Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczynka no ja mam nadzieje:) bo moja tez sie slini tak az jej kapie...szok. myslałam ze własnie cos sie wykluje a tu na razie nico:) Kochana mała sliczniutka-jak zwykle;) aniaania- dokladnie najwazniejsze ze zdrowa kluska jedna:):) Hmmm u nas chyba burza bedzie..tak to wyglada a chciałam z oszołomkiem isc do centrum na jakies zakupki....ech:) Kurka cos mnie glowa pobolewa i jakas taka "zdechla" jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula 31
hejka ale dzisiaj pooda do dupy:/ wiatr straszny i wyglada na to ze zaraz bedzie deszczowo... mlody spi a mama ma relaks:) dobra ksiazka, kawka i ciasteczka mmmmm.... milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpina kpina
Ale wy jestescie tepe,boze i jakie załosne. Dziewczynka ty to jak gwiazda portali,jaka to ty nie jestes super,jakie to masz cudowne dziecko,jaka jestes idealna a tak naparwde jestes tepa jak but To samo Radosna jakie to twoje dziecko nie jest swietne,madre,i w ogole najlepsze. Za kogo wy sie uwazacie? Wpisow od aniaania i sansei i reszty to sie w ogole nie da czytac. daremne babska. Dziewczynka z Radosna jeszcze cos udaja ze tworza,sie wielkie pisarki znalazly,kazdemu rady dawac, jakim prawem? Wszystkie jestescie tepe, bo jak trzeba pomoc i doradzic to udajecie ze nie widzicie wpisu, tylko wiecznie o sobie. a jak jakas kolezanka poprosi o porade to wielkie pani w dupie maja wszystko. jestescie zadufane w sobie, stworzylyscie ten topik by sie dowartosciowac skoro w domu mas maja za nic. idzcie wszystkie na terapie, bedzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczko wracasz?
kpina kpina - święe słowa, ten topik jest po to aby się chwalić i dowartościować, a tobie nic do tego. nie masz obowiązku nas czytać. a przy okazji my jesteśmy głupie a ty uważasz, że terapia będzie tańsza od forum? hmm ciekawe podejście. odzywaj się częściej, zawsze to jakieś ożywienie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas goraco:)ale tez tak jakos jak przed burza. wyekspediowalismy syna do szkoly i poszlismy z M i Lala spac:Dspalismy niemal do 1.00:)to ci dopiero zycie:D Mloda pochlonela dzis po raz pierwszy zupe z kurczakiem.chociaz "pochlonela"nie jest dobrym slowem bo od kilku dni i ona cos sie krzywi na sloiczki.ale moje"wynalazki"je ze smakiem... polozylam ja na macie przed chwila(znow ja lubi:))i juz siup sie przekrecila:)ostatnio wogole strach ja gdziekolwiek zostawic bo kreci sie ,wije,rzuca,rusza,przesuwa.trzeba wszedzie przypinac,ograniczac prawie zwiazywac:) dzis kupsko bylo juz bez problemu-ze tak tylko wspomne:Dakurat zostawilam ja na naszym lozku z oddychajaca dolna polowa ciala(czyli pampers tylko podlozony)poszlam do lazienki na moment,a kiedy wrocilam pampersa juz pod tylkiem nie bylo a ladunek juz byl w drodze!:Dzdazylam w ostatniej chwili:Dpieknie by nam cora lozko przyozdobila:P ok musze sie zbierac po synusia do szkoly-zaplanowal mi caly tydzien kiedy jego brata nie ma.wczoraj mcdonald,dzis spacer,maly terrorysta:)i do tego cwany pa babolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowej madralinki- to po chuj czytasz te nasze wypociny?????????????? spierdalaj stad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak masz racje-przejrzalas nas wszystkie,dzieki ze i oczy przy okazji nam otworzylas bo bez ciebie w zyciu bym sie nie jarnela