Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość abigailii
Izulka:)) a ten ból co czujesz podczas skurczu to taki jak przed okresem? bo mi brzuch baardzo często twardnieje, ale jest to bezbolesne, przeważnie musze dotknąć brzucha żeby stwierdzić czy jest w tym momencie twardy czy nie. Za to wieczorem na łóżku pobolewa mnie brzuch jak przed okresem, ale to jest jednostajny ciągły ból... wydaje mi się ze to nie sa skurcze.. ale z drugiej strony żebym nie przegapiła i za długo nie zwlekała w razie czego. TP 26 luty 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mam ten skurcz to ból przypomina ten miesiączkowy i odczuwam go od krzyża po brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
A ja byłam dzisiaj badana "dogłębnie" mało delikatnie i teraz mam coś takiego jak przed samym okresem :D. Taki śluz jak jest biały GĘSTY przed okresem, to ja mam właśnie taki gęsty, po roztarciu troszkę twarożkowaty, tylko jasno brunatny. Nie umiem tego bardziej nakreślić. Co to może być? Podobno szyjka zgładzona i miękka. Sprawdzałam sama i potwierdzam. Wczoraj jak sprawdzałam to miała jeszcze z 0,5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URODZONE MALUSZKI NICK*****************TP************DN********WZROST/WAGA* **SN/CC**** Nina12345_____03.01.11__27.12.10_____55cm/2950g (sn) Natalia LatteMacchiato__17.01.11__07.01.11___56cm/3610g (sn) Laura StokrotkaAnia85_10.02.11__21.01.11___53cm/2700g (sn) Maksymilian Effcia84_______06.02.11___22.01.11___55cm/2690g (sn) Zuzia Reprint________03.02.11___24.01.11___51cm/2800g (cc) Helenka Niebieskooka_81_01.02.11__24.01.11___50cm/2480 (sn) Dominik About_me______06.02.11____27.01.11___52cm/2840g (cc) Nikolas Milagros25__26.01./02.02.11_27.01.11__57cm/3620g (sn) Jaś Ae___________02.02.11____02.02.11___50cm/3340g (cc) ? Aprilia1000____01.02.11____31.01.11__50cm/3300g (sn) Amelie Fannie_84_____07.02.11____03.02.11____56cm/3610g (sn) Lilianna OCZEKUJĄCE MAMUŚKI 2w1 NICK ****************WIEK*****MIASTO*******TERMIN PORODU****PŁEĆ**** Natalka1991_____20_______Kalisz_______03.02.2011 [synek Filip] bEbE86__________24______Olsztyn_____09.02.2011 Natik21__________21____Kiekrz/Poznań___11.02.2011 Oldar____________35______Łódź_______11.02.2011 [córka Oliwia] Agi27____________27______Londyn_____14.02.2011 [córka Marysia] Dorcia33_________35_______Gdynia_____16. 02.2011 [synek Juliusz] Magdzia2________?_______Leżajsk_______16.02.2011 Madalenaa________30____ok. Szczecina__16.02.2011 Hexe413_________27________Rzeszów_______19.02.2011 Kadi86 __________24_____Poznań_______20.02.2011 Ewe85___________25_______Lublin_______20.02.2011 Agentka206_______25_____Wielkopolska___22.02.2011 [synek Borys] Gloria*___________25_____Śląsk_________23.02.2011 Margo Dżi________24______Rzeszów_____24.02.2011 Gr_di____________30_______Łódź________27.02.2011 Asiula111________ 32_______ Legnica_____ 28.02.2011 Lenka082 ________28_______ Olsztyn_______ 28.02.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki mialawpisac inna tabelke;) z Waszego forum:) tak czy inaczej jz urodzilam, pozniej napisze:)!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakakana
a jak Ty robisz te badania tej szyjki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
Wkładam paluszek i sprawdzam jak duża jest "kluska" :D Jeśli wiesz jak wyglądała twoja szyjka bez ciąży, to nie ma problemu z jej odnalezieniem i obmacaniem właśnie teraz, a teraz jest trudniej, bo może jej już nie być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
