Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość trochę zaskoczona
o tak, czekanie jest potworne. Ja w zasadzie już bardzo mocno podejrzewałam ciąże zanim robiłam test. Nie zapomnę tego momentu kiedy obudziłam się rano i leżałam w łóżku kilka chwil myśląc, że jeszcze przez te kilka minut mój świat stoi sobie normalnie, a zaraz pewnie przewróci się do góry nogami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kiedyś robiłam badanie krwi tak kontrolnie i mój lekarz pierwszego kontaktu stwierdził że powinnam pójść do ginekologa bo z krwi wyszło podejrzenie ciąży gdy wybrałam sie do ginekologa zrobił mi usg dopochwowe i ciąży nie stwierdził więc jak pójde teraz do niego i powiem że robiłam dwa testy i wyszły pozytywnie oprócz tego już tydzień nie mam miesiączki a u mnie sie to nie zdarza bo miesiączkuje regularnie to zrobi mi usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak :) wszystko się zmienia o 180 Stopni:) ale jak bardzo wszystkie tego pragniemy....doczekacs ię już nie morzna....;) ja już mam takie wariacje instynktu że szok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja 3 mam kciuki za Ciebie bardzo mocno :) a kiedy wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje :) Ja też mam takiego stracha że nie wiem... A dni się ciągną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnia miesiaczkę mialam 9 maja..... wiec musze teraz poczekac do 9 czerwca....w sumie nic nie czuję ;(tylko wielką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
hmm... to sama już nie wiem czy mam czekać czy szukać ginekologa, który bardziej się tym wszystkim zajmie? To że jestem w ciąży to czuję na pewno (wszystkie objawy + dwa testy pozytywne), a chyba usg mi na chwilę obecną nic więcej nie powie. Mam czasem wrażenie, że lekarze każą dziewczynom przeczekać ten okres kiedy wiadomo, że ciąża się utrzyma i dopiero wtedy zaczynają działać. Ja to w zasadzie nawet nie bardzo wiem, który to tydzień ciąży. Pierwszy dzień @ miałam 22 kwietnia - według internetowych kalkulatorów jestem w 5 tyg., dla mojej ginekolog to dopiero 3 tydz;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam moze sie doczekam :-)
przepraszam, ze sie podlaczylam, zalozylam co prawda nowy topic, ale moze wy w temacie odpowiecie mi szybciej :-) dzis moj 25 dc. rano temperatura 37, 10 wczesniejszych dni na poziomie 36,7 -36,8, moje cykle sa 28-29 dni. Pobolewa mnie podbrzusze i troche glowa rowniez i mam jakis taki gesty sluz z brazowymi "nitkami". Nie wiem czy to @ czy moze cos fajniejszego. Innych objawow nie mam. Czy taki sluz tuz przez @ jest normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
co do moich objawów: tkliwość piersi + ich powiększenie (ledwo co już mieszczą się w staniki), ból podbrzusza - taki jak przed okresem, ale lżejszy, tak jakby coś lekko ciągnęło w podbrzuszu, brak @ oczywiście no i może bym jeszcze dorzuciła lekką zgagę i mdłości od czasu do czasu (póki co nie intensywne). Przy padaniu ginekologicznym dodatkowo została potwierdzona podwyższona temperatura w pochwie oraz specyficzny kształt szyjki (nie potrafię powiedzieć jaki) "czekam może się doczekam" - mi ginekolog powiedziała, że nawet będąc w ciąży w pierwszych dwóch terminach, w których miałaby się pokazać @ mogą wystąpić plamienia. Powinny być one jednak raczej niewielkie i trwać 2-3 dni. Jeśli są dłuższe lub obfitsze to należy zacząć się niepokoić albo potraktować jako normalną @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam moze sie doczekam :-)
dzieki za info, ja juz raz bylam w ciazy, tylko, ze poronilam :-/ i wlasciwie wtedy tez mialam takie jakby lekkie plamienie na poczatku i poza tym nie dostalam miesiaczki. Wiec sie martwie, czy takie plamienia w 25 dniu cyklu sa normalne czy moga cos znaczyc. Lekarz poki co nie kazal mi robic badan, twierdzi, ze 1 porodnienie, szczeglonie, takie wczesne 5-6 tc jest bardzo prawdopodobne i naturalne. No nic, pozostaje czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. czytam was od poczatku:) ja termin @ mam na 1-2 czerwcz wiec jak nie przyjdzie to bede testowac. juz ponad pol roku staramy sie o dzidzie, dwa razy poronilam i teraz czekam czy wkoncu sie udalo:) jak narazie to mam okropny bol piersi, bol w podbrzuszu jak na @ ale taki lekki i chyba tyle:) trzymajcie kciuki zeby @ nie przylazla do mnie. ja rowniez trzymam kciuki za was. pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To plamienie może również wskazywać na zagnieżdżenie się płodka w macicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
trzymam za Was kciuki dziewczyny! Przeraża mnie to, że teraz tak dużo jest tych wczesnych poronień. Sama nie wiem czy już cieszyć się bardzo i dzielić się swoją radością czy drżeć z obawy i przeczekać te najbliższe, decydujące tygodnie....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam moze sie doczekam :-)
Justys1818 trzymam kciuki. Ja tez powinnam dostac miesiaczke 1-2 czerwca wiec zobaczymy jak to bedzie. Dziwi mnie tez ten wzrost temperatury, dzis rano bylo 37,00 chociaz wczesniej mialam 36,7-8 juz nawet sobie powiedziala, ze nic z tego, bo jakas niska ta temp. Jak sie zagniezdza zarodek to rosnie temp.? Figunia86 dzieki za dobre slowo :-) oby tak wlasnie bylo! chociaz nie chce sie nakrecac... to i tak pierwczy cykl staran,po poronieniu mialam 4 miesiace przerwy, wiec to bylby chyba cud:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam moze sie doczekam :-)
troche zaskoczona. Ciesz sie i nie martw! podstawa to pozytywne podejscie. Ja sie dowiedzialam o ciazy 9 grudnia z testu, bo miesiaczka nie przychodzila od 3 dni.. innych objawow jako takich nie miala, a 10 grudnia juz bylam w szpitaku. U mnie nie bylo widac zarodka, wiec to tzw ciaza biochemiczna. Lekarze mnie pocieszali, ze to sie zdaza i, ze mam raczej podejsc do tego na zasadzie. Skoro juz raz zaskoczylo i to drugi zaskoczy :-) na poczatku to byla dla mnie tragedia, ale teraz jak sie znow staram, to wiem, ze maja racje, bo rzeczywiscie jestem zdolna do zaplodnienia (okropnie to brzmi:-). trzymam kciuki za was i rekalsujcie sie. spacer, ksiazka, a nie stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnych buli w pobrzuszu ani piersi ...ale to moze za wszesnie...bo wedglug mich obliczen dsziś mam jeszcze dni płodne....wiec musze jescze poczekac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak masz dni płodne jeszcze to faceta do łóżka i dorabiać dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście że tak :) całe popołudnie i noc należy do nas :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam może się doczekam Ja nie miałam temperatury :) Wahała mi się strasznie :) Wiec to raczej nie jest jakiś wskaźnik ciąży :) Ile kobiet tyle objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
czekam może się doczekam - ponoć normalne we wczesnej ciąży jest podwyższenie temperatury. Z tego co pamiętam to przed okresem ona spada, więc może to właśnie to;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam moze sie doczekam :-)
Figunia86, tym sie wlasnie pocieszam, bo sie wlasnie doczytalam, ze przy implantacji temperatura raczej spada. No nic, bez warjacji poczekam i sie dowiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×