Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzona na massskaaaa

Mąż mnie zostawił dla jakiejś szmaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość MADZIA27 dla TK
Mnie też zdradził wywal go kochanka to najlepsza kara a życie dalej się toczy i jest super mało tego kwiatu co ja nie żałuję wiem jakiego skurwiela miałam teraz niech ona się truje z kurwiarzem zauroczenie szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
Nie musiałam go wyrzucać, sam poszedł póki co, pomieszkuje u mamusi. Tak niech inna się męczy a ją zdradzi tak samo jak mnie, ciekawe jak ona to przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona na massskaaaa Jagoda możesz życzyć, nie bronię Ci. Spieprzył sobie, że postąpił w taki sposób. Na mnie niech nie liczy, nie widzę możliwości powrotu. Tak więc nawet jak mu się odwidzi tak jak a ja ją rozumiem pisze to u mnie nie ma szans. Ja już się zdecydowałam, potrzebne mi jest jedynie kilka rzeczy, mieszkanie, samochód i pare innych rzeczy i jak dla mnie to jest skończone, nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli być razem. Nie po tym. Takmogę być tera z kim zechcę " Ale z tego co piszesz to on do Ciebie nie ma nawet zamiaru wrocic. Piszesz ze Ty nie widzisz mozliwosci powrotu :D ale powtarzam , ze on nie chce do Ciebie wrocic. :( Daj mu juz spokoj i ukladaj zycie po swojemu. To maluzentswo jest juz za Toba. :( Dla nastepnego faceta staraj sie byc bardzije kochajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj nie znacie życia...
Autorka postu jest niezła "nie będę mu gotowala itp" nie dziwie się ze mąż odszedł. Facet potrzebuje opieki nie sluzacej. Chce ciepłego obiadu i kochajacej zony. Bo taka matkę miał przez całe zycie i taki wzór wyniósł z domu a jak nie potraficie im tego dać to macie za swoje " kochane zony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejollejto
DOBRA RADA-Olej cieplym moczem wszystkich wujkow dobra rada, tych "zyczliwych" podpowiadaczy z tego forum co obwiniaja Ciebie.A w Twojej osobistej sprawie zrob tak: uknuj misterna intryge ktorej efektem finalnym bedzie jakies cudowne upokorzenie tych dwojga (lub jednego z nich), cos co dostatecznie ich upokorzy, co bedzie dotkliwe i uprzykrzajace zycie,(wszystko oczywiscie tak zeby nie bylo zadnych sladow ze to Ty, hehe); to da ci poczucie sily, oczyszczenia i spokoju. (Sprawdzone i dzialajace), pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrymi rączki...
Piekło wybrukowane. Jasne niech ich upokorzy. Najlepiej to niech spojrzy w sama siebie. Skoro chce mu zabrać wszystko i teraz tylko o to jej chodzi to znaczy ze go nie kocha bo nie myśli o tym ze zostanie sama tylko o tym jak tu lepiej dla siebie zrobić. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrymi radami...
Piekło wybrukowane miało być hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ma zostać sama
odbije innej babie jakiegoś kolesia, to takie łatwe! myślę, że nie będzie miała żadnych skrupułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejtoolejto
niech ja na ulicy opluje (gesta charą)...a potem bezczelnie sie zasmieje i grzecznie przeprosi (ze niby przypadkiem)hihihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrymi radami...
