Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam witam kochane mamusie:) piekne słoneczko dzisiaj tylko mogłoby być trochę cieplej ale cóż i tak jest pieknie:) piszę sobie do was bo coś mi się chce jeść a nie wiem co:) może mi coś wymyslicie bo trochę mnie to zaczyna wkurzać:) chodze po całym domu i coś węszę ale to ciągle nie to :) owoca mi sie żadnego nie chce kanapki tez nie na słodycze patrzeć nie mogę:) do obiadu daleko... hmmm rozważałam też pączka albo jakodziankę byłam nawet w sklepie ale nie to nie to heh wy też tak macie czy tylko ja świruje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam osttanio ochotę na sernik na zimno albo nawet taki zwykły. oh już się wprosiłam z meżem w niedziele do teściowej na obiad i ma upiec sernik :) A wczoraj to miałam taką zachciankę że moąż o 20 do tesco szedł po cos do jedzenia ale nic specjalnego nie było to kupił tylko sztrucla serowego hmm ale dobry był :) Kurcze ja mam 5 kg do przodu i myślałam że to wcale nie tak dużo bo w końcu ile się w ciąży tyje standardowo 10-12 kg. a to już 6 m iesiąc w zasadzie więc nie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
Też tak miałam dopóki nie odkryłam ,że cały czas miałam ochotę na...miód:) Na śniadanie bułeczka z miodem na kolację to samo:) PYYYCHAAAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
za mną za to chodzi komoda;) miałam kupowac dopiero w styczniu, ale chyba syndrom wicia gniazda zadziałał wcześniej, zwłaszcza, że codziennie przed snem widzę te parę ciuszków dziewczęcych leżących w kołysce i czekających na szuflady... z tymi ruchami to fakt - mała do ub. tygodnia była tak leniwa, że czułam ją jakąś godzinę/dobę - ani gorące picie ani lody nie działały... jedynie jak włożyłam jedne uciskające spodnie to wtedy kopała, że jej niewygodnie;) ale teraz się rozbrykała i szaleje cały dzień (z małymi przerwami), mam nadzieję, że nie będę się zamartwiać, bo pierwszy był też takim leniwcem, ze ze zdziwieniem czytałam o kopniakach i harcach innych dzieci... mam ciągle gorzko w ustach, co się na ten temat naczytałam to moje, ale nadal nie wiem co może się dziać... poczekam na nastepne wyniki krwi, może coś powiedzą... w związku z tym jem, bo muszę (najchętniej pikantne, bo wtedy tą gorycz czuć najmniej), ale jakieś 3kg na plusie wg. wagi domowej już jest... trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
A mnie znowu jakiś czas nie będzie na forum...Muszę zająć się ojcem,który po wypadku jest przykuty do łóżka:( Jutro jadę do niego i wrócę dopiero 6 listopada:( A dostępu do neta niestety u niego nie ma :( Także do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeee za późno sie odzywacie:P juz odkryłam co chciałam :) Kapuste kiszoną mmmmmmmmmmm poleciałam do sklepu zamieszałam z oliwką z oliwek cebulka i pieprzem i wciągnełam ją ze smakiem:) dziasiaj znowu oglądaliśmy wózeczki bo akurat byliśmy obok hurtowni i chyba zostaje wybór sprzed miesiąca:) no nic innego nam nie pasi niestety:) oglądałam też mutsy bo tak sie wszyscy wszędzie zachwycaja tymi wózkami ale koszmar na żywo materiał fatalny i ten kawałek blachy na rączce i strasznie ciężko chodziły wszystkie a stało ich tam chyba z 5 i to na dywanie więc nie wiem co to jest w terenie:/ ogólnie nie wiem czym się tak wszyscy zachwycaja bo za 2500 to faktalna jakość:/ a wy już cosik oglądacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wizycie:) na dzień dzisiejszy wszystkie znaki na ziemi i w niebie, a szczególnie pomiędzy nogami wskazują, że to DZIEWCZYNKA:d całe badanie spała jak anioł, ale nogi miała pięknie rozłożone i prezentowała, że nic pomiędzy nimi nie ma:) lekarka powiedziała co prawda, że są przypadki, gdzie siurak jest tak mały, że wyskakuje póżniej i dla bezpieczeństwa mówi, że na razie na 80 % dziewczynka. poza tym szyjka krótka:( mam