Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzona na massskaaaa

Mąż mnie zostawił dla jakiejś szmaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość do wkurzonej
Ale co ty właściwie chcesz im zrobić? oni i tak już są razem. Gdybyś mogła ratować związek, gdyby mąż przejawial jakieś oznaki do ratowania- to rozumiem.Ale ty chcesz grabic wodę. Nie uważasz ze to nienormalne? nie lepiej byłoby poznać fajnego faceta, spróbować ułożyć swoje zycie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
kto powiedział, że nie chcę poznać kogoś i być z nim? ale to co oni mi zrobili to było potworne świństwo, oni nie wezmą tego ślubu, mogą wziąć cywilny tylko a kościelnego nie wezmą bo oni nie mają jak udowodnić tego, że nie chciałam dzieci a niedojrzałość psychiczna to musi być jakiś poważny uszczerbek na zdrowiu potwierdzony jakimś dokumentem, najlepiej ze szpitala psychiatrycznego a tego oczywiście nie ma. Znajomi rozmawiali z księdzem bo chcą się ubiegać i chcieli ten tytuł podać, to jest nierealne więc były nie ma jak dostać tego papierka. Nie przepłaci ich bo kasy nie ma więc to też odpada. Tak czy siak, nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Sral pies slub koscielny.Mialam cywilny,w pieknym miejscu,a nie w oklepanym kosciele,wspaniala suknie,piekna pogode i rewelacyjnych gosci.Kosielnego nie potrzeba zeby byc szczesliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wkurzonej
Czyli jednak grabisz wodę.Jak nie zmieniasz swojego nastawienia do zycia to grozi ci grabienie wody do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmm hmmmm
podpucha - jak nic!... i od lat chce Ci się pisać te pierdoły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarz...............
ale ci zazdroszczę- ja nie moge sie odczepić od swojego. co bym dała żeby sobie w końcu znalazł kogoś. 100 razy lepiej być porzuconą niż rzucić kogos i byc narażoną na zemstę, szykany itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
nie chcę grabić żadnej wody, mam żal i to wielki, wolałabym sama go zostawić niż zostać porzuconą i to dla innej baby, dla mnie to było poniżenie, przed znajomymi, koleżankami, teraz jak się z kimś spotykam to muszę się zawsze w końcu przyznać, że jestem rozwódka a w wyroku wyraźnie pisze, że to on wystąpił o rozwód, wyraźnie pisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Zastanawiam się co go w tobie zachwyciło że się z tobą ożenił? Dobry charakter - odpada Bogate wnętrze - odpada Pięna dusza - odpada ......................... Musisz mieć piękną dupe, śliczne cycki, albo qrewsko zgrabne nogi.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
sorry ale nie uważam, żebym miała zły charakter, nie znasz całej historii, więc nie opowiadaj, odnośnie mojego wyglądu, nieskromnie powiem, że jestem bardzo atrakcyjną kobietą, mam świetne cycki i piękną twarz, zresztą mnie w sobie podoba się wszystko i nic bym nie mieniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Bingooo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
a co wyobrażałeś sobie mnie jako szpetną starą babę? otóż mam 30 lat, jestem niezależna, tzn. mam własnościowe mieszkanie, własny samochód dobrej marki, fakt nie zarabiam za wiele to jest minus, jestem wysoka mam 170cm, blond włosy do ramion, niebieskie oczy, i co gęba wam opadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WŁASNIE RACZEJ SOBIE
ciebie jako szptenej baby nie wyobrazaliśmy, w koncu ten twój ex-mąż musiał na cos poleciec :D grunt, że zmądrzał :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
, jestem wysoka mam 170cm, blond włosy do ramion, niebieskie oczy, i co gęba wam opadła? " Już w czasie czytania biora SAME zaczeły mi chodzić w przód i w tył. Co jest grane??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
nie rozumiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Może spróbuj przefarbować włosy (?) A jak to nie pomoże - pozostaje ci ruszać biodrami w rytm. Nadal... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
