Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość fiołek...
hej laseczki nie chcę peszyć ,ale może i Nam się w końcu udało ;-) ostatnia @ 29 kwietnia (cykle średnio 26-27 dniowe) testu nie robiłam bo się boję tej jednej kreski.... kilka dni po owulacji miałam takie bóle w podbrzuszu, no i od tamtej pory czuje się jakby miała przyjść a nie przychodzi.... mam gazy,bóle brzuszka jak na @ i czasami mnie trochę mdli .... staramy się od grudnia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę zaskoczona, mogłybyśmy mieć właściwie taki sam nick. Myśmy sie właściwie nie starali, tylko "trochę odpuścili z antykoncepcją" z załozeniem, że nic się nie stanie, jeśli... Natomiast też mnie nieco zaskoczyło, że to "jeśli" to tak szybko. To też by była moja pierwsza ciąża i jeszcze się z tą myślą tak do końca nie oswoiłam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
chcialabym sie do Was przylaczyc... nawet nie weicie jak bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
tydzien temu w niedziele zrobilam test w 29 dniu cyklu i wyszedl negatywny od poniedzialku (czyli 30 dnia cyklu) za mam delikatne plamienia - tak jakbym byla umazana czekolada w szyjce macicy nie jest to duze plamienie bo nawet nie wyplywa na zewnatrz a ja sobie sprawdzam wacikiem jak to wyglada. nie wiem czy mam to traktowac jak okres czy nie. temperature od dwoch tygodni rano w pochwie mam ponad 37C. mialam kilka dni poprzedniego tygodnia bole podbrzusza - jakbym miala dostac okres, ale niezuplenie takie same, cos w nich bylo innego, bole jednak wraz z pojawieniem sie plamien ustaly. raz pojawila sie czysto czerwona krew, ktora nawet nie wyplynela ale wytarlam wacikiem i tyle po niej bylo... bola mnie rowniez piersi, ale jakos tak dziwnie bo "od spodu", od dolu, od strony pepka.. cykle mam ok 31 dniowe, mesiaczke zawsze bolesna nie wiem co mam myslec, czy dzisiaj moj 34 dzien cyklu czy moze 5 kolejnego :( test kolejny bede robic jutro jesli negatywny to trduno, ale ciezko z takimi plamieniami teraz obliczac dni plodne is tarac sie od nowa :( ale mi smutno... matematyke diabli wzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon ja tez mialam takie plamienia przez kilka dni (chyba 3 albo 4), zrobilam po nich test i wyszedl pozytywny, wiec glowa do gory :) Dzisiaj juz 6 tc z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnaś jak najszybciej wybrać się do ginekologa. Skoro ta krew nie wychodzi na zewnątrz możesz mieć plamienie. Po za tym może to też sygnalizować zagnieżdżenie się jajeczka w macicy. Nie ma co gdybać idż do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja zeszloroczna styczniowo/lutowa mama :) Nieprawdopodobne ze juz jeste ten topik :)Ja o ciazy dowiedzialam sie 27 maja zeszlego roku ..Coreczka ma jutro 4 miesiace ..Uwierzcie czas leci jak szalony..Powodzenia zycze 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
dziewczyny te plalmienia sie pojawily w dniu wlasciwie spodziewanej miesiaczki na poczatku to sobie pomyslalam ze to poczatek @ i czekalam na konkretna krew ktora sie nie zaczela do dzisiaj. jesli plamienia zaczelayby sie w dniach dziwnych np srodek cyklu to bym panikowala, ale spokojna jestem bo moze faktycznie jestem w ciazy, a czesto takie plamienia wystepuja w dniach kiedy powinna byc @ strasznie jestem smutna Kochane, bo niestety jestem w UK a tu ginekologow nie ma, musialabym isc do lekarza pierwszego kontaktu ktory nie zrobi i tak nic... jezeli jestem w ciazy to w tygdoniu 5 liczac od daty ostatniej miesiaczki, ktora sie zaczela 26 kwietnia... wszystko sie okaze jutro, tydzien temu w niedziele test wyszedl negatywnie, wiec rozczarowanie juz bylo wiec jesli znow bedzie negatywny to coz... ale dziwwczyny ciesze sie bardzo ze Wam sie udalo :) i trzymam za Was kciuki!! za pomyslna ciaze, zdrowa i bez komplikacji i szczesliwe rozawiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie badania na Hcg czy jakoś tak lekarz pierwszego kontaktu może ci to zlecić bo testy często się mylą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam pomyliłam się, pierwszy dzień mojego ostatniego cyklu to 1.05 *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
figunia. w UK to robia? ja jestem zupelnie zielona jesli chodzi o opieke medyczna tutaj ... chce zrobic test jutro, jak wyjdzie negatywny to znowu powtorzyc i dopiero isc jesli konkretnej @ nie bedzie bo te plamienia nie liczyc jak @ wedlug Was? kurde, nigdy nei mialam plamien.. oprcz czasow wieki temu jak zaczelam brac pigulki to chyba dw apierwsze cykle, ale cale.. a teraz zamiast okrsu jakas "czekolada"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
Ptysia, to ja miala poczatek cyklu 26 kwietnia i jeszcze mi test nic nie wykryl :( ale moze faktyvznie nie ejstem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzień później ale u mnie były dwie kreski . To raczej zależy od wielu czynników Słyszałam że w UK można takie badanie krwi pod ciąże zrobic ale za jakąś odpłatnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
no wlasnie jak to jest wiem tylko ze jak bede faktycznie w ciazy to w Manchester gdzie mieszkam jest polska klinika i tam maja ginekologa :) na pewno sie tam wybiore do niego, odplatnie oczywiscie :) a Wy dziewczyny jak sie czujecie? :) jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje się dobrze :) Nie narzekam :) Zobaczymy co będzie dalej mam nadziej że dobrze :) Telefon z bateria Mam też koleżanke w Manchester :) Jest tam od niedawna :) I nie może sobie poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
super ze czujesz sie dobrze :) oby tak dalje :) tak? a co tu porabia? i czemu sie nie moze odnalezc? ja juz tu jestem 5 lat ;) i jak dotad sluzbe zdrowia unikalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
angfr :) trzymam kciuki :) oby sie okazalo ze sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
figunia a u Ciebie ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
Dzięki! Ja równierz trzymam za Was kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
angfr :) a kiedy ostatnia @ byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiem się dopiero w środę :) Ale myśle że 4 może 5 :) A ona jest od ponad miesiąca do chłopaka pojechała i niestety nie może znaleźć pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
04-05-2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! telefon z bateria - to mialas dokladnie tak samo jak ja: ostatnia miesiaczka 26 kwietnia i tez w niedziele tydzien temu zrobilam test i tez wynik byl negatywny ale powtorzylam test we wtorek i juz byl pozytywny. Badz dobrej mysli i zrob jeszcze jeden test, wiedza jest duzo lepsza od niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
figunia, to tak jak ja.. moze 5... a kiedy mialas @ ? ja 26 kwietnia aha, no niestety tutaj z praca lipa... ciezko jest znalezc,,, angfgr :) to jeszcze chwilka i sie dowiesz :) Aprillia a plamienia masz? ja sie balam ten test zrobic w tygodniu, bo w sumie te plamienia mnie zmylily ze idzie @ masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×