Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość RadosnaJUZmama
meg1978 Kochana a powiedz mi jesz ja w jakiej postaci???robisz z tego jakis sok np. z cytryna???czy gotujesz???czy tak o...??????? Bardzo Ci dziekuje za porade,ja akurat za pietruszka nie przepadam,ale czego sie nie robi dla dziecka;) Slyszlałam własnie ze warto w sokowirowce zrobic taki napoj- pietruszka,i kiwi...???? wiesz cos o tym???:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Anulka84 weszlam na podana przez Ciebie stronke i tak sie zastanawiam czym te roznia sie od tych na allegro? kurcze o polowe tansze, na allegro widzialam wklady z mikrofobry albo bambusowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam we wtorek u gina i powiedział mi że mała jest trochę za nisko ułożona ale że szyjka jest ok i jest zamknięta więc żeby nie panikować. Ale ja oczywiście i tak juz panikuję. Kolejna wizyta dopiero 2.11 więc do tego czasu będe się męczyć i zastanawiac czy wszystko ok. A z zakupów to ja na alegro wylicytowałam 3 fajne rzeczy :) A do domu zamówiłam komodę żeby się wywietrzyła :) A łóżeczko zamierzam kupić w listopadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajem7 nie wiem czym sie różnia, heheh napewno cena;) chodziło mi o to ze na tej stronie sa informacje o tym czego potrzeba i w jakiej ilosci zeby spokojnie pieluszkowac bobasa od narodzin, sa tez filmiki na ktorych pani pokazuje jak wygladaja dokladnie takie pieluszki i jak je zakładac. Kurcze ladne sa rzeczywiscie ale wydaje mi sie ze duzo wiecej przy nich roboty niz przy zwykłych jednorazówkach... Wszedzie podaja ze ich głowna zaleta jest ekologia, (nie produkujemy takiej i ilosci odpadów jak przy pampersach) noi to ze sa z naturalnych składników przez co sa przyjazniejsze i zdrowsze dla bobasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja długo sie nieodzywałam i nieiwem od czego tu zacząć..jestem w 22 tyg ruchy czuje od ok.19 wtedy też byłam na usg ale niestety niemożna było stwierdzić płci, a następne dopiero po 30 tyg czyli w grudniu!!!ale chyba pójde wczesniej bo niby jak mam kompletować wszystko??hihi ja to juz 7kilo przytyłam ale miałam niedowage przed ciążą bo wazyłam 50kilo przy wzroście 170 wieć tak bardzo tego niewidać tzn niema szoku, ale brzuch to mam już duży:)dziewczyny o co chodzi z tym 3d co tam widać i czy opłaca sie robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja też sie nieodzywałam bo jakoś nic sie nie dzieje ;) wiemy już że na pewno będzie drugi chłopczyk :D więc zaczęłam robić zakupy ubrankowe, w sumie dużo rzeczy mam po Michałku do tego kolezanka urodziła synka w maju więc dużo ubrań mi pożyczy.A ma śliczne, przywiezione z Anglii więc dużo w sklepach nie poszaleje ;) muszę kupić też wózek bo ten pierwszy 3w1 sprzedałam i mam już tylko dwie spacerówki na potem :) co tam więcej.....chyba nic ciekawego, ogólnie wszystko w porządku :) możemy jak będziemy wszystkie więcej pisać to nam się topik rozkręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
