Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Talking_head, Wykorzystane??? Samotne???? No co Ty, ja nie czuję się ani wykorzystana, ani samotna :P Jestem szczęśliwa, bo wreszcie żaden człek co myśli jajami nie głową, nie marudzi mi w domu :P Już dawno doszłam do wniosku, że W Seksmisji mieli sielankę :P :P :P Maxx, nie obraź się, ale kiedyś strzeliłąm do koleżanki która jest genetykiem, że faceci to jakiś obcy gatynek, Że chromosom Y to jakaś pomyłka w dziejach ludzkości :P A ona mi na to: - Widzisz KArola, jak brakuje w chromosomie małego fragmentu DNA, jest najmniejsza delecja czy abberacja to już mamy do czynienia z poważną wadą genetyczną, zespołem, czy chorobą metaboliczną... A u facetów brakuje całego długiegi ramienia chromosomu X, więc co się dziwisz :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani samotne , ani wykorzystane :) A jeszcze wykorzystaja innych, no bo jak inaczej z ta karta karola ? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, tatko by mi głowę urwał :P Mam z nim za dobrze :P robię sobie sama zakupy, bo on mówi, że najlepiej wybiorę- szczególnie sobie :) Chłopakom to w większości sam robi zakupy, dzięki temu nie musze tu nic kupować, poza butami :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, pseudonim pasuje jak ulał - talking head, nic więcej... dziewczyny ja też się piszę na tą kartę, w końcu przecież bezrobotna jestem od 2011, a tyle pokus dookoła :P martyna kawał super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo może ostatni porządni faceci wyginęli w Wietnamie:P My nie narzekamy, Rozmawiamy, dzielimy się swoimi emocjami, radościami , smutkami... Na tym polega otwarte forum... Każdy pisze co mu na sercu leży, żeby poczuć się lepiej... Nie każdy ma przyjaciółkę, psychoterapęutę czy spowiednika by mu o wszystkim powiedzieć... ja mam przyjaciela, który jest super facetem, brata, który jest genialnym człowiekiem, tatę który ma cudowne serce... Są fajni faceci... Ale mam też męża, który jest gówniarzem i tyle... Mam też 2 synków, których pragnę wychować na wspaniałych, empatycznych, mądrych mężczyzn... czy mi się uda??? Nie wiem, ale próbowac warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) no ładnie solidarność kobieca . ale jedna z was ma racje ci porządni już tak wierzą kobietą (dzisiejszym) i spokojnie według męskiej logiki wolą być sami. cóż może tak całkiem nie jestem porządny ale mam oczy i widzę świat dzisiejszy.też wole samotność jak na razie 70%przemawia że tak bedzie zawsze i ten procent z rokiem na rok rośnie dzieki kobietom własnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola_78 też mam przyjaciół a najlepszy to właśnie kobieta :) jej mąż kiedyś był cholernie zazdrosny o tą przyjaźń ale teraz wie ze i we mnie ma przyjaciela i ufa w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwiandkolus
no nie maxx, znów mierzysz innych swoją miarą! nie mogę się z tym zgodzić - znam mnóstwo fantastycznych i porządnych facetow, ktorzy wierzą kobietom (dzisiejszym - jak to mowisz...), kochaja je i wcale nie są samotni, ale mają kochające i wspaniałe rodziny! a ich zony też są świetne!zapraszam na Wschód, może zmieni Ci się pogląd na ludzi :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodzę się z tobą ale mowa była o porządnych WOLNYCH facetach:D a na wschód chętnie już od dawna było wiadomo że zony to na wschodzie dobrej szukać jeszcze 10-15lat temu mozna było mówic tak o wszystkich polkach. zaraz mnie ukamieniujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wiecie jak moze być uciążliwa szczerość :D to wada niekiedy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wybaczam Ci za to dobre mowienie o Polkach ze Wschodu :P ale pamietaj że ja mam dopiero 25 lat, więc moi koledzy którzy są świetni jeszcze rok-dwa lata temu byli wolni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Właśnie stłukłam lusterko ale takie małe więc jak nic muszę się przygotować na same szczęśliwe dni :-) Choć przesąd mówi odwrotnie :-( Maxx może trzeba się rozejrzeć dookoła napewno czai się gdzieś jakaś fajna kobietka która czeka tylko na Ciebie. Kiedyś napisałeś że umiesz dawać dobre rady innym a sobie nie potrafisz. Ja też tak mam bo innym jakoś łatwiej się doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka_
