Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomoc doraźna

Czy jesteś w związku, w którym partner molestuje Cię psychicznie? cz.3

Polecane posty

Gość tez anonim
Ewo, Czy zdajesz sobie sprawe, ze gdy jestes konfrontowana z faktami i z twoimi niescislosciami to wtedy wyciagasz syna, synow, chorobe syna: prawdziwa czy wyimaginowana. Chowasz sie za ta choroba jak za parawanem, aby uniknac prawdziwego spojrzenia na swoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna Roza
Jak widac z powyzszego nie trzeba miec gnebiciela w domu. Mozna go znalezc na Forum pod tytulem: "Czy jestes gnebiona itd..." Anonim dalej gnebi Ewe i gnebi az do kosci. Anonimie, niedlugo pekniesz z nienawisci. A szkoda, bo w maju to powinno sie miec inne odczucia do czlowieka. Niechby sobie pisal, niechby robil bledy, niechby moze cos wymyslal. No i co z tego? To Ty sie zastanow nad soba: ile zlosci, krytykanctwa, nienawisci jest w Tobie? I uwzielas sie juz od dawna na Ewe. To jest wprost obrzydliwe i zakloca i zatruwa tutaj atmosfere. Wlasnie te potrzebujace pomocy ostatnio ucichly, mysle, ze wlasnie dlatego. Nikt nie lubi w gownie siedziec. Nic innego nie piszesz, tylko krytykujesz jedna osobe (mnie tez w miedzyczasie), no i jaki to jest cel tutaj na tym Forum????? Zastanow sie mocno. Niszczyc, a zwlaszcza z daleka, anonimowo, nie jest zadna sztuka. Zgoda buduje a niezgoda rujnuje. Mialam ignorowac, ale zachcialo mi sie juz rzygac na te Twoje paskudne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jesiennej rozy
Jak widac ty tez nie umiesz dotrzymac slowa. Nawolujesz ludzi do ignorowania anonima, a sama z anonimem duskutujesz. Ja rozumiem, ze ty jestes przyzwyczajona do rugania i wrzaskow. Dlatego kazda wymiane zdan ktora nie idzie po twojej mysli zaliczasz do kategorii badziewia i usilujesz zakrzyczec. Jesli kiedys uda ci sie wyjsc z twojego osobistego bagna to moze pozbedziesz sie tak brutalnego zacietrzewienia. Czego ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekundant
Ewo, daj anonimowi swoje gg, albo "bijcie" się na maile - poświęć się dla dobra tego forum:) Wiem, nie mam najmniejszych wątpliwości, kto będzie górą w "tej wojnie" .:) I pomyśleć, że to wszystko spowodowane jest prymitywną zazdrością... Cholernie kogoś uwierają słowa uznania kierowane do Ciebie. Cenzuro wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sekundanta
Jak powiedzialam kazdy sadzi podlug siebie. Dla ciebie byc moze powodem do dumyi byloby uznanie ze strony fikcyjnych postaci. Ewie nie ma czego zazdroscic, nad Ewa mozna zaplakac. Ewa ma powazniejszy problem, z ktorym sobie nie radzi i jesli choc troche ja lubisz postaraj sie jej pomoc. Nie wierzysz moim slowom i obserwacjom to poczytaj moze na temat PSEUDOLOGIA FANTASTICA. Tobie to sie przyda, bo jesli lykasz posty Ewy jako absolutna prawde to znaczy, ze nie umiesz rozpoznac patologicznego klamcy i kolejny raz za to zaplacisz. W nastepnym toksycznym zwiazku. Wiem, ze Ewa nie lubi ksiazek psychologicznych, ale moze ty bedziesz mogla cos z nich zrozumiec. Sprobuj moze przegladnac Dr Bilikiewicza " Psychitria: podrecznik dla studentow medycyny" lub Elkmana "Klamstwo i jego wykrywanie" To wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo Inspirujesz i zachęcasz do szukania...:) Te zdjęcia z dzieciństwa..hm .. , długo nad tym myślałam... I bynajmniej nie rzuciłam się by od razu poszperać w starych