skoro tak to ja też coś dopisze... :) dziś 21tydz2dzien ciąży a ja nadal czekam na ruchy, czasem poczuje takie pojedyncze dotknięcia i mam nadzieję że to to :) ale jem teraz dużo m.in. winogron, bo pomagają mi przy zaparciach, ale po nich czuje lekka rewolucję w jelitach, i stąd moje niepewności czy to w końcu dzidziuś daje znaki czy to tylko jelita... przytyłam pół kilograma, ostatnio mam duzy apetyt, ciągle bym jadła, obojętnie co, byleby coś jeść, dlatego zaopatrzyłam sie w większe ilości jabłek, bo są zdrowe i smakują :) brzuch mi urósł trochę, już pewnie by się nie ukryło, że jestem w ciąży.. :) ale i przed ciazą miałam niestety spory brzuch, tak głupio tyje ze wszystko w brzuch idzie, zawsze miałam z tym problem.. nawet jak byłam za chuda to brzucha płąskiego nigdy nie miałam.. mysle ze pewnie tez przez to jeszcze ruchów nie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sporo jem i tyję niestety :O całymi latami sie odchudzałam i tyłam więc jak tylko wiecęj jem to od razy kilogramów przybywa :( tak sobie rozlegulowałam org :( a co do ruchów to czuję je już od kilku tygodni, ostatnio to tak mocno dzidziuś kopie że nawet siedzieć dłuzej nie mogę tylko muszę iść poleżeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja sie rzadko odzywam, ale jednak:) Mam nadzieje, ze zdrowko wszystkim dopisuje:) ja juz zaliczylam 2 usg planowane przez angielska sluzbe zdrowia i 3 zrobimy sobie prywatnie w 30tc 3d:) u nas ok...ja czuje sie swietnie w poniedzialek lecimy do Polski na kilka dni:) spotkac sie z rodzina:)!! poki co pracuje i bede czynna zawodowo do okolo15-17 grudnia przed swietami ide na urlop macierzysnski:) Ja ruchy poczulam w okolicach 18 tygodnia...na poczatku lekkie, ale 20 tydzien 21 zaczely sie porzadne regularne kopniaczki:) a teraz nasza mala ma swoje regularne pory ruchliwosci:) wieczorem mam cale serie:) ale to dobrze, niech sie rusza:) ciesze sie, ze wczesnie zaczela... brzuch rosnie...jest juz duzy i wodoczny:) moze jakies zdjecie kiedys wkleje;) pozdrawiam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Oj widze ze sie aktywniej tutaj zrobilo:) ja sobie dzisiaj kupilam swieza pietruszke, wpakowalam w nia kiwi i cytryne i pije na ta moja hemoglobine...zobaczymy a noz cos sie polepszy... na pewno nie zaszkodzi:):) Smakuje mi to dosc wiec mysle,ze dam rade to pic...:P:P:P:P Dzisiaj byłam w szpitalu odwiedzic moja dobra kolezanke z ktora jezdzilam do lekarza, ona urodzila kilka dni temu chlopczyka...malutki jest sliczny,tylko lezy w inkubatorze i ma kroplowke bo jest bardzo malutki:) i ma zoltaczke:( Ale poza tym wszystko ok:) Kolezanka poopowiadala mi o przebiegu porodu-rodzila naturalnie, o tym jak trzeba przec i co robic by porod byl latwiejszy....i ze trzeba przec z zamknietymi oczami...:P:P aj tyle co sie nasluchalam to amba... niby taki porod, a masakra...ale trzeba byc silnym....kurcze nie wiem dziewczyny czy Wam tez ale mi ten czas teraz leci okropnie szybko- u mnie juz 25 Tc..a pamietam jak byl 4 tydzien.... masakra... dzisiaj moja mala tez ma wlaczony tryb aktywny;P:P:P co tam tam wyprawia w tym brzuszku:):P:P:P zjadlam sobie na obiado-kolacje pieczona rybke to ona chodzby poweru dostala:D az mi caly brzuch chodzi....:P:P:P przekomicznie to wyglada...szczegolnie aktywna jest wieczorem.... mala artystka kochana:) Ok moje drogie Panie.... czas znowu cos zjesc;PP:P:P:P:P i wygodnie sie ulozyc przed TV:) kazdej zycze milego wieczorku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie tez wszystko dobrze ,powoli kompletuje pierwsza wyprawke :) (body, spioszki ,reczniki itp..) Wkleje wam dwa linki z lozeczkami powiedzcie mi czy wam sie podobaja bo sama nie wiem jakie lozeczko kupic czy biale czy drewniane czy ciemne drewno doradzcie mi cos plisss... Ja codziennie szukam czegos fajnego i juz oczoplasow dostaje a dalej nie wiem co wybrac . http://cgi.ebay.de/Babybett-Kinderbett-Juniorbett-Natur-Lackiert-Blau-Neu_W0QQitemZ220679978392QQcategoryZ19746QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DDLSL%252BSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%26otn%3D8%26pmod%3D220675382749%252B220675382749%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D5022837931951875401 http://cgi.ebay.de/Babybett-Kinderbett-Juniorbett-Weis-Bettset-Mond-Blau-/220678147054?pt=Kinderm%C3%B6bel&hash=item3361714bee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi szczesliwej podrózy i udanego pobytu w Pl, na pewno taki będzie :D piękne imię wybraliście dla córeczki 🌻 u nas gdyby była dziewczynka to na 100% byłaby Marysia :) Radosna podobno natka jest bardzo dobra na poprawę wyników, możesz sobie ją tez dodawać do sałatek czy surówek i zjadać cały pęczek :) i chyba buraki też są dobre :) Ninka ja uwielbiam białe i sosnowe, jasne meble do pokoju dziecięcego :) i chyba wziełabym to białe łózeczko choć my mamy sosnowe http://allegro.pl/lozeczko-radek-vii-sosna-szuflada-klups-bonusy-i1259115900.html ale meble u Michałka mamy mieszane i sosnowe i białe a to małe łóżeczko póki co stoi w pokoju przeznaczonym dla drugiego synka , może w listopadzie pojedziemy do Ikei i dokupimy jeszcze komodę i regał dla malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agni80
Witam mamuski:) Alez milusio sie zrobilo na naszym forum:) Jak ja wam zazdroszcze ja jeszcze nic nie kupuje bo nawet nie mam kiedy ale za okolo 2 tygodnie jak pojade na urlopik do polski nieomieszkam pochodzic po sklepach i zaczac kompletowac dla maluszka wypraweczke:) Tak wogóle to postanowilismy ze nasz skarbeczek bedzie mial na imie Wiktor i od tej chwili zaczynam mówic do mojego synka wlasnie w tym imieniu:) Radosna juz mama z ta pietruszka to bardzo dobry pomysl ja jak mialam anemie to bardzo taka mikstura mi pomogla tyle ze ja pilam z jogurtem:) Co do lozeczka to ja osobiscie wybralabym jakis miodowy odcien drewna bo taki mi sie osobiscie podoba ale jeszcze sama sie nie rozgladalam wiec nie mam wyrobionego zdania:) Pozdrawiam wszystkie mamuski i zycze zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopisalam "k" do mojego nicka i sie zaczerwienilam :( jakby co to ja agniK80:):):)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedz :) maagdaa to lozeczko co ty wkleilas tez jest fajne :) Mi osobiscie sie podobaja oby dwa co pokazalam ale mam dylemat ktory bardziej i ktore zamowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaa dzieki:) jakos przezyje mysle:) jeszcze ostatnie zakupy jesli sie wyrobie i bede odpoczywac przed wylotem, bo w Polsce mam troche do zrobienia.....teraz sie tez relaksuje ze zwgledu na ciaze rozkladam pakowanie na 3 dni:) dobrancka:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmaja
Witam wszystkie lutówki. Jestem tu pierwszy raz wiec z góry przepraszam jak porusze watek juz istniejacy. Moze krotko o mojej ciazy :to jest moja pierwsza ciaza, wszystkie badania idealne mimo ze jestem wegetarianka od jakis 15 lat (tz teraz czasem zjem grilowana piers z kurczaka i rybe), usg genetyczne i polowkowe prawidlowe, zadnych mdlosci ani wymiotow nie bylo. Pracowalam do 5 mc i ogolnie aktywnie spedzam czas - aerobik dla kobiet w ciazy 2 razy w tyg. i basen ok 2. razy w tyg, i spacery z psem.Jedyny minus to waga w pierwszym trymestrze przytylam 3 kg (skutek rzucenia palenia) i do dzis- (21 tydz.4d) łacznie 5,5 kg. Moja pani dr powiedziala mi ze to za duzo bo powinnam przytyc gora 2 kg.( mam 165 cm , waga przed ciaza 58kg).A mnie chyba sam biust juz z 2 kg przytyl (z miseczki 75 C mam 80 DD masakra). ile wy przytylyscie do tej pory? a duze macie brzuchy bo ja ponoc duzy jak na poczatek 6 mc. Mierzyla ktoras z was ile cm jej przybylo? ja mialam przed ok 68 cm teraz o jakies 17 - 20 cm wiecej. Myslicie ze faktycznie zaduzo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmaja
A jeszce powiedzcie mi kiedy zaczynacie kupowac rzeczy dla dzieciaczkow i jakies mebelki, ubranka itp?Bo ja juz bym najchetniej urządziła pokoik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale się rozpisałyście :) Co do kupowania różnych rzeczy to kilka pierdołek z allegro pozamawiałam ale dostałam duuużo ciuszków i nie tylko od mojej psiapsióły po jej córce, która już wczuła się w rolę chrzestnej i szleje :P też dużą część uzbierały mi dziewczyny z pracy (byłej już niestety), nie tylko ciuchy ale też kosmetyki, pieluchy, chusteczki nawilżające, butelki, smoczki,jakieś kocyki, myjki, nawet wózek i fotelik do samochodu :D rożki, nie rożki, śpoworki...no cuda niewidy od groma tego także z takiej typowej wyprawki to praktycznie nic nie bede kupować najwyżej jakieś pojedyńcze rzeczy. Na upartego to nawet łóżeczka nie musimy kupować bo też by się znalazło, tyle że bez regulacji z tym najniższym poziomem, ale stwierdziłam że jednak zakupimy nowe, bo to i lepiej bedzie dla malucha i dla mnie, przynajmniej a poczatku-nie bede musiała sie po porodzie wygnać zeby małą na sam dół kłaść. Apetyt dopisuje...aż za bardzo, co codziennie odczuwam jak na wage wchodze :( musze uważać bo mam bardzo dużą skłonność do tycia. Już ważę jak słoń, tym bardziej jak widzę ile wy ważycie...Jakieś 2-3 msc przed zajsciem w ciąże lekarz zlecił mi diete która miała pomóc w powiększeniu rodzinki i już na niej przytyłam prawie 5kg, takze jak juz byłam w ciazy to juz wazyłam 68kg przy wzroście 175...A tyle mnie kosztowało schudnięcie do 62-63 przed tą dietką...a teraz jest już 72,5 kg czyli 4,5 na plusie ehhh ale jak czytam was ile ważycie to sie załamać idzie, troche sie czuje jak słoń w składzie porcelany jak wy po 50pare kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Hello:):):):):):) Aj no nareszcie sie tu cos dzieje wiecej:) widze ze kazda z was prawie juz cos oglada albo zakupuje...mi jeszcze na takie konkretne zakupy brak odwagi...jakos wole nie zapeszac..... owszem ubranka, maxi cosi juz mam, ale lozeczko i wozek...jeszcze poczekam:) Planuje takie zakupy pod koniec listopada;):):) Owszem zgadzam sie z wami kochane ze tyle jest dzisiaj do wyboru lozeczek,wozkow i w ogole mase tego wszystkiego,ze ciezko sie na cokolwiek zdecydowac:) Ogladalam juz kilka lozeczek na internecie i mam kilka swoich typow,i raczej bedziemy cos kupowac neutralnego, chodzi