Chodzi mi tylko o to ze gdyby mnie facet zostawił to myślałam bym o tym ze ktoś kogo bardzo kocham odszedł i już mnie nie kocha. A nie o tym ze zabiorą mu wszystko. W tych tekstach od razu widać ze niezłe z niej ziolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obskubac dziada do cna
Trza tego dziada obskubac do cna!Na pohybel meskim szowinistycznym knurom i ich dziwkom!Huj w dupe podobnym temu gnojkowi i kurewkom co to wieszaja psy na autorce a same daja dupy na prawo i lewo. Jebac kutasy i i ch dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonciu kochana
ale niestety dziwkarz zwykle bierze określone kobiet, puszczalskie w kroku skoro idzie do następnej, wcale nie znaczy, że ta eks to święta kurwiarz to charakter czarusia i taki facet jest chętnym kąskiem dla idiotek i puszczalskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
Znalazłam dojście!!! Będzie moja wygrana a ten sukinsyn nawet o tym nie wie :):) No i JUŻ MU ZABRAŁAM WSZYSTKO, wszystko mi oddał, żebym zgodziła się na rozwód i nie robiła problemów a ja i zabiorę wszystko i zrobię mu problemy, kurwa nie mogę sie doczekać rozprawy i miny jego i tej suki, ciekawe jak sobie teraz poradzą z toną długów i niczym więcej, niech mi nikt nie pieprzy, że zemsta nie jest fajna :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiop asdfghjkl
A jakież dojście znalazłaś? Podziel się nim z nami, może i jakaś inna kobieta skorzysta z twojego super pomysłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
wolę nie pisać, nie dlatego, że nie chcę podzielić się z innymi kobietami ale po pierwsze to nie takie proste to załatwić więc myślę, że w 99% przypadków i tak nic by nie dało a po drugie to chyba nie powinnam się chwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenfff
Moja droga moj ojciec zdradzal moja mame z jej ciotka. zostawil ja z chorym na raka dzieckiem i wyjechal do legii cudzoziemskiej. rozwod z orzeczeniem o jego winie i alimenty a pies srał takich skurwysynów chuj mu w dupe i kamieni kupe!! nie przejmuj sie tym skurwielem a ta kurwa niech go teraz otoczy opieka niech teraz ona kolo niego robi gotuja pierze osrane majtki niech spierdalaja oboje!! trzymam za ciebie kciuki nie poddawaj sie i nie martw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość </oklgbyhu gviojk,lo
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
coś taka zdziwiona cieszę się, że są jeszcze ludzie, którym nie wydaje się dziwne to co robię, ludzie przecież on mnie upokorzył, tak macie rację, mam go w dupie, nie obchodzi mnie czy z nim będę czy nie, chodzi o to, że mnie zostawił, porzucił, poszedł do innej, poniżył mnie przed wszystkimi, nie daruję mu tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj wkurzona
przemawia przez ciebie nienawiśc. teraz myslisz ,ze rachunki wyrównane, ale zobaczysz jak beda ci mieknąc nogi za jakis czas.Mnie kiedys maz tez upokorzył, idac do innej, ale w pore sie opamietalam z zemsta. Teraz zemscisz sie raz, a za rok zechcesz znowu sie zemścic, to tak działa. I bedziesz juz tylko nienawidziec A jesli chodzi o ten wstyd przed ludźmi, to ty nie masz czego sie wstydzic. Natomiast obecnej swojej postawy to jak najbardziej. Wcale sie nie zdziwie jak znajomi zaczna cie unikac. Ty zyjesz tym ze mu dokopiesz tak az go połamiesz. On sie podniesie, sama sie zdziwisz ze tak szybko, ale jesli sie wkurwi na ciebie to odwet mozesz miec jeszcze silniejszy niz twój atak. I tak w kolko. Zycze duzo zdrowia psychicznego , bo bedzie ci bardzo teraz potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj wkurzona
jesli twoja zemsta ma podłoze zawodowe, konkretnie twoje, bo pracujesz w urzedzie skarbowym to bedziesz miała kłopoty. Wiesz o tym prawda? On dojdzie do tego co i jak zrobiłas. bedzie zadyma na 102.opamietaj sie kobito!!!dobrze radzę. szkoda czasu, nerwów i pracy dla zdradzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj offermo
jeszcze słówko pisałas ,ze twoje koleżanki popieraja cię w zemscie na nim. A skad wiesz ,ze zwyczajnie cie nie podpuszczaja. Takie zagrywki kumpelek to dośc częste zachowania. maja niezły ubaw i niezły temat do rozmow, cos sie dzieje, a nie tylko PITy i PITy. W ogóle dziwie sie ,ze wlaczyłas swoje kumpele z pracy w swoje sprawy prywatne. Owszem mozna powiedziec ,ze mam problemy, chłop poszedł do innej, ale żeby wywlekac sie na lewa strone przed całym urzędem. matko jedyna, zal mi twoich podatników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w rodzinie dochodzi do zdrady-więc coś jest nie tak... Właśnie jetem tez załamana...Do męża nie mogę "się dostukać" ...jestem na granicy zdrady. Nie podoba mi się to, ale zrobiła bym to tylko po to, żeby jemu się zemścić...Jest nie dobry, nie przytula, nie kupuje mi prezentów, nigdzie nie chodzimy ( na spacery nigdy), kochamy się rzadko i tylko gdy go ubłagam i co najmniej dzień do przodu...Nie chce iść do seksuologa, a ni zachowywać się jak każdy kochający maź....