leżeć i to jak najwięcej, dostałam nospę fortę 2 razy dziennie i relanium wieczorem (w razie potrzeby mam brać też w ciągu dnia). co jeszcze? Mała ma już 650g, rośnie książkowo, wyniki badań też są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Dzisiaj bylam ponownie u lekarza na konsultacji.Zrobiono mi testy ,zbadano mocz i tutaj w uk maja expresowe wyniki które pokazaly ze jest wszystko okij:) Ale czego sie nie spodziewalam to to ze mialam dzisiaj kolejne USG ale to dlatego ,ze ostatnio jak wam pisalam mój maluszek zakryl twarzyczke i dostalam dzisiaj list ze mam miec USG w poniedzialek ale ze wzgledu na to ze w tym dniu nie bardzo mi pasowalo poszli mi nareke i zrobili USG dzisiaj:):):) Uwielbiam patrzec na mojego szkraba i na akrobacje które wyczynia w moim brzuszku dzisiaj np mial noge na glówce i ponoc to normalne poprostu widocznie tak mu wygodnie:)Zakupilismy z mezem 3 foteczki aby maluszek mial pamiatke z pobytu u mamy w brzuszku:) Jesli chodzi o moja wage to jestem w 23 tygodniu i tez przytylam okolo 5 kg choc jak ubiore cos luznego to ciazy nie widac wcale. Co do bóli podbrzusza to miewam je ostatnio od jakis 3 dni ale mam silne miesnie brzucha wiec podobno to normalne ze wszystko sie tam rozciaga aby maluszek mial wiecej miejsca. Ciesze sie ze lekarz powiedzial mi ze oni sa tutaj dla mnie i ze to ja jestem najlepszym lekarzem dla siebie i dla dzieciatka i jesli bede miala jakikolwiek problem i gdyby cos mnie niepokoilo to przyjma mnie od reki wiec to bardzo mile bo jestem w UK a naczytalam sie kiedys ze w anglii nie bardzo przejmuja sie losem kobiet w ciazy ,ja musze powiedziec ze zlego slowa nie powiem na tutejszych lekarzy gdyz o mnie dbaja wzorowo:) Pozdrawiam wszystkie mamuski i witam nowe kolezanki w naszym milusim gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No i po kolejnej wizycie. Na szczęście wszystko w porządku, mała rośnie zdrowo i nic złego się nie dzieje. Ma już 380g i lekarz powiedział, że zapowiada się że bedzie duża dziewczynka, tym bardziej ze czuje ją juz od 18tyg na co lekarz sie troche zdziwił ale stwierdzil ze jest na tyle duza ze faktycznie jak na pierwsza ciaze to faktycznie juz wtedy mogłam czuć ruchy :D choć na poczatku mowil ze przewaznie w 1 ciazy od 20tyg w zwyż zaczyna czuc sie ruchy al jak widac są wyjątki. Dzisiaj zaczyna się 21 tydzień, na wadze 4kg na plusie. Zaczyna juz widac brzuszek, chyba ze załoze cos mega luznego no to nie, ale generalnie jak ktos jest kumaty to zauważy :) Łożysko zaczyna się troszke prostowac i jest szansa ze jednak nie bedzie przodujące. Gdzies za 3tyg mam zrobic badanie glukozy, morfologie, mocz. No i to tyle, kolejne oglądanie za miesiąc. IMIĘ .................. WIEK .........TERMIN PORODU......WIELKOŚĆ (TC) katasha7 ................26 ............ 26.01.2011........58,6mm (12W6) Monika .................. 21............. 01.02.2011 aniaania ................ 28 ............ 01.02.2011 Ninka86 ................ 24 ............ 01.02.2011 marcysia21 ............ 21 ............ 01.02.2011...........54mm (12t3d) niebieskooka_81 ...... 29 ............ 01.02.2011 ......... 44 mm (11 tc) milagros25..............25..............02.02.2011....... ....16T (syn Jasiu) radosnaJUZmama ..... 26 ............ 02.02.2011...........Córka WIktoria matka,polka ............30..............02.02.2011 Sylwia_LBN..............36..............04.02.2011 Kessi_27 .................30 ............ 04.02.2011 kijevna ..................36..............04.02.2011...........77mm (13t+5) Anulka84.................26..............05.02.2011 agnik80 ................. 30 ............ 07.02.20 11 sansei.....................24 .............10.02.201 adziana ................. 35 ............ 10.02.2011 ptyśka .................. 30 .............10.02.2011 ajem7 ................... 