Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Witam Ja miałam wczoraj zwiariowany dzień ale w średnio pozytywnym znaczeniu, ale mam nadz że dziś już będzie ok W końcu dziś czwartek a to już prawie jak piątek i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)dziewczeta,a ja juz koniec urlopiku..:(i ogrodu tez juz nie mam ,bo wrocilam do bloku buuuu,i jeszcze do pracy,w ten skwar..normalnie sauna za darmo;)z mym facetem też mialam zawirowania ostatnio,moze sie polepszy, milego dnia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Paladine tak krotko wypoczywałaś :( ..no cóż wszystko co dobre szybko się kończy ... pozdrawiam i życzę jak najszybszego zakończenia "zawirowań" zgoda to podstawa ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catala -2 tydzie,a poszły jak szalone;)..wczoraj w ramach poprawy humoru kupiłam sobie pare łaszkow,spodniczke,sukienke i bluzeczki,.pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę szybko minął CI ten urlop nawet z mojej perspektywy, czyli co? Tak czekam na ten sierpień i ani się obejrzę a minie? No to będę cały urlop leżeć i się nudzić to napewno mi się będzie dłuuuuużyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciepło..córa marudzi, że chce na plac zabaw, chyba się tam ugotujemy...na razie siedzę w domu i się rozpływam..współczuję wszystkim które są w pracy teraz..wytrwałości dziewczyny! Blaskiem-a do sierpnia już całkiem bliziutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki z rana Kropi deszczyk, jest cieplutko i orzeźwiająco, a do tego piątek Mam nadz że nic nie zakłóci tego cudownego dnia, czego Wam i sobie życzę ;) Jakieś plany na weekend? Podobno mają być rekordowe upały, jak któraś z Was idzie do pracy w weekend z góry współczuję, ale może nie będzie tak źle jak zapowiadają Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZiewczyny ;)właśnie ja bede pracować w cały weekend:( oj to straszne,a co do urlopiku to czy sie nudzisz czy nie nudzisz to i tak zaiwania heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Blaskiem-u mnie nic nie kropiło, a przydałoby się..paladine-współczuję pracowoitego weekendu..a my jutro idziemy na imprezę rodzinną-urodziny-ufff, chyba się tam ugotujemy;) życzę Wam miłego dnia i dobrego nastroju dzisiaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Lens,i tak bedziesz miała przyjemniej ode mnie;)DzIewczeta nauczyłam sie juz robic kfiatka,wiec go robie specjalnie dla WAS {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladine - to ja współczuję, a zresztą, generalnie współczuję ludziom którzy muszą w weekendy pracować, chyba że ktoś lubi, bo ja zdecydowanie wolę od pon do piątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nienawidze pracowac w wekkendy,ogólnie to nie cierpie mojej pracy,dlatego właśnie ulatniam sie stamtąd niedługo,powiedziałam swojemu ze wole jesc tynk ze scian niz tam pracować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że tak, jak tylko masz możliwość to szukaj czegoś co przynajmniej będziesz tolerować Nie każdy ma to szczęście i robi to to co lubi, ale najważniejsze żeby chociaż się nie męczyć W końcu pół życia w pracy spędzamy! Ja narazie nie narzekam (odpukać), ale długo szukałam i znalazłam, życzę i Tobie powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatajcie! czy można u Was spocząć na chwileczkę? spytać o pogodę? popisać troszeczkę? małą kawkę wypić w miłej atmosferze? czy można? tak pytam, bo... bo chce być grzeczna chociaż troszeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Szafirowe oczy :D pewnie że można ...zapraszam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski jak tam dzionek minął ja prawie cały dzień na plaży spędziłam :) nie wiem jak jutro bo mają być burze :( kolorowych snów wam wszystkim życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej rzeczywiście smutno się tu dziś zrobiło no ale to normalne w weekend ... pozdrawiam i życzę spokojnego i chłodnego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
czy osoby nie koniecznie cierpiące na upał ale bardzo lubiące kąpiel w jeziorku tez mogą czuć się zaproszone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no jestem, jak tam u Was? u mnie dzis chłodno i raczej pochmurno-miła odmiana po ostatnich dniach, więc nawet nie narzekam:) wczorajszą imprezę jakoś przeżyłam, ale tak jak przypuszczałam duszno było okropnie-tak więc dzisiaj odżywam. pozdrawiam Was! abrakadabra-udanego plażowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaholahola
hejka laski mogę dołączyć do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie :) Weekend udany, poszalało się i było ekstra. Wczoraj to normalnie jeansy i bluzę miałam tak chłodno się zrobiło, a w sobotę w deszczu pływałam w jeziorze hehe Życzę dużo energi na ten nasz nowy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×