Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mloda zona

Pytanie o spadek- czy dziecko meza z poprzedniego malezenstwa musi dziedziczyc?

Polecane posty

Gość 557hbvccx bb
mam 21 studiuje dziennie daleko od miejsca zamieszkania (ze wzgledu na kierunek) ojciec podaje argumenty, ze nie ma kasy, a na jego gospodarstwo domowe loza 2 osoby (2 pensje) dodam, ze lataja na wczasy itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej planety
Przejrzyj topiki w tym dziale. Wydaje mi sie ze nie tak dawno temu byl tu taki wlasnie temat. O ile wiem to w takiej sytuacji mozesz zachowac alimenty do 25 -go roku zycia lub dluzej w przypadku ciaglosci studiow. Nie mozesz natomiast podjac drugiego kierunku i jestes ograniczony wiekiem. Sprawdz to z prawnikiem. Tu jest forum towarzyskie. Odpowiedzi moga nie byc prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 557hbvccx bb
dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jako facet, mąż i ojciec
Rzadko gdziekolwiek się wypowiadam z racji tego, że mam mało czasu i rzadko też te forum odwiedzam. Jednak czytając te wpisy zastanawiam się, jak nisko człowiek musiał upaść, jaką musiał być kanalią, że własnej żonie i dzieciom zgotował taki los, żeby związać się z obcą babą, która ma jeszcze tupet wyrywać od niego kasę i on się na to zgadza, jakim trzeba być skończonym durniem, by takiej babie przepisywać majątek, żeby okraść własne dzieci. Do tej pani co pisała, że 1000zł płaci alimentów jej kanalia i obiad zjadł. No cóż biedne to dziecko, obiad zjadł na pewno jego matka o to na pewno zadbała, ale pewnie kozaków i nowej kurtki na zimę mu nie kupi. Tylko skończony dureń, cham i egoista może na takie rzeczy pozwolić. Wychowałem się na szczęście w pełnej rodzinie, gdzie rodzice zadbali o to, żebym miał wszystko. Taką też rodzinę stworzyłem, bo wolałbym umrzeć niż obcej kobiecie kupić cokolwiek, zabrać je na wczasy i pokazywać świat niż obcej babie. Wolę inwestować we własne dzieci i żonę, matkę, kobietę, która mi je urodziła, którą sam wybrałem do tej roli i przepisać na nie mój majątek. Jak to z dziada pradziada w mojej rodzinie bywało. Proponuję lekturę, może książki dla poniektórych są za trudne, obecnie w telewizji w niedzielę puszczają na 2 kanale TV film "Czas honoru". Jak nazwaliby dzisiejsze czasy, ludzie, którzy w owych czasach żyli? Na pewno nie chcieliby mieć nic wspólnego przynajmniej z autorką topiku i podobnymi kobietami, co tutaj głos zabrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numluck12
no właśnie kto tu jest gorszy Ci meżaowie, czy te żony, w sumie niech się topia w tym swoim sosie razem,niech gnija,ale z daleka od prawych ludzi Czesto Dzici tych ludzi sa dla nich ostatnia nadzieja, ale czesto te dzieci nie chca ich znac Kiedyś odwiedził mnie brat cioteczny ze swoją drugą kobietą, ta kobieta zaczęła obrażać jego była żonę, która próbowała ratować małżeństwo, budują razem dom, ona nie jest jeszcze jego żona, ale już podejmuje kroki zabezpieczajace ją przed dziećmi z jego małżeństwa ochda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej planety
No to rzeczywiscie honor ze wolisz umrzec niz komus obcemu cos dac czy kupic. Niech umrze z glodu lub chorob ale ty i tak nigdy nic nie dasz. I to nazywasz honorem. Zbiera na wymioty jak sie ciebie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero majatku dla bekartow!!
do numluck12 i innych ktorzy nazywaja nas sukami, zmijami i innymi. to ze mam w nosie wasze zdanie na moj temat to zostawie to tylko na marginesie. To wlasnie te dzieciory nauczyly mnie hamstwa. ja staralam sie byc dobra, mila uprzejma i wlazic tym niewdziecznikom do dupy! i mam dosc. konta do slubu mamy osobne i moja kase sie nie martwcie, slub dopiero za pol roku i dopoki nie znajde 100% pewnosci ze oni nie dostana ani zachowku z naszego nie doloze ani centa. jestem ciekawa czy wy oddalibyscie wasze cholernie ciezko przez lata wegetacji zagranica obcym ludzia. bedziemy mieli wspolne dziecko i ono dostanie wszystko. nie pozwole zeby ono musialo sie uzerac z jakimis patologicznymi, niewychowanymi, niewdziecznymi marginesami spolecznymi, ktore przehulaja nasz majatek! AHA i nie jestem wredna suka, to zycie jest wredne a ja sie probuje tylko dostosowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero majatku dla bekartow!!