ze ja az taka ulomna jestem:D a moje dziecko-i owszem-jest najcudowniejsze i najwspanialsze-bo kazde powinno byc takie dla jego mamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kochamylaure.pl zapomnialam ze chcialam wam polecic do poczytania wzruszajacy blog:) historia o ogromnej,niezachwianej milosci matki do dziecka.przeczytalam,poryczalam sie jak glupia i nie potrafie zapomniec:) a moze dlatego ze tez o Laurze?i ze widze podobienstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też byłyśmy na szczepieniu. Zajrzała małej do buzi i powiedziała, że ząbka nie widać:) Lidka jedynie jęknęła przy wkłuciu. U nas w nocy straszna burza była a teraz słońce świeci - dwa światy. Jaki w ciągu dnia i co jadają wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktora mamusia napisała
ten post o 17.07 ? :o szokk po prostu, nie popieram tej dziewczyny która nas wyzywa od idiotek, ale to co napisala któraś z mamusiek to po prostu dnoo i chyab wiem nawet która to "pani"....słoma z butów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo:) choc u mnie jeszcze nie taki wieczor.....bylam na baaaaardzo dlugim spacerze,nog teraz nie czuje,a Mlody mlodszy ledwie sie dowlokl do domu:P zaraz znowu kapiele,wieczorne rytualy... Sansei-moja wciaz na piersi,wiec nie wiem ile tak naprawde wypija i nie mamy jakichs sztywnych godzin do karmienia-ssie kiedy ma ochote.poza tym tak ok13-14 zjada jakis" sloiczek",czasem z kaszka,czasem z ciasteczkiem,w zaleznosci co tam dostanie,no i przed poludniem,albo poznym popoludniem dostaje zazwyczaj jablko,lub+gruszka,morele;co tam mamy na stanie.jablko zcieram jej cale,albo pol jablka,pol gruszki... my idziemy sie pluskac.milego wieczoru i przespanej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ruch się zrobił, widzę, że ktoś chce ruszyć topik, jak miło........;) a Tobie pomarańczko radzę po prostu nie zaglądać jeśli Ci się to nie podoba, po co masz się stresować? u nas jedzenie wygląda tak: ok 5 - 135-150 mleka ok 8 - sinlac 30 wody+czubata łyżka ok 10 - 135 mleka ok 13 - pół słoiczka obiadku (jeśli się uda, bo praktukujemy dopiero od kilku dni) ok 15 - 135 mleka ok 18- 135 mleka ok 22- 135 mleka mleko nie zawsze jest wypijane w takiej ilości, tyle szykuję, ale rzadko wypija całość, od dzis planuję włączyć jeszcze deserek w godzinach popołudniowych, bo do tej pory eksperymentujemy i raz był obiadek, a raz deserek dziś mąż ma urodziny, więc będą rodzice na kawce, musze troszkę ogarnąć, a potem iśc na zakupy, kupić jakieś owoce do deseru lodowego. miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) u nas znow eskalacja lenistwa:P M spi(bidulek),Lala tez obok z jedna noga wyciagnieta i zalozona na kolderke-wyglada tak slodko:) mnie przez chwile tez morzylo,ale sie otrzasnelam.... piekna pogoda ,szkoda dnia marnowac na sen... Ania to malutkie party Ci sie szykuje:)i widze tez masz Raczka w domu:D no to wszystkiego najlepsiejszego! milego dnia kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje pomarańczko-jestes naprawde bystra az pozazdroscic;):) Ja wczoraj kochane moje cały dzien sprzatałam, bo chałupa nam sie rozlatywala z tej czystosci:):):):) nie no nie ma tak zle:):) Dzisiaj z mezusiem ,mała i moim tata jedziemy na impreze samochodowa Monster Truck. Tunningowe auta ciezarowe-a ze razem z mezem mamy swira na punkcie samochodow obojetnie jakich