albumach - nie było po co. Nie mam ani jednego uśmiechniętego zdjęcia z dzieciństwa. Wcześniej się nad tym nie zastanawiałam. Dopiero po tym co napisałaś, zaczęłam analizować - i znów niepokojące wnioski.. Mam tylko dwa zdj. z wczesnego dzieciństwa ( z 1 roku życia) - na jednym siedzi dziewczynka z lalką - powaga i zero uśmiechu. Na drugim zdj. dziewczynka stoi, już bez lali - ta sama mina - majestat i powaga :) Mam jeszcze jedno zdj. z ogniska przedszkolnego z Mikołajem (6 lat). Mikołaj siedzi, obok ja i jeszcze jedna dziewczynka. Ta dziewczynka tuli się do Mikołaja uśmiechnięta od ucha do ucha. Ta druga, czyli ja, stoi sztywna, jakby patyk połknęła (szkoda, że nie możesz tego zobaczyć: ) strach, aż się chce krzyknąć " zabierzcie stąd tego Mikołaja, bo to dziecko przestaje oddychać. Kurcze, przecież nikt mnie nie bił, nie znęcał się nade mną. Tłumaczę to sobie nadwrażliwością, innego wyjaśnienia nie widzę. Nadwrażliwość w przypadku dorosłej osoby, nie jest niczym pozytywnym, niestety. Jest to przypadłość cholernie upierdliwa, tak dla osoby tym dotkniętej, jak i dla otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy
Pisalas chyba rok temu , ze syn juz jest zdrowy, uleczylas go ponoc swoja miloscia. Skoro byl zdrowy juz rok temu to dlaczego mowisz, ze wraca do siebie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, huurrraaaa! Udało się :-) Witam znajome i nieznajome Chcę uspokoić osobę, która się martwi o moje samopoczucie :-) Mam się nad wyraz dobrze, do Róży Jesiennej (pozdrawiam!) nie mam żadnych pretensji, a wręcz - powiem więcej - przyznaję, że zareagowałam na Jej wypowiedź nieco zbyt nerwowo, żeby nie powiedzieć, że histerycznie, ale o tym sza! ;-) Miałam wtedy bebechy na wierzchu, stąd ból i nerwy. Minęło. Jesienna Różo - spoko, nie musisz się nikomu z niczego tłumaczyć, ja nie mam urazy. Bardzo proszę, żeby moja historia nie stanowiła tu przedmiotu przetargów w temacie "kto jest dobry, kto jest zły". To tyle :-D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze... już tyle razy zdażał się tu wojny podjazdowe i anonimowe ataki... aż żal, że tyle kobiet, wydawałoby się - świadomych - nadal chętnie powtarza ten sam scenariusz. Gra z grę 'najmojszej racji' Trochę mnie to śmieszy, trochę przeraża. To dlatego już nie wróciłam na ten topik. Z zadnych innych powodów. I już znikam :-D Jeśli mnie znowu wywołacie do tablicy, machając moją historią jak chorągiewką, będę się mścić do trzeciego pokolenia ;-D Dobrej nocy, dobrego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa :-D Pamięć mam dobrą, ale krótką :-) za cholerę nie mogę sobie przypomnieć, jak się robi ten znaczek machającej łapki :-/ Właśnie doczytałam, że sektę załozyłaś? Czy mogę być pełniącą obowiązki zastępcy guru? :-D Mój Boziu....dokąd ten świat zmierza, że tak z nutką megalomanii zapytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, było mówić, że do sekty mam przystąpić, zamiast mnie po psychologach i innych psychiatrach ganiać! (foch) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam topik od kilku lat
a skończy się tak że Ewa pozegna topik z wielkim hukiem kasując posty i niczym frniks powstanie z nowym nikiem. Już pare razy to przerabialiśmy na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam topik od kilku lat
o feniksa mi chodziło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko
ze jedna chora osoba rozwala caly topik, tak potrzebny w koncu :O Nikt, oprocz Ewy juz nie pisze bo zrobil sie bezsens istnienia tego topiku. Te jej monologi, uduchowione ;-) skutecznie wstrzymuja racjonalna wymiane zdan. Szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobmy wloski strajk i trzymajmy sie scisle, tylko i wylacznie, tematu topiku ;) Moze to cos pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze na topiku goraco Ewa Nie moge podwazac twojego autorytetu z prostej przyczyny_ NIE JESTES DLA MNIE AUTORYTETEM piszesz do anonima : " Masz bardzo silne zranienie." DAJESZSOBIE PRAWA , ktore odbierasz innym cos widzisz u kogos i piszesz o tym i ok. Natomiast SAMA NIE PRZYJMUJESZ ZADNEJ UWAGI POD SWOIM ADSRESEM Z GORY ZAKLADASZ ze wszyscy sie myla Renia świenie to opisala poczytaj moze jakie są rodzaje krytyki i uswiadom sobie, ze krytyka konstruktywna a w wiekszosci tu przypadkow , nawet ta pisana przez "do...." i inne pomoarancze, moze i zbyt ostra ale te osoby widza cos, przed czym ty sie bronisz tak bardzo ze w swoich wypowiedziach robisz sie coraz bardziej napastliwa i co najgorsze malo obiektywna widze cie twoimi oczami jak postrzegasz siebie samą jako nie omylna, wszystkowiedząca jako bardzo ale to bardzo bojaca sie, ze ktos chce ci narzucic swoje zdanie........ i mysle, ze tu jest wlasnie pies pogrzebany.... twoj lek jest tak silny ze jak zaczynasz pisac to tworzysz i tworzysz jakbyc chciala zagluszyc wszystki wpisy i wypowiedzi byle tylko ytwoje zostalo na wierzchu boisz sie ze ktos ci tu odbierze twoje wlasne zdanie ale tak nie jest boisz sie panicznie krytyki w kazdej namjmniejszej nawet postaci.... chcesz byc postrzegana jako kobieta doskonala nie ma ludzi doskonalych.... sa ludzi nieszczesliwi, ktorzy daza do odskonalosci bo sadza ze ktos ich wtedy pokocha, da im swoj czas. uwage lub cos co tak bardzo potrzebuja ,z e tak bardzo sie staraj by nikt ich nie krytykowal o przypadkiem nie dostrzegl ich slabosci wlasnie tu na tym topiku, wszyscy otwieraja sie na slowa innych kierowane do nich TY NADAL JESTES ZAMKNIETA I KAZDA SUGESTIA NA TWOJ TEMAT WYWOLUJE SLOWOTOK Z TWOJEJ STRONY- pomysl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja zle zrozumialm ktos zle zrozumial troszke tego duzo bo wszystkie niezrozumienia dotycza Twoich wpisow ten ostatni to do kogo jest ? i w jakim celu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z ktorego wpisu wyciagnelas takie wnioski , ze dajesz takie rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo z Raju
Ty potrzebujesz pomocy. I tyle w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo z Raju
Zabrzmiało enigmatycznie, więc uzupełniam. Pomocy lekarzy, jesteś chora i zagubiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co chodzi w tym wszystkim? jaki autorytet? jaki zwiazek z pomaranczowymi wpisami ma miec matka i jej przekupywanie/odtracanie? Ksiazki o klamcach? Ewy syn i jego problemy, ktore raz sa rozwiazane, raz nie? Ewa - tlumaczysz sie pomaranczce, rozpisujesz sie jakbys miala pewnosc do kogo piszesz, a tak naprawde pewnosci nie masz i miec nie mozesz. Tlumaczysz sie w jakim celu tak dokladnie? co Tobie to daje, ze odnosisz sie do kazdego anonimowego wpisu? zamiast pomagac kobietom w toksycznych zwiazkach, zajmujemy sie tym, kto chce Ewie ukrasc dusze i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Ewo, ze pominelas zupelnie moje pytania za to wracasz do sprawy autorytetu