24 ............. 10.02.2011 ...... 76.2 (13t5d) Truskaweczka_29 .... 29 ............. 12.02.2011 ....... 35mm (10tc) nemezis278 2........... 27..............14.02.2011 Ninka 24 ................ 25 ............. 14.02.2011 agi27 .................... 28 ..............14.02.2011....1USG/1.08.10 11t6d 55mm Myszzka_87 ............ 23 ............ 14.02.20 11 emka kafe .............. 25 ............. 16.02.2011 ........26mm (10tc) Oli14 ..................... 30 .............16.02.2011 trezele .................. 26 ............. 16.02.2011 IZULKA ..................25..............17.02.2011 maagdaa .................30 ............. 17.02.2011 milusia * ................. 27 ............. 18.02.2011 conwalya .............. 23 ................ 18.02.2011 ...... 86 mm ( z om 13,0 t; z USG 14,4 t) kasiula86 .............. 24 ...............19.02.2011 ..21tc/Ania/380g Milutek ................. 23 ............. 22.02 .2011x2 2,96(10t2d) i 2,64(9t5d) z 29.07 emulinek .................27 ............. 23.02.2011 agatka27 ............... 27 ............. 25.02.2011 abigailii..................26...............26.02.2011 memo_29................30...............26.02.2001 Loonah ................. 21 .............. 27.02.2011 ambrozja196 .......... 24 .............. 27.02.2011 TAHITIANA ............. 23 ............... 28.02.2011 ewka4127 ............. 24 ................ 28.02.2011 ......14mm (8tc) groszek22..............24.................14.02.2011..... .....((22tc)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czosnek na przeziębienie
Orientujecie się ile można jeść ząbków czosnku dziennie, żeby nie przedawkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ .................. WIEK .........TERMIN PORODU......WIELKOŚĆ (TC) katasha7 ................26 ............ 26.01.2011........58,6mm (12W6) Monika .................. 21............. 01.02.2011 aniaania ................ 28 ............ 01.02.2011 Ninka86 ................ 24 ............ 01.02.2011 marcysia21 ............ 21 ............ 01.02.2011...........54mm (12t3d) niebieskooka_81 ...... 29 ............ 01.02.2011 ......... 44 mm (11 tc) milagros25..............25..............02.02.2011....... ....16T (syn Jasiu) radosnaJUZmama ..... 26 ............ 02.02.2011...........Córka WIktoria matka,polka ............30..............02.02.2011 Sylwia_LBN..............36..............04.02.2011 Kessi_27 .................30 ............ 04.02.2011 kijevna ..................36..............04.02.2011...........77mm (13t+5) Anulka84.................26..............05.02.2011 agnik80 ................. 30 ............ 07.02.20 11 sansei.....................24 .............10.02.201 adziana ................. 35 ............ 10.02.2011 ptyśka .................. 30 .............10.02.2011 ajem7 ................... 24 ............. 10.02.2011 ...... córeczka! Truskaweczka_29 .... 29 ............. 12.02.2011 ....... 35mm (10tc) nemezis278 2........... 27..............14.02.2011 Ninka 24 ................ 25 ............. 14.02.2011 agi27 .................... 28 ..............14.02.2011....1USG/1.08.10 11t6d 55mm Myszzka_87 ............ 23 ............ 14.02.20 11 groszek22.............. 24 ..............14.02.2011..... .....((22tc))) emka kafe .............. 25 ............. 16.02.2011 ........26mm (10tc) Oli14 ..................... 30 .............16.02.2011 trezele .................. 26 ............. 16.02.2011 IZULKA ..................25..............17.02.2011 maagdaa .................30 ............. 17.02.2011 milusia * ................. 27 ............. 18.02.2011 conwalya .............. 23 ................ 18.02.2011 ...... 86 mm ( z om 13,0 t; z USG 14,4 t) kasiula86 .............. 24 ...............19.02.2011 ..21tc/Ania/380g Milutek ................. 23 ............. 