rodzice będą zeznawali w kościelnym tak jak bedę chciała, jeszcze musze nakłonić brata, żeby było jak najwięcej świadków, z jednej strony też chcę tej nieważności, żeby uwolnić się od gada ale nie chcę dać im tej satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk666 JWWD GHAH FTWT
WIFE - WOMAN IS FANTASTIC ENEMY HUSBAND - HORNY UGLY SUPER BATMAN ANAL NOTHING DADDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""" Wkurzona na massskaaaa rodzice będą zeznawali w kościelnym tak jak bedę chciała, jeszcze musze nakłonić brata, żeby było jak najwięcej świadków, z jednej strony też chcę tej nieważności, żeby uwolnić się od gada ale nie chcę dać im tej satysfakcji. ??? To jakiś idiotyzm . Sodoma i Gomora. Baba kwalifikuje się do leczenia. Pytanie tylko ..czy leczenie jej pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie nie rozumiem
Z tym, że ona jest szmatą się zgadzam, ale przede wszystkim zapomniałaś dopisać, że on jest szmaciarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 32
Jak oczekiwaniom nie spełniałaś to co sie dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
ja nie spełniłam oczekiwań? a jakich to niby??? wiesz co to jest nieważność? tego się nie dostaje ot tak, trzeba mieć mocne przesłanki a on takowych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Wkurzona...odpusc. Ta zemsta, ta nienawisc, to zastanawianie sie jak im dokopac tylko cie spalaja. I niszczysz sama siebie. Nie ich, bo oni sa szczesliwi, maja siebie. Ty robisz przede wszystkim krzywde sobie! Przestan o nich myslec, zajmij sie sobia...zycie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na massskaaaa
inaczej, ja nie siedzę i nie zastanawiam się jak im dokopać ale jak się pojawia okazja to z niej korzystam, mam swoje życie i je sobie układam jakoś, wiem, że poznam kogoś i bedę szczęśliwa z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno i z pewnością
nie on z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wkurzonej
A czy kolejnemu facetowi też zaproponujesz taki styl życia jaki preferowalas w poprzednim małżeństwie? Bo skoro jesteś osoba inteligentną to powinnas wiedzieć ze błąd popelniany dwukrotnie świadczy o jednak o braku inteligencji i braku umiejętności wyciągania wniosków. Styl który ty lubisz jest dla singielek takich zdeklarowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzężeniezwrotne
Jadę sobie komunukacją miejską, wsiada (a raczej wpada) młody mężczyzna i pędzi w głąb pojazdu. Za nim wsiada młoda mama z wózkiem i jakąś kolesiówną i szybko podąża za nim. Pyta go głośno gdzie jedzie i co będzie robił, to jej gość odpowiada, że ma już dość czekania od rana na śnaidanie i obiad, że jedzie coś zjeść (może do mamusi?). I taka myśl mi się nasunęła, że w dzisiejszych czasach wychowujemy nieczułych partnerów, bo zarówno ona , nie widząca potrzeby nakarmienia swojego mężczyzny, jak i on nie potrafiący zadbać o sibie , oboje mający jakieś pretensje do siebie. Kto ma rację ? Kto kogo pognebi bardziej, kto będzie górą ? A niektórym poprostu się nie chce grać w tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Też znam takie małżenstwo ona wogóle nie mysli o tym że on coś po pracy by zjadł a jak wypije piwo czy 2 to już zadyme ma na maxa w efekcie nie gadają ze sobą a on je u matki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" Kto ma rację ? Kto kogo pognebi bardziej, kto będzie górą ? A niektórym poprostu się nie chce grać w tę grę. """ Rację ma on. Mężczyzna zawsze ma rację. Ktoś mi kiedyś powiedział ,że jak kobieta jest w ciąży to wtedy ma w sobie coś ludzkiego. Dało mi to dużo do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stać cię na klawiaturę
Rację ma on. Mężczyzna zawsze ma rację. hahaha, wyborne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×