Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Witajcie dziewczyny:) jak po weekendzie?Blaskeim widzę, że u Ciebie było szaleństwo:)kąpiel w deszczu, w jeziorze-prawie jak w filmie;) lolahola..-zapraszamy:) pozdrawiam i miłego, chłodnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc DZIEWCZYNY:)NO szalejesz blaskiem;)w końcu troszkę chłodziku mm,i bez tego skwaru..:Da ja dziś mam wolne i ide sobie na miasto,w nowej sukiennce,nowych szpileczkach,opalona i z nowym odcieniem włosków(mrożny blond),połazic po sklepach a potem na piwko zimne z soczkiem oczywiście,z koleżanka,a wam życze miłego dnia uśmiechu^_^_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kya
Osoby, które myślą o skorygowaniu natury, powinny wejść na stronę www.Feelbeauty.eu z najważniejszymi informacjami z dziedzin służących upiększeniu ciała, m.in. chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, stomatologii, itp.. Strona daje pod tym względem pełny obraz możliwości, jakie stworzyła współczesna medycyna. Ale jak ostrzegają autorzy witryny - decyzja o tego typu zabiegach powinna być podjęta ze świadomością kosztów materialnych, ale i ewentualnego ryzyka zdrowotnego i psychicznego, jakie mogą one nieść ze sobą. Internauci, którzy takich informacji poszukują, mogą je tu znaleźć bez trudu witryna jest przejrzysta i estetyczna. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej dziś miły chłodny dzionek aż milo wyjść na podwórko :) mam nadzieje że u Was tez tak fajnie ...pozdrawiam wszystkie kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Abrakadabra no proszę Cie daj trochę odetchnąć nie bądź taka upały sa może i dobre w szczególności nad jeziorkiem ale nie wszyscy maja do niego dostęp ;) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapraszam do siebie ;) a tak naprawdę to jak jadę nad jeziorko to moje dzieci się wymęczą i mam z nimi wieczorem spokój, a tak muszę się użerać i to dopiero jest masakra, już wolę upały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w nocy jeden szalony komar nie dał mi spać myślałam że mnie coś trafi, latał tylko i mi bzyczał. Ogólnie wczoraj jakaś akcja komarowa była, całe mnóstwo ich w sypialni! Wymieniłam to coś co się do prądu włącza, żeby nie latały, ale może popsute jest kurcze, bo do tej pory nie było żadnych bzyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) na temat komarów to ja tez mam wiele do powiedzenia jak one mnie złoszczą ale tez mam na nie sposób przed pójściem spać spryskuje się offem nie gryzą ale bzykanie słychać na to nie ma sposobu :( pozdrawiam i życzę miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) to bzyczenie komarze jest najgorsze, jak je usłyszę, to mam już po spaniu-nie położę sie póki go nie klapnę:) ale muszę przyznać, że u mnie w domu komarów jakoś nie ma, na szczęście:)może pies je wyłapuje;) a dzisiaj słonko wróciło:)miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Lens mówisz ze pies wyłapuje komary ;) to zdradź nam jak go tego nauczyć bo mój nie sprawdza się jako łapka na komary hi hi hi słoneczko no cóż u nas było ale chyba się jeszcze nie wyspało bo s powrotem schowało się za chmurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catala, mój pies, przez nikogo nie uczony, łapie muchy i w ogóle kłapie pyskiem na wszystko co lata-więc podejrzewam, że komary też morduje, bo jakoś ich nie ma ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens - ekstra pies, to na tych wszystkich specyfikach zaoszczędzisz, spróbuję wkłady dziś pozamieniać, bo może ta wtyczka nie działa czy coś, albo słaby środek, szlag by to! U nas fajnie chmurzaście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) najlepszym sposobem na komary jest klapka, gazeta ewentualnie kapeć :P a u mnie znowu pochmurno chyba znowu zacznę kawę pic bo śpię na stojąco nie służy mi taka pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)blaskiem-fakt, specyfików czarodziejskich na robactwo nie kupuję:)mój pies czuje się panem i władcą całej okolicy, nie lubi jak mu coś spokój zakłóca-goni to co latające ale i rwie się do każdego innego psiaka, który przechodzi obok-co jest trochę uciążliwe. Temperamencik to on ma:) ale i abrakadabra ma rację-nie ma jak kapeć:)a u nas znow gorąco, jutro ma być upał...dobrej nocy Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam, wolę taką pogodę jak jest teraz trochę chmurek, deszczu i trochę słońca. Lepiej funkcjonuję teraz i oddychać jest czym Uff Oczywiście gdybym była na jeziorem to pewnie śpiewka byłaby inna ;) Dziś nic mi nie bzyczało, ani nie gryzło (ale tylko mnie bo mój misiu cały podziabany prze komary, słodsza krew ;)? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:)Blaskiem-masz rację,to jest jak w tym powiedzeniu(może niezbyt ładnym)-punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;)pracując, mieszkając w bloku, bez możliwości wyjazdu nad wodę-wolimy umiarkowane ciepełko, ale na wakacjach, na plaży,itp to pożadane jest 30st i słonko non stop:) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanapułapka
hej! witajcie! jets tu kto? a na komary polecam raid do kontaktu - włączasz i święty spokój:P tylko ten w płynie, bo listków nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta:)a u mnie nie ma komarów, na szczęscie;)jedyne co mi przeszkadza to upał...ufff,a najgorzej w pracy,tym bardziej że pracuje przy mAszynie...:( Mówie Wam,koszmar i sauna w jednym.hehe dobrze ,ze lato nie trwa wiecznie,miłego popołudnia,a ja lecę obiadek szykować:)bo ostatnio to moj facet w kuchni królował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam ... mnie dziś jakiś smutek dopadł ...no cóż może kawa i lody poprawią mi humorek warto spróbować ;) pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówka na ostro
hej dziewczyny mam to samo ,czuje sie bardzo bardzo samotna ,mam dwie przyjaciolki ale one sa teraz daleko i normalnie nie mam do kogo gęby otworzyc .jestem spod krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałam że nic wkolo mnie nie lata i nie bzyczy ..no to wleciało i zabzyczało jak ta szarańcza z tego filmu hehhe o ja, jak wstałam do pracy o 4:05(:(,to wleciało wielkie i hałaśliwe,robal mutant:_zaczął mi latać nad głową bleee,a potem usiadł se gdzieś na moim kocie -figurce,i co zrobiłam?:) obudziłam mojego faceta i powiedziłam mu żeby zabił tą końską muchę.a on na to że póżniej(...)wtedy z miną intrygantki,mówię mu że teraz,bo go użądli.i wstał i zabił.i co WY nA TO?A ciekawe co by w asi facei zrobili?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziołek matołek i luuuz
ale ty dupczysz bery paladine ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór i zarazem dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladine wywołałyśmy wilka z lasu tak o tych latających gadałyśmy, mój facet, by się poprostu przewrócił na drugi bok i nakrył poduszką, albo coś na 90% nie wstałby ;) Zawsze możesz wypożyczyć psa lens :) Uff nareszcie piątek Pracujecie w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej ;) nareszcie piątek jak ja lubię ten dzień tygodnia ... mój mąż wraca do domku ...nareszcie ... pozdrawiam i życzę miłego dnia :) proszę mnie tez wpisać na listę wypożyczających pieska hi hi hi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×