Przepraszam wszystkich, ale piep***sz głupoty maxx . Jedna Ci przyprawiła rogi to teraz będziesz jechał po wszystkich. Zamiast cos zmienic ,to wolisz nic nie robić , bo tak jest zdecydowanie wygodniej -:) Jestem przekonanana , ze tak naprawdę to nie masz czym zaimponowac kobiecie. Widać , że masz cholernie przerośnięte ego , a szczerość często myli ci sie z chamstwem . I taki zgorzkniały przeżyjesz nijak życie -:) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba nie potrzebujemy tu tego typu optymistek. Nie ocenia się ludzi nie znając ich osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M. powoluteńku zaczyna zachowywać się jak przez ostatnie osiem lat. dostałam pyszne śniadanie rano i fantastyczną lasagne na obiad (robioną na cztery ręce,ale to jego sos był najlepszy ;) ), a na wieczór mam obiecaną wspólną kąpiel z bąbelkami :P:P:P gdyby mi się nie popsuł w przeciągu ostatniego pół roku (bo wlaściwie wszystko co zle wydarzyło się właśnie tak szybko...) uznalabym że mam w domu ideał :P:P optymistka zgadzam się z kamą - najpierw poznaj, potem wypowiadaj się z taką pewnością siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kolo zrobił dziś samodzielnie kilka kroków :D choć potem upadl na pupę, a pech chcial że pod nią znalazła się jeszcze zabawka. musiało boleć... więc plakał a jednocześnie widac było na buzi że jest z siebie bardzo dumny i szczęśliwy, co było przezabawnym połączeniem ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem :) Wystarczylo, ze nie bylo mnie chwilke a nie nadazam z czytaniem . Dzisiaj dla odmiany ja biegałam z kartą, ale z tą róznica ze swoją :) Kiwiandkolus, normalnie sielanka...i oby tak zawsze :) I gratuluje dzieciatku, teraz będziesz za nim biegać :) Nie cierpię zakupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ssssss
z nudów przeczytałem pełno tu sprzeciwu i zmiany zdania niektórych osób na ten sam temat. maxx co ty właściwie tu robisz ?? chyba sam nie wiesz co?? masz za stare podejście do życia,prawda,lojalność czy honor to przeżytek zawsze będziesz sam urodziłeś się o500lat za puźno nikt ciebie tu nie rozumie naucz się kłamać czarować one to lubią. a tak się błaźnisz tylko i na wychodzisz na kmiota bez urazy. a wy kobiety jesteście za młode by wiedzieć coś o życiu pogadamy jak bedziecie po kilkanaście lat w związkach. lecicie jak pszczoły do miodu na złych facetów bo was pociągaja a tych normalnych prubujecie zmieniać ulepszać naczytawszy się pierdół w gazetach czy tv o internecie nie wspomnę. dobrze że ja rozwodząć się nie miałem dzieci i teraz dopiero zyje okazji jest pełno max bierz z życia to co najlepsze one czekają kobiety a mężatki są najłatwiejsze do poderwania spróbuj!! znudzone po 3-5let związku jak ich facet tyra zasypia a one w kwiecie wieku gorące.coś o tym wiem nie pod chodz do 2 kobiet bo kosz pewny jedna przed drugą udaje ale osobno poderwiesz oby dwie. jak była odeszła do innego to nieraz słyszałem od kobiet nie wszystkie sa takie te co tak mówiły najszybciej idzie poderwać z nimi prubuj 70% pewności a te co twierdzą ze są wierne to samo bo niemiały jeszcze okazji do zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahaha.... Oj facet ssss , Cale szczęście , ze tacy faceci jak ty to rzadkość :) Nic dziwnego ,że żona zostawiła