to nie moze nas to ominac:):):) No a Wiwi no coz, trzeba ja tez wprowadzac w ten swiat:):) My ostatecznie przeszlismy juz na spacerówke, dziecko w niej nie do poznania;):):) zadowolone, skupione i podekscytowane;):):):) Nasza gwiazda nocna ostatnio regularnie po 4 sie budzi i RYK!!!! marudzenie i walka z nia przez godzine, bo o spaniu nie ma mowy, tym bardziej o jedzeniu:):) a potem rano spi jak susełek:):):) ach przeagentka....:):):):) No chałupa lsni, pranie zrobione, w ogródku ogarniete, hustawka dla małej wisi to mysle ze dzisiaj zasłuzona laba;):):) Jutro jak pogoda dopisze wybieramy sie do Jury Krakowsko-Czestochowskiej:):):) troszke sie poszwedac:):):) Trzeba korzystac:):) Wam moje drogie zycze milego weekendu, p[omaranczkom proponuje nie pluc jadem, a pozostałym mamuniom wiecej sie udzielac:):):) Jak dam rade jeszcze wieczorkiem lookne do Pan:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! mnie moja perelka obudzila dzis po 6.00,no i w sumie troche podrzemalysmy a teraz sie bawimy:)jak do niej rano weszlam do pokoju to myslalam ze lozeczko rozniesie z radosci na moj widok:D:D u nas LEJE!caly tydzien bylo pieknie,to wiadomo pogoda na likend musi sie zepsuc:( a mnie plecy bola buuuuuu..... moja coruchna jeczala na macie,wzielam ja sobie na kolana przed kompa-co za radosc,jakie szczescie:) Radosna my tez mamy zamiar na urlopie wpasc w tamte rejony,tzn odwiedzic Sw Krzyz.ja juz tam bylam,a teraz chcielibysmy chlopakom pokazac:)no i wogole zastanawiamy sie co jeszcze odwiedzic???bedziemy niecale 2 tyg i nie chcemy tylko siedziec u rodzicow:) od poniedzialku chyba zaczne sie pakowac:D:P bilety na prom zakupione,wyruszamy w niedziele,juuupppppiiiiiii:) milego likendu-odzywajcie sie ciut,ciut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczkaChora
"ooo zalosna juz mama" jakbyś nikt nie zauważyła nie ma możliwości skasowania swojego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie my juz wrocilismy z pokazu samochodów;):):):):) Było super, Wikusia była bardzo zaintersowana.... :):):) Pogoda nam dopisała i najwazniejsze ze nam sie podobało. Tyle zesmy połazili,ze nogi z tyłka nam wychodza;) Dziewczynka a ty w PL z jakiego rejonu jestes???:):) POmaranczki mogły by sie juz przestac udzielac, bo sie tylko osmieszaja... Trzeba małego szerszenia kapc i powoli probowac ja polozyc spac:):) Sciskam Was kochane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki śpią, a ja zaraz dołączę. dzień minął spokojnie. Jula pije coraz mniej mleka, teraz nawet 120 mi nie wypija, pocieszam się, ze zaczyna jest inne rzeczy to nadrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój sie radosna
pisać na czarno :D ale zgłosić do usunięcia może? czy też nie?? o Jezu aż tak ciężko z myśleniem??? :D:D:D:D i kto tu jest chory?? hmmmm:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze pomaranczko,ze lubisz mieszac,ale wali mnie to!!!!!!! mam cie w dupie.... Tyle na twój temat!!!!!!! My wczoraj bylismy w Wisle- bylo super, mała była zadowolona ze az czlowiek sie cieszyl:):0 Pozwiedzalismy bardzo duzo, ale najbardziej małej podobal sie Leśny Park Niespodzianek!!!!!! Wrocilismy bardzo pozno, ale warto bylo:):) za tydzien wybieramy sie do Bystrzycy Kłodzkiej i Miedzygórza do Wodospadu Wilczki:):):) Dziewczynka haloooo, kaj zes polazała???:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZULKA:) kochana