Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam moje drogie:) Oj widze ze wiele sie tu dzieje;):):) no,no kazda z was juz coraz blizej:):) Niesamowite jest to,jak to szybko leci:) moja malenka juz ma ponad 2 tygodnie;):):) a pamietam jak ja rodzilam:):):) i jak czlowiek liczyl skurcze;):):) a tu juz tyle mineło OD....:):):) Bardzo fajnie sie czyta co u kogo sie dzieje, tym bardziej ze teraz jak juz malenstwo jest na swiecie wymaga od nas calej swojej uwagi,ze nawet nie ma czasu aby napisac cos do was;):):):) Moja malenka juz upomina sie o towarzystwo- lubi sobie polezec, popatrzec, poogladac sie co sie dzieje w około;):) ciekawska;) Jest z nia coraz fajniejszy kontakt- juz nie tylko spi i robi kupki,ale i obserwuje i w ogole- ach...... i och....:):):):) OKres macierzynstwa jest niesamowity!!!!!!!!!!!!!!!! Ja oszalałam na punkcie mojej małej:) juz nie wpsomne o moim mezu:) A co tam u 10 luty????jest juz PO?????? pozdrawiam was kochane:) i nadal PILNIE czytuje;):):) trzymamy kciuki za kazda z was;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na szczescie nic nie puchnie ,tak naprawde to za wiele tez nie przytylam ale mój maluszek juz biduleczka nie ma miejsca w moim brzusio i jak sie kreci to ja juz nie odczówam niestety satysfakcji tylko ból. Radosna jak ja ci zazdroszcze i wszystkim rozpakowanym mamusia ,macie juz swoje kruszynki przy sobie mozecie na nie patrzec i tulic je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!! ja też jestem cała spuchnięta najbardziej nogi właśnie, twarz i ręce niemoge nosic w ogóle obrączki pierścionka bo mi sie odciska i póxniej problem ze zdjęciem;;echhhh sansei>no nieźle ja niewiem czy bym tak wytrzymała...życze ci wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;;coś mi kafe szwankuje i niewkleiło wypowiedzi;;; ja też jestem spuchnięta kiedys maiąłm takie wystające kostki u nog a teraz zrównały sie z nogą baleroniki:):) a ręce to niewspomne - juz ile nienosze obrączki bo niemogłam raz zdjąć;; sansei naprawde życze ci duużo wytrwałosci nieiwem czy bym dała rade.. ale nas mało zostało tzn.mało sie odzywa to czekanie ja juz sama niemoge ze soba wytrzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
A mi ta podbarwiona wydzielina się skończyła. To chyba było po badaniu. A dzisiaj znowu zaczęło mnie kłuć w odbycie, a hemoroidów nie mam. Dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
A mi ta podbarwiona wydzielina się skończyła. To chyba było po badaniu. A dzisiaj znowu zaczęło mnie kłuć w odbycie, a hemoroidów nie mam. Dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
Trezele - ja też musiałam pościągać wszystkie pierścionki i obrączkę, bo już się boję, że nie ściągnę :D Nogi też mam spuchnięte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wieczorami spuchnięte nogi, szczegolnie wczoraj mocno mi spuchły, spałam z nogami na wysokiej poduszce i od razu mi ulżyło, teraz też już mi napuchły wielkie bańki a zaraz idę robić pedicure bo jutro nasz WIELKI DZIEŃ! trzymajcie kciuki bo trochę się denerwuje .... w domu wysprzątałam jedzenia dla chłopaków nagotowałam, torba gotowa, jeszcze sobie zrobię paznokcie i stopy, jutro się ogolę i włosy umyję i koło 10tej jadę do szpitala. Ania dam ci znać jak dojdę do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maagdaa powodzenia!!!!po południu juz będziesz mieć swoją kruszynke zazdroszcze!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po ktg. Pojawiły mi się nawet jakieś skurcze, ale ja ich nawet nie poczułam :D Szyjka ma jeszcze 1 cm, więc czekamy dalej... Magdaa fajnie masz, że znasz dokładną datę, a my tu jak na szpilkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Maadzia napisała, że ma już Tomeczka!!!!Ważył 4300g, ale nie widać, bo jest drobniutki:) jest już po pierwszym karmieniu:) jest przeszczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadzia Gratuluje!!!!!!!!!!!!!! ;) U mnie bez zmian :) Juz najedno nie moge sie doczekac poniedzialku choc mysle jak to bedzie z tym wywolaniem porodu ,przyjdzie jeszczepora na strach pewnie. Pozdrawiam was cieplutko i wasze dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu dziś cicho... Mam nadzieję, że nie wszystkie już urodziłyście, bo mi zostało jeszcze 14 dni i nie chciałabym sama wyczekiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