22.02 .2011x2 2,96(10t2d) i 2,64(9t5d) z 29.07 emulinek .................27 ............. 23.02.2011 agatka27 ............... 27 ............. 25.02.2011 abigailii..................26...............26.02.2011 memo_29................30...............26.02.2001 Loonah ................. 21 .............. 27.02.2011 ambrozja196 .......... 24 .............. 27.02.2011 TAHITIANA ............. 23 ............... 28.02.2011 ewka4127 ............. 24 ................ 28.02.2011 ......14mm (8tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejne USG za nami :) Okazuje się, że moje dziecię jest już spore - 546g a to dopiero początek 23 tygodnia. oprócz wagi wszystkie obwody i długości nie odbiegają od norm, chociaż ma dość długą kość udową - pewnie będzie wysokie :) Wreszcie poradziłam sobie z bakteriami w moczu - furagin zadziałał. Ale ciągle mi ciśnienie wariuje - oczywiście tylko na wizycie. W domu nie przekracza 140/90, zwykle nawet się nie zbliża do tych wartości. Moja pani doktor powiedziała, ze najchętniej to by mnie widziała w szpitalu żeby mi to ciśnienie ustawić, ale z kolei jak w domu mam ok... Obiecałam, że szybko znajdę kardiologa co się zna na ciążach, albo ginekologa co się zna na nadciśnieniu. Na razie mam dużo odpoczywać - już mi to uszami wychodzi, przed ciążą biegałam, jeździłam na rowerze i tańczyłam, a teraz odpoczywam. Ufff to dopiero mnie męczy -pocieszam się słodyczami - jest mnie więc jakieś 7kg więcej niż w maju. Zapomniałabym - kopie! Wczoraj to chyba sobie urządziło dyskotekę przez pół dnia i latało z prawej na lewą i z góry na dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim usg bo to cudowna sprawa :) A ja zaczynam po mału myśleć o urządzeniu w sypialni koncika dla dzidzi więc zakupiłam z allegro jedna komodę i taki regalik wiklinowy z koszami. Wybrałam juz tez łużeczko i komplet pościeli ") Ale to kupie gdzieś w listopadzie. Wiem że to wcześnie ale nigdy nie wiadomo jak się będe potem czuła a pozatym wiem że te mebelki muszą trochę odstać żeby nie smierdziały dziecku. A dzisiaj kupiliśmy pierwsze ubranko takie śliczne body :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane współlutowiczanki :) Jak wy to robicie, że tak mało przytyłyście? Ja dziś kończę 24 tydzień i przytyłam już 10kg, a najdziwniejsze jest to, że tylko w piersiach i brzuchu, może bardzo delikatnie w udach (wciąż noszę majtki w rozmiarze S) - czy to możliwe żeby brzuch tyle ważył??? USG 3/4D zrobiłam w 22tc i nie żałuję - niesamowite przeżycie - widzieć buziulka naszego Fiśka :) Wciąż jednak nie znamy płci - nie chce się pokazać skubaniec - za to udka pokazuje baaardzo chętnie :) Jutro mamy znów wizytę u gina i USG, może coś się wyjaśni, choć jak znam życie i siebie to pewnie nic - widzi mi się, że Fisiek będzie miał charakter mamusi - przekorny :) Powiedzcie mi jak się robi ten sławny syrop z cebuli bo i mnie przeziębienie dopadło :( I jeszcze mam pytanie - chciałam kupić śpiworek dla Fiśka, taki do spania. Bardzo mi przypadły do gustu Feretti - takie z rękawkami. Nie wiem tylko jaki rozmiar. Czy kupować od razu duży - na 100cm żeby był na dłużej, czy mi Fisiek w nim zginie i lepiej kupić mały, np. na 68cm, a dopiero potem jak wyrośnie to większy? Ja Wy się na to zapatrujecie? Aha! - i przepraszam, że tak się rzadko udzielam na forum, ale kurcze siedzę nad książkami jak głupia - nie chciało się zdawać egzaminów w czerwcu to się teraz ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Witajcie mamuski:)))))))) Juz dawno tu nie zagladalam:) bylam dzisiaj rano na badaniach krwi, o 14 jade je odebrac:) mam nadzieje,ze w koncu ta moja hemoglobina bedzie lepsza:P:P:P Zas jutro mam wizyte u mojego gin ktory wrocil z urlopu. jest to moja pierwsza wizyta po pobycie w szpitalu. az sie trzese,bo jak sobie pomysle,ze jutro mam wizyte i