Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam ! ja dolaczam do Was dzis powtorzylam test i wyszly 2 kreski. Mam prawie rocznego syna więc roznica bedzie mała, ale to wlasciwie dobrze bo juz nam w dwójkę się troche nudziło, ja M w pracy, Ogolnie ta ciaza jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem bo zabezpieczalismy się.. no ale widoczenie tak miało byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon -plamien nie mam, objawow wlasciwie tez niewiele, oprocz jednego, po ktorym poznalam, ze jestem w ciazy. Mam go za kazdym razem jak jestem w ciazy: od momentu zaplodnienia, czyli jakies dwa tygodnie temu, mam sny: kolorowe, z fabula, kazdej nocy. Po obudzeniu dokladnie pamietam co mi sie snilo. Poza tym to nie mam wielu objawow: nie bola mnie piersi a wczesniej zawsze bolaly i rosly jak balony, czasem troche mnie boli brzuch, tak jakby na okres ale troche inaczej, prawie czuje jak mi sie macica rozciaga, hi hi Ale z tego co wiem to plamienia sa calkiem normalne i jak najbardziej moga bys objawem ciazy. Jedynie czysta krew w duzej ilosci oznacza brak ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
aprila :) to sie znowu nakrecilam ze moze jestem lepiej zebym sie nie rozczarowala.. ja zaobserwowalam u siebie zmiany o ktorych pisalam wczesniej ale masz swietny objaw- sny :) wspaniale :) zrobie jutro test ale wszystko mi jakos mowi wewnetrznie ze sie nie udalo, to nasz 1 cykl staran.. dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
addaa :) gratulacje!!! dzidzia to szczescie, nawet jesli przypadkowa... :) alez jestescie plodni, ze sie nawet przy zabezpieczeniu udalo hihi maly cudek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żebyś wiedziała,że cud :P niewiem co to były za gumki felerne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obliczylam sobie ze na 5 lutego :) bo okres mialam 1 maja a cykle 28-30dniowe no tak mniej wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon - mysl pozytywnie i zrob test bo pewnie sie udalo. U mnie to tez byl pierwszy cykl staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
Adda :) cudek cudek :) niezle "naboje" ma Twoj maz :) 1 maja ostatnia @ i juz wyszedl Ci wynik pozytywny, super! ja musze wytrzymac do jutra ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
Aprilia.. myslalam pozytywnie ale te plamienia mi tak w glowie namieszaly ze szok! o jak super! bardzo sie ciesze ze Wam sie udalo;) i ze juz wiesz ze sie udalo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adda - to szybko ci te dwie kreski wyszly! Mysle, ze takie felerne gumki wiedza co robia i nic sie nie dzieje bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo wlasciwie okres powinam dostac dzis lub jutro a test pierwszy zrobilam juz wczoraj no i dzis dla potwierdzenia czyli normalnie w dniu spodziewanej miesiaczki, i uzywalam jakis zwyklych najtanszych testów za 3,50 :P(taka promocja) jakies acon ultraczułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... ja na plodnosc tez nie moge narzekac: pierwszy raz tez sie male cholerstwo przez gumke przebilo drugi raz poszlo za pierwszym razem no i trzeci tez Dodam, ze drugi i trzeci byly zaplanowane, pierwszy niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pierwszy tez nie planowany a drugi tymbardziej :P powiem szcerze ,ze troche sie boje mały ma teraz 10mcy jak urodzi sie drugi (chcialabym dziewczynke ale znajac moje szczescie to bedzie chlopak,no nic wazne zeby zdrowe) to Kacper bedzie miał 19 mcy, aa on juz teraz pokazuje rogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie dziewczynki 6 i 2 lata. Na szczescie obie sa grzeczne nad wyraz, dlatego sie zdecydowalismy na nastepne, ciekawe co teraz bedzie. A starsze dzieci czesto robia sie grzeczniejsze, kiedy pojawia sie mlodsze rodzenstwo, moze wiedza instynktownie, ze mamie trzeba jakos pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