aGuśka - samo wyczekiwanie nie jest takie złe. Ja już chyba zaczynam panikować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja nadal w dwupaku...Nie dzieje sie kompletnie nic. Powiem wam że troche sie już denerwuje. Przeraża mnie myśl, że mogę mieć wywoływany poród. Tzn nie samo to wywoływanie - no bo jak samo sie nie ruszy to trudno, co zrobić - tylko to czekanie...Prawie 2tyg od wyznaczonej daty...Oby nie i mała jednak zdecydowała się na samodzielne wyjście w terminie...Jeszcze 6 dni...Myślałam że może zechce zawitać w walentynki ale wygląda na to że nie ma na to najmniejszych szans :o Tak pomyślałam, że jak juz minie ta magiczna data to może by spróbować np z olejem rycynowym...? Ponoć czasem pomaga, bo ruch, seks itp na mnie (tzn. na małej) kompletnie nie robią wrażenia :P Co wy na to? Znacie moze kogos kto go stosował albo słyszałyście cos o tym? No i gratulacje dla "świeżych" mamusiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula86 moim zdaniem żadne sposoby nic nie dają. Maleństwa same wiedzą kiedy chcą przyjść na świat i my nic na to nie poradzimy. Słyszałam, że u kogoś np. sex zadziałał ale myślę że to zwykły zbieg okoliczności... W pt lekarz badał mnie ginekologicznie, sprawdzał czy szyjka jest otwarta czy zamknięta. Okazało się że ma jeszcze 1 cm. W sobotę natomiast pojawiło mi się delikatne plamienie w kolorze brunatnym i trwa do tej pory. Czy któraś z Was też miała coś takiego? Nie wiem czy to po wizycie czy to może ten czop. Tylko to nie jest ze śluzem więc już sama nie wiem. Mała się rusza, jest aktywna dlatego nie pojechałam do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
Ja też tak miałam, i potwierdzam, że po badaniu. Jak to zeszło - właśnie po jakiś 2 dniach - wydzielina wróciła do normy. Miałam też takie "nitki śluzu", ale to nie czop. Nie ma co się nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam właśnie nowe zdjęcia moich dzieci, chętnych zapraszam;) i też potwierdzę, ze po badaniu przez kilka dni miałam taką wydzielinę - nie miało to związku z porodem, bo urodziłam po 11 dniach od badania;) Radosna - a jak u Was na spacerach? Mała lubi jeździć w wózku? my wczoraj przeprowadzaliśmy pierwsze werandowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Pisze dopiero teraz bo u mnie bez zmian termin mam na dzisiaj ale nic sie nie dzieje o 16 ide do kontroli do gin :) Juz powoli psychicznie wysiadam bo kazdy tylko pyta ty jeszcze w ciazy ?? nie urodzilas jeszcze ?? i takie tam masakra..poprostu... Ale widze ze u nas na forum tez juz powoli robi sie cisza wydaje mi sie ze te mamusie co czekaja tez maja juz powoli dosyc tego oczekiwania.A mamusie swiezo upieczone nie maja juz tyle czasu na pisanie :) W kleiam tabelke dla przypomnienia nie robilam zadnych zmian tylko popostu skopiowalam. ROZPAKOWANE IMIE...................T. PORODU...D.URODZ....PLEC......CM i KG Myszzka_87........14.02.2011...20.01.2011...Corcia .... kijevna ............ 04.02.2011...21.01.2011...Bianka.....54cm/3.63kg radosnaJUZmama....02.02.2011...25.01.2011..Wiktoria..57cm /3,70kg magdziulka...........................25.01.2011....Michalek...57cm/3,65kg Anulka84..............................26.01.2011......Ola.. ..3360kg/56cm Sylwia_LBN...........04.02.2011....27.01.2011.....Hania .... Truskaweczka_29....02.02.2011...29.01.2011.....Hubert...5 6/3,25kg aniaania........31.01-01.02.2011.....31.01.2011....Julia ...../3,87kg CZEKAJĄ IMIĘ .................. WIEK .........TERMIN PORODU.....PŁEĆ I IMIĘ katasha7 ................26 ............26.01.2011 Monika .................. 