ze zas moze mi kazac sie polozyc do szpitala to az mnie sciska:(:( No, ale jestem dobrej mysli i oby wszystko bylo jutro na wizycie ok...... Moja mała tez ostatnio strasznie ruchliwa, az nie raz caly brzuch mi plywa, doslownie widac golym okiem gdzie mala lezy i jak kopie.... Chodz niekiedy jak mi przywali to ajc..... MOja kolezanka z ktora jezdzilam do lekarza , i z ktora pracuje urodzila wczoraj w nocy o 2.55 synka, wazy 2300 i mierzy 46 cm.... Alek:) Takze ona ma to juz za soba....a ja (my) lutowki jeszcze troszke:) chodz juz wszystko coraz blizej..... Ja od konca listopada tez planuuje zakup konkretniejszych rzeczy dla małej....lozeczko,wozek,etc..... Bo boje sie ze jakby nie daj Boze wczesniej musialabym byc w szpitalu albo bede zle sie czula to potem zostawie meza samego z tym wszystkim... z reszta roznie to bywa.... Szkoda tylko,ze pogoda sie popsula...u mnie zimno,szaro,mglisto:( ble .. Dobrze moje mamuski,ja lece po wyniki, jak cos bede wiedziala napisze:0 TRzymajcie kciuki:):):) Milego popołudnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - trzymam kciuki żeby było wszystko ok i żeby szpitalem się nie skończyło! :) No i gratulacje dla koleżanki. A ja sobie tak jeszcze przypomniałam - co myślicie o pobieraniu krwi pępowinowej przy porodzie. My raczej się zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) Sylwia LBN to Twoje malenstwo faktycznie uparte skoro nie chce nadal sie ujawnic:)Co do syropku z cebulki to poprostu kroimy cebulke drobno i zasypujemy kilkoma lyzeczkami cukru i odstawiamy po kilku godzinach zacznie przybywac syropku:)Jednak jak moge ci poradzic,ostatnio tez mnie dopadlo przeziebienie ból gardla,katar i kaszel dosc intensywny.Zaczelam pic duzo herbaty z cytryna i miodem,na noc mleko z czosnkiem i miodem ,nie jadlam lekarstw tylko tak sie wykurowalam w zaledwie 3 dni acha i wietrzylam caly czas pokoik aby nie siedziec w zarazkach zbyt dlugo bo efekt bylby marny:)Zycze zdrowia i oby malec pokazal swoja plec a co do ciuszków i tym podobnych rzeczy to ja jeszcze nic nie kupilam poza dwoma parami skarpeteczek ale to juz dawno byl taki impuls bo nie moglam sie opanowac.Za 3 tygodnie jade na urlop do polski wiec tam na spokojnie bede chodzila z mezem po sklepach bede miala mnustwo czasu:)Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie a i jeszcze jedno ja przytylam okolo 5 kg ale jak ubiore cos luznego to nie widac ze jestem w ciazy a maluszek mój slodko zaczal mnie kopac przez ostatnie 4 dni czuje go codziennie coraz intensywniej z czego sie strasznie martwie bo juz sie martwilam ze jakis za spokojny jest:):):)buziole papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala poprawka nie martwie sie tylko ciesze ach te narwane mamy w ciazy ja jestem jedna z nich mysle szybciej niz pisze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik80 - dzięki za przepis na syrop :) Mleko z czosnkiem i miodem już od trzech dni popijam z czego najbardziej niezadowolony jest mój mąż, który czosnku wprost nie znosi :) Tak więc teraz spróbuję z tym syropkiem. U mnie to już bardzo tę ciążę widać - zwłaszcza, że tak jak napisałam - prawie wszystkie te kg właśnie w brzuszek poszły. Fisiek szaleje - gin stwierdził, że bardzo ruchliwe dzieciątko :) Mam nadzieję, że jak się urodzi to choć trochę spokojniejszy będzie :) Bo teraz fiśkuje po kilka - kilkanaście minut mniej więcej co 3-4 godziny :) Ja tam baaardzo z tego zadowolona jestem, bo lubię "go" czuć. Tata Fiśka też zadowolony - puka do Fiśka i zagaduje, no bo Fisiek przecież słyszy doskonale :) Kupiliśmy słuchawki takie żeby objęły brzuch i uszczęśliwiamy Fiśka codziennie po godzinie Mozartem. I nawet na psa krzyczeć Tata nie pozwala żeby się Fisiek nie stresował podniesionym głosem. agnik80 - spokojnej podróży do Polski Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia26
