Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Martyna- matką to ja jestem..... teraz bardziej ta kochanka mnie ciągnie ;D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kamo samochód nie gryzie. Można go polubić. Wszystko powoli. Na pewno dasz radę. Ja jeżdżę dziennie do pracy znacznie dalej niż od ciebie do Cieszyna. Jeżeli chodzi o spotkanie to nie ma sprawy, odezwij się na e-maila to coś wymyślimy. Martyna oj to się kuruj, bo do wiosny niedaleko. Ja z tych co też w pracy. Koleżanki rozłożyło i na 6 zostało nas dwie co pracują, czyli obie się troimy. Kallipoe z czytałaś Kwiat Pustyni?Ja dla poprawy nastroju czytam ostatnio Dzienniki z podróży M. Pawlikowskiej. A na półce jeszcze czeka: O człowieku który chciał być szczęśliwy i miej trochę wiary - to na lepsze czasy. Karola dobrze że masz taki optymizm, dlaczego on by miał kogoś drażnić. ja zawsze się cieszę jak komuś jest lepiej, na mnie to zawsze działa pozytywnie. Zadam wam pytanie mojego dziecka Dlaczego w zimie noc jest dłuższa? Bo gdyby była krótka to Mikołaj nie zdążył by roznieść do wszystkich dzieci prezentów Spokojnego wieczoru i nocy :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola , Ty wariatko :))) Kochanką owszem ,ale tylko dla swojego mężczyzny...tylko tak :) samodzielna mamo, dzieki...dzieci są jednak boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ja też tak myślę i kiedy mam takiego doła a moje słonko mi coś takiego powie to zaraz mam uśmiech na twarzy :D Może jeszcze ktoś coś podobnego wrzuci, to się wszyscy pośmiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna700 napisz jeszcze raz moze dojdzie to fajnie jak macie humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ja też oczywiście myślę o kochance w układzie 1:1, a nie trzecia do pary :P :P :P :P W końcu w życiu trzeba się trochę wyszaleć :P :P :P Ja w celibacie od dawna... dlatego głodnemu cheb na myśli :P :P :P Musze poszukać chętnego :P :P :P :P Jakiś pewnie się znajdzie :P :P :P Jak widać mam ZA dobry humor :P :P :P Właśnie kończę butelkę szampana :P Miałam wypić ze znajomym, ale on nie dotarł :P :P od Sylwestra :P :P :P Nie ma to jak zapracowany człowiek :P :P :P Poczekam spokojnie i jutro skoczę po nową butlę :P :P :P W końcu nikt jutro alkomatem mnie w pracy nie sprawdzi :P :P :P (nie mam dyżuru jakby ktoś pytał :P ) A jak mi ta górka nie przejdzie do poniedziałku to chyba faktycznie do koleżanki ((psychiatry) po jakieś dobre "dragi" pójdę :P Choć wolę być taka niż płąkać za tym dupkiem :) Muszę szybko znaleźć adoratora w myśl zasady, że "jak odchodzi ci pies to szybko weź szczeniaka... " tylko ja wolę starszego "psa", może być po przejściach :P :P :P Zawsze miałam serce do zwierzaków z bidula :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola , jasne że lepiej się śmiać niż plakać :) I życzę Ci obyś miała same górki . Jak na mój gust ,to żadne specyfiki od psychiatry nie są Ci potrzebne , widac że normalna jesteś i potrzeby też jak najbardziej zdrowe i stosowne do wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet mamy jednego "kwiatuszka" :) Tylko coś dzisiaj nie jest rozmowny...I gdzie przeboj na dzisiaj ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spie bo czekam na znajoma, powinna już byc... Ale dwie ostatnie noce to był koszmar, nie moglam zasnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Samodzielna mamo mam taką nadzieję że się przyzwyczaję i jazda będzie dla mnie czymś naturalnym bo narazie to kosmos. Ja będę jeździć w różne miejsca między innymi do Cieszyna ale będzie i Oświęcim i Bielsko i Chorzów no i jeszcze parę innych. No ale cóż powiedziałam A to muszę powiedzieć i B :-) Karola 78 ten celibat faktycznie męczy ja już ponad rok jestem sama :-( i nie powiem zaczyna mi to doskwierać. No ale jak narazie to mogłam jedynie skorzystać z propozycji tej trzeciej a to mi nie odpowiada więc nadal czekam na swojego księcia z