Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

[czesc ] dzięki za zdjęcia Alebazi ze niby ja nic złego nie zrobiłem poprostu w końcu się odważyłem coś powiedzieć :P witam nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Kama-dziś super ,wczoraj byliśmy się zapisać do neurologa,potem u ortodonty,potem u dentysty,jutro znów do dentysty,ja to chcę wszystko załatwić póki mam wakacje pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algana10
Większość samodzielnych mam z Katowic? Może jakaś znajduje się w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bingo JENDREK - to ja. Też Cię poznałam od razu :-) Witam nowe towarzyszki doli i niedoli :-) MAXX dał takiego czadu na zlocie, że nie mogę się pozbierać :-) No to na koniec dnia posłucham muzyczki :-) Jutro kolejny bardzo cieżki i nerwowy dzień w pracy bo znów ta francuska malpa przyjechala i mam przeczucie, że jutro będzie zwalniał kolejne osoby :-( p/s no dobra - powiem to znów - nadal za Wami tesknię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowych i "starych" forumowiczów. Algana ja akurat jestem ze Szczecina i jestem zupełnie sama z tej okolicy. Wszędzie mam daleko i bardzo ubolewam nad tym,bo z nikim nie mam się jak spotkać. A przydałoby się,by choć na chwilę zapomnieć o tych podłych problemach i cierpieniach,jakie mi zgotowała osoba,którą kochałam strasznie mocno na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowych i "starych" forumowiczów. Algana ja akurat jestem ze Szczecina i jestem zupełnie sama z tej okolicy. Wszędzie mam daleko i bardzo ubolewam nad tym,bo z nikim nie mam się jak spotkać. A przydałoby się,by choć na chwilę zapomnieć o tych podłych problemach i cierpieniach,jakie mi zgotowała osoba,którą kochałam strasznie mocno na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś z jakąś nostalgią pomyślałam,że chciałabym się zakochać... z wzajemnością...już biedną Dudzinę na skypie męczę takimi tekstami,buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Cię poruszy to trzaśniesz mnie w łeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jaka kara diabełku :P jako statnia piosenka była karą to jestem do niczego zamykam kram z piosenkami ;) Mee ty nie kombinuj bo diabełek to twardy orzech do zgryzienia ledwo zarysowałem skorupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx Ty nawet nie podejrzewasz kto mi się podoba.BUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szeryf powiedział że mam super gust co do kobiet zapraszajac takie laski i zabronił mi mówić na ten temat z wami cosik go ruszyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kto ???? chyba nie oglądasz się za zajętymi robert zajety kasia wojownicza jest uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nikim się nie oglądam.Zostanę starą panną z kotem.Koniec tematu.Szeryfowi podziękuj za komplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mee stara i to w dodatku sama nie sciemniaj kit pociskasz nie ma takiej opcji by takie laski długo były same :P wiecej wiary w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś się adoratorzy nie pchają drzwiami i oknami,ale dziękuję Maxx za pocieszenie...buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx ja pisałam o Robercie i jego piosence, sam ten link wrzuciłeś:D Ten młody człowiek jest taki uroczy,ze nie jestem w stanie oczu oderwać od jego gębusi:P A jeszcze ta piosenka w jego wykonaniu, normalnie mnie powala i jeszcze ma takie piękne dołeczki w policzkach... no i jak tu się nie zakochać,no jak??????? Ja ten utwór mam ustawiony jako dźwięk w telefonie!!!!!!! Zreszta od wieków gustuję w blondynach i to jest powód mego zakochania:) Hmmm, a to że na coś się odważyłeś, to ja absolutnie nie wnikam:D Jendrek witaj:)ależ trafiło Ci się tu odnaleźć Dudzie, toż to normalnie chyba przeznaczenie:P Mieszkacie blisko siebie i Dudzia ciągle marzy o córeczkach także to był strzał w DZIESIĄTKĘ:D Algana hej:) z Karkowa jest tu taki jeden Ktoś, myślę że Ktosiu bardzo cieszy się z tego ze wreszcie pojawiła się osoba z jego okolic. Ktosiu odezwij się wreszcie i napisz co tam u Was dobrego. Bo innych słów mam nadzieję, że tu już nie ujrzymy, jak tylko te najbardziej pozytywne!!!!!!!!! Mee słyszałam o Twoich kłopotkach, miejmy nadzieję, że to nie będzie nic złego, że wyniki badań wykluczą to co przypuszczasz. Co do zakochania, to chyba lepiej już nie czekać, może nagłym przypadkiem spadnie to na Ciebie jak ten przysłowiowy grom:D A tak na marginesie, zdradź, kto Ci się podoba:P Jabłka ANANAS są badziewne, nie polecam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Alebazi 🌻 nie ważne tak palnąłem zanim pomyślałem masz rację trudno przyznać ale masz idę na przejść teraz jest ładnie i może za ten czas film mi się sciagnie bedzie co robic wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no nareszcie jestem w domku :-) Pojechalam dziś do mojego ukochanego dentysty. Jeszcze tylko czyszczene i już będę miała śliczne ząbki :-) Dziś był w pracy całkiem miły dzień i nawet miałam jeden śmieszny incydent z kolegą. Co sobie przypomnę to się chichram - jego mina - bezcenna :-D MEE - jakże ja moglabym CIę trzasnać w tę burzę włosów - do Ciebie to ja się mogę przytulać - tak jak na zlocie było. Chyba coś z niego pamiętasz oprócz .... jednego .... no... sama wiesz - nic więcej nie powiem :-) MAXX - a czemu spartoliłes poranek? ja się pogubilam? wydawalo mi sie, ze nie poranek, ale .... mnie się chyba wiele rzeczy wydawało :-P Ostatnio jak beczałam przez Twoją dedykację to powiedzialeś, że to za karę za coś tam. Wczoraj byłam grzeczna i znów taka piękna piosenka do plakania. To ja już nic nie rozumiem :-( A kto Ci na coś ma pozwolić albo nie? I na co? Ja pierniczę - widać ja jakaś ograniczpona jestem bo czasem nie kapuję. ;-) ALEBAZI - dobra jesteś - się uśmiałam z Ciebie :-D. CO do jabłek to teraz najlepsza jest Celesta - twarda, krucha, słodko-słodka. No i tak - mamy wieczór i co tu robić? ALEBAZI może ze mną trochę pogada, KTOŚ czuwa przy swojej Śpiącej Królewnie, MAXX - poszedł w nieznane, a jak wróci będzie oglądał film, MEE siedzi od powrotu z głową w chmurach (o ile akyrat nie gania po lekarzach), KARMELKA to ja nie wiem gdzie się podziała. Reszty ani widu, ani słychu. No to se pójdę poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×