się przyznał o kim ma takie kosmate myśli?? Doradź błagam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Ale co on dokladnie ostatnio odpisał, bo już się pobubiłam. Wysłałaś to o Aniołku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
To napisał? "Możesz mieć rację,że mamy częściej niż inni kosmate myśli. ale nie prowadzę badań w tym zakresie,więc nie zapewnię Cię czy jesteśmy zboczeni ponad przeciętną krajową." ? No widzisz jak ładnie idzie. To odpisz: "Czy fantazjujemy ponad przeciętną, trzebaby mieć jakieś porównanie, a z tym bywa różnie. Tylko zauważ, że same myśli niewiele dają, jeśli obiekt jest źle dobrany, Ty masz swojego Aniołka, o którym fantazjujesz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki:)
Nie wysłałam,bo przedtem skleciłam coś swojego i wysłałam. A ostatnia wiadomość od niego to właśnie to,co zawarłam w poprzednim poście.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×