ciebie dla innego . Prawda, honor , lojalnosc to wartości , ktore zawsze będą miały znaczenie dla porządnych ludzi. Czego o tobie raczej nie mozna powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! oj działo się! kawały świetne, zwłaszcza ten w autobusie. Podziwiam Was wszystkich, jakoś ostatnio same pozytywne cechy ujawniacie. Cóż ja myślę,że jednak świat nie jest czarno-biały, u mnie w każdym razie w ciągu ostatnich kilku lat było sporo szarości, zanim ostatecznie kolory się ustaliły. Córeczka znów chora, zaczynam mieć dość przedszkola, wystarczy ze pójdzie na parę dni i znów wolne, to samo wcześniej było z synkiem, mam wrażenie,że w oborze jest mniej zarazków niż w tym cholernym przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj oglądałam film Ile wazy koń Trojański, był w nim miedzy innymi problem bohaterki, czemu wcześniej nie spotkała swojego drugiego męża, który był wspaniały, czemu jej córka, nie była jego dzieckiem, tylko pierwszego, który ją zdradzał itd. Ona przeniosła się w czasie ze świadomością przeżytego życia, i starała się zmienić lub naprawić co się dało. Jej największy dylemat był taki, czy pozwolić się zapłodnić temu pierwszemu mężowi? w końcu się zdecydowała i tego samego dnia od niego odeszła. Reszta perypetii mniej ważna, ale ogólnie film skłaniał do refleksji czy gdybyś mogła coś zmienić w przeszłości, naprawić, co byś zmieniał, zrobiła? Po filmie długo się nad tym zastanawiałam i doszłam do wniosku,że opcja, nie zejść ze schodów Maiusa, tylko zamiast tego wybrać inną drogę, by prawdopodobnie nigdy nie spotkać mojego męża, wydała mi się głupia. Nie poznałabym miłości fizycznej, która jeśli kogoś kochasz ,jest przecież bardzo przyjemna, nie miałabym dwójki wspaniałych dzieci, ostateczne ustalenie czasu zmiany było dla mnie bardzo trudne. A perspektywa nie posiadania Julka i Łucji w zamian za dwa kierunki studiów lub doktorat, nie wydawała się tego rekompensować. Świat bez nich wydawał się pozbawiony blasku. Ostatecznie doszłam do wniosku,że zmieniłabym niewiele, tak mało, że w zasadzie nic - a to chyba najlepszy dowód na to ,że jestem zadowolona ze swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Bardzo różne wątki się tu rozwijają Powiem szczerze, zdenerwowałam się wypowiedzią faseta sssss Dzięki takiemu jak on człowiek przestaje wierzyć że na świecie istnieją jeszcze normalni ludzie. Nadzieja na spotkanie drugiej polówki spada do 0. Może jestem już za stara,albo nie z tej epoki, ale to co się dzieje z ludźmi ( pisze celowo ludźmi bo zachowanie tego typu występuje u kobiet i mężczyzn) woła o pomstę do nieba. Przepraszam za szczerość ale ja zaliczam się do tych szczerych i naiwnych. Kallipoe - dobry film, a zastanowić jest się nad czym. Ja bym też zmieniła niewiele w mojej przeszłości. Pomimo zła jakiego doświadczyłam było też i dobro. A najważniejsze, mam moje słoneczko. :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
Witajcie Normalnie nie mam czasu, czytać Was wszystkich takie zaległości mam. Czytałem kilka ostatnich stron, może wieczorem uda mi się do Was powrócić. samodzielna, nie mów tak- ten facet sssss to na szczęście procent, a dobrze by było, że promil ludzi. Nie można myśleć że 0 szans na znalezienie połówki masz. Nie trzeba szukać i tyle. Znajdzie się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzoelna mama 35
Ja Tata :) Ja tez tak myślę ,że jak będzie nam dane to ta połówka się znajdzie. Jedyne co mnie interesuje to kontakt z osobami w podobnej sytuacji bo tylko takie potrafią zrozumieć to co nas cieszy i smuci lub coś doradzić.A gość mnie na prawdę zdenerwował, co rzadko mi się zdarza Ten procent tego typu musi być faktycznie mały bo tylu fajnych ludzi się tu pojawiło kallipoe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×