Agi - gratulacje! też jestem ciekawa Twoich wrażen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynka:)
Agi27 Gratuuuuuuuuuulacje! ehhhh,ale Wam dobrze rozpakowanym:) bo ja oczywiscie nie rozpakowana:):) Dziendobry wieczor:) Skurcze sa piekne i bolesne,brzuch momentami twardy jak skala.plamienie sie skonczylo,hmmm chyba musze zgwalcic meza:):) bylam dzis na ktg,wszystko w porzadku,w piatek,w dzien mojego terminu,znowuz mam konsultacje,ciekawe co wymysla?na razie nie chce niczego pospieszac,choc naprawde mam dosc:( Ciekawe jak tam nasza 10 luty?? ja chce sie przespac na brzuchuuuuuuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
kurcze, właśnie wróciłam ze szpitala.. siedziałam sobie spokojnie przed kompem i jak mnie nie zacznie coś kłuć w oku.. nie mam pojęcia skąd się jakaś kruszyna wzięła i wbiła w powiekę, w takim miejscu że nie mogłam jej zlokalizować a bardzo rysowała mi rogówkę i piekło jak... ani ze łzami, ani z wodą nie wyszło, chusteczką tez sie nie dało i musiałam jechać na izbę przyjęć a, wszystkie pielęgniarki były przekonane ze ja do porodu.. musiałam każdemu powtarzać, że ja z okiem przyjechałam.. ta nie chciałam tam jechać, ale dobrze jednak ze pojechałam, dostałam znieczulenie (podobno bezpieczne w ciąży, oby) i wyciągnęła mi to "ciało obce".. szok.. a siedziałam spokojnie przed komputerem.. i nagle takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
Dziewczyny, a jak bolą te skurcze porodowe? Można to porównać np. do skurczu łydki, czy to jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się 🖐️ nadal posłusznie czekamy do soboty :) Abigail ale miałam przygodę z okiem ;) dobrze że pojechałaś po fachową pomoc. ciekawe jak tam 10 luty, na pewno już po woli dochodzi do siebie po cc... Agi gratulacje 🌻 pokaż nam Marysię :) Ja nie mam żadnych skurczy, szyjka trzyma mocno, jest zamknięta wiec pewnie jakby nie cc to bym urodziła w marcu ;);) lecę ubierać Michała i do przedszkola jedziemy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) gratuluje kolejnej mamusi :)!!!! U mnie bez zmian ciągle w dwupaku :) , ale pociesza mnie fakt że tak czy siak to już końcówka w dzień terminu porodu ostatnia wizyta u mojej gin a potem jak się nic nie bedzie działo to wycieczki do szpitala :( i chyba to mnie najbardziej denerwuje bo każda wizyta w w szpitalu trwa najmarniej 4 godziny jak nie lepiej. Dziewczyny jak jest u Was w szpitalach tzn. ile najdłużej po terminie decydują się na wywołanie porodu?????. Bo ja sie wczoraj trochę przeraziłam koleżanka rodziła w szpitalu w którym ja też planuje i poród wywołali w 14 dniu męczyła się biedna 20 godzin a na koniec i tak zrobili cesarkę bo na Usg waga dziecka była prawie 4 kg a okazało sie ze wynosiła 4,250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) Agi gratuluje !!!! Suszi ja tez jestem juz troche wystraszona ,na dzisiaj mam termin porodu i nic:( Wiec 14 mam sie zglosic na wywolanie bo tutaj jest tak ze mozna decydowac albo tydzien po terminie albo dwa.Ja wybralam pierwsza opcje bo juz mam dosc tego oczekiwania. Nie mam pojecia jak jest w polsce ,mysle ze powinnas sie dopytac moze? Jeszcze mam cicha nadzieje ze do 14 maluszek sie zdecyduje wyskoczyc ale ta nadzieje z dnia na dzien niknie:( Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane:) Aj kadza z was juz czeka na TEN dzien....:):) ale z