Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona z dzieckiem. szok.

zona policjanta. szok.

Polecane posty

Gość zona policjanta. szok.
Byl sms tylko "seks?" nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
niech się przebada, nie wiadomo kto jeszcze ruchał tą suczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oczywistaoczywistość
kiepskie prowo, wlasnie wpadłaś: "Weszlam w wiadomosci wyslane w jego telefon i sie wyswietlil poczatek wlasnie"seks?" i wychodzil z lazienki wiec musialm wylaczyc to i odlozyc telefon..." a teraz nagle piszesz ze tam nie bylo nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .alkak
Autorko wiem co czujesz bo przechodze to samo,mój się wyparł,mimo,że miałam pokopiowane smsy na swój tel, wydrukowane ,maile .On twierdzi,że nic złego nie robił,ot pisał sobie,wpierał,że nawet się z nią nie spotkał!! A czytałam smsa ,którego jej napisał,że był to cudowny wieczór i nie może doczekać się jutra. Też policjant,tylko my jesteśmy 18 lat po ślubie. Podejrzewam,że to trwało gdzieś od września, od tego mniej więcej czasu nosi tel. przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ...dlatego tak napisałam.. pisałaś że to był początek wiadomości i dalej nie zdazyłaś przeczytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
No bo dalej nic nie pisalo bo dalsza czesc by sie wyswietlila . w nokiach tak jest ze jest poczatek wiadomosci ile sie zmiesci na ekranie i byloo tylko "seks?" i dalje nic a jakby bylo to by sie pojawilo. wiecie o czym mowie?? ona ciagle nie wrocil z prac y;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
alkak i jak to rozegralas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat bardzo mi znany z doświadczenia moich znajomych, ale faktycznie coś w tym jest że mężczyźni policjanci mają branie u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .alkak
właściwie to na chwile obecną wcale, temat nie rozwiązany. Nie piore mu , jak mi rzuca gacie, skarpety czy inne ciuchy do kosza z praniem ,wynosze mu to do garażu. Zapare dni nie będzie miał już w czym chodzić. Nie ściele jego łóżka ,nie zmywam po nim. Nie jestem jego służącą. On się do niczego nie przyznaje,nawet nie przeprasza,nie próbuje porozmawiać, chodzi wielce obrażony, wychodzi bez słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w morde
w sprawie smsa powiem ci tak kup sobie najtanszy starter do twojej sieci, bedziesz miala nowy numer wyslij fredzlowi ze jesli nie skonczy tej znajomosci to o wszystkim dowie sie zona, zobaczysz co ci odpisze...mozesz z nim popisac jako zyczliwa osoba bedziesz miala dowod zdrady w reku jak zaczbie cie prosic o milczenie a za pare dni mozesz wyslac smsa do siebie ze on cie zdradza i wtedy..... jak sie przyzna walizki za drzwi i kopa na nowa droge zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
On mnoze sprawdzic ten numer....?? maja w policji takie uprawnienia?? my w domu wcale nei rozmawiamy o jego pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap kap płyną łzy
jak bedziesz miec nr na karte,to ci moze skoczyc frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttrbrt
jak ci telefon na karte sprawdzi;p nie da sie stary przekret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w morde
ok jak sie boisz ze cie sprawdzi choc to niemozliwe...daj mi jego numer a popisze z nim sobie o kurwa jaki z niego frajer majac mloda zone i dziecko szuka wrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... twojego swędzi kutas i Ciebie ma za idiotkę :) tak to widzę. A rozmowa poszła dalej... i ten sms ze starteru o tym, że żona może się dowiedzieć genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram pomysl ze starterem
bedziesz wkoncu wiedziala co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Wiece co wrocil nie dawno z pracy chocia powienin wroci ok.15 i mi powiedzial ze musial zostac bo jakas awantura jest w pracy i musial byc bo jest kierownikeim. A chuj mnie obchodzi ze jest kierownikiem!!! nAM sie rodzina wali a on w pracy musi zostawac!!!! ja juz dluzej tego nie zniose... ten caly tydzien ma na rano prace wiec pewnie sie e ispotkaz z ta szmata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram pomysl ze starterem
obawiam sie ze wszystko wskazuje na to ze ma kogos. Sprobuj przegrzebac jego telefon. Ale jak jest sprytny to pewnie nic tam nie znajdziesz. A znasz hasla na jego maila, NK,gg czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Nk nie ma. Gg ma ale wogole prawie przy komputerze nei siedzi bo jak pislam wczesniej on wraca z pracy, pobawi sie troche z naszym synem zrobi cos przy domu i jest strasznie zmeczony bo "przeciez ciezko pracuje"...ja juz mam dosc tego wsyztskiego....i jeszcze ta zdrada...jak on moze mi w oczy patzrec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup jutro ten starter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Tylko wiecie...on ma 2 telefony. Jeden taki normalny dla wszytskih. a drugi taki swoj typowy dlak olegow i co rowzniez zauwazylam DLA KOCHANKI!! malo kto ma ten drugi numer . nie bedzie to podejrzane ze ja niby bede miec ten numer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btybtyb
to napisz na ten dla wszystkich:> przeciez mozesz napisac ze gdzies ich widzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Przeczytalam smsa od niej.....z piatku w nocy. pyta go czy do domu nie jedzie dzisiaj czy nie wraca i ze szkoda zenci nie mowil wczesniej to by pojechali sie pobawic gdzies..... teraz jestem pewna ze mnie zdradza!!!!! nawet gdyby nie uprawiali seksu to on psychczinie mnie juz zdradzil z nia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotaaaaaaaaaa
nie będzie. w życiu nie pomyśli ,że to Ty. A pomysł bardzo dobry, kupuj starter i do dziela. Ale najpierw możesz mu tel przejrzeć jak będzie spał np. i jeżeli nic tam nie będzie to kupuj starter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotaaaaaaaaaa
o kurde, a to szmata no... no i frajer z Twojego "męża" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
To musi wac juz dluzszy czas skoro tak sobie pisza.....ale ona pytala go o dom...to tez jest zastanawiajace jaj uz wszytskiego sie odszukuje;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamas jeden
szkoda słów, jeśli jesteś tak opanowana że nie dasz nic po sobie poznać to przejrzyj dziś telefon a jutro kup starter i pisz!! Tylko nie przegnij żeby się nie domyślił że to ty. I jak będziesz mieć mocne dowody to wtedy mu wyłóż kawę na ławę. I nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czern i biel
Powiem tak raczej nie masz się co spodziewać miłej niespodzianki. Moj mąż obi mi takie numery dość często, choć nigdy go nie złapałam na zdradzie, to wcale nie czuje sie z tym lepiej. Domysły mogą wykończyć. A i fakt ich zachwanie to wpisane jest w zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×