Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Anty figunia
Autorka tego topiku to niestety nieuczciwa osóbka. Chodzi na rozmowy kwalifikacyjne, choć wie, że jest w ciąży. Bo sama napisała, że starała się o dzidzię. A mimo to starała się o zatrudnienie. Na szczęście się nie udało. Chce naciągnąć potencjalnego pracodawcę na zatrudnienie jej, aby potem ciągnąć zwolnienie i zasiłek macierzyński ( z naszych składek!!!). Bo jak sama napisała dla maluszka każdy pieniążek się przyda. Po trupach do celu. Napisałam to bo jestem oburzona takim zachowaniem. I będę wtrącała swoje trzy grosze za każdym razem, gdy tylko ujrzę jej nick. Pozdrawiam i życzę nieowocnego polowania na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
ehh jak mi wlasnie peklo marzenie jak banka mydlana a jeszcze godzine temu bylam pelna nadziei.. ale przynajmniej miesiaczka normalna jest i moge juz planowac kolejny cykl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że planuj albo działaj na spontanie :) Jak się w Ciebie sposci to nozki do gory i polez sobie chwilke zeby odrazu nie wyciekło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
nozki w gorze byly przez wszystkie dni po stosunku... ;) jest jeszcze jedna sprawa, bo w tym naszym cyklu staran, pierwszym, nie umielismy ustalic dnia owulacji na podstawie sluzu :( zwyczajnie go nie bylo obserwujemy sluz od kilku miesicy i zawsze przychodzil dzien w ktorym byl jak kurze jajako i doslownie sie ze mnie lal.. w tym cylku go nie bylo, sucho caly czas ale kochalismy sie mimo wszystko czytalam na necie ze to mogla byc zoanka cyklu bezowulacyjnego... no nic, bedziemy teraz znowu obserwowac, coz innego zostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
trzymajcie sie dzeiwczynki powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam z przewy a tu takie zmiany! telefon - szkoda, ale pewnie bedziesz na topiku marzec 2011, jak tak to wpadnij dac znac. I glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
Aprilia :) no zobaczyny jak to bedzie, kiedys sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jednak też nie... Nie martwę się, bo, jak juz pisałam, nie planowaliśmy tak właściwie, ale muszę przyznać, że przez tych kilka dni niepewności jakoś oswoiłam się z myślą o macierzyństwie i kto wie, kto wie, może niedługo tak "na poważnie" się tym zajmiemy. A tymczasem pozdrawiam wszystkie przyszłe lutowe mamy a nie-mamom życzę szybkiego spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobiłam przed chwilą test i są moje kochane 2 KRESECZKI ❤️ huuuuuuuuuuuuuuuura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję! Kurcze, jeszcze trochę i mi się szkoda zrobi, a wcale jakoś wczesniej o tym ne myślałam... Moze się jeszcze sprężę i załapie na koniec lutego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
Fiołek gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
Rilla :) to zalozymy watek marcowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
Widzę, że niezły ruch na forum - jedne przychodzą, drugie odchodzą. Ech, ja też cały czas się zastanawiam czy to na pewno, czy może będą jakieś przeszkody. Przyznam szczerze, że u mnie sytuacja nie jest super komfortowa jeśli chodzi o ewentualne przyjście maluszka, ale dobrze, że jest 9 miesięcy żeby wszystko się poukładało;-) Mam natomiast pytanie do dziewczyn, dla których to nie jest pierwsza ciąża: kiedy miałyście pierwsze usg? Ja byłam wczoraj u swojej ginekolog i ona mi zaleciła zrobienie badania pod koniec czerwca, na początku lipca i zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zrobić trochę wcześniej. Jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ze najlepiej robic usg okolo 9 tygodnia, wtedy juz wiecej widac i slychac bicie serca. Piaty, szosty czy siodmy tydzien to troche za wczesnie, zeby cos zobaczyc. W tak wczesnym stadium najlepiej zrobic badania krwi: toxoplasmose, cytomegalie i jeszcze pare innych, nie pamietam jak sie nazywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
Dziękuje za odpowiedź Aprilia. Powiedz mi jeszcze tylko proszę czy na te badania trzeba mieć skierowanie (od internisty czy ginekologa), czy może lepiej robić prywatnie? Czuję się zielona w tej tematyce;-) Jakoś ciężko mi tak czekać do 10 tygodnia zastanawiając się czy wszystko będzie w porządku. Zwłaszcza, że tyle się mówi o tym jak wiele jest niepewności na początku;-/ Pozdrawiam wszystkie czekające i martwiące się jak ja;-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.....ja rownież pragnę tych dwóch kreseczek...:) gratuluję tym szczesciarom :) i powodzenia życze reszcie :) bede tu zagladc czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak ja ide 2 czerwca do ginekologa to nie bede miala usg? To jak on potwierdzi to ze jestem w ciąży ? Ja tez jestem zielona w tym temacie Aprilia1000 pomóż !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, na poczatku zaznaczam, ze nie wiem jak jest w Polsce bo od dawna mieszkam w Belgii. Tutaj najpierw robia badania krwii, zeby potwierdzic ciaze isprawdzic czy mama nie ma zadnych chorob i czy ma przeciwciala przeciwko chorobom zagrazajacym dziecku (np. toxoplazmoza) Na usg widac jedynie pecherzyk ciazowy ale nie da sie jeszcze nic konkretnego stwierdzic. W Belgii jest inny system opieki zdrowotnej, nie ma panstwowej sluzby zdrowia, wszyscy lekarze sa prywatni, za wizyte sie placi lekarzowi a potem rachunek wysyla sie do ubezpieczalni i oni wiekszosc tej kwoty oddaja przelewem na konto. Przez to sa duze kolejki do najleszych lekarzy wiec jak ja sie rejestruje to i tak nie mam wizyty za mniej niz 5 tygodni bo moj gin jest bardzo oblegany. Poza tym w Belgi robia usg przy kazdej wizycie co miesiac, trzy razy badania krwi. A w Polsce to nie wiem, ale chyba jak sie poprosi o usg to lekarz musi zrobic ale wszystko co na nim zobaczy widac rowniez z krwi (np. wiek ciazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide zaraz na basen, trzeba sie za siebie zabrac w koncu! W pierwszej ciazy sporo przytylam i pol roku musialam potem zrzucac, w drugiej chodzilam juz regularnie na basen i nie jadlam glupot wiec bylo duzo lepiej. Teraz tez mam nadzieje, ze bedzie jak za drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuję 9 czerwca.... :) a dni dluża się nie milosiernie... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
Figunia, u mnie było tak, że w czwartek byłam u mojej ginekolog (wizyta była dużo wcześniej umówiona, miała być tylko kontrolna;-). Miałam normalne badanie na fotelu, żadnego usg czy pobierania krwi. Pani doktor stwierdziła jednak, że podwyższona temperatura i układ szyjki macicy przemawia za ciążą, ale ze względu na bardzo wczesny etap nie ma co robić usg. Powiedziała, że nawet jeśli robiłam testy (który są ponoć bardzo czułe) to z medycznego punktu widzenia, jeśli nie miałam jeszcze dwóch "pustych" miesiączek, to jest to tylko podejrzenie ciąży. Na usg zaprosiła mnie dopiero na przełomie czerwca/ lipca. I teraz tak się sama zastanawiam czy nie powinnam jeszcze czegoś zrobić, czy po prostu spokojnie czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
Aprilia - to Ty już jesteś weteranka;-) Misia - trzymam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to czekanie....Az w 100 % sie potwierdzi.....ale 3mam kciucki za was i za sibie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×