( na pewno mnie kocha-lecz mamy różne temperamenty...)Tylko lubi internet, jedzenie i kanapę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mija miesiac jak zostawil mnie on. Pznal babe , wyprowadzil si e, nie, nie do niej, ale przez nia. tez przeszlam zlamanie nerwowe. Od uragania na niego, po suzkanie winy w sobie. tak sie zalamalam, ze po 2 latach po menopauzie dostalam okres. fajnie , co? Nie wiem czy znajde pracę, mam nadzieje, ze tak. Trzymajcie sie dziewczyny. Wszystkiego Dobrego w Nowym 2011. Moze los sie do nas usmiechnie i sprezentuje prace i zdrowie, a to juz duzo. faceta?A po co facet.Żeby znowu zdradizł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona na massskaaaa
już po, ale miał minę, oskubałam go z samochodu i mieszkania, podstępem wycyckałam go ale on oczywiście nic z tym nie zrobił, cianias, siedzi z tą panienką i niańczą, mam masę uciechy, że odebrałam mu mieszkanie bo tylko on na nie wykładał, wszystko remontował za swoje, wykupywał za swoje ja nie dałam nic a teraz i tak jest moje :) mam o winie jego jak chciałam, co kogo obchodzi jak, nikt się nie będzie pytał, ale z alimentami jest problem bo podobno przy takich dochodach nie ma możliwości, nie rozumiem tego, ja mam wypłaty 1,600 a on 2,400 a przy winie wystarczy, że się pogorszy stan majątkowy,no to się pogorszył nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p***y są wśród nas
Wkurzona na massskaaaa ale on za to ma u swojego boku kogoś kogo kocha a przede wszystkim ma święty spokój bo z taka szmatą jak ty nikt nie wytrzyma i już się nie zwiąże!!! a co do alimentów ha ha ha -musiałabyś stracić pracę albo zarabiać co najwyżej tysiąc ( z czego emeryturkę wyrobisz jak tyle będziesz zarabiała) a poza tym wystarczy że on zostanie ojcem to jego zarobek będzie się dzielił na ciebie i dziecko a że dziecko samo nie zarobina siebie sąd weźmie to pod uwagę twój mąż zapewne juz nie da się wyrolować więc kiedy ty wyciągniesz łape po jego pieniądze pójdzie do adwokata a ten "rzygnie" tobie mieszkaniu które ty zatrzymałaś a w którym to nie musisz mieszkać-możesz zawsze mieć kawalerkę w starym blokowisku z niskim czynszem-cóż pożegnasz się z twoim wyrwanym mieszaniem sąd również weźmie pod uwagę twoje możliwości zarobkowe-zdrowa,młoda,wyrachowana zawsze gdzieś za ladą pracę znajdzie (albo i pod nią ) zresztą jak wiesz alimenty na byłą żonę płaci się tak długo póki nie zmienisz swojego stanu czyli tak długo jak będziesz wolna-właściwie t zamążpójście ci nie grozi z takim wstrętnym charakterem-zdechniesz w samotności-bez męża i dzieci no chyba że jakiegoś frajera znajdziesz co cię "zapyli" znając życie to ono tobie zapłaci-będziesz wtedy "panną z dzieckiem" bez alimentów na siebie i na swoje niczemu niewinne dziecko-wtedy cię szlag trafi jak będziesz musiała wyprzedawać auto i wyrwany dobytek twojego ex męża obym wykrakała bo zasłużyłaś na życie w nędzy pa szmato!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogónie co komu życzysz
wróci do Ciebie, jako czarownica obiecuję... czy nie zasłużyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naine baby
przecież ta niby wkurzona to jest kochanica, której się nie udało wyrwać facecika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, mnie też zostawił mąz. Dzisiaj mysle, że ta, przez która zostawił mnie mąznic nie wiedziała o tym, że miał troskliwy dom. Oni kreuja się na nieszczęsników. Wkurzona, ja na poczatku tez byłam zła na te babe, dzisiaj mysle, że ona raczej nic winna. Ja staleczekam na decyzję męza czyli albo na pozew, albo na nie wiem rozmowe o dlszym rozstrzygnięciu naszego małżeństwa albo w te albo we w te. ..Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za franca z ciebie
choć moje poglądy na temat kochanek i zdradzających małżonków są dość jednoznaczne i radykalne, to po przeczytaniu tego topiku, uważam, że mąż tego wkurzonego babsztyla lepiej nie mógł zrobić. To co teraz ci daje taką satysfakcję jeszcze nie raz odbije ci się czkawką :P A twój były mąż jest teraz wolnym, szczęśliwym człowiekiem, który w krótkim czasie finansowo stanie na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udane prowo na 10
aż się tu wszystkie kurwiszony i kochanki podławiły ze złości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×