Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Flaszka puściutka :-(. ALEBAZI - dawaj ten szampan - co go będziesz kitrać na jutro - drugi się kupi - ja stawiam !!! No bo co mam pić - został mi w domu już tylko ocet - i to też końcówka :-D. Denaturat wlałam w mrozy do baku z benzyną. Wody kolońskiej nie używam. Spirytusu salicylowego nie mam bo lepszy jest Octenisept. Ludwik się niesmacznie odbija. Płyn do płukania tkanin się skończył. Olej - zero %. DUPA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia hihihi - Ty może już wiecej nie pij bo jutro będzie ogroooomny bol głowy;) Chociaż fajnie piszesz po tym ajerkoniaczku i nawet błędów nie robisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na to że siedzę tu od 7 to padam... ale Dudzia, mogę potem dowieść Ci zapasy alkoholu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia zobacz czy są jaieś syropy dziecięce -tam tez sporo % ;-) całuję Was Słonka moje ,ale mam gościa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia naprawde jest wstawiona!!!!!!!!!!!!!!!!:D jej wystarczy łyk tego ajerkoniaku:P i są takie tego efekty, nawija że baniak potrzebny a ona nawet piwa ze mna wypic nie chciała gdy się widziałyśmy-ot i cała prawda- Dudzieńko zostałaś zdemaskowana laleczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee i Ty jeszcze przjmujesz się słowami tego marginesu????????? Ojjjjj przecież wiesz, że absolutnie nie powinnas na niego uwagi zwracać a juz tym bardziej słuchać co on ma do powiedzenia na Twoj temat. A szampan na jutro, bo chłodzi się jeszcze w sklepie... nie chcialo mi sie juz zbaczac z wybranego kursu:) JUTRO MA BYC 16 STOPNI CIEPŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normanie jak nie poczuję, to nie uwierzę:D tak za tym tęsknię... jak za moim nie istniejącym ideałem mężczyzny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ble ble ble ALEBAZI - a so Ty wiesz - widziałas Ty kiedy nawalono Dudzie, no ? Dzie tam - nigdy. A że jestem gotowa po jednym łyczeńku co so z tego - taniej mnie spić niż wyżywić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o to chodzi właśnie, że nie można z Tobą umówić sie na szaleństwo pijaństwa, a obiecujesz ze HEJ!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyskiego nalepszego moja ALEBAZI - bede piersza, a so? Stać mnie :-D. Taki piękny dzień to dlaszego nie zacząć balangi zdziś ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ! przepraszam. W Istebnej mówili, że ze mną to i zajarać można i się napić. A chłopy byli jeden w drugiego (sama widziałaś tę pewną piękną masę). I dałam radę. I zaczynam mieć wątpliwości czy to w ogóle nie woda była bo mnie kurna moi panowie pilnowali na każdym kroku. Dobrze, ze do kibla za mną goryle nie chodzili :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, ale balanga jutro dopiero:P Taaaa, zajarać i owszem, tu się zgadzam, co do reszty,niestety nadal mam ogromne wątpliwości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj się zaczynają gorące tematy - chętnie posłuchamy! :D:D:D:D:D Dudzia pisz jeszcze, pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty byś chciał wiedzieć bo nie wiem który temat rozwijać? który dla Ciebie gorący jest? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia z tym plątaniem doczekaj do jutra,bo ja rano do pracy musze jeszcze wstac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imieniny ALEBAZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak w ogóle to z gorących tematów to na mnie w tej chwili czeka gorąca woda w wannie. Innych lepiej ze mną nie poruszać - niektórzy już to przeszli i się poobrażali. Zatem pozwolą Państwo, że się oddalę. A jutro powiem Wam, że mamy piąteczek :-) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Dudzia, należy Ci się wreszcie spokojny sen, po tych kilkudniowych atrakcjach motylkowo-brzuszno-sądowych:D DOBRANOC Ktosiu, ja rozumiem, żeś dziś był dłużej w pracy, ale kochanieńki, poczytaj kilka linijek wyżej a nawet stron wczesniej i zobaczysz na własne oczęta, ze ja już kialka razy zapraszałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo! nadal jestem w pracy i nie mam zielonego pojęcia kiedy wrócę do domu!! ale nie wiem gdzie mam jechać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łódź, moj drogi Łódź:D Będziesz bardzo mile widzianym rodzynkiem z drugim nieco młodszym rodzyneczkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się 21, ja chyba powinnam zacząć szykować się na jutrzejsza imprezkę hihihi A tak poważnie, to już mnie sen łapie... Ktosiu, szybkiego powrotu do domu życze i do zobaczenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dawaj!!! Co lubisz najbardziej????? Mój młody jajka z cebulką, Dudzia też, pomimo, że nie cierpi cebuli:D Ja też to lubię, świeże bułeczki kup po drodze i bedzie suer!! Wreszcie zjem z kimś śniadanie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam, że oczekuję Ciebie z młodszym rodzyneczkiem:) Dobranoc,musze sie wziac za pazurki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×