Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Robeeert Ty się mnie chcesz bać? zapytaj no Ktosia jaka fajna jestem :P a tak poważnie to droga służbowa-mail ,gg,parę godz rozmów bo inaczej ja się dygam ,że zboczeniec albo oszust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Nie dziwne, dobrze,że tak jest:) Ja się boję kobiet, wstydzę:( Inaczej pisać, a jak juz rozmowa...oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego teraz zaszyłam się w małej wiosce położonej na wyspie , z jednej strony morze , z drugiej zalew cisza spokój , jeszcze o tej porze roku ludzi mało góry są piękne owszem ale szumu morza i zapachu takiego jak nad morzem tam nie ma. czasu na nudę też brak :) długie spacery z masażem dla stóp, przechadzki po lesie ze zbieraniem grzybów :) popływałyśmy też trochę i same i na pięknym katamaranie A ile zwierząt :) dziki, mewy, rybitwy, dzięcioły nawet zaskrońca widziałyśmy, sama natura czas minął za szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to starzy górale powiadają -nowych znajomych trzeba sprawdzać 3 pokolenia do tyłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM może w przyszłym roku doczepię się do Was z moim synem :-) Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziuteńka dziewczyna
Ja też uwielbiam góry, czuję się tam najlepiej:) Ja też jestem z Tychów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEE - Ty moja lasko kochana- ja też taka staromodna - żadne kurorty. Mam niesamowite wspomnienia z Łeby - motyle od razu w brzuchu i wielki sentyment, ale ..... nie pojadę tam bo bym oszalała !!! Dlatego właśnie nie ma to jak dzicz w górach !!!!!!!!!!!!!!!!! A czemu Ty KTOSIA pytasz czy Ty jesteś taka zarąbista kobietka? Wiesz, facet jak mówi takie słowa to przez palce trzeba patrzeć bo od razu wiadomo o co mu chodzi :-D Ale jak kobieta Ci prawi takie komplementy to chyba COŚ oznacza? No rusz tą swoją kudłatą główką ! Przypomnij sobie wszystko co na swój temat słyszałaś od nas - babek :-) ROBERT - ja też jestem wstydziocha, ale ... w naszym gronie to nawet jeszcze piwa nie zdążysz dobrze się napić na odwagę, a już nie czujesz się w obowiązku np męczyć się w upal w ubraniu i kąpać się w samej skórze przy blasku księżyca :-) Serio ! KAMA - i Ty też to przeczytaj z uwagą i weź sobie do serca bo inaczej to nie przeżyjesz kolejnego zlotu. Ty nie masz pojęcia co tam się wyprawia !!!! Oczywiście wszytko grzecznie, na poziomie, pełen szacun (żadnych orgii ! - niestety :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za te komplementy Dudziu Białoząbkowa posiadaczko najładniejszego uśmiechu na forum,co tam na całej kafeterii.I najładniejszych 6 włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziuteńka dziewczyna
To mi nie grozi nie piję alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
nawet bardzo-jakby reszty świata nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej jak ten Odludź :-( Się jeden ziomal pojawił i od razu uciekł :-( A przecież nie byłam niemiła :-( Nawet mnie nie widzał na oczy :-( Może się zraził tym co pisałyście o moich zębach i włosach ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziuteńka dziewczyna
Fajnie sobie tak piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież masz piękne-niech żałuje ,ze nie widział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziuteńka dziewczyna
Ja zmęczona po całym tygodniu pracy,myślałam,że weekend będę miała wolny a tu wcisnęła mi siostra dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
SPokojnej Nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurka:-)
Jest ktos z okolic Olsztyna?Moge sie do Was przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkaa
a na forumowym zlocie dużo osób było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu na następnym zlocie w górach jeszcze wiecej osób zobaczy naszą laskę ze stolycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę was poznać
mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Wszyscy śpią...ja mam doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurka:-)
Ja nie spie:-)Skad ten dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Witam nową..samotny wieczór, dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×