ale macie fajnie dziewczyny :) plodne jak kroliki jestescie :) a my poszlismy na zywiol bez zabezpieczen i pewnie sie nie udalo.. :) za latwo bylo, trzeba im skomplikowac jakos droge, wtedy sie postaraja bardziej... a tak co, wyplynely, patrza zero przeszkod to sie nie staraly.. zakazany owoc badziej kusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to fajnie Aprilla - ja tak bardzo chciala córkę no ale od pocztku wiedzialam ze bedzie syn... teraz tez pewnie tak bedzie. Narazie nikomu nic nie mowie dopiero jak skoncze 1 trymestr bo w 1 ciazy mialam spore problemy troche lezalam w szpitalu itd. Nic lece odezwe sie pozniej ! Czekamy na wiecej mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie starałam z mężem pierwszy cykl i zaskoczyło :) Ja to chyba szczęściara jestem tym bardziej że ginekolog stwierdził u mnie jajnika policystycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
ale fajnie Wam dziewczyny :) mam nadzieje ze sie okaze ze jestem tez szczesciara :) ja to normalnie siedze jak na szpilkach i chyba zwariuje zaraz od czuwania czy czasami brzuch jak na @ nie zaczyna kluc i bolec, latam do kibelka i sprawdzam plamienia czy aby krew sie nie pojawila... szok.. wiem, zalosna jestem ale nic na to nie poradze.. w sumie to zaczelam wierzyc ze moze jednak... co nie zmienia faktu ze ciesze sie z Waszego szczescia :) ale tez sie nie przyznam szybko do ciazy, moze rodzicowm i tesciom, ale praca znajomi im pozniej tym lepiej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety juz troche rozgadalam a raczej maz rozgadal i juz duzo ludzi wie (glownie najblizsi znajomi). Moim rodzicom ani tesciom jeszcze dlugo nie powiemy, co prawda z roznych powodow ale im pozniej sie dowiedza tym lepiej. W pracy tez nie zamierzam nic mowic, za miesiac konczy mi sie roczny okres probny, musze sie bardzo pilnowac, bo moj szef jest bezwzgledny, dla niego licza sie tylko rezultaty i kasa, zadnych sentymentow, wyrzucilby mnie natychmiast jakby sie dowiedzial, ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
Aprilia ale chyba nie mozna wyrzucic kobiet w ciazy? to chyba niezgodne w prawem... u mnie rok w pracy moja 1 czerwca... niedawno dziewczyna z pokoju obok oglosila ze jest w 12 tygodniu i szefwa sie cieszyla i gratulowala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
no i ja zrobilabym na odwrot, najpierw rodzina :) ehh marzenia.. ale bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon - na okresie probnym niestety mozna dac wypowiedzenie bez podania przyczyny , tak mam w kontrakcie. A stanowisko mam z duza odpowiedzialnoscia a poza tym jest to praca niebezpieczna i pod koniec ciazy a nawet wszesniej nie bede mogla wykonywac wiekszosci swoich obowiazkow. A moj szef zatrudnia caly sztab najlepszych prawnikow wiec na pewno znalazlby jakiegos haka. A po okresie probnym bedzie mu juz trudniej mnie zwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
Aprilia , aha rozumiem, to ja jestem na stalym ale tu w UK zupelnie inaczej sie podchodzi do ciazy - fajnie tez miec kobiete za szefa, i managerke tez za szefa :) no zobaczymy chcialabym by ten dzien mi szybko zlecial zebym poszla spac i mogla sie rano obudzic musze pic duzo wieczorem zeby rano bylo czym sikac :) to byloby moje pierwsze dziecko :) dlatego tak sie denerwuje i ekscytuje, ciesze i panikuje, wszystko na raz tak bardzo bym chciala by ta @ nie przyszla i bym zostala mamusia w lutym... jak jeszcze jutro wyjdzie negatywnie test a @ dalej brak to zglupieje zupelnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Ci, zeby Twoja marzenie sie spelnilo! Spadam na chwile, ide na lunch, u nas dzisiaj ladnie, kupie kanapke i poleze sobie troche na trawie z ksiazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
no pewnie ze dam Wam znac :) nawet jesli to bedzie zla wiadomosc to odezwe sie :) wiecie, wszystkie moje przyjaciolki tutaj juz porodzily ale nie chce sie zadnej nic wypytywac bo nie chce mowic ze sie staramy zeby nie zapeszyc i takie tam, wiadomo o co chodzi... :) czekam na to moje pierwsze szczescie, moze zakielkowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon z bateria
dziewczyny przepadlo... wlasnie bylam w toalecie i jest @ teraz juz na 100% zreszta poszlam zobaczyc czy nie ma @ bo mnie zaczal wlasnie brzuch bolec bardzo ... no to lipa... powodzenia dziewczyny! wszystkiego najlepszego! :) bede sie musiala dolaczyc do watku marcowego o ile dobrze pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
Nie martw się, napewno niedługo będziesz szczęśliwa mamusią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×