dnia na dzien coraz wiecej mamusiek JUZ ropakowanych:):) i to sie chwali:):):) Mam nadzieje ze kazda z Was doda jakies zdjecia swoich pociech??:):):) jak sie oglada te wasze kruszynki to az dech zapiera:):):):) nie ma lepszego widoku:):) Ostatnio jakos rzadziej tu zagladam,ale malenka pochłania moj cały czas... domaga sie z calych sil calej mojej uwagi:):) szczegolnie jest aktywna w nocy- nie w głowie jej spanie;):):) NIe raz jestem juz wykonczona,ale chyba powoli sie przyzwyczajam :):):) Na szczescie moge w kazdej sytuacji liczyc na moich rodzicow jak i na meza:):):) nie wiem co bez nich zrobiłabym..;):):):) W kazdym razie cokolwiek by sie nie dzialo przezywam najpiekniejsze chwile swojego zycia:):):) nie umie nawet tego wam opisac:) te jej codziennie, inne minki, gesty, gaworzenie;):):) NIESAMOWITE!!!!!! Ale co ja wam bede pisac,te co juz maja dzidzie przy sobie,wiedza co czuje,a te co beda miec poznaja co to uroki macierzynstwa;):):) Bardzo sie ciesze dziewczyny,ze jestesmy TU razem:) , ze piszemy i ze mamy czym sie dzielic- a kazda z nas dzieli sie swoim "cudem"..... Calujemy was z Wikusia:********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi - gratuluję!!!!! z terminem wywoływania to mi lekarka kazała się zgłosić do szpitala 2 tyg po terminie. korzystam z okazji, że Mała zasnęła, nie wiadomo jak długo to potrwa.... noc taka sobie, ale chba zaczynam się przyzwyczajac do mniejszej ilości snu.... u nas dziś piękne słońce, aż chciałoby się wyjść na spacerek.... a wiecie tak sobie rozmawiałam z mężem, że na świecie to jednak nie ma przypadków, nasza Mała urodziła się dokładnie w dniu, w którym moja ś.p. babcia obchodziłaby 70 urodziny - dodam, że babcia zmarła kilka miesięcy przed moim urodzeniem i mam po Niej drugie imię - ciekawe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna - czyli rozumiesz co to znaczy rozbrajający uśmiech o 2 w nocy i oczy wielkie jak złotówki?????????? i nawet nie ma człowiek sił się złościć na tą kruszynkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik80 - o jak by mi zaproponowali czy tydzień po czy dwa to też bym wybrała to pierwsze. Dopytać hmmm każdy mówi co innego bo wszędzie jest inaczej i każdy przypadek jest inny, ale nie będe sie zadręczać juz tym wszystkim bo dzwoniłam do tego szpitala i zapytałam wiec pani na recepcji stwierdziła że w 8 dobie po terminie przyjmują na oddział i podają kroplówkę ale-[ZAWSZE JEST JAKIEŚ ALE} jest dwóch lekarzy którzy niechętnie przyjmują na oddział w 8 dobie i czekają prawie do 14 dnia wiec zalezy na kogo trafie. Może nie powinnam mysleć tak na zaś bo przecież w każdej chwili mogę urodzić tylko naprawdę męcze sie już psychicznie tym czekaniem i wole się nastawić że jeszcze może to potrwać AŻ 2 TYGODNIE:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania doskonale wiem, co to znaczy:):):):):) i tak jak piszesz,człowiek nie ma siły nawet sie złoscic:) moja mała w nocy potrafi lezec od np. 24 do 5 rano i nie usnac...... tylko sie patrzy, cos podje, trzeba ja przewinac, albo płacze....i tak to mija;):):) czasami nawet uda mi sie usnac miedzy jej humorkami ale to rzadko:):)hahahahha:) a w dzien to tez roznie, mam momenty ze spi i jakby dziecka nie było, a czasami co godzine wstaje;):):) wiec tez roznie;):):):) takze sama widzisz:):) ale co tam -mowia ,ze najgorsze jest te 6 tygodni a potem lepiej i z gorki:):):) chodz mysle ,ze kazde malenstwo jest swoja indywidualnoscia;):):):) chodz powiem wam ze czasami brakuje mi pomysłu, co moze byc powodem ,ze mała płacze nie raz tak długo- bo cycka nie chce, w pampersie sucho, brzuszek miekki,kolki nie ma...a ona potrafi płakac,płakac,płakac.....to jest najgorsze:( człowiek taki bezradny!