to super:) moja mała jeszcze nie ma nawet ani grama zabka,ale jestem cierpliwa;) i mam nadzieje ze nie długo rowniez sie pojawi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Slonca wy moje:) Radosna-lajdaczylam sie z corka po miescie:D M mi cara zostawil to doprowadzalam innych kierowcow do palpitacji serca:D a co!!??a z rana powisialam ze dwie godzinki z siostra na skype-chyba dwa tygodnie nie rozmawialysmy to trzeba bylo nadrobic.no i jak zapowiedzialam-znosze rzeczy ktore chce zabrac do pl w jedno miejsce do pakowania:) Izulka no to Majka ma juz czym sie pochwalic!:) moja glizda od wczoraj znowu zaczela namietnie wszystko gryzc i slinic sie,ale sie nie ludze-zeby wyjda pewnie w przyszlym roku:P nie martwi mnie to jakos specjalnie ale potwornie mnie gryzie po sutkach-Dzizas!!! u nas likend byl mocno zakrapiany:D lalo jak z cebra:Ddzis juz ladniej,choc chmury wciaz groza opadem i z praniem mnie wstrzymuja... Lala lezy kolo mnie i kopie w laptopa przesuwajac go.wtrabila caly sloik warzyw to ma sile:D a mnie naszlo na barszcz ukrainski i zaraz pedze robic... Radosna ja z podkarpacia zem:)z takiego nieduzego miasteczka ok 60 km od rzeszowa,tzn tam mieszkalismy kilka lat przed przyjazdem tutaj.moja rodzina jest na wsi,ja taka wiesniara jeztem(!):D:P no nic buziole,spadam cos pichcic bo mam wene!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabraliśmy Felka na basen. Na początku był nieco zdziwiony taką wielką wanną :) ale potem chyba mu się spodobało. WIększość czasu spędziliśmy w jacuzi (czy jak się to pisze), żeby mu zimno nie bylo. "Pływaliśmy" nim w różne strony, walczył z bąbelkami i machal nogami :) Ja jestem bardzo zadowolona, bo chcę się z nim zapisać na basen na zaęcia dla niemowlaków, ale napierw chcialam sprawdzić jak zachowa sie w basenie. Okazało sie, że tak jak ja wodnik prawdziwy :) Po pływaniu przekąsił conieco, w domu pobrykał chwilkę i padł ak kawka. Nawet burza go nie budzi. Do zębów nie tęsknię bo już teraz jak zaciśnie dziąsła złośliwiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula nie lubi banana o czym wyraźnie sie przed chwilą przekonałam...oddała więcej niż zjadła, wszystkie rzeczy do prania, bujaczek brudny i ja też............a teraz śpi i udaje aniołka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasza mała zaczeła jesc dania ze słoiczka i o dziwo sie z nimi zaprzyjaznia;):) aniania nie przejmuj sie kochana bo moja tez czesto potrafi zrobic taki gejzer z buzi,ze amba;):0 a nie raz sie jej zdarzy takie kupsko zrobic ze nie umiem tego pozbierac:) hahaha tak jak dzisiaj;):):):0 no to Dziewczynka fajnie,ze jestes bo myslałam,ze juz wszyscy poznikali z tego topiku. poza tym jakas pomaranczka mnie atakuje i Bog wie czego chce!!! po co ???to wszystko robi???zeby nas skłocic??obrazic??ach szkoda slow...ale czlowiekowi az sie pisac potem nie chce!!!! no nie wazne, ja wiem swoje...i tyle..i zadne pomaranczowe paskudztwo mi nie przeszkodzi:):):):):) Hmmm szkoda Dziewczynka,ze nie jestes blizej mnie:(:(:) kurka kawał drogi...aj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna olej zlosliwosci,nie ma sensu sie stresowac.komus sie bardzo nudzi i tyle..... moja gwiazda dzis tyle wchlonela ze szok:) a wogole nie chce mi sie pisac.... poklocilam sie z moim M.... faceci....blehhhh.....:( do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×