Witam wszystkie ciężarówki:) Jestem nowa na forum. Jestem w 21 tygodniu ciąży, termin mam na 27 lutego. Postanowilam napisać, ponieważ w grupie zawsze raźniej. Czy tez macie takie nadszarpane nerwy jak ja? Bardzo się denerwuję ze tak łatwo wyprowadzic mnie z równowagi. wszedzie trąbią ze stres jest szkodliwy w ciąży, a ja z byle powodu czuję sie zestresowana. Proszę podnieście mnie na duchu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wciąż walczę z bólem brzucha, który najczęściej dopada mnie wieczorem, jak wezmę tabletki i leże plackiem to przechodzi, ale martwię się tym:( zdzisia - zmiany nastrojów to norma w ciąży:D ale oczywiście musimy starać się jak najmniej denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane:) cos cichutko na tym naszym forum!! Nic sie nie dzieje, w sumie tez dosc dlugo sie nie odzywałam,miałam badanie krwi i moczu i niestety mnie tez dopadly małe nieprawidłowosci, za mało hemoglobiny, czerwonych płytek krwi (anemia:( ) i leukocyty w moczu :(:( gin powiedziała ze takie spadki podstawowych parametrów w ciazy sa normalne i nie ma co panikowac ale wiecie jak to jest, przejmujemy sie wszystkim i koniec;) co do skurczów brzuszka, czasami mam kilka dziennie a czasami nie am ich wcale, brzusi robi sie twardy i uwypukla sie a za chwile wraca do normy, nie jest to dla mnie bolesne ale czuje kiedy sie kurczy (to podobno tez normalne) ehhhhh ilez to przeroznych rzeczy dzieje sie w naszych organizmach:) co raz częsciej zdarza mi sie ogladac rzeczy dla malenkiej ale jeszcze nie odwazyłam sie niczego kupic, nie wiem chyba nie chce zapeszyc... pierwsze zakupy planujemy z mezem na przyszły miesiac, łózeczko posciel, wanienka, moze wozek??? rzeczy które musza swoje odstac zeby nie miały zbyt mocnego zapachu sylwia_LBN mam tak samo jak ty, przytyłam troszke mniej bo 8 kg ale wszystko poszło mi w brzuch i w piersi, piersi maja rozmiar jak dla mnie duzo za duzy, normalnie balony heheh;) wszyscy mowia ze przytyłam tylko z przodu tzn brzuszek i piersi, moze rzeczywsicie az tyle razem waza? Radosna juz mama jak wyniki???? Mam nadzieje ze lepiej niz ostatnio:) pozdrawam Was wszystkie goraco razem z moja córcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Witajcie kochane:) BYlam wczoraj na wizycie u gina... powiedzial,ze wszystko ok:) Kazal mi odstawic na razie Fenoterol, ale powiedzial tez ze jak poczuje jakies mocniejsze bole,skurcze lub bede miala twardy brzuch mama zaraz go wziasc sobie doraznie.... Jezeli chodzi o wyniki krwi to powiedzial,ze sa ok...hemoglobine mam 10.6, plytki 156 tys.. Takze powiedzial,ze ta hemoglobina to nie jest super rewelacja ale ze jest to dolny,dopuszczalny próg. wiec powiedzial,ze bedziemy to regularnie obserwowac..:) 10.11 mam kolejna wizyte i wtedy bedzie mi robil jakies specjalistyczne ostatnie badanie prenatalne, ktore ma wykluczyc wszelkie nieprawidlowosci. U mnie to juz bedzie 29 Tc. wtedy. I czlowiek znowu musi czekac ponad 4 tygodnie.... Teraz myslalam,ze mi zrobi USG ale powiedzial,ze nie... ze im mniej sie robi to tym lepiej;):), ze wlasnie zrobi mi ok. 30 TC.... Nie wiem stosuje juz wszelkie sposoby ktore podniosly by ta cholerna hemoglobine i jak na zlosc nic:( ani pistacje,ani tabletki,ani mieso,ani cuda......WRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Dziewczyny czy co kolwiek jest co moze pomoc na ta hemoglobine???? albo ja jestem na wszystko odporna albo nie wiem:( Pogoda tez mnie dobija,no masakra jakas;( zimno, mglisto, a wieczorem to zamarznac idzie:( No nic..... mam nadzieje ze u was wsio oki:) ze dzieciatka sie rozwijaja prawidlowo;)??? Sciskam Was mamuski,a wszystkie "nowe" witam:)cieplutko:) Piszcie kochane co tam u was;) B U Z K I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! co myslicie o tych