21.............01.02.2011 aniaania ................ 28 ............ 01.02.2011.....córka Julia Ninka86 ................ 24 ............ 01.02.2011 marcysia21 ............ 21 ............ 01.02.2011 niebieskooka_81 ...... 29 ............01.02.2011 milagros25..............25..............02.02.2011......s yn Jasiu matka,polka ............30.............02.02.2011 Kessi_27 .................30 ............04.02.2011 wanilia z cynamonem...33..............06.02.2011....synek Cyprian agnik80 ................. 30 ............07.02.20 11 sansei.....................24 ...........10.02.2011 .........córka Lidia adziana ................. 35 ............10.02.2011 ptyśka .................. 30 ............10.02.2011 ajem7 ................... 24 ............10.02.2011 ......córeczka! suszi85..................................10.02.2011r..... .NIESPODZIANKA Dziewczynka ...........31.............11.02.2011 Truskaweczka_29 .... 29 ............12.02.2011 nemezis278 2........... 27............14.02.2011 Ninka 24 ................ 25 ............14.02.2011......synek!! agi27 .................... 28 ............14.02.2011......córka MARYSIA groszek22.............. 24 .............14.02.2011 emka kafe .............. 25 ............16.02.2011 Oli14 ..................... 30 ............16.02.2011 trezele .................. 26 ............16.02.2011 10 LUTY...................22............17.02.2011....synek... Wiktor :* IZULKA ..................25..............17.02.2011 maagdaa .................30 ............17.02.2011 milusia * ................. 27 ............18.02.2011 conwalya .............. 23 ..............18.02.2011 kasiula86 .............. 24 ..............19.02.2011......córeczka -Ania Milutek ................. 23 ............. 22.02 .2011 emulinek .................27 .............23.02.2011 agatka27 ............... 27 .............25.02.2011 abigailii..................26...............26.02.2011 memo_29................30...............26.02.2001......s ynek Mateuszek stop_klatka............27................26.02.2011 Loonah ................. 21 .............. 27.02.2011 ambrozja196 .......... 24 ..............27.02.2011.............Synek Adaś aGuśka1983.............27...............27.02.2011..... ...... Córeczka TAHITIANA ............. 23 .............. 28.02.2011 ewka4127 ............. 24 ...............28.02.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka 24 mnie też denerwuje to, że wciąż wszyscy pytają czy już urodziłam :/ Jakbym urodziła to przecież byśmy wszystkich poinformowali. Sami nie możemy się doczekać, szczególnie mój Mężulek. Mi to chyba łatwiej, bo czuję Maleńką w brzuszku :) Miłego dzioneczka, Mamuśki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam ktore juz urodzily... :D jak wygladaja skurcze?? nikt nie jest w stanie mi wytlumaczyc, slysze tylko ze jak beda to bede wiedziala ze to to;/ jestem juz po terminie, i cala noc mialam co kilkanascie minut bole krzyza, ktore utrzymuja sie do teraz z tym ze teraz z bolem jak na okres? czy to to? czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na środę. Te bóle co piszesz, to jeszcze nie, ale skoro boli cię krzyż, to pewnie nniedługo, skurcze są brzucha, ból jak na @ to nie, tylko tak falami poczujemy taki skurcz brzucha na moment i pewnie na początku rzadko i nieregularnie, choc zdarza się ze niektóre dostają od razu skurcze regularne i częste. mnie gin powiedział, że jak będą co 10min, to zbierac się do szpitala. A mnie nic nie boli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×