Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość catala36
to i ja się przypomnę 37 lat kujawsko-pomorskie dzieci 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ,wiem że mi zegar tyka,myśle ,on na razie jeszcze nie chce.chce pozniej.ale gdybym tak bardzo pragneła dziecka to juz dawno bym miała,więc odpowiedz jest skomplikowana jak widzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem słysze że nie wygładam na swój wiek hihiraz mi dali 23 ooooch;).ale troszke róznicy widać nie oszukujmy sie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiliki
Dziewczyny może mi któraś pomoże, wystarczy że wygracie grę i się zalogujecie za 1,22 zł. Wtedy będą napływać mi punkty a potem prześlą mi trochę kasy. oto link http://puzz.org.pl/?p=EMpR0gnYtkum Jestem samotną mamą 4 miesięcznego synka i każdy grosz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catala-a ty gdzie się w deszczu smykałaś?;) no ale mnie też to czeka, niestety, bo zaczęło właśnie znowu padać, a pies ma swoje wymagania:(i na dodatek córę muszę wlec ze sobą, bo sama nie zostanie... a w ramach przypomnienia-ja mam w tym roku 37, córa-sztuk 1, mąż-młodszy-o lat 9;) głowa mnie boli-robię sobie kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lens -nie wiedziałam ze masz mlodszego meza :)i to o 9 lat hehe,no to mnie pobiłas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paladine-noooo;)ale ja też nie wiedziałam, że Twój facet jest młodszy:) tamtamtam-moja córka ma 3 latka:)póki co jestem na tym topicu mamą z najmłodszym stażem;)ale kiedyś paladine i Blaskiem wyjdą na prowadzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wyjdziemy>:)któż to wie:) to wtedy bede sie was o wszystko pytać,nie nadazycie odpowiadac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paladine:)ale za to jakie będziesz miała wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce wyszło, dzieci wariacji już w domu dostają, nie ma rady trzeba wyjść. Do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za pogaduchy od rana, beze mnie?! ;) U mnie też leje, głowa bolała i dopiero tabletka pomogła No jak mi się ślub albo dziecko będzie szykować to też będę o wszystko Was pytać, nie ma zmiłuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem:) no, a ja spacer z psem mam już za sobą-pogoda zrobiła mi uprzejmość-przestało padać, ale na słońce to się dzis nie zanosi... na szczęście głowa już nie boli-ale widać, że mamy podobne przypadłości, meteopatki z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem jeszcze Blade - o wampirach obejrzałam i mi się głupoty śniły :) No tak ostatnie dni wolności kiedy to do 2 przed tv mogę siedzieć :( Powroty do pracy po urlopie są taaaaakie ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak cięzko sie wraca,z urlopu albo nawet paru dni wolnych ,a ja dzis na zakupkach byłam,kosmetyki i pare bluzek sobie kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie, to buty, to bluzeczki :( a ja niestety postanowiłam troszkę po oszczędzać, bo poszalałam na tym urlopie I tak w ogóle to ostatnio żadnych oszczędności nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Blaskiem nie martw się i Ty wreszcie coś zaoszczędzisz spokojna głowa :) a co do moich butków to długo się nimi nie nacieszyłam ponieważ bardzo przypadły do gustu mojej córci ;) ale spokojnie powalczę jeszcze o nie hi hi hi pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem nio ale te bluzki to wiesz niebyły az taaakie drogie ,kokosów nie mam ,ale na bluzke zawsze sie znajdzie hehe, catala i reszta klanu0-równiez miłego weekendu:) choć mój pracujacy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×