ani ty nie jetes dla mnie autorytetem ani ja dla ciebie .... po co do tego wracasz ? to sa twoje fantazje na ten temat, ze ja dla kogos tu jestem autorytetem gdybym uwazala ze musze bronic swojego autorytetu to napisalabym to wprost teraz znow piszesz cos o geniuszu ja nie wim kogo masz na mysli nawet nie dociekam kto to pisze widac jest jeszcze na etapie, ze nie chce sie ujawniac ani zakladac czarnego wpisu nie potepiam, bo kazdy musi w swoim czasie dojrzec do wlasnych wypowiedzi niemniej ta osoba ma jakies uwagi pod Twoim adresem, z ktorymi Ty sobie nie radzisz pomysl dlaczego uwaga pod twoim adresem wywoluje twoje ataki zamiast zastanowienia czy samokrytycyzm jest ci zupelnie obcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze taka uwage, ze wszystki tu pochodzimy z rodzin dysfunkcyjnych w mniejszym lub wiekszym stopniu wszystkie przyznajemy sie do bledow slabosci ty nawet zdrade i zycie w trojkacie ubralas w ladne slowne piorka, znalazlas dla tego usprawiedliwienie i wytlumaczenie mam czasami wrazenie, ze ty przyjelas zamiennie role dziecka maskotki a czasami bohatera rodzinnego i dlatego taka panuje niespojnosc w twoich wypowiedzich bo z jednej strony wszystko co ci niewygodne obracasz .....w hi hi haha, oj tam . i podobne :) a z drugiej strony starasz sie ukazac tylko swoja silna strone nie czytalam, bys okazala slabosci, leki czy strach no ale moze czytam nieuwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa tak do mnie znow przyplynela z jednej stony nie umiesz zniesc ze spokojem konstruktywnej krytyki lub nawet delikatnej uwagi a z drugiej strony sadzisz takie posty, ze wszyscy zwracaja na CIEBIE UWAGE to napewno jest sposob by wszystkie oczy byly na ciebie skierowane... tyle czy skuteczny ? czy napewno o taki rodzaj uwago Ci chodzi ? jak sie pojawiasz na topiku ( to ktos tu cie nazwal GWIAZDA ) to rzeczywiscie wiele dyskusji kreci sie wokol ciebie albo w plusach albo w minusach ale stajesz w CENTRUM czy to jest twoim celem ? bycie caly czas w centrum uwagi wszystkich ? czy to jest twoja niezaspokojona potrzeba z dziecinstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuu........ ale bałagan :-D oneil, macham do Ciebie! ❤️ chcę, żebyś wiedziała, że wiele z Twoich słów towarzyszy mi ciągle, pamiętam - i dziękuję. Ewa- nie odpisuj pomarańczy, proszę Cię, nie tłumacz. Mam takiego szefa w pracy, co to żeby mu jakąś tezę rozrysować, wytatuować na czole - to i tak nie zrozumie. Bo nie chce. Już nie wspomnę o zwykłym, ludzkim szacunku dla poglądów drugiego człowieka. Nie trać swojego cennego czasu :-* I jeszcze chciałam powiedzieć tym Dziewczynom, które są w tarapatach, ale tylko czytają - nie łamcie się, to za chwilę się uspokoi :-D I zapewniam, że nie musicie zajmować żadnego stanowiska - czytacie i bierzecie dla siebie to, co do Was aktualnie trafia. Niezależnie od autora słów. Powodzenia na szlaku! Mnie się udało, uda się i Wam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeez :-) zarzucasz Ewie chęć "gwiazdorzenia" , a sama kierujesz na Nią reflektor :-) Ewka pomogła tu wielu dziewczynom, i Ty pomogłaś tu wielu dziewczynom - a każda z Was robi to na swój sposób. I to jest OK, tak ma być. NIe kumam, o co tyle hałasu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula wspomnialam, ze ktos na topiku nazawal Ewe GWIAZDA a Ty uwazasz to za zarzut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×