mi w kolorach....zeby np. jak bedzie 2 dzidzius to zeby mozna bylo wykorzystac pewne rzeczy:):):) Marzy mi sie takie lozeczko z baldachimem, pozytywkami, piekna posciela;):) i takie chcialabym zeby potem jak mala podrosnie miala z tego lozeczka lozko...mysle ze jest to funkcjonalne i latwiej jej sie bedzie przyzwyczaic do samodzielnego spania:):):) Jezeli chodzi o wozki, jestesmy zdecydowani na wozek wielofunkcyjny:):) na NORMALNYCH 4 kolach...anie jakies 3-czy 2 kolowe.... moje kolezanko maja pozradne 4 kolowce i sa bardzo zadowolone;):):) jakos te wydziwiaste wozki nie przypadly mi do gustu..... wieczorem bede jeszcze raz sobie przegladac to co wybralam wstepnie to wam podesle linki i powiecie co wy na to..???? a noz moze ktorejs z was sie tez cos spodoba;):) Czytalam ze pisalyscie ze warto wlasnie kupic wczesniej lozeczko zeby odstalo swoje... i nie "smierdzialo"... tymi farbami...ja zas czytalam gdzies ze wlasnie przy wyborze lozeczka trzeba sie kierowac czym to lozeczko jest pokryte i czy ma atesty higieny i bezpieczenstwa...??? ze jakby dzidzi z zcasem jak bedzie wieksze gryzlo by strzebelki bo to roznie bywa...to zeby sie nie zatrulo.... aj masakra nie raz jak czytam co tzreba to az mi glowa pek.... jak ja sobie z tym wszystkim poradze???nie mam pojecia;(:(:( Ostatnio sie wdrazam w temat laktatorów... czarna magia to dla mnie...masowanie piersi, odciaganie pokarmu- zeby tylko to pochytac!!!!!! No nic moje drogie, mam nadzieje ze wspolnie pokonamy wszystkie trudnosci:P:P:P Okej ja uciekam dalej do porzadkow;):):):) i do robinia obiadku:):):) sciskam mamuski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
a ja ostatnio zaczęłam sie zastanawiać czy kupić wielofunkcyjny, czy tańszy głęboki, bez tych pozostałych funkcji, chodzi mi o to ze zauważyłam ze koleżanki praktycznie nie używają tego wózka jako spacerówki bo jest ciężki i mniej wygodny niż lekkie spacerówki, poza tym te dodatkowe gondole leżą u nich nowe, nie używane.. na razie się na tym za bardzo nie znam, ale jeszcze przemyślę czy kupować 3w1 czy nie. Zakupów jeszcze żadnych nie robię.. na razie się jeszcze boje..we wtorek ide na USG 3D i na razie żyję tym, czy wszystko wyjdzie dobrze, no i może płeć poznam w końcu :) ściskam Was mocno kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmaja
no ja chyba jednak tez poczekam z zakupem lozeczka do grudnia. A wozek mam w planach kupi jak sie synus urodzi i tak przez pierwszy miesiac razej nie bede wychodzic na spacery. Szeczerze to nawet nie wiem czy w pierwszym sie gdzies wychodzi do lekarza czy na szczepienie. Ale jesli bedzie potrzeba to pozycze od psiapsiolki. Ubranka tez juz podostawalam od niej. a tak w ogole to ja jestem przerazona ze bede mama. tz strasznie sie ciesze i nie moge sie doczekac ale takie rzeczy jak w co ubierac , kapanie, placz bez powodu, i ta cholerna smierc lozeczkowa mnie przerazaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
