Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

ja jak kończyłam 30 to miałam się upić w samotności z rozpaczy ale wyszła z tego taka super impreza, że do dziś ją wspominam z uśmiechem na ustach :P a i nie czuję się na swoje lata mogę jeszcze góry przenosić :P pozdrawiam was wszystkie, pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
witajcie! serwuje kawkę:):P a co do pracy - uwielbniam!!!!!!!! kocham!!!!!szaleje za nią!!!!!!!!! itp itd po prostu trzyma mnie przy życiu:) dzięki niej odpoczywam od kochanego meża i uroczego dziecka:) - są cudni, ale można kota zagłaskać na śmierć:P a pracę mam cudowną, bo..nic nie robię!!! dziewczyny 30 to cudna rzecz:) a po.... jesteśmy piękne, młode, znamy życie siebie i swoje potrzeby, doświadczone mmmmmyyyy czego pragną meżczyżni więcej! bądzmy tylko SAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZĘta:)co tam u WAS?weekend pracujący misie zaczyna .rozleniwiłam sie na maxa,;)widzę jakieś nowe nicki do nas wpadły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was piątkowo:) u mnie leje jak z cebra, będzie się dobrze spało:) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ale mnie dziś wkurzyli w pracy,ojjjjjojjj:-nie dość że powalona ta praca to jeszcze,zaiwaniac jak robot i stres na maxa,mam j,a gdzieś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladine nie denerwuj się, pomyśl że w końcu pójdziesz do domu i od nich odpoczniesz Trzymam kciuki żeby Cię już nie wkurzali ;) Jestem zmęczona dziś okropnie, bo sobie malowanie kuchni wymyśliłam Mam dość A gdzie tu do końca jeszcze Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem,juz jestem w domu,ale wciąż wkurzona;)takiego nerwa mam że pomyłam wszystkie naczynia,jednoczesnie tworząc obiad z niczego,hehe,a jak juzw końcu się uwolnie od tej durnej pracy,to odzyję na maxa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jak Wam wieczor mija? bo mnie wzięło na gotowanie i robię coś a'la strogonoff:) Blaskiem-ja też sobie malowanie kuchni wymyśliłam-tylko jeszcze męża muszę do tego przekonać:) pozdrawiam Was wszystkie, a tym pracującym w jutro, życzę aby czas w pracy się nie dłużył, no i żeby nie było nerwowo:) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!abrakadabra-lecz się i zdrowiej:) dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mnie ta kuchnia wykończyła, najgorsze, że nie wyszło tak jak chciałam, bo bym musiała zeskrobać ściany, a na to weekend to za mało. Najważniejsze że jest lepiej niż było ;) Abrakadabra zdrowia życzę Oby mi się ten tydzień nie dłużył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abrakadabra783 to na zwolnienie idziesz? Czy dasz radę z tą anginką? Zdrowiej szybciutko! A wam wszystkim życzę miłego, nie wkurzającego, pogodnego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a któż nam sie tu rozchorował :( Abrakadabra zdrówka życzę... Lens jak udało Ci sie przekonac męża do malowania kuchni ;) Blaskiem na pewno jest super zawsze to świeżo i czyściutko :) Machiato również życzę super poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:)sips-własnie męża jeszcze nie przekonałam-bo poza kuchnią o malowanie prosi się też sypialnia:)czuję, że od pomysłu do czynu minie kilka tygodni:) Blaskiem-a Ty masz już czyściutko i trochę inaczej-to najważniejsze:)jaki kolor wybrałaś? miłego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe poszalałam bo żółciutki, ale jak już kiedyś dorobię się nowych mebli to marzy mi się taka ciemna głeboka zieleń (pewnie za ciemna jak na kuchnie, ale co tam marzyć mi się może, nie? ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem-najważniejsze, żeby Tobie się podobało, nie ma czegoś takiego, że dany kolor za ciemny i nie pasuje do jakiegoś pomieszczenia:)ja mieszkałam kiedyś w mieszkaniu, gdzie kuchnia była brązowa-taka ciemna, czekoladowa, meble jaśniutkie i super to wygladało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki dojazd że już na 6 jestem w pracy Makabra jakaś... ale dzisiaj to bardziej niż zwykle mi się chciało spać Jak mija wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)przed chwilą zjadłam śniadanie, piję kawkę i nic mi się nie chce:) a tyle rzeczy mam do zrobienia+córa chce na plac zabaw...czas wziąć się do roboty;)pozdrawiam Was-szczególnie te od świtu na nogach-Blaskiem:) a gdzie się podziewa catala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej no widzę ze nareszcie ktoś za mną zatęsknił :) zaglądam tu codziennie ale nie zawsze mam o czym pisać,takie to życie monotonne że często dopadają mnie takie smutne dni i wole Was tym nie zarażać,ale dziś jest zupełnie inaczej wiec jestem i macham do Was 🖐️ Lens śniadanko tak późno!? mam nadzieje że dałaś się namówić córci na plac zabaw moje panny już za duże i nie mogę z nimi wyjść a lubiłam te pogaduchy z innymi mamami :) Blaskiem czy Ty lubisz tak rano wstawać czy to raczej tylko i wyłącznie obowiązek :) Abrakadabra odezwij się jak zdrówko mam nadzieje że lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam za zainteresowanie :) dzięki bogu już nie mam gorączki i jest zdecydowanie lepiej :) catala pisz zawsze nawet jak masz zły humor, zawsze któraś cię pocieszy ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej catala, jesteś:)myślałam, że gdzieś wyjechałaś, taki spontaniczny wypad gdzieś tam;)mnie się taki marzy, ale niestety, na razie nie zanosi się u mnie na takie spontaniczne akcje:(zawsze coś stanie na drodze.. a na placu zabaw byłam, teraz wróciłyśmy na obiadek:) miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o catala wróciła:)ja mam spontana w sobote heheh a teraz leniuchuje sobie,w domciu,chociaz ładnie jest to nigdzie nie wychodze bo mnie brzuch boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mnie nie dołujcie tak, gdybym mogła to być co najmniej do 8-9 leżała w wyrku, ale niestety mam takie dojazdy do pracy, że już przed 5 wstaję :( chociaż niektórzy tak lubią, prawda catala ;)? I już niedługo urlopik to sobie normalnie do 12 pośpię hehe, a do 3 nad ranem będę kino nocne oglądać A propo filmów obejrzałam przed chwilą Holiday film sprzed kilku lat z Kate Winslet i Cameron Diaz, tak komedia romantyczna, oglądało się super Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×