Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tuman językowy

Szkoła językowa...która najtańsza?

Polecane posty

Gość Hanna B.

Jestem podobnego zdania co wyżej Pani Ewa w Learning Center uczyła się najpierw moja córka a potem zachęcona fajną kadrą  oraz metodami pracy na naukę zdecydowałam się również ja. Teraz swobodnie posługuję się językiem angielskim i zostałam doceniona również w pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Moim zdaniem nie chodzi chyba o to, aby szkoła była najtańsza tylko aby można się było na prawdę czegoś nauczyć. Jeśli będziesz się sugerować tylko kasą to może być tak, że wydasz"mało" ale nic się nie nauczysz - a to jest bez sensu. Ja akurat z polecenia kolei zapisałem się do tutlo. Lekcje odbywam online, kiedy mi pasuje a to bardzo wygodne. Mogę też sam sobie dobierać speakerów na lekcję a dzięki temu poznawać i osłuchiwać się z różnymi akcentami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Glis

Learning Center jest najlepsza przede wszystkim pod względem nauczania a dopiero później pod względem ceny. Uczyłam się tam nie tylko angielskiego ale również francuskiego z dobrym rezultatem. Pozdrawiam wszystkich chcących się kształcić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona Górecka

Faktycznie moje zdanie jest podobne i tak jak  większości tutaj a więc bezapelacyjnie Learning Center!!!. Dobrzy wykładowcy, super metody i zdobycie umiejętności a dopiero na końcu zastanawiajmy się nad ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lerning center to jest jedną z tańszych szkół i faktycznie bardzo dobra. Lektorzy bardzo dobrze przekazują swoją lingwistyczna wiedzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks
 

Lerning center to jest jedną z tańszych szkół i faktycznie bardzo dobra. Lektorzy bardzo dobrze przekazują swoją lingwistyczna wiedzę. 

 

 

Są też małe grupy, a to sprawia, że człowiek łatwo się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najlepsza i jednocześnie tania szkoła to Learning Center. Bardzo fajnie się tam uczy języków, polecam.

A teraz przygotowani są na tą trudna dla nas sytuację. Lekcje się odbywają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Sprawdzałam ostatnio oferty i wypatrzyłam najciekawsze  na stronie Learning Centre z Koszalina. Kurs wielogodzinny i dofinansowany przez środki unijne. Mało tego to obejmuje też osoby 50+. Fajna sprawa, ze się nie dyskryminuje osób w dojżałym wieku i nie ma co, ale na ten kurs się piszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×