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja :) Oczywiście 2w1. Wczoraj skakało mi ciśnienie. Mam od swojego lekarza prowadzącego skierowanie do szpitala na obserwację i się zastanawiam czy iść czy nie. Te skoki są jednorazowe. Zresztą biorę leki na to ciśnienie (3x1tabl. do wczoraj, od dziś 3x2tabl.). Co tydzień jestem na ktg u swojego gina i wszystko jest w porządku. Nie mam nawet najmniejszych skurczy, rozwarcia też nie, czop nie odchodzi... więc raczej zostanę w domu, chyba że dziś znowu mnie tak złapie :( Wczoraj moja koleżanka urodziła synka 5300g i 62cm!!! i to naturalnie!!! Nadal jestem w szoku po tej wiadomości... Zmykam odebrać wyniki na paciorkowca. Miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... z tego co wiem to u mnie do szpitala idzie się dzień po terminie... ale przy najbliższej wizycie zapytam jeszcze mojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
witam kochane :) :) matko kochana nawet nie mówcie ze dopiero 14dni po terminie przyjmują na oddział w razie czego... tak jak ostatnio pisałam, moja mama przylatuje do Polski na 2tyg. zaraz po moim terminie porodu żeby pomóc mi z dzieciątkiem, a jakby mnie tak 2 tyg przetrzymali w razie czego to nie zdążę wyjść nawet ze szpitala ona już wyjedzie :( oj to było beznadziejne, bo tak liczę na jej pomoc na początku. Ale.. do tego jeszcze daleko.. wcześniej niepokoiłam się żeby za wcześnie nie urodzić, to teraz tego tylko brakuje żeby zamienić w strach ze będę mieć 2 tyg po terminie poród wywoływany.. ach ta ciąża, zawsze znajdzie się jaki powód do niepokoju :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suszi co racja to racja ale ja tez juz mam dosc i nawet jak wmawiam sobie ,ze bedzie co ma byc to i tak kazdy kolejny dzien jest coraz dluuuuuuuuzszy;) aGuska jak ta Twoja kolezanka to zrobila???urodzic tak wielkie dziecko jestem wszoku!!! Ja mam dzisiaj ktg ciekawe co mi wykaze ,juz mnie mecza te wizyty,jazdy do tego szpitala:(eeech ale sie maruda zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam u lekarza. Termin na pojutrze, rozwarcie 2,5cm od tygodnia, szyjka ma centymetr i powiedział że pewnie przenoszę. I pomyśleć, że zagrażał mi przedwczesny poród! Zapytał czy chcę takie badanie żeby zaraz urodzić, ale podziękowałam za masaż szyjki:) podobno może być boleśniejszy niż sam poród. brr. w piątek ktg. Szczerze wątpię już na poród bez wywoływania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sensei- ja też mam termin na 10 luty ciekawe która będzie pierwsza :) dziś czuje jak chodzę że moje maleństwo pcha sie na świat bo normalnie mnie uderza główką w kanał rodny ale to dziwne uczucie :) nieraz mnie tak uciśnie że aż mi sie nogi uginają :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak często czuje, mam skurcze, czopa brak, ale nie posuwa się to szybko. ech. zobaczymy która:) a jakie masz jeszcze objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja oczywiście 2w1:) Skurcze mam cały czas a wczoraj po kąpieli odszedł mi czop:) Dzisiaj miałam ktg i wszystko oki skurcze też widoczne:) Jak ja już bym chciała być po!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×