wielorazowych pieluszkach z wkladem z mikrofibry, duzo o tym teraz w tv i sama zaczelam sie nad nimi zastanawiac, wzory sa piekne:D wygladaja jak majciochy. choc drogie ale w porownianiu z iloscia pieluch jednorazowych to sie chyba oplaca. ciekawa jestem co wy myslicie na ich temat? slyszalyscie w ogole o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm ciekawa sprawa z tymi pieluszkami, rzeczywiscie sa ładniutkie:) ceny tez maja ładniutkie tym bardziej ze na start trzeba zakupic dosc pokazny zestaw noi trzeba je prac, sama nie wiem co o nich myslec?? jak jestescie ciekawe co i jak z tymi pieluszkami to przejrzyjcie sobie ta stronke http://www.pieluszkarnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wklejam tylko plec naszej malej gwiazdy z brzucha:) IMIĘ .................. WIEK .........TERMIN PORODU......WIELKOŚĆ (TC) katasha7 ................26 ............ 26.01.2011........58,6mm (12W6) Monika .................. 21............. 01.02.2011 aniaania ................ 28 ............ 01.02.2011 Ninka86 ................ 24 ............ 01.02.2011 marcysia21 ............ 21 ............ 01.02.2011...........54mm (12t3d) niebieskooka_81 ...... 29 ............ 01.02.2011 ......... 44 mm (11 tc) milagros25..............25..............02.02.2011....... ....16T (syn Jasiu) radosnaJUZmama ..... 26 ............ 02.02.2011...........Córka WIktoria matka,polka ............30..............02.02.2011 Sylwia_LBN..............36..............04.02.2011 Kessi_27 .................30 ............ 04.02.2011 kijevna ..................36..............04.02.2011...........77mm (13t+5) Anulka84.................26..............05.02.2011 agnik80 ................. 30 ............ 07.02.20 11 sansei.....................24 .............10.02.201 adziana ................. 35 ............ 10.02.2011 ptyśka .................. 30 .............10.02.2011 ajem7 ................... 24 ............. 10.02.2011 ...... córeczka! Truskaweczka_29 .... 29 ............. 12.02.2011 ....... 35mm (10tc) nemezis278 2........... 27..............14.02.2011 Ninka 24 ................ 25 ............. 14.02.2011 agi27 .................... 28 ..............14.02.2011..........Corka-MARYSIA:) Myszzka_87 ............ 23 ............ 14.02.20 11 groszek22.............. 24 ..............14.02.2011..... .....((22tc))) emka kafe .............. 25 ............. 16.02.2011 ........26mm (10tc) Oli14 ..................... 30 .............16.02.2011 trezele .................. 26 ............. 16.02.2011 IZULKA ..................25..............17.02.2011 maagdaa .................30 ............. 17.02.2011 milusia * ................. 27 ............. 18.02.2011 conwalya .............. 23 ................ 18.02.2011 ...... 86 mm ( z om 13,0 t; z USG 14,4 t) kasiula86 .............. 24 ...............19.02.2011 ..21tc/Ania/380g Milutek ................. 23 ............. 22.02 .2011x2 2,96(10t2d) i 2,64(9t5d) z 29.07 emulinek .................27 ............. 23.02.2011 agatka27 ............... 27 ............. 25.02.2011 abigailii..................26...............26.02.2011 memo_29................30...............26.02.2001 Loonah ................. 21 .............. 27.02.2011 ambrozja196 .......... 24 .............. 27.02.2011 TAHITIANA ............. 23 ............... 28.02.2011 ewka4127 ............. 24 ................ 28.02.2011 ......14mm (8tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja mam termin na 18 luty 2011 to moja druga ciąża. Chętnie się przyłączę bo zawsze coś ciekawego można się dowiedzieć i o coś podpytać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do RadosnaJUZmama - na hemoglobine bardzo dobra jest natka pietrszki. Ja jem dość dużo bo akurat bardzo lubię to zielsko i wyniki mam bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×