gmaja BOZE ty nawet o tej smierci lozeczkowej nie pisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Prosze was nie zaczynajcie znow jakis ciezkich tematow i stachow :( Myslcie pozytywnie wszystko bedzie dobrze i bez stresu kazda matka wie co dla malutkiego dzidziusia najlepsze :) ( i nie zaprzatajcie sobie teraz glowy o jakis smierciach lozeczkowych itp.. pomyslcie o tym jak fajnie bedzie miec takiego bobaska w domu i ile on radowsci wniesie od samego poczatku :) Ja tam caly czas jestem pozytywnie nastawiona i nie dopuszczam do siebie mysli ze cos bedzie nie tak a sio.....:) Teraz juz mam prawe skompletowana wyprawke(56/62rozmiar) pozniej tylko lozeczko i kosmetyki .A reszte ubranek bede kupowac systematycznie co bedzie mi potrzebne bo przy pierwszej corci kupowalam wszytkiego na mase bo pierwsze dziecko i nie wiedzialam co sie przyda bardziej a co mniej wiec mialam wszytko :) z tego polowy nie nosila prawie bo zdazyla wyrosnac bo malutkie dzieci szybko rosna :) Wiec teraz bardziej robie zakupy z glowa to co najbardziej potrzebne a pozniej reszte systematycznie :) Pozdrawiam i ciesze sie ze w koncu cos u nas na topiku sie dzieje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka 2008
witam was, sprzedaję wyposażenie całego pokoiku mojego synka z wielkim żalem, bo przeprowadzamy się. Może kogoś zainteresuje moja oferta. http://gorzow.szerlok.pl/oferta/piekne-meble- dzieciece-niemowlece-zestaw-komplet-ID3yJ3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmaja
hej, dziewczyny a moze któraś by mi powiedzial cos na temat wagi (pisalam pare wypowiedzi wyzej). Wczoraj uslyszalam znow teks ale zes przytyla.Czy 5 kg w 21 tyg to tak duzo?Moj maz kaze mi nie zwazac na te docinki bo jemu sie podobam , wdzieczna mu za to jestem ale jak nie zwracac uwagi jak to juz kolejna osoba mi tak mowi. tz wszystkie opinie sa od dziewczyn jedna od chlopaka.maz mowi ze z zawisci tak mowia zeby dociac i sie ciesza ze tyje i trace figure. Ehh wiem ze moj synek jest najwzniejszy ale jeszcze uslysze kilka doicnek i sie chyba zalamie. Czy ktoras z was sie tez spotyka z niemilymi tekstami a propos tycia?? czy moze ja jestem przewrazliwiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) Droga gmaju ja na Twoim miejscu to olalabym docinki ludzi którzy w tak naprawde nie sa warci Twojej uwagi skoro docinaja Ci ze strasznie zgrublas.Z drugiej strony caly urok ciazy to wlasnie to ze zaczynamy widziec ze nasz maluszek rosnie a co za tym idzie my takze.Po porodzie bardzo duzo sie traci kilogramów a w pózniejszym czasie jak zaczniesz dbac o djete(bo w trakcie karmienia trzeba patrzec co sie je),zaczniesz wstawac do dziecka i byc na pelnych obrotach 24h to ani sie obejrzysz jak dojdziesz do figury z przed ciazy.Ja tez sie martwilam tym jak to bedzie jak zaczne tyc bo zawsze bylam szczupla dziewczyna a dzisiaj mezus zrobil mi foteczki na spacerze i zobaczylam ze przybylo mi tu i tam ale mam to gdzies bo wiem ze jem zdrowo nie objadam sie i tak naparwde dzidzia rosnie a to chyba powód do szczescia a nie zmartwien.Jak urodze zaczne dbac o siebie i zapewne zrobie wszystko zeby wrócic do dawnej wagi a malenstwo wynagrodzi mi wszystko:) Na pocieszenie dodam ze mam przyjaciólke która zgrubnela w ciazy ponad 30kg i juz w miesiac wrócila do swojej wagi wiec glowa do góry:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gmaja ja popieram w 100% wypowiedz agnik80 glowa do gory bo 5kg to nie jest nic strasznego :) Norma w ciazy to 12-13kg wiec nawet jak jeszcze przytyjesz z 8kg tez nic sie nie stanie nie sluchaj glupich docinek:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×