bajki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D długi wikend ale halny chyba jest nawet piesek nie chce chodzić na dwór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama 78 ładne kursy będziesz mieć :) to pewnie nie raz przejedziesz koło mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na przyszłość...gdyby ktoś przejeżdżał koło mnie to zapraszam na kawę...czy ewentualnie cos innego :) Jakoś w tą strone nikt chyba... I chcialam jeszcze powiedzieć , ze jakaś marudna dzisiaj jestem...nie wyspałam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx a konkretnie to gdzie? Bardzo chętnie bedę wpadać na kawkę do takich osób jak Wy wszyscy wyjątkowi :-) Już kiedyś miało wypalić jakieś spotkanie może się wkońcu uda coś zorganizować. Ale wiecie żeby jeździć na te kawki to muszę zaprzyjaźnić się z samochodem już schudłam 3 kg. na samą myśl nie wiem co będzie jak mnie posadzą za kółkiem :-( Zniknę chyba. Powiecie że przesadzam ale mnie to naprawdę przeraża. Martyna700 odsypiaj coś mi nie pasuje że Ty możesz być marudna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie aż tak daleko ode mnie nie ma :-) Dzisiaj stwierdziłam że koniecznie muszę się odstresować i już zaczęłam organizować ekipę na zabhawę karnawałową już mnie nogi same noszą :-) A z kim pójdę będę się martwić parę dni przed najwyżej wchodząc na salę udam że mi partner po drodze się zgubił :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś wyraz nowy mi powstał ale wszyscy wiedzą że o wyraz zabawa mi chodzi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama 78 jest tu taki jeden co twierdzi że uwielbia tańczyć :P Nie pisał tylko czy umie :P :P :P :P A jak byś jechała gdzieś dalej na północny-wschód to zapraszam do nas :) na kawkę... miasto z cyklu biegun północy, ale ładny :) A ja dziś dokonałam Mission Impossible i przeżyłąm mszę z moimi synkami... Ludwik zeżarł paczkę Haribo, no ale dotrwał do końca :P :P :P :P Próbuję ogarnąć chatę, potem dzieci odsyłam do brata i będę z kolegą składać łóżko piętrowe :) Może coś jeszcze :P :P :P :P :P :P mam kilka spraw, których bez mężczyzny nie da się załatwić :P :P :P Znów mam głupawkę - sorrki :P Maxx a jakiego masz pieska???? Moja to im zimniej, więcej śniegu, silniej wieje, mocniej pada i więcej błota (wybierz porę roku jaką chcesz :P ) tym chętniej lata po podwórku... Już dawno doszłąm do wniosku, że na spacer naważniejsze jest założenie spodni narciarskich.. by się nie wkurzać, że zimno w d**psko :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast odsypiać "nocne babskie dyskusje" to polazlam z taką jedną z Zywca na spacer, że niby Rynek podziwiac...a zimno jak diabli, czyli jak znalazl na moja chorobę :) Teraz rządzi mi sie w kuchni , wpadajcie na krewetki . Kama , jezeli potrzebujesz wsparcia w pokonaniu lęku przed kierownica to jak najbardziej do mnie z tym :) Mam w tym doswiadczenie, moja kolezanke tak wkurzała jazda z mężem ,że dziewczyna z nerwów blokowala sie i juz...po kilku trasach ze mna szło jej doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, mieszkasz w Suwałkach ? A moze Białystok...bo tam z reguły najzimniej...ale piekne tereny i mazury prawie w zasiegu...Niech to lato juz bedzie :) Ta glupawka to moze juz tak na stale u Ciebie ? Ale skoro nie szkodzi innym to...to ...niech bedzie :) I uwazajcie z tym lozkiem...Nie wiedzialam, ze teraz to sie na skladanie łóżka niby.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie dziewczyny coś tam umiem tańczyć :) powiem tylko ze kobiety z którymi tańczyłem same się upominają o taniec a mi nigdy nie odmawiają .tylko ostatnio to muszę kondycje poprawić ponieważ za często to ostatnio nie mam okazji do tańca(nie licze sprzątania) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to kundelek i dziadek ma prawie 14 lat jak zimno i mocno wieje załatwi sie i zaraz spyla do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×