Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

catala-gratuluję udanego zakupu:)nic tak humoru nie poprawia, prawda? dzięki za życzenia zdrówka:) byłyśmy u lekarza, ma zainfekowane gardło i na dodatek pojawiły się sensacje żoładkowe:(w gabinecie u lekarki, wprost pod jej biurko i na moje spodnie....więc siedzimy w domu i się leczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens życzę zdrowia Rodzinie, a to się lekarka zdziwiła nie ;) ? Kończy mi się ten urlop i zaczynam przeżywać że niedługo do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem-dziękuję, lekarka chyba przyzwyczajona do takich niespodzianek,zachowała zimną krew;) a małej gorączka spadła, wieczorem znów wzrosła-teraz śpi i mam nadzieję, że jutro będzie lepiej:) Twój urlop faktycznie przelelciał, no ale jeszcze weekend przed Tobą-masz jeszcze szansę na jakieś małe szaleństwo;) miłego wieczoru wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskaweczka30
witam, samotnosc niszczy moj swiat. 30-cha na karku, brak faceta, brak pracy i zanajomych to cud ze zyje i normalnie funkcjonuje. musze z kims pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens-jak sie czuje córeczka? daj jej buzi od wirtualnej ciotki:) catala trzasnęłas se butki;)i bardzo dobrze,niech Ci sie noszą;) truskaweczka,możesz tutaj pogadać z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej 🖐️ Lens mam nadzieje że córka czuje się lepiej :) Truskaweczko wpadaj do nas :) Blaskiem nie łamać mi się tu :) jak dobrze pójdzie to ja tez już nie długo znów będę pracować :) mam nadzieje że się uda ale na razie sza aby nie zapeszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catala,idziesz do pracy?:)a kto bedzie kosił trawę/;)hehe,to fajnie ,idż,przynajmniej wyjdziesz do ludzi,nie bedziesz sie nudzić i tesknic tak mocno za mężem,jakby co to trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie leje od rana:(mam wolne ,robię małe porządki,jakby ktoś chciał pogadać,to jestem dostępna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie i dlatego mogę w domu posiedzieć, gdyby była pogoda to musiałabym z dzieciakami na dwór wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa:)ja tez czasem lubie w domu posiedziec,i cieszyc sie że nie musze latac po deszczu,wtedy mogę sobie poleniuchować przy kawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:)ale Wy rozmowne od rana;) córka czuje się lepiej, gorączki nie ma, noc przespała-będzie dobrze, tak myślę:)dzięki za słowa otuchy:) paladine-buziak dla wirtualnej ciotki odwzajemniony:) jak tam porządki?nadprogramowy wolny dzień Ci się trafił?:) catala-trzymam kciuki żeby Ci się udało z pracą! truskaweczko, Blaskiem-co tam u Was? u mnie też rano lało-teraz nareszcie przestało-i dobrze:)tamtamtam-lubisz deszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tydzień, dzieci do szkoły pójdą i nie będę potrzebowała deszczu do odrobiny spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa widzę, że tamtamtam w międzyczasie coś dopowiedziała:)no tak, jak leje, to można poleniuchować,czasem te spacery, rowery, place zabaw itp wykończą człowieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam poczytać ten topik, ale za dużo tego nie dam rady. Jak to się stało że wcześniej go nie widziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lens:)to dobrze za mała juz ma się lepiej:) moje wolne dni to róznie wypadają:)akurat w poczatek weekendu;) porzadki zrobione w wiekszości:) i tak sie zastanawiam co z tym dniem zrobic..co by tu wymyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro muszę :) 31lat, dolnośląskie wy zapewne już pisałyście, ale jako że już 24 stronki zapisane, to tego nie znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
hej :) ależ zmokłam brrryy ja tam lubię czasami połazić po deszczu ale nie koniecznie kiedy chodziłam do pracy czy kiedy wychodzę na zakupy to zrozumiale ;) w taki dzień jak dziś nie bardzo wiadomo czym by tu się zając zwłaszcza że dzieciaki chodzą i marudzą to już działa mi na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace mam ale jej nie cierpię;hehe,mam faceta młodszego o 7 lat (wczesniej miałam tylko narzeczonych(),a teraz jestem z nim szczęsliwa,i go kocham na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×