numluck12 a ta narzeczona twojego brata ciotecznego to bardzo madra kobieta. bylo minelo, rozeszli sie i kazde zyje na swoj nowy rachunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutmy
nie pozwolisz, nie masz na to wpływu,a suka jestes i mow co chcesz, o ile urodzi cos , to takie samo pomiotło, jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero majatku dla bekartow!!
to juz zostaw na mojej glowie, ty sie juz o to nie martw. kazde prawo mozna ominac, na wszystko za kluczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numluck12
mam w nosie co o mnie mówisz numluck12 za chwile...nie jestem suką może i nie suką, na razie tylko ku..rwą, faceta, który nie chce zaciazyć ku...rewki wymawiając sie ze jeszcze nie pora a Ty juz roisz sobie spadek dla czegos czego nie ma i niewiadomo czy bedzie z takim gównem a to ze trzymasz sztame z druga szmata, to mnie akurat nie dziwi, została wywalona z mojego domu, i wiesz co, kiedy kazałam jej wyjść, mój brat słowem sie nie odezwał...bardzo madra kobieta, jak i ty na swój sposób madra a zero poszanowania przez facetów...cóz skoro same sie nie szanujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero majatku dla bekartow!!
wy sie przyczepcie lepiej tych pasierbow! prosze jaka hiena 557hbvccx bb ojciec jeszcze zyje a ten juz sie martwi co odziedziczy!! pracy sie lepiej chlopcze zlap! masz dwie rece i dwie nogi! to zrob z nich jakis uzytek, a licz co od innych dostaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numluck12
scierwo broni sie jak umie, pazurami wybiela a gównem wali na kilomatr bajo szkoda czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero majatku dla bekartow!!
kurwami to sa ich matki! Przede wszytskim, ja obcym faceta ud nie rozkladam co sobote na dyskotece i rodze kolejnych dzieciorow jak krolikow kazde z innego ojca i nie bede tego popierac ani wspierac finansowo! a jak debilu czytac nie umiesz to spiepszaj z forum! "a Ty juz roisz sobie spadek dla czegos czego nie ma" NIE ROJE ZADNEGO I PO NIKIM SPADKU TYLKO CHCE ZABEZPIECZYC MOJE PIENIADZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ocenia
prosze jaka hiena 557hbvccx bb ojciec jeszcze zyje a ten juz sie martwi co odziedziczy!! Facet nie jest jeszcze twoim mężem, A ty mówisz, ze twoje dziecko, którego facet jeszcze nie ma w planach odziedziczy wszystko dobre, bardzo dobre chyba Ty się trochę pośpieszyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero majatku dla bekartow!!
po za tym jaklbym miala takie dzieci jak moj narzeczony ma sama bronilabym sie rekami i nogami przed kolejnymi. rozwydrzone, chytre sepy, ktore tylko umieja szkubac kase z tatuska. na szczescie znalazl sie ktos kto mu oczy otworzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero majatku dla bekartow!!
juz ty sie o moje plany nie martw! zanim postawimy dom i zainwestujemy nasze pieniadze dziecko juz bedzie. to akurat przyjemna latwizna :)! nigdzie sie nie pospieszylam! poprostu musze sie zabezpieczyc zamin ulokuje oszczednosci i brac wszystkie sytuacje pod uwage zamin wtopie i bede sie z nimi po sadach uzerac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
To sobie tatuś te chytre sępy rozwydrzone bachory wychował czy może ten twój supermen miał te bachory jak mówisz w dupie. To nie ojcoec tylko zwykły skurwiel który poruchał i zostawił dwoje swoich dzieci i jedyne na co zasługuje to żeby go zlać. Tylko trafił swój na swego hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ocenia
daj namiary do narzeczonego poznamy jego opinie , niech dołączy do forum, nie martw sie, poprze Cie na całej lini, przecież otworzyłas mu oczy ciekawe dlaczego nie wierze w to co sama pisze nie było by i narzyczonego ani dzidzi do majatku, a jak zataisz kim jestes to kiedys takie gówno zawsze wypływa i bedziesz latac po sadach o alimenty no ale ty masz juz wszystko poukładane i życie Cie niczym nie zaskoczy, bo przeciez to Ty o wszystkim decydujesz, nie ma czegos takiego jak przewrotnosc losu lub powrót zła, które sie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero majatku dla bekartow!!
po 1 facet ktory se ruchnol to jeszcze mu daleko do tatusia, a po 2 to on ich nie wychowywal. najpierw mamuski robily mu problemy z widywaniem sie, a teraz prawie nie ma z nimi kontaktu, umieja o sobie przypomniec jak kasy potrzebuja. juz wole na schroniskom dla psow wszytsko oddac niz im na papierosy, alkohol i narkotyki. a mozliwe ze sprawa sie mi sama rozwiaze, jak wyladuja w wiezieniu, bo w takich rodzinach sie wychowywaly ( i dziadek i wujek i nowy konkubent ich mam) wiec wroze podobna przyszlosc a wlasnie tak sie zapowiada. A jesli jestescie tacy madrzy? jak wy byscie sie zachowali w mojej sytuacji, postawicie sie jeden z drugim na moim miejscu! zapewniam postapicie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ocenia
doprawdy uwierz nie wszyscy w twojej sytuacji sprowadzaja drugiego człowieka do poziomu zero nie powinnaś być ani żoną, a już na pewno matką, dzieci nie rodzą sie złe, a ty i ten człowiek dobroci mu nie wpoicie, ale wyłącznie nienawiść do drugiego człowieka żegnam, bo szkoda energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty pierdzielisz
co ty pierdzielisz mi lenka: "To nie ojcoec tylko zwykły sk**wiel który poruchał i zostawił dwoje swoich dzieci" Po twoich wypowiedziach widać że niezłe z ciebie ziółko. Ty i kilka innych kobiet, które tu się wulgarnie wypowiadają na różne tematy, łącznie tworzycie takie szambo, że jeśli ktoś normalny chce tu zabrać głos, to i tak z tego szamba wyjdzie conajmniej nieco schlapany. Zatem lepiej z tym szambem nie zaczynać - taką radzę daję wszystkim, którzy tu przypadkiem zaglądają - jeśli poczujesz tu że coś zaczyna śmierdzieć, to lepiej natychmiast wyjść, bo jeśli napiszesz i poruszysz guwno, to dopiero zacznie śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
Z takim bagnem ten supermen się zadał czy te panie może go zgwałciły? A jak to było takie gówno jak piszesz to dlaczego dzieci tego super pana są z matkami a on się na nie wypiął. Dzieci złe się rodzą tylko mają chujowych rodziców oboje rodziców i stają się złe,no ale ty wróżką jesteś wiesz już jakie będzie twoje życie za lat kilka bo zajść w ciążę to łatwizna wychować to już pryszcz. Hehe naiwna lalko jakś ty głupia obudzisz się jak cię życie wyprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi lenka
ale piszesz ze twoj syn mial wypadek. przeciez tego alimenty nie obejmuja , wypadek wypadkowi tez nierowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI LENKA
Wiesz czasem wypadek wiąże się z rehabilitacją a cóż jak możesz to swoim dzieciom powiedz że jak sobie wywalą staw biodrowy to przecież chodzić nie muszą.I alimenty też obejmują opiekę zdrowotną bo i każdy rodzić na taką opiekę daje kasę normalnie i tylko błagam nie rozpieprz mnie powiedzeniem że jest nfz bo w wypadku syna nfz zabiegi przydzielił po pół roku to żałosne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi lenka, ty gdzieś pracujesz
niby? Siedzisz nierobie całymi dniami bluzgając na kafe i wmawiasz wszystkim, że pracujesz? Ściemniaro na zasiłku idź się utop, już wiadomo skąd ta twoja frustracja nędzaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej planety
A jednak powiem o NFZ . Powiem tez ze trzeba sie dobrze starac zeby sobie wywalic staw biodrowy. Co to byl za wypadek ? jakis wyczynowy sport czy jazda po pijaku na motorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero majatku dla bekartow!!
mnie wlasnie kochane zycie wyprostowalo, zegnam bo widze ze brak tu normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero majatku dla bekartow!!
gowniane pojecie o zyciu macie, a innych byscie pouczylali. czy jedna z druga kiedykolwiek byla w takiej sytuacji! tez mi wielkie zlo, zabezpieczyc swoje ciezko zarobione pieniadze zeby do obcych ktorzy przepija sie nie dostalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesia
milence się tłumaczysz? Przecież to chory z zawiści człowiek? Ona już się czuje jakbyś to jej spadek zabrała i trwoniła go na swoje zachcianki hehe